Tholense Boys 1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren 1 4 3 1 0 10 11 4 7 0
2 Tholense Boys 1 4 3 1 0 10 9 2 7 0
3 WHS 1 4 3 0 1 9 12 4 8 0
4 Prinsenland 1 4 3 0 1 9 11 5 6 0
5 Kogelvangers 1 4 2 1 1 7 9 4 5 0
6 Klundert 1 4 2 1 1 7 10 6 4 0
7 Duiveland 1 4 2 1 1 7 8 4 4 0
8 Den Bommel 1 4 2 0 2 6 11 12 -1 0
9 Krabbendijke 1 4 1 1 2 4 6 7 -1 0
10 ZSC'62 1 4 1 1 2 4 6 8 -2 0
11 Jonge Spartaan, de 1 4 1 0 3 3 7 14 -7 0
12 NOAD'67 1 4 1 0 3 3 5 15 -10 0
13 De Fendert 1 4 0 1 3 1 3 10 -7 0
14 SEOLTO 1 4 0 0 4 0 1 14 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achilles Veen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alblasserdam 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Alem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Almkerk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Altena 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ASWH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Axel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Baronie 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Baronie 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Bavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Bergeijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Best Vooruit 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Bladella 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 SV BLC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Brabantia 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Breskens 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 SV Budel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 B.V.V. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Clinge 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Cluzona 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 FC Dauwendaele 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Den Dungen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 DESK 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 DSE 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Dubbeldam 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Duiveland 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 EBOH 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 EFC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 FC Eindhoven AV 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 FC Engelen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 SC Everstein 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 SC Gastel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Geldrop 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Gilze 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Goes 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 GPC Vlissingen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Groen Wit 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Haarsteeg 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Halsteren 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Halsteren 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Hapert 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Heerjansdam 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43 RKSV Heeze 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Hontenisse 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Hoogeloon 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46 HSSC'61 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Hulsterloo 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48 IFC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Irene'58 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50 JEKA 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Jong Brabant 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Kapelle 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Kloetinge 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Klundert 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Kogelvangers 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
56 SC Kruisland 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Luctor Heinkenszand 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
58 Marvilde 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
59 SV Meerkerk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60 De Meeuwen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Moerse Boys 0 0 0 0 0 0 0 0 0
62 MVV'58 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Neerlandia'31 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Nemelaer 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
65 NEO'25 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Nieuw Borgvliet 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
67 Nieuwkuijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Nieuw Lekkerland 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
69 SV Noordeloos 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
70 RKSV Nuenen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
71 Nuenen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
72 OJC ROSMALEN 0 0 0 0 0 0 0 0 0
73 ONI 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
74 Oosterhout 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
75 VV Papendrecht 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
76 Philippine 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Prinsenland 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
78 PSV 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
79 RCS 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Real Lunet 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Reusel Sport/CoTrans 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Rijen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
83 Rijsoord 0 0 0 0 0 0 0 0 0
84 RKTVC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
85 RKVVO 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
86 Roda Boys/Bommelerwaard 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
87 Rood Wit V 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
88 Roosendaal 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
89 RPC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
90 SBC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
91 Schelluinen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
92 Schijf 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
93 Serooskerke 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
94 Sliedrecht 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
95 Sliedrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
96 Sparta'30 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
97 Spoordonkse Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
98 Steen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Streefkerk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
100 SVW 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Terneuzen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
102 TGG 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
103 Tholense Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
104 Tricht 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
105 VV Trinitas Oisterwijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 TSC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
107 TSV Gudok 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
108 Unitas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
109 Unitas'30 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
110 SV Unitas'59 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
111 De Valk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
112 Victoria'03 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
113 VC Vlissingen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
114 VOAB 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
115 Vuren 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
116 VVR 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Waalre 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
118 SJO FC De Westhoek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
119 The White Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
120 Woudrichem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
121 Yerseke 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
122 SC 't Zand 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
123 ZSC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
124 ZSC'62 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
125 Zundert 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Zwaluw VFC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Zwaluwe 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Tholense Boys 2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren 2 3 3 0 0 9 13 1 12 0
2 WHS 2 4 3 0 1 9 12 7 5 0
3 Drechtstreek 3 4 3 0 1 9 12 10 2 0
4 DSE 2 4 2 1 1 7 10 11 -1 0
5 SKNWK 2 4 2 0 2 6 7 12 -5 0
6 DHV 2 3 1 1 1 4 13 9 4 0
7 Prinsenland 2 3 1 1 1 4 6 8 -2 0
8 Internos 4 4 1 1 2 4 9 10 -1 0
9 Oranje Wit 4 4 1 1 2 4 8 9 -1 0
10 Tholense Boys 2 3 1 0 2 3 3 6 -3 0
11 Cluzona 2 4 0 1 3 1 5 12 -7 0
12 Boeimeer 2 2 0 0 2 0 3 6 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kapelle 2 3 2 1 0 7 6 3 3 0
2 Tholense Boys 2 3 2 0 1 6 11 5 6 0
3 De Fendert 2 3 1 0 2 3 4 4 0 0
4 Krabbendijke 2 3 0 1 2 1 2 11 -9 0

