247 Meiden Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - ST Tholense Boys/ WHS MO13-1

Teamleden

Spelers
Nisrine Benjilali        
Nora Benjilali        
Milou Boer        
Gitte Boudeling        
Charlotte Burger        
Amy van Hel        
Evi de Korte        
Renske Rietbergen        
Noa Smits        
Anne Vijfhuize        
Zoe Wezenaar        
Daisy Yap        
 
Overige teamleden
Bas Wezenaar Trainer
Heert Andringa Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 02-06-2018 09:30 Terneuzen MO13-1 DwO'15 MO13-1 137570 1-2
C 02-06-2018 11:00 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 VCK MO13-1 137332 11-1
C 01-06-2018 18:30 Terneuzen MO13-1 Roosendaal MO13-1 137286 3-0
C 30-05-2018 19:00 Luctor Heinkenszand MO13-1 MOC'17 MO13-2 137329 4-1
C 26-05-2018 10:15 Luctor Heinkenszand MO13-1 DwO'15 MO13-1 137520 6-3
C 26-05-2018 10:15 SC Welberg MO13-1 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 139054 2-6
C 26-05-2018 10:15 VCK MO13-1 Kapelle MO13-1 137587 1-5
C 26-05-2018 09:30 MZC'11 MO13-1 MOC'17 MO13-2 137503 6-1
C 26-05-2018 09:30 Zeelandia Middelburg MO13-2 Terneuzen MO13-1 137380 1-3
C 26-05-2018 11:00 FC Dauwendaele MO13-1 Roosendaal MO13-1 137234 4-1
C 23-05-2018 19:00 VCK MO13-1 MOC'17 MO13-2 137390 0-4
C 23-05-2018 19:00 MZC'11 MO13-1 Luctor Heinkenszand MO13-1 137295 4-4
C 19-05-2018 10:30 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 Zeelandia Middelburg MO13-2 137543 5-5
C 19-05-2018 09:45 MOC'17 MO13-2 FC Dauwendaele MO13-1 137535 1-2
C 19-05-2018 09:30 DwO'15 MO13-1 VCK MO13-1 137333 5-0
C 19-05-2018 11:45 Roosendaal MO13-1 Luctor Heinkenszand MO13-1 137453 0-5
C 19-05-2018 10:30 Terneuzen MO13-1 SC Welberg MO13-1 139053 1-2
C 19-05-2018 08:30 Kapelle MO13-1 MZC'11 MO13-1 137536 3-1
C 16-05-2018 19:00 Luctor Heinkenszand MO13-1 Kapelle MO13-1 137539 2-2
C 16-05-2018 18:45 DwO'15 MO13-1 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 137569 2-3
C 16-05-2018 19:00 MOC'17 MO13-2 SC Welberg MO13-1 139047 6-2
C 14-05-2018 19:15 FC Dauwendaele MO13-1 Terneuzen MO13-1 137529 3-2
C 14-05-2018 19:00 MOC'17 MO13-2 DwO'15 MO13-1 137415 1-1
C 12-05-2018 09:30 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 Roosendaal MO13-1 137470 12-5
C 12-05-2018 09:30 Zeelandia Middelburg MO13-2 SC Welberg MO13-1 139052 3-0
C 12-05-2018 09:30 MZC'11 MO13-1 VCK MO13-1 137310 10-1
C 12-05-2018 08:30 Kapelle MO13-1 DwO'15 MO13-1 137487 3-3
C 09-05-2018 19:00 Terneuzen MO13-1 MZC'11 MO13-1 137457 5-4
C 09-05-2018 19:00 MOC'17 MO13-2 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 137318 3-9
C 09-05-2018 19:00 Roosendaal MO13-1 Zeelandia Middelburg MO13-2 137388 1-1
C 09-05-2018 19:00 FC Dauwendaele MO13-1 Luctor Heinkenszand MO13-1 137393 0-6
C 05-05-2018 09:30 MZC'11 MO13-1 SC Welberg MO13-1 139045 4-6
C 05-05-2018 09:30 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 Terneuzen MO13-1 137191 2-3
C 05-05-2018 11:45 Roosendaal MO13-1 VCK MO13-1 137213 9-1
C 21-04-2018 09:00 VCK MO13-1 FC Dauwendaele MO13-1 137442 2-5
