0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

Senioren - Tholense Boys 1

Teamleden

Spelers
Dave den Boef        
Youri Boudou        
Auke Bovenberg        
Laurens Bovenberg        
Joey Deurloo        
Dani Gladdines        
Bas Gunter        
Hans-Willem Hopmans        
Mitchel Jansen        
Lennard Marsman        
Sander Nagtegaal        
David Niepce        
Koen Nieuwkoop        
Sam Nieuwkoop        
Roel de Nijs        
Michael Schot        
Matthijs van Stee        
Raymond ten Voorden        
Jarno de Witte        
 
Overige teamleden
Erwin de Nijs Trainer
Johan Schot Trainer
Leo van den Born Verzorger
Gerwin Hoek Keeperstrainer
Pierre Koolen Leider/vlagger

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 01-09-2018 vervallen Oranje Wit 1 Tholense Boys 1 2126
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 26-05-2018 14:30 ZSC'62 1 DHV 1 17649 7-4
C 26-05-2018 14:30 WHS 1 Tholense Boys 1 18891 1-1
C 26-05-2018 14:30 Wieldrecht 1 NOAD'67 1 17154 4-0
C 26-05-2018 14:30 De Fendert 1 SEOLTO 1 17933 4-1
C 26-05-2018 14:30 Rillandia 1 Kogelvangers 1 17214 6-2
C 26-05-2018 14:30 Krabbendijke 1 Duiveland 1 17478 8-0
C 26-05-2018 14:30 Jonge Spartaan, de 1 VVC'68 1 18499 4-2
C 19-05-2018 14:30 NOAD'67 1 Jonge Spartaan, de 1 17852 1-3
C 19-05-2018 14:30 DHV 1 Krabbendijke 1 17659 2-1
C 19-05-2018 14:30 Kogelvangers 1 Wieldrecht 1 17991 2-0
C 19-05-2018 14:30 Duiveland 1 WHS 1 18280 0-4
C 19-05-2018 14:30 SEOLTO 1 Rillandia 1 17089 9-2
C 19-05-2018 14:30 VVC'68 1 ZSC'62 1 17604 6-4
C 19-05-2018 14:30 Tholense Boys 1 De Fendert 1 18591 2-2
C 12-05-2018 14:30 Krabbendijke 1 SEOLTO 1 17393 2-0
C 12-05-2018 14:30 VVC'68 1 DHV 1 17958 2-2
C 12-05-2018 14:30 Rillandia 1 Wieldrecht 1 18586 1-1
C 12-05-2018 14:30 WHS 1 Kogelvangers 1 17281 3-1
C 12-05-2018 14:30 Jonge Spartaan, de 1 Duiveland 1 17833 2-5
C 12-05-2018 14:30 ZSC'62 1 Tholense Boys 1 18633 2-2
C 12-05-2018 14:30 De Fendert 1 NOAD'67 1 17251 2-2
C 10-05-2018 14:30 SEOLTO 1 VVC'68 1 18077 2-1
C 10-05-2018 14:30 Wieldrecht 1 Krabbendijke 1 17440 0-3
C 10-05-2018 14:30 Rillandia 1 Jonge Spartaan, de 1 18187 0-0
C 10-05-2018 15:00 Tholense Boys 1 Duiveland 1 17357 3-0
C 10-05-2018 14:30 WHS 1 ZSC'62 1 18556 1-1
C 10-05-2018 14:30 Kogelvangers 1 DHV 1 19043 3-2
C 05-05-2018 14:30 WHS 1 Krabbendijke 1 17628 0-0
C 05-05-2018 17:00 SEOLTO 1 DHV 1 17893 1-2
C 05-05-2018 14:30 Kogelvangers 1 Tholense Boys 1 18806 1-3
C 05-05-2018 14:30 NOAD'67 1 Duiveland 1 18769 4-2
C 05-05-2018 14:30 Wieldrecht 1 Jonge Spartaan, de 1 18447 4-1
C 05-05-2018 14:30 De Fendert 1 ZSC'62 1 17870 3-1
C 05-05-2018 15:00 Rillandia 1 VVC'68 1 18702 2-1
C 28-04-2018 14:30 Jonge Spartaan, de 1 WHS 1 18560 3-0
C 28-04-2018 14:30 VVC'68 1 Wieldrecht 1 18128 2-2
C 28-04-2018 14:30 ZSC'62 1 Rillandia 1 18275 6-1