Tholense Boys 3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DVO'60 8 4 4 0 0 12 32 4 28 0
2 FC Bergen 5 3 3 0 0 9 12 4 8 0
3 Vrederust 2 3 2 0 1 6 15 9 6 0
4 Rillandia 2 3 2 0 1 6 9 9 0 0
5 VVC'68 4 4 2 0 2 6 7 10 -3 0
6 Alliance 5 2 1 1 0 4 6 4 2 0
7 De Fendert 5 2 1 0 1 3 3 9 -6 0
8 Halsteren 5 4 1 0 3 3 12 10 2 0
9 Krabbendijke 3 4 0 1 3 1 6 17 -11 0
10 Tholense Boys 3 2 0 0 2 0 2 8 -6 0
11 Waarde 3 3 0 0 3 0 2 22 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Steenbergen 4 3 3 0 0 9 18 3 15 0
2 Halsteren 6 3 2 0 1 6 14 6 8 0
3 WHS 3 3 1 0 2 3 6 10 -4 0
4 Tholense Boys 3 3 0 0 3 0 5 24 -19 0

Tholense Boys 4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bruse Boys 3 4 4 0 0 12 16 4 12 0
2 ZSC'62 2 3 3 0 0 9 10 4 6 0
3 Vosmeer 1 4 3 0 1 9 21 6 15 0
4 WHS 4 4 2 1 1 7 6 6 0 0
5 SC Stavenisse 2 3 2 0 1 6 11 4 7 0
6 SPS 3 2 1 0 1 3 4 7 -3 0
7 SKNWK 3 3 1 0 2 3 5 12 -7 0
8 Tholense Boys 4 3 1 0 2 3 7 16 -9 0
9 Smerdiek 3 4 1 0 3 3 10 14 -4 0
10 NOAD'67 3 4 1 0 3 3 11 16 -5 0
11 WIK'57 2 4 1 0 3 3 9 15 -6 0
12 Duiveland 3 4 0 1 3 1 5 11 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Welberg 3 3 2 1 0 7 10 5 5 0
2 Tholense Boys 4 3 2 0 1 6 12 8 4 0
3 Halsteren 5 3 1 0 2 3 6 10 -4 0
4 VVC'68 5 3 0 1 2 1 6 11 -5 0

Tholense Boys VE1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Prinsenland VE3 4 4 0 0 12 28 7 21 0
2 MOC'17 VE2 4 3 0 1 9 21 8 13 0
3 Vrederust VE2 4 3 0 1 9 16 9 7 0
4 NOAD'67 VE1 3 2 1 0 7 13 4 9 0
5 Vosmeer VE1 4 2 1 1 7 13 8 5 0
6 DOSKO VE3 4 1 1 2 4 11 15 -4 0
7 Tholense Boys VE1 4 1 1 2 4 12 19 -7 0
8 De Fendert VE1 4 1 0 3 3 8 34 -26 0
9 Halsteren VE3 3 0 0 3 0 4 17 -13 0
10 Lepelstraatse Boys VE1 4 0 0 4 0 4 9 -5 0

Tholense Boys JO19-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 EBOH JO19-1 3 3 0 0 9 15 8 7 0
2 Sprundel JO19-1 3 3 0 0 9 8 2 6 0
3 De Zwerver JO19-1 3 2 0 1 6 10 6 4 0
4 Klundert JO19-1 3 2 0 1 6 6 4 2 0
5 Alblasserdam JO19-1 4 2 0 2 6 10 10 0 0
6 Tholense Boys JO19-1 3 1 1 1 4 10 7 3 0
7 De Fendert JO19-1 3 1 1 1 4 8 7 1 0
8 Prinsenland JO19-1 3 1 1 1 4 3 5 -2 0
9 Terheijden JO19-1 3 1 0 2 3 4 8 -4 0
10 Rood-Wit W JO19-1 3 0 1 2 1 7 16 -9 0
11 Alliance JO19-1 2 0 0 2 0 2 5 -3 0
12 De Alblas JO19-1 3 0 0 3 0 3 8 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Walcheren JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