C 21-04-2018 11:45 Roosendaal MO13-1 Kapelle MO13-1 137211 0-6
C 21-04-2018 12:15 SC Welberg MO13-1 Luctor Heinkenszand MO13-1 139051 3-3
C 21-04-2018 09:30 DwO'15 MO13-1 Zeelandia Middelburg MO13-2 137547 2-4
C 14-04-2018 10:30 SC Welberg MO13-1 VCK MO13-1 139050 9-0
C 14-04-2018 10:15 Luctor Heinkenszand MO13-1 Zeelandia Middelburg MO13-2 137518 1-1
C 14-04-2018 09:45 MOC'17 MO13-2 Roosendaal MO13-1 137489 5-3
C 14-04-2018 09:15 MZC'11 MO13-1 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 137483 7-3
C 14-04-2018 08:30 Kapelle MO13-1 Terneuzen MO13-1 137174 1-3
C 14-04-2018 11:00 FC Dauwendaele MO13-1 DwO'15 MO13-1 137486 4-2
C 09-04-2018 19:00 Kapelle MO13-1 FC Dauwendaele MO13-1 137439 3-1
C 07-04-2018 09:30 DwO'15 MO13-1 MZC'11 MO13-1 137560 6-1
C 07-04-2018 11:45 Roosendaal MO13-1 SC Welberg MO13-1 139049 0-6
C 07-04-2018 14:30 Terneuzen MO13-1 MOC'17 MO13-2 137320 9-0
C 07-04-2018 10:15 VCK MO13-1 Luctor Heinkenszand MO13-1 137399 1-6
C 07-04-2018 09:30 Zeelandia Middelburg MO13-2 FC Dauwendaele MO13-1 137255 2-6
C 07-04-2018 10:30 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 Kapelle MO13-1 137595 1-6
C 31-03-2018 09:45 Kapelle MO13-1 Zeelandia Middelburg MO13-2 137576 3-5
C 31-03-2018 10:00 SC Welberg MO13-1 FC Dauwendaele MO13-1 139044 2-4
C 24-03-2018 09:30 MZC'11 MO13-1 Roosendaal MO13-1 137279 5-2
C 24-03-2018 08:30 Kapelle MO13-1 MOC'17 MO13-2 137594 2-3
C 24-03-2018 09:30 Zeelandia Middelburg MO13-2 VCK MO13-1 137299 5-0
C 24-03-2018 12:00 Luctor Heinkenszand MO13-1 Terneuzen MO13-1 137417 4-1
C 24-03-2018 10:15 SC Welberg MO13-1 DwO'15 MO13-1 139048 1-0
C 24-03-2018 11:00 FC Dauwendaele MO13-1 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 137541 2-6
C 10-03-2018 09:30 Zeelandia Middelburg MO13-2 MOC'17 MO13-2 137440 0-3
C 10-03-2018 10:45 Luctor Heinkenszand MO13-1 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 137412 4-1
C 10-03-2018 10:15 VCK MO13-1 Terneuzen MO13-1 137413 0-9
C 10-03-2018 10:15 SC Welberg MO13-1 Kapelle MO13-1 139046 3-5
C 10-03-2018 11:00 FC Dauwendaele MO13-1 MZC'11 MO13-1 137369 2-6
C 10-03-2018 10:45 DwO'15 MO13-1 Roosendaal MO13-1 137593 3-2
C 17-02-2018 09:00 Zeelandia Middelburg MO13-2 MZC'11 MO13-1 137180 4-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 10:00 Zeelandia Middelburg MO13-1 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 97931 0-0
C 16-12-2017 11:00 Moerse Boys MO13-1 SC Welberg MO13-1 87132 1-1
C 16-12-2017 10:30 Cluzona MO13-1 Achtmaal MO13-1 86903 15-1
C 16-12-2017 11:45 Roosendaal MO13-1 ST Zundert/Wernhout MO13-1 86904 0-0
C 09-12-2017 09:45 MOC'17 MO13-2 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 86949 1-8
C 09-12-2017 11:15 ST Zundert/Wernhout MO13-1 ST Prinsenland/de Schutters MO13-1 86832 0-0
C 09-12-2017 11:30 SC Welberg MO13-1 Zeelandia Middelburg MO13-1 97941 0-8
C 09-12-2017 10:15 Unitas'30 MO13-2 Cluzona MO13-1 86805 0-2
C 09-12-2017 11:45 Roosendaal MO13-1 Moerse Boys MO13-1 86758 0-1
