0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

Senioren - Tholense Boys 2

Teamleden

Spelers
Luc van den Berg        
Omar Boudou        
Lauran Contant        
Jannes Deurloo        
Mohamed El-Jilali        
Corne Geuze        
Quincy Hoek        
Colin van 't Hof        
Marien Hopmans        
Jelles de Kok        
Werner Marsman        
Raymon Nesen        
Ricardo Opree        
Jordy Roelandt        
Paul Roelandt        
Freddy Simons        
Ayoub Tihani        
Himiet Tihani        
Rick van de Velde        
Dimitri Vroegop        
Leander Vroegop        
Martin de Waal        
Youssri Zakriti        
 
Overige teamleden
Marion Opree Leider
Leo van den Born Verzorger
Gerwin Hoek Keeperstrainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 26-05-2018 14:30 Kapelle 2 Tholense Boys 2 21181 8-0
C 26-05-2018 14:30 Yerseke 2 Zaamslag 2 20365 3-0
C 26-05-2018 14:30 FC Dauwendaele 2 Serooskerke 2 20598 4-4
C 26-05-2018 14:30 VCK 2 HSV Hoek 3 19570 3-2
C 26-05-2018 14:30 SJO FC De Westhoek 2 GPC Vlissingen 2 20467 1-2
C 26-05-2018 14:30 RCS 2 Arnemuiden 2 19916 1-1
C 19-05-2018 14:30 Serooskerke 2 RCS 2 19418 6-1
C 19-05-2018 12:30 Tholense Boys 2 Yerseke 2 20750 0-5
C 19-05-2018 12:30 GPC Vlissingen 2 VCK 2 19837 2-4
C 19-05-2018 14:30 Arnemuiden 2 SJO FC De Westhoek 2 20252 6-0
C 19-05-2018 14:30 Zaamslag 2 Kapelle 2