B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule

Senioren - Tholense Boys 1

Teamleden

Spelers
Dave den Boef        
Leo van den Born        
Youri Boudou        
Auke Bovenberg        
Laurens Bovenberg        
Joey Deurloo        
Dani Gladdines        
Bas Gunter        
Gerwin Hoek        
Hans-Willem Hopmans        
Marien Hopmans        
Mitchel Jansen        
Pierre Koolen        
Lennard Marsman        
Sander Nagtegaal        
David Niepce        
Koen Nieuwkoop        
Sam Nieuwkoop        
Erwin de Nijs        
Roel de Nijs        
Johan Schot        
Michael Schot        
Matthijs van Stee        
Raymond ten Voorden        
Jarno de Witte        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 21-10-2017 15:00 Tholense Boys 1 Jonge Spartaan 1 K. (Karim) Ben Sellam 18252 Sportpark De Bent
C 28-10-2017 14:45 Duiveland 1 Tholense Boys 1 M.W. (Rinus) Struik 18831 Sportpark Oostersportpark
C 04-11-2017 14:45 Tholense Boys 1 DHV 1 18005 Sportpark De Bent
B 11-11-2017 14:30 Tholense Boys 1 WIK'57 1 96576 Sportpark De Bent
C 18-11-2017 14:30 VVC'68 1 Tholense Boys 1 17520 Sportpark De beek
C 25-11-2017 14:30 Tholense Boys 1 ZSC'62 1 18207 Sportpark De Bent
C 02-12-2017 14:30 Krabbendijke 1 Tholense Boys 1 17577 Sportpark Krabbendijke
C 09-12-2017 14:15 Tholense Boys 1 WHS 1 18247 Sportpark De Bent
C 16-12-2017 14:15 De Fendert 1 Tholense Boys 1 17450 Sportpark De Fendert
C 27-01-2018 15:00 Tholense Boys 1 Rillandia 1 18032 Sportpark De Bent
C 03-02-2018 14:30 Wieldrecht 1 Tholense Boys 1 18797 Sportpark Wieldrecht
C 24-02-2018 15:00 Tholense Boys 1 Seolto 1 17707 Sportpark De Bent
C 03-03-2018 14:30 Kogelvangers 1 Tholense Boys 1 18806 Sportpark Kogelvangers
C 10-03-2018 14:30 DHV 1 Tholense Boys 1 18462 Sportpark d'n Hoekschop
C 17-03-2018 15:00 Tholense Boys 1 Duiveland 1 17357 Sportpark De Bent
C 24-03-2018 14:30 Jonge Spartaan 1 Tholense Boys 1 18559 Sportpark Spartacus
C 31-03-2018 15:00 Tholense Boys 1 VVC'68 1 17265 Sportpark De Bent
C 07-04-2018 15:00 Tholense Boys 1 NOAD'67 1 17413 Sportpark De Bent
C 14-04-2018 14:30 Rillandia 1 Tholense Boys 1 17579 Sportpark Rillandia
C 21-04-2018 15:00 Tholense Boys 1 Krabbendijke 1 18485 Sportpark De Bent
C 12-05-2018 14:30 ZSC'62 1 Tholense Boys 1 18633 Sportpark ZSC'62
C 19-05-2018 14:30 Tholense Boys 1 De Fendert 1 18591 Sportpark De Bent
C 26-05-2018 14:30 WHS 1 Tholense Boys 1 18891 Sportpark De Waaje
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 11-11-2017 14:30 Tholense Boys 1 WIK'57 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 21-10-2017 14:30 Seolto 1 ZSC'62 1
C 21-10-2017 15:00 Tholense Boys 1 Jonge Spartaan 1
C 21-10-2017 14:30 NOAD'67 1 Krabbendijke 1
C 21-10-2017 14:30 Duiveland 1 VVC'68 1
C 21-10-2017 14:30 Wieldrecht 1 DHV 1
C 21-10-2017 14:30 Rillandia 1 WHS 1
C 21-10-2017 14:30 Kogelvangers 1 De Fendert 1
C 28-10-2017 14:45 Duiveland 1 Tholense Boys 1
