0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

Senioren - Tholense Boys 1

Teamleden

Spelers
Dave den Boef        
Youri Boudou        
Auke Bovenberg        
Laurens Bovenberg        
Joey Deurloo        
Dani Gladdines        
Bas Gunter        
Hans-Willem Hopmans        
Mitchel Jansen        
Lennard Marsman        
Sander Nagtegaal        
David Niepce        
Koen Nieuwkoop        
Sam Nieuwkoop        
Erwin de Nijs        
Roel de Nijs        
Johan Schot        
Michael Schot        
Matthijs van Stee        
Raymond ten Voorden        
Jarno de Witte        
 
Overige teamleden
Leo van den Born Verzorger
Gerwin Hoek Keeperstrainer
Pierre Koolen Leider/vlagger

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 16-12-2017 14:15 Wieldrecht 1 Kogelvangers 1
C 16-12-2017 14:15 Rillandia 1 SEOLTO 1
C 16-12-2017 14:15 ZSC'62 1 VVC'68 1
C 16-12-2017 14:15 De Fendert 1 Tholense Boys 1
C 16-12-2017 14:30 Jonge Spartaan, de 1 NOAD'67 1
C 16-12-2017 14:15 WHS 1 Duiveland 1
C 16-12-2017 14:15 Krabbendijke 1 DHV 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 19-12-2017 20:00 Tholense Boys 1 Hoeven 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 09-12-2017 14:15 Tholense Boys 1 WHS 1 J.H. Bezemer 18247 2 - 2
C 02-12-2017 14:30 Krabbendijke 1 Tholense Boys 1 K. Ben Sellam 17577 2 - 1
C 25-11-2017 14:30 Tholense Boys 1 ZSC'62 1 K. Düzdüsen 18207 3 - 0
C 18-11-2017 14:30 VVC'68 1 Tholense Boys 1 J.A.A. de Pijper 17520 3 - 5
B 11-11-2017 14:30 Tholense Boys 1 WIK'57 1 R. van den Berge 96576 6 - 0
C 04-11-2017 14:30 Tholense Boys 1 DHV 1 W. Thobokholt 18005 5 - 2
C 28-10-2017 14:45 Duiveland 1 Tholense Boys 1 M.W. Struik 18831 1 - 1
C 21-10-2017 15:00 Tholense Boys 1 Jonge Spartaan, de 1 K. Ben Sellam 18252 2 - 1
C 14-10-2017 14:30 SEOLTO 1 Tholense Boys 1 W.J.G.M. Peijnenburg 17683 0 - 3
C 07-10-2017 15:00 Tholense Boys 1 Kogelvangers 1 G.A.J. Twiss 18673 0 - 0
C 30-09-2017 14:30 NOAD'67 1 Tholense Boys 1 J.M. (Jan) IJpelaar 17441 2 - 9
C 23-09-2017 15:00 Tholense Boys 1 Wieldrecht 1 17235 1 - 4
B 16-09-2017 17:00 Hontenisse 1 Tholense Boys 1 2985 2 - 3
V 09-09-2017 13:00 Tholense Boys 1 Flakkee 1
B 02-09-2017 14:30 Tholense Boys 1 VCK 1 2615 4 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 09-12-2017 14:30 SEOLTO 1 De Fendert 1 17341 0-0
C 09-12-2017 14:15 Duiveland 1 Krabbendijke 1 18431 0-3
C 09-12-2017 14:15 DHV 1 ZSC'62 1 17190 4-2
C 09-12-2017 14:15 Kogelvangers 1 Rillandia 1 18241 1-1
C 09-12-2017 14:15 Tholense Boys 1 WHS 1 18247 2-2
C 09-12-2017 14:30 VVC'68 1 Jonge Spartaan, de 1 18258 2-4
C 09-12-2017 14:15 NOAD'67 1 Wieldrecht 1 17843 1-0
C 02-12-2017 14:30 Rillandia 1 NOAD'67 1 17738 0-1
C 02-12-2017 14:30 Jonge Spartaan, de 1 DHV 1 18522 5-2
C 02-12-2017 14:30 ZSC'62 1 Duiveland 1 17575 4-1
C 02-12-2017 14:30 Krabbendijke 1 Tholense Boys 1 17577 2-1
C 02-12-2017 14:30 De Fendert 1 Wieldrecht 1 17333 3-3
C 02-12-2017 14:30 WHS 1 SEOLTO 1 18655 3-1
C 02-12-2017 14:30 VVC'68 1 Kogelvangers 1 17961 3-3
C 25-11-2017 14:30 NOAD'67 1 De Fendert 1 18119 1-2
C 25-11-2017 14:30 SEOLTO 1 Krabbendijke 1 18204 4-5
C 25-11-2017 14:30 Tholense Boys 1 ZSC'62 1 18207 3-0
C 25-11-2017 14:30 Duiveland 1 Jonge Spartaan, de 1 17253 2-5
C 25-11-2017 14:30 DHV 1 VVC'68 1 18281 2-1
C 25-11-2017 14:30 Kogelvangers 1 WHS 1 17298 2-0
C 25-11-2017 14:30 Wieldrecht 1 Rillandia 1 17071 3-0
C 18-11-2017 14:30 De Fendert 1 Rillandia 1 19015 1-5
C 18-11-2017 14:30 WHS 1 Wieldrecht 1 19018 1-0
C 18-11-2017 14:30 Jonge Spartaan, de 1 SEOLTO 1 17487 5-1
C 18-11-2017 14:30 Krabbendijke 1 Kogelvangers 1 18000 1-0
C 18-11-2017 14:30 VVC'68 1 Tholense Boys 1 17520 3-5
C 18-11-2017 14:30 ZSC'62 1 NOAD'67 1 17308 0-0
C 18-11-2017 14:30 DHV 1 Duiveland 1 17150 1-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 11-11-2017 14:30 Tholense Boys 1 WIK'57 1 96576 6-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Krabbendijke 1 11 11 0 0 33 34 12 22 0
2 Tholense Boys 1 11 6 3 2 21 32 17 15 0
3 Wieldrecht 1 11 6 2 3 20 25 12 13 0
4 WHS 1 11 5 3 3 18 22 14 8 0
5 Jonge Spartaan, de 1 11 6 0 5 18 30 24 6 0
6 Kogelvangers 1 11 4 4 3 16 15 15 0 0
7 Duiveland 1 11 5 1 5 16 22 26 -4 0
8 DHV 1 11 4 3 4 15 22 24 -2 0
9 De Fendert 1 10 3 3 4 12 22 24 -2 0
10 Rillandia 1 11 3 3 5 12 16 22 -6 0
11 VVC'68 1 11 2 4 5 10 25 29 -4 0
12 NOAD'67 1 11 2 2 7 8 12 28 -16 0
13 SEOLTO 1 10 2 1 7 7 22 31 -9 0
14 ZSC'62 1 11 1 3 7 6 15 36 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Tholense Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven