Sfeerbeeld van kantine

Help Tholense Boys vooruit en word lid van de Club van 100!

TB16

Als bestuur van onze mooie vereniging willen we blijven groeien om onze club en sportpark mooier en moderner te maken. Helaas zijn het voor ons financieel zware tijden. We willen graag ademruimte creëren zodat we stapje voor stapje vooruit kunnen. Om te beginnen zijn we van plan om de voetbalkooi in alle glorie te herstellen! Maar daar hebben we uw en jouw hulp bij nodig!

Daarom hebben we besloten om de Club van 100 op te richten. Met dit bijzondere initiatief vragen we leden en supporters om jaarlijks een bijdrage van 100 euro te leveren. Deze bijdrage wordt volledig voor werkzaamheden binnen de club gebruikt, te beginnen met het renoveren van de voetbalkooi!

Door 100 euro te doneren ben je automatisch lid van de Club van 100! Kun je geen honderd euro missen, maar wil je toch graag bijdragen aan de toekomst van onze mooie club? Niet getreurd: het is ook mogelijk om een kleiner bedrag te doneren. 

Waarom hebben we jullie steun nodig?

  • Tholense Boys gaat door financieel zware tijden. Dit is het gevolg van de huidige  economische omstandigheden en de impact van de coronapandemie. Langzaam maar zeker krabbelen we overeind, maar we willen meer en vooruit met onze club en ons sportpark.
  • We willen niet langer wachten met het stap voor stap verbeteren van de faciliteiten op ons sportpark en het investeren in onder meer onze jeugdteams

Wat is de Club van 100?

  • We zijn verheugd om de oprichting van de “Club van 100” aan te kondigen. Dit is een speciaal initiatief waarbij we onze leden en supporters vragen een jaarlijkse bijdrage van €100 te leveren.
  • De opbrengsten van de Club van 100 zullen worden gebruikt om onze vereniging te ondersteunen en te investeren in belangrijke projecten. Als eerste beginnen we met het volledig renoveren van de Voetbalkooi. Ieder volgend project wordt met de Club van 100 overlegd. Je hebt dus inspraak over wat er met het geld gebeurt!

Hoe kun je helpen?

  • We roepen alle leden, supporters en vrienden van Tholense Boys op om lid te worden van de Club van 100. Via deze link word je lid en daarmee onderdeel van de ruggengraat van Tholense Boys!
  • Jouw bijdrage maakt het verschil! Met jouw steun kunnen we onze vereniging sterker maken en onze gemeenschap verder laten groeien. Vind je 100 euro te veel? Ook een losse bijdrage is mogelijk.

Klik hier en word direct lid van de Club van 100. Let op: Laat bij je donatie je gegevens achter zodat we je als lid kunnen registreren! 

Wat krijg je ervoor terug?

  • Je hebt inspraak als het gaat om de projecten waar het geld van de Club van 100 in wordt geïnvesteerd. Er vindt altijd overleg plaats over het volgende project!
  • Je werkt mee aan een club die zich vol inzet op het vernieuwen en verbeteren van materialen en gebouwen
  • We zorgen er samen voor dat we alle mogelijkheden die we hebben binnen onze mooie vereniging en ons sportpark ook daadwerkelijk benutten.

Laten we samenwerken om Voetbalvereniging Tholense Boys sterker te maken. Jouw bijdrage telt!

Met sportieve groet,

Het Bestuur van Voetbalvereniging Tholense Boys

Dit artikel delen:

Sfeerbeeld van kantine

Benieuwd naar onze mooie club?

Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website gebruikt cookies. Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies. Lees meer

Sluiten