C 28-10-2017 14:30 Krabbendijke 1 Wieldrecht 1
C 28-10-2017 14:30 WHS 1 NOAD'67 1
C 28-10-2017 14:30 Jonge Spartaan 1 Rillandia 1
C 28-10-2017 14:30 VVC'68 1 Seolto 1
C 28-10-2017 14:30 ZSC'62 1 Kogelvangers 1
C 28-10-2017 14:30 DHV 1 De Fendert 1
C 04-11-2017 14:30 Seolto 1 Duiveland 1
C 04-11-2017 14:30 Rillandia 1 Krabbendijke 1
C 04-11-2017 14:30 Kogelvangers 1 Jonge Spartaan 1
C 04-11-2017 14:30 De Fendert 1 WHS 1
C 04-11-2017 14:30 Wieldrecht 1 ZSC'62 1
C 04-11-2017 14:30 NOAD'67 1 VVC'68 1
C 04-11-2017 14:45 Tholense Boys 1 DHV 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 14-10-2017 14:30 SEOLTO 1 Tholense Boys 1 W.J.G.M. (Willie) Peijnenburg 17683 0 - 3
C 07-10-2017 15:00 Tholense Boys 1 Kogelvangers 1 G.A.J. (Geoffrey) Twiss 18673 0 - 0
C 30-09-2017 14:30 NOAD'67 1 Tholense Boys 1 J.M. (Jan) IJpelaar 17441 2 - 9
C 23-09-2017 15:00 Tholense Boys 1 Wieldrecht 1 17235 1 - 4
B 16-09-2017 17:00 Hontenisse 1 Tholense Boys 1 2985 2 - 3
V 09-09-2017 13:00 Tholense Boys 1 Flakkee 1
B 02-09-2017 14:30 Tholense Boys 1 VCK 1 2615 4 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-10-2017 14:30 De Fendert 1 Krabbendijke 1 17854 3-4
C 14-10-2017 14:30 Kogelvangers 1 Duiveland 1 18416 0-0
C 14-10-2017 14:30 SEOLTO 1 Tholense Boys 1 17683 0-3
C 14-10-2017 14:30 Rillandia 1 ZSC'62 1 17179 2-2
C 14-10-2017 14:30 Wieldrecht 1 VVC'68 1 18265 3-1
C 14-10-2017 14:30 WHS 1 Jonge Spartaan, de 1 19040 3-4
C 14-10-2017 14:30 NOAD'67 1 DHV 1 17562 1-3
C 07-10-2017 14:30 Duiveland 1 NOAD'67 1 17983 4-2
C 07-10-2017 14:30 ZSC'62 1 De Fendert 1 18498 1-5
C 07-10-2017 14:30 VVC'68 1 Rillandia 1 17735 2-2
C 07-10-2017 14:30 Jonge Spartaan, de 1 Wieldrecht 1 17558 0-2
C 07-10-2017 16:45 DHV 1 SEOLTO 1 17867 2-1
C 07-10-2017 15:00 Tholense Boys 1 Kogelvangers 1 18673 0-0
C 07-10-2017 14:30 Krabbendijke 1 WHS 1 17455 1-0
C 30-09-2017 14:30 Kogelvangers 1 SEOLTO 1 17293 2-0
C 30-09-2017 14:30 NOAD'67 1 Tholense Boys 1 17441 2-9
C 30-09-2017 14:30 Rillandia 1 DHV 1 19013 2-1
C 30-09-2017 14:30 Krabbendijke 1 ZSC'62 1 17739 5-1
C 30-09-2017 14:30 De Fendert 1 Jonge Spartaan, de 1 19022 2-1
C 30-09-2017 14:30 Wieldrecht 1 Duiveland 1 18256 3-1
C 30-09-2017 14:30 WHS 1 VVC'68 1 17750 2-2
C 23-09-2017 14:30 DHV 1 Kogelvangers 1 18478 2-2
C 23-09-2017 14:30 VVC'68 1 De Fendert 1 17199 3-3
C 23-09-2017 14:30 ZSC'62 1 WHS 1 18299 0-5
C 23-09-2017 14:30 Seolto 1 NOAD'67 1 18849 3-2
C 23-09-2017 14:30 Jonge Spartaan 1 Krabbendijke 1 18389 2-5
C 23-09-2017 15:00 Tholense Boys 1 Wieldrecht 1 17235 1-4
C 23-09-2017 14:30 Duiveland 1 Rillandia 1 17903 4-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2017 17:00 Hontenisse 1 Tholense Boys 1 2985 2-3
b 09-09-2017 17:00 VCK 1 Hontenisse 1 2777 0-2
B 02-09-2017 14:30 Tholense Boys 1 VCK 1 2615 4-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys 1 2 2 0 0 6 7 4 3 0
2 Hontenisse 1 2 1 0 1 3 4 3 1 0
3 VCK 1 2 0 0 2 0 2 6 -4 0

Training

Berichten



Terug naar boven