C 28-04-2018 14:30 DHV 1 NOAD'67 1 17761 1-1
C 28-04-2018 14:30 Duiveland 1 Kogelvangers 1 18465 1-3
C 21-04-2018 14:30 DHV 1 Jonge Spartaan, de 1 18382 5-4
C 21-04-2018 15:00 Tholense Boys 1 Krabbendijke 1 18485 2-2
C 21-04-2018 14:30 Wieldrecht 1 De Fendert 1 18425 4-0
C 21-04-2018 14:30 Duiveland 1 ZSC'62 1 17303 1-5
C 21-04-2018 14:30 NOAD'67 1 Rillandia 1 17446 4-2
C 21-04-2018 14:30 SEOLTO 1 WHS 1 17685 2-0
C 21-04-2018 14:30 Kogelvangers 1 VVC'68 1 17676 6-2
C 14-04-2018 14:30 Jonge Spartaan, de 1 ZSC'62 1 17706 1-1
C 14-04-2018 14:30 Krabbendijke 1 VVC'68 1 18377 3-2
C 14-04-2018 14:30 De Fendert 1 Duiveland 1 17107 4-0
C 14-04-2018 14:30 Wieldrecht 1 SEOLTO 1 18859 1-1
C 14-04-2018 14:30 WHS 1 DHV 1 18143 3-2
C 14-04-2018 14:30 NOAD'67 1 Kogelvangers 1 18920 3-2
C 14-04-2018 14:30 Rillandia 1 Tholense Boys 1 17579 1-4
C 10-04-2018 18:30 NOAD'67 1 WHS 1 17797 3-0
C 10-04-2018 18:30 Kogelvangers 1 ZSC'62 1 18403 1-3
C 07-04-2018 14:30 Duiveland 1 Wieldrecht 1 18584 1-2
C 07-04-2018 14:30 ZSC'62 1 Krabbendijke 1 17848 4-0
C 07-04-2018 14:30 SEOLTO 1 Kogelvangers 1 18856 2-2
C 07-04-2018 14:30 Jonge Spartaan, de 1 De Fendert 1 18388 0-1
C 07-04-2018 15:00 Tholense Boys 1 NOAD'67 1 17413 3-1
C 07-04-2018 14:30 DHV 1 Rillandia 1 18052 1-1
C 07-04-2018 14:30 VVC'68 1 WHS 1 17699 0-3
C 02-04-2018 14:30 De Fendert 1 DHV 1 18754 3-0
C 31-03-2018 15:00 Tholense Boys 1 VVC'68 1 17265 2-0
C 31-03-2018 14:30 NOAD'67 1 ZSC'62 1 18405 3-1
C 31-03-2018 14:30 SEOLTO 1 Jonge Spartaan, de 1 17620 3-5
C 31-03-2018 14:30 Rillandia 1 De Fendert 1 17346 2-4
C 31-03-2018 14:30 Wieldrecht 1 WHS 1 17316 3-0
C 31-03-2018 14:30 Duiveland 1 DHV 1 18212 2-1
C 31-03-2018 14:30 Kogelvangers 1 Krabbendijke 1 17767 0-2
C 24-03-2018 14:30 DHV 1 Wieldrecht 1 18176 1-3
C 24-03-2018 14:30 De Fendert 1 Kogelvangers 1 18813 1-1
C 24-03-2018 14:30 Krabbendijke 1 NOAD'67 1 18312 7-0
C 24-03-2018 14:30 WHS 1 Rillandia 1 18373 1-1
C 24-03-2018 14:30 VVC'68 1 Duiveland 1 17643 1-1
C 24-03-2018 14:30 Jonge Spartaan, de 1 Tholense Boys 1 18559 1-4
C 24-03-2018 14:30 ZSC'62 1 SEOLTO 1 17377 2-4
C 10-03-2018 14:30 Krabbendijke 1 Rillandia 1 17900 4-2
C 10-03-2018 14:30 WHS 1 De Fendert 1 17657 0-1
C 10-03-2018 14:30 ZSC'62 1 Wieldrecht 1 17274 0-6
C 10-03-2018 14:30 DHV 1 Tholense Boys 1 18462 3-2
C 10-03-2018 14:30 VVC'68 1 NOAD'67 1 18781 0-1
C 10-03-2018 14:30 Duiveland 1 SEOLTO 1 18055 0-5
C 10-03-2018 14:30 Jonge Spartaan, de 1 Kogelvangers 1 17806 0-0
C 24-02-2018 15:00 Tholense Boys 1 SEOLTO 1 17707 0-1
C 24-02-2018 14:30 Krabbendijke 1 De Fendert 1 17523 3-3
C 17-02-2018 14:30 Wieldrecht 1 Kogelvangers 1 18691 4-0
C 17-02-2018 14:30 ZSC'62 1 VVC'68 1 18964 3-2
C 17-02-2018 14:30 SEOLTO 1 De Fendert 1 17341 0-2
C 17-02-2018 14:30 Rillandia 1 Duiveland 1 17267 1-3
C 03-02-2018 14:30 NOAD'67 1 SEOLTO 1 17758 1-0