ST Tholense Boys / WHS MO19-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR MO19-1 3 3 0 0 9 16 0 16 0
2 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 3 1 2 0 5 10 6 4 0
3 ST Wernhout/Zundert MO19-1 3 1 1 1 4 10 8 2 0
4 De Fendert MO19-1 3 1 1 1 4 14 14 0 0
5 Lepelstraatse Boys MO19-1 3 1 0 2 3 5 9 -4 0
6 DVO'60 MO19-1 3 0 0 3 0 4 22 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Fendert MO19-1 3 1 2 0 5 1 0 1 0
2 SKNWK MO19-1 3 1 1 1 4 4 4 0 0
3 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 3 1 1 1 4 3 4 -1 0
4 Lepelstraatse Boys MO19-1 3 1 0 2 3 6 6 0 0

Tholense Boys JO17-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kloetinge JO17-3 3 2 1 0 7 6 4 2 0
2 Tholense Boys JO17-1 2 2 0 0 6 10 3 7 0
3 Terneuzen JO17-2 2 2 0 0 6 6 1 5 0
4 Corn Boys JO17-1 3 2 0 1 6 9 2 7 0
5 Luctor Heinkenszand JO17-1 3 2 0 1 6 4 1 3 0
6 Patrijzen JO17-1 2 1 1 0 4 3 1 2 0
7 VC Vlissingen JO17-1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
8 Arnemuiden JO17-1 3 1 0 2 3 6 11 -5 0
9 Jong Ambon JO17-1 3 1 0 2 3 5 13 -8 0
10 SSV'65 JO17-1 2 0 0 2 0 3 6 -3 0
11 Steen JO17-1 3 0 0 3 0 2 7 -5 0
12 Halsteren JO17-2 3 0 0 3 0 5 17 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alliance JO17-1 3 3 0 0 9 24 5 19 0
2 Prinsenland JO17-1 3 2 0 1 6 11 9 2 0
3 Tholense Boys JO17-1 3 1 0 2 3 12 10 2 0
4 Halsteren JO17-2 3 0 0 3 0 5 28 -23 0

Tholense Boys JO16-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Lepelstraatse Boys JO16-1 3 3 0 0 9 19 5 14 0
2 Roosendaal JO16-2 3 2 1 0 7 15 2 13 0
3 WHS JO16-1 2 2 0 0 6 12 2 10 0
4 Krabbendijke JO16-1 2 2 0 0 6 7 4 3 0
5 Wemeldinge JO16-1 2 1 1 0 4 7 1 6 0
6 Patrijzen JO16-1 2 1 0 1 3 6 7 -1 0
7 Yerseke JO16-1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
8 DBGC JO16-1 2 0 0 2 0 4 12 -8 0
9 OFB JO16-1 2 0 0 2 0 1 9 -8 0
10 METO JO16-1 2 0 0 2 0 1 15 -14 0
11 Tholense Boys JO16-1 3 0 0 3 0 2 12 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Lepelstraatse Boys JO16-1 3 3 0 0 9 26 5 21 0
2 METO JO16-1 3 2 0 1 6 7 9 -2 0
3 Tholense Boys JO16-1 3 1 0 2 3 8 12 -4 0
4 Roosendaal JO16-3 3 0 0 3 0 3 18 -15 0

Tholense Boys JO15-1



Tholense Boys JO14-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Tholense Boys JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Heerjansdam JO14-1 3 3 0 0 9 15 1 14 0
2 Tholense Boys JO14-1 3 3 0 0 9 15 10 5 0
3 EBOH JO14-1 3 2 0 1 6 16 7 9 0
4 TVC Breda JO14-1 3 2 0 1 6 11 2 9 0
5 Drechtstreek JO14-1 3 2 0 1 6 11 5 6 0
6 SCO JO14-1 3 2 0 1 6 13 8 5 0
7 Groen Wit JO14-1 3 2 0 1 6 6 5 1 0
8 Halsteren JO14-1 3 1 1 1 4 7 9 -2 0
9 TSC JO14-2 3 0 1 2 1 4 11 -7 0
10 Rood-Wit W JO14-1 3 0 0 3 0 1 11 -10 0
11 De Alblas JO14-1 3 0 0 3 0 4 15 -11 0
12 DIA JO14-1 3 0 0 3 0 3 22 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys JO14-1 3 3 0 0 9 25 3 22 0
2 Halsteren JO14-1 3 2 0 1 6 21 4 17 0
3 FC Bergen JO14-1 3 1 0 2 3 13 6 7 0
4 Roosendaal JO14-3 3 0 0 3 0 0 46 -46 0

ST Tholense Boys/ WHS MO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 MO15-1 3 3 0 0 9 28 0 28 0
2 Cluzona MO15-1 3 3 0 0 9 24 2 22 0
3 SC Welberg MO15-1 3 2 0 1 6 9 5 4 0
4 De Fendert MO15-1 3 2 0 1 6 5 8 -3 0
5 Grenswachters MO15-1 3 1 1 1 4 8 13 -5 0
6 Roosendaal MO15-2 2 1 0 1 3 14 5 9 0
7 BSC MO15-1 2 0 2 0 2 2 2 0 0
8 NSV MO15-1 2 0 1 1 1 1 8 -7 0
9 Krabbendijke MO15-1 3 0 1 2 1 3 6 -3 0
10 SC Gastel MO15-1 3 0 1 2 1 3 16 -13 0
11 Tholense Boys MO15-1 3 0 0 3 0 3 35 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 MO15-1 3 3 0 0 9 21 3 18 0
2 SC Welberg MO15-1 3 2 0 1 6 13 4 9 0
3 Grenswachters MO15-1 3 0 1 2 1 7 12 -5 0
4 Tholense Boys MO15-1 3 0 1 2 1 6 28 -22 0

Tholense Boys JO13-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wemeldinge JO13-1 2 2 0 0 6 10 3 7 0
2 Roosendaal JO13-3 2 2 0 0 6 7 2 5 0
3 FC Dauwendaele JO13-1 3 1 1 1 4 8 7 1 0
4 Tholense Boys JO13-1 3 1 1 1 4 7 7 0 0
5 FC Bergen JO13-1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
6 Victoria'03 JO13-1 2 1 0 1 3 9 6 3 0
7 Halsteren JO13-2 2 1 0 1 3 3 8 -5 0
8 ST Steen / Koewacht JO13-1 3 1 0 2 3 9 8 1 0
9 MOC'17 JO13-2 3 0 1 2 1 7 10 -3 0
10 SSV'65 JO13-1 3 0 1 2 1 4 14 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Steenbergen JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Tholense Boys JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Tholense Boys JO13-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Welberg JO13-1 2 2 0 0 6 13 1 12 0
2 Vivoo JO13-1G 3 2 0 1 6 12 5 7 0
3 ODIO JO13-1 3 2 0 1 6 13 8 5 0
4 VVC'68 JO13-1 3 2 0 1 6 10 11 -1 0
5 Yerseke JO13-1 3 1 1 1 4 15 16 -1 0
6 Tholense Boys JO13-2 3 1 1 1 4 10 11 -1 0
7 Steenbergen JO13-2 3 1 1 1 4 5 8 -3 0
8 Nieuw Borgvliet JO13-1 1 1 0 0 3 10 2 8 0
9 Cluzona JO13-2 2 1 0 1 3 7 5 2 0
10 FC Moerstraten JO13-1G 3 1 0 2 3 7 11 -4 0
11 Kapelle JO13-2 3 0 1 2 1 5 14 -9 0
12 MOC'17 JO13-4 3 0 0 3 0 8 23 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Welberg JO13-1 2 1 1 0 4 11 6 5 0
2 FC Moerstraten JO13-1G 2 1 0 1 3 4 8 -4 0
3 Tholense Boys JO13-2 2 0 1 1 1 7 8 -1 0

Tholense Boys JO11-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hansweertse Boys JO11-1 3 3 0 0 9 29 5 24 0
2 Tholense Boys JO11-1 2 2 0 0 6 25 1 24 0
3 WVV'67 JO11-1 3 2 0 1 6 17 8 9 0
4 OFB JO11-1 1 1 0 0 3 10 3 7 0
5 MZC'11 JO11-2 2 1 0 1 3 14 11 3 0
6 Apollo'69 JO11-1 2 1 0 1 3 11 12 -1 0
7 NVS JO11-1 3 1 0 2 3 9 19 -10 0
8 WHS JO11-1 3 1 0 2 3 8 28 -20 0
9 Halsteren JO11-4 2 0 0 2 0 2 23 -21 0
10 Kapelle JO11-3 3 0 0 3 0 9 24 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Smerdiek JO11-1 3 3 0 0 9 76 3 73 0
2 Tholense Boys JO11-1 3 2 0 1 6 23 19 4 0
3 NVS JO11-1 3 1 0 2 3 13 27 -14 0
4 Steenbergen JO11-2 3 0 0 3 0 1 64 -63 0