C 09-12-2017 12:00 Achtmaal MO13-1 DSE MO13-1 86866 0-5
C 02-12-2017 11:30 DSE MO13-1 MOC'17 MO13-2 86777 5-1
C 02-12-2017 09:30 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 Unitas'30 MO13-2 86925 0-0
C 02-12-2017 09:30 Zeelandia Middelburg MO13-1 Roosendaal MO13-1 97940 15-0
C 02-12-2017 10:30 Cluzona MO13-1 ST Zundert/Wernhout MO13-1 87126 2-1
C 02-12-2017 11:00 ST Prinsenland/de Schutters MO13-1 Achtmaal MO13-1 86912 0-0
C 25-11-2017 09:30 DSE MO13-1 Zeelandia Middelburg MO13-1 97939 0-3
C 25-11-2017 09:45 MOC'17 MO13-2 Moerse Boys MO13-1 87047 1-2
C 25-11-2017 10:00 ST Zundert/Wernhout MO13-1 Achtmaal MO13-1 87072 10-1
C 25-11-2017 12:00 SC Welberg MO13-1 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 87095 4-0
C 25-11-2017 13:05 Unitas'30 MO13-2 ST Prinsenland/de Schutters MO13-1 87054 0-2
C 25-11-2017 11:45 Roosendaal MO13-1 Cluzona MO13-1 86860 0-2
C 18-11-2017 09:30 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 Moerse Boys MO13-1 87142 2-1
C 18-11-2017 10:30 Cluzona MO13-1 DSE MO13-1 86779 6-0
C 18-11-2017 09:30 ST Prinsenland/de Schutters MO13-1 SC Welberg MO13-1 87129 5-1
C 18-11-2017 11:15 Zeelandia Middelburg MO13-1 MOC'17 MO13-2 97938 15-2
C 18-11-2017 12:00 Achtmaal MO13-1 Unitas'30 MO13-2 86792 1-9
C 11-11-2017 11:00 Moerse Boys MO13-1 Zeelandia Middelburg MO13-1 97937 0-6
C 11-11-2017 10:00 ST Zundert/Wernhout MO13-1 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 87051 1-1
C 11-11-2017 10:00 Unitas'30 MO13-2 Roosendaal MO13-1 86854 4-1
C 11-11-2017 09:45 MOC'17 MO13-2 Achtmaal MO13-1 86952 9-0
C 11-11-2017 12:30 DSE MO13-1 ST Prinsenland/de Schutters MO13-1 86944 2-3
C 11-11-2017 10:30 SC Welberg MO13-1 Cluzona MO13-1 86917 1-3
C 04-11-2017 09:30 SC Welberg MO13-1 DSE MO13-1 87077 2-0
C 04-11-2017 10:00 ST Zundert/Wernhout MO13-1 Zeelandia Middelburg MO13-1 97936 0-4
C 04-11-2017 13:30 Unitas'30 MO13-2 MOC'17 MO13-2 86877 3-0
C 04-11-2017 11:00 ST Prinsenland/de Schutters MO13-1 Cluzona MO13-1 86927 1-3
C 04-11-2017 11:45 Roosendaal MO13-1 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 86756 1-0
C 04-11-2017 12:00 Achtmaal MO13-1 Moerse Boys MO13-1 86825 0-7
C 28-10-2017 09:30 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 ST Prinsenland/de Schutters MO13-1 86736 3-4
C 28-10-2017 09:30 Zeelandia Middelburg MO13-1 Unitas'30 MO13-2 97935 6-0
C 28-10-2017 08:45 Moerse Boys MO13-1 ST Zundert/Wernhout MO13-1 86798 1-1
C 28-10-2017 09:45 MOC'17 MO13-2 SC Welberg MO13-1 87015 2-6
C 28-10-2017 11:30 DSE MO13-1 Roosendaal MO13-1 86737 6-1
C 28-10-2017 12:45 Sprundel MO13-1 Unitas'30 MO13-2 87104 0-0
C 21-10-2017 09:30 Cluzona MO13-1 Moerse Boys MO13-1 86876 3-0
C 14-10-2017 10:00 ST Zundert/Wernhout MO13-1 DSE MO13-1 86988 7-1
C 14-10-2017 11:00 ST Prinsenland/de Schutters MO13-1 Sprundel MO13-1 86892 0-0
C 14-10-2017 10:00 Unitas'30 MO13-2 SC Welberg MO13-1 87050 2-4
C 14-10-2017 11:45 Roosendaal MO13-1 MOC'17 MO13-2 87042 2-4
C 14-10-2017 12:00 Achtmaal MO13-1 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 87097 3-11