C 03-02-2018 14:30 De Fendert 1 VVC'68 1 18678 2-3
C 03-02-2018 14:30 Wieldrecht 1 Tholense Boys 1 18797 0-3
C 03-02-2018 14:30 Krabbendijke 1 Jonge Spartaan, de 1 17778 0-0
C 27-01-2018 14:30 VVC'68 1 Krabbendijke 1 17926 0-5
C 27-01-2018 14:30 ZSC'62 1 Jonge Spartaan, de 1 17187 2-2
C 27-01-2018 14:30 Kogelvangers 1 NOAD'67 1 18491 2-1
C 27-01-2018 15:00 Tholense Boys 1 Rillandia 1 18032 3-0
C 27-01-2018 14:30 DHV 1 WHS 1 18125 2-0
C 27-01-2018 14:30 SEOLTO 1 Wieldrecht 1 17793 2-1
C 27-01-2018 14:30 Duiveland 1 De Fendert 1 19051 0-1
C 16-12-2017 14:30 Jonge Spartaan, de 1 NOAD'67 1 18479 0-1
C 16-12-2017 14:15 De Fendert 1 Tholense Boys 1 17450 1-3
C 16-12-2017 14:15 WHS 1 Duiveland 1 18231 1-1
C 16-12-2017 14:15 Rillandia 1 SEOLTO 1 18437 0-4
C 16-12-2017 14:15 Krabbendijke 1 DHV 1 18381 1-1
C 09-12-2017 14:15 Duiveland 1 Krabbendijke 1 18431 0-3
C 09-12-2017 14:15 DHV 1 ZSC'62 1 17190 4-2
C 09-12-2017 14:15 Kogelvangers 1 Rillandia 1 18241 1-1
C 09-12-2017 14:15 Tholense Boys 1 WHS 1 18247 2-2
C 09-12-2017 14:15 NOAD'67 1 Wieldrecht 1 17843 1-0
C 09-12-2017 14:30 VVC'68 1 Jonge Spartaan, de 1 18258 2-4
C 02-12-2017 14:30 Rillandia 1 NOAD'67 1 17738 0-1
C 02-12-2017 14:30 VVC'68 1 Kogelvangers 1 17961 3-3
C 02-12-2017 14:30 Jonge Spartaan, de 1 DHV 1 18522 5-2
C 02-12-2017 14:30 ZSC'62 1 Duiveland 1 17575 4-1
C 02-12-2017 14:30 Krabbendijke 1 Tholense Boys 1 17577 2-1
C 02-12-2017 14:30 De Fendert 1 Wieldrecht 1 17333 3-3
C 02-12-2017 14:30 WHS 1 SEOLTO 1 18655 3-1
C 25-11-2017 14:30 Tholense Boys 1 ZSC'62 1 18207 3-0
C 25-11-2017 14:30 Duiveland 1 Jonge Spartaan, de 1 17253 2-5
C 25-11-2017 14:30 DHV 1 VVC'68 1 18281 2-1
C 25-11-2017 14:30 Kogelvangers 1 WHS 1 17298 2-0
C 25-11-2017 14:30 SEOLTO 1 Krabbendijke 1 18204 4-5
C 25-11-2017 14:30 NOAD'67 1 De Fendert 1 18119 1-2
C 25-11-2017 14:30 Wieldrecht 1 Rillandia 1 17071 3-0
C 18-11-2017 14:30 DHV 1 Duiveland 1 17150 1-2
C 18-11-2017 14:30 ZSC'62 1 NOAD'67 1 17308 0-0
C 18-11-2017 14:30 Krabbendijke 1 Kogelvangers 1 18000 1-0
C 18-11-2017 14:30 Jonge Spartaan, de 1 SEOLTO 1 17487 5-1
C 18-11-2017 14:30 WHS 1 Wieldrecht 1 19018 1-0
C 18-11-2017 14:30 De Fendert 1 Rillandia 1 19015 1-5
C 18-11-2017 14:30 VVC'68 1 Tholense Boys 1 17520 3-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-12-2017 20:00 Tholense Boys 1 Hoeven 1 100964 3-4
B 11-11-2017 14:30 Tholense Boys 1 WIK'57 1 96576 6-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
n 02-06-2018 14:30 Tholense Boys 1 VCK 1 143089 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys 1 1 0 1 0 1 0 0 0 0
2 Wieldrecht 1 1 0 1 0 1 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
2 Prinsenland 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
2 VCK 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0

Training

Berichten



Terug naar boven