Tholense Boys JO11-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys JO11-2 3 3 0 0 9 27 6 21 0
2 METO JO11-1 3 3 0 0 9 21 3 18 0
3 Grenswachters JO11-1 2 2 0 0 6 18 3 15 0
4 Nieuw Borgvliet JO11-1 3 2 0 1 6 31 11 20 0
5 SPS JO11-1G 3 2 0 1 6 12 7 5 0
6 SC Welberg JO11-1 3 2 0 1 6 9 21 -12 0
7 NVS JO11-2G 3 1 0 2 3 19 12 7 0
8 MOC'17 JO11-5 3 1 0 2 3 8 11 -3 0
9 ODIO JO11-2G 3 1 0 2 3 10 23 -13 0
10 Vosmeer JO11-1 2 0 0 2 0 7 13 -6 0
11 Rimboe JO11-1G 3 0 0 3 0 3 19 -16 0
12 Halsteren JO11-5 3 0 0 3 0 5 41 -36 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Fendert JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Tholense Boys JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Tholense Boys JO11-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBGC JO11-1 3 3 0 0 9 55 4 51 0
2 Cluzona JO11-1 3 3 0 0 9 21 7 14 0
3 Tholense Boys JO11-3 3 3 0 0 9 20 7 13 0
4 De Fendert JO11-2 3 2 1 0 7 22 7 15 0
5 Roosendaal JO11-7 3 2 0 1 6 17 24 -7 0
6 MOC'17 JO11-7 3 1 1 1 4 13 10 3 0
7 Steenbergen JO11-2 3 1 0 2 3 12 14 -2 0
8 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 3 1 0 2 3 9 15 -6 0
9 Unitas'30 JO11-11 3 1 0 2 3 7 35 -28 0
10 Klundert JO11-1 3 0 0 3 0 6 19 -13 0
11 Sc Kruisland JO11-2 3 0 0 3 0 5 22 -17 0
12 Seolto JO11-3G 3 0 0 3 0 1 24 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Bergen JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Tholense Boys JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Tholense Boys J10-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 De Fendert JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Prinsenland JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SEOLTO JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 VVC'68 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MOC'17 JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Klundert JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kogelvangers JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Tholense Boys JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVC'68 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Bergen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MOC'17 JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tholense Boys JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Tholense Boys JO10-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Schutters JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 OFB JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 WHS JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Prinsenland JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MZC'11 JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SPS JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Bruse Boys JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SC Stavenisse JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 WIK'57 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 NOAD'67 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DBGC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Tholense Boys JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SPS JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 WHS JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NOAD'67 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tholense Boys JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Tholense Boys JO9-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBGC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kogelvangers JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JEKA JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Victoria'03 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tholense Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MOC'17 JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NSV JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Halsteren JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Prinsenland JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 MOC'17 JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 De Fendert JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RSV JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Halsteren JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Prinsenland JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOC'17 JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Tholense Boys JO9-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Kruisland JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Tholense Boys JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Halsteren JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nieuw Borgvliet JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DZC'09 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SC Welberg JO9-1M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Bergen JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DBGC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Smerdiek JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Oranje Blauw'14 JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 NVS JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Smerdiek JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SC Stavenisse JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NVS JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Tholense Boys JO7-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Cluzona JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Smerdiek JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tholense Boys JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Steenbergen JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DOSKO JO7-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NOAD'67 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DVO'60 JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 WHS JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Vosmeer JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SC Welberg JO7-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Tholense Boys JO8-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BSC JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 METO JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tholense Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DGBC JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Roosendaal JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Grenswachters JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Moerse Boys JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Prinsenland JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Halsteren JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 MOC'17 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Cluzona JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 MOC'17 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Tholense Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DGBC JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Prinsenland JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Tholense Boys JO8-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Lepelstraatse Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 MOC'17 JO8-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Bergen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SPS JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SC Stavenisse JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DOSKO JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Halsteren JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nieuw Borgvliet JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Tholense Boys JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Halsteren JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SC Welberg JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 MOC'17 JO8-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Welberg JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Halsteren JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tholense Boys JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOC'17 JO8-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Terug naar boven