C 14-10-2017 11:00 ST Prinsenland/de Schutters MO13-1 Zeelandia Middelburg MO13-1 97934 0-6
C 07-10-2017 10:00 SC Welberg MO13-1 Roosendaal MO13-1 86997 4-1
C 07-10-2017 08:45 Moerse Boys MO13-1 ST Prinsenland/de Schutters MO13-1 87049 0-3
C 07-10-2017 13:00 DSE MO13-1 Unitas'30 MO13-2 86920 1-2
C 07-10-2017 09:30 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 Cluzona MO13-1 86928 1-5
C 07-10-2017 09:45 MOC'17 MO13-2 ST Zundert/Wernhout MO13-1 87138 1-3
C 07-10-2017 10:00 Sprundel MO13-1 Achtmaal MO13-1 86794 0-0
C 07-10-2017 09:30 Zeelandia Middelburg MO13-1 Achtmaal MO13-1 97933 12-0
C 30-09-2017 08:45 Moerse Boys MO13-1 Unitas'30 MO13-2 87012 1-7
C 30-09-2017 12:30 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 DSE MO13-1 86808 4-1
C 30-09-2017 10:00 ST Zundert/Wernhout MO13-1 SC Welberg MO13-1 86921 0-2
C 30-09-2017 11:00 ST Prinsenland/de Schutters MO13-1 MOC'17 MO13-2 86954 4-2
C 30-09-2017 10:30 Cluzona MO13-1 Sprundel MO13-1 86937 3-4
C 30-09-2017 12:00 Achtmaal MO13-1 Roosendaal MO13-1 87084 3-3
C 23-09-2017 09:00 DSE MO13-1 Moerse Boys MO13-1 87048 1-2
C 23-09-2017 12:45 Sprundel MO13-1 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 86743 4-3
C 23-09-2017 11:45 Roosendaal MO13-1 ST Prinsenland/de Schutters MO13-1 86942 2-5
C 23-09-2017 10:15 Unitas'30 MO13-2 ST Zundert/Wernhout MO13-1 86956 3-1
C 23-09-2017 10:45 SC Welberg MO13-1 Achtmaal MO13-1 87135 15-0
C 23-09-2017 09:45 MOC'17 MO13-2 Cluzona MO13-1 87060 1-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Luctor Heinkenszand MO13-1 11 7 4 0 25 45 17 28 0
2 Terneuzen MO13-1 11 7 0 4 21 40 19 21 0
3 FC Dauwendaele MO13-1 11 7 0 4 21 33 33 0 0
4 Kapelle MO13-1 11 6 2 3 20 39 23 16 0
5 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 11 6 1 4 19 59 40 19 0
6 Zeelandia Middelburg MO13-2 11 5 3 3 18 31 26 5 0
7 MZC'11 MO13-1 11 5 1 5 16 50 37 13 0
8 SC Welberg MO13-1 11 5 1 5 16 36 32 4 0
9 MOC'17 MO13-2 11 5 1 5 16 28 38 -10 0
10 DwO'15 MO13-1 11 4 2 5 14 29 26 3 0
11 Roosendaal MO13-1 11 1 1 9 4 23 51 -28 0
12 VCK MO13-1 11 0 0 11 0 7 78 -71 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Prinsenland/de Schutters MO13-1 3 2 1 0 7 12 2 10 0
2 SC Welberg MO13-1 3 1 2 0 5 5 4 1 0
3 MOC'17 MO13-2 3 1 0 2 3 7 8 -1 0
4 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 3 0 1 2 1 2 12 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Cluzona MO13-1 10 10 0 0 30 43 6 37 0
2 Zeelandia Middelburg MO13-1 9 9 0 0 27 75 2 73 0
3 SC Welberg MO13-1 11 7 1 3 22 40 22 18 0
4 ST Prinsenland/de Schutters MO13-1 9 7 0 2 21 27 19 8 0
5 Unitas'30 MO13-2 10 6 0 4 18 30 19 11 0
6 Moerse Boys MO13-1 11 4 2 5 14 16 25 -9 0
7 ST Tholense Boys/WHS MO13-1 9 4 1 4 13 30 21 9 0
8 ST Wernhout/Zundert/ MO13-1 9 3 2 4 11 24 16 8 0
9 DSE MO13-1 11 3 0 8 9 22 31 -9 0
10 MOC'17 MO13-2 11 2 0 9 6 24 50 -26 0
11 Roosendaal MO13-1 10 1 1 8 4 11 44 -33 0
12 Achtmaal MO13-1 10 0 1 9 1 9 96 -87 0

Training

Berichten



Terug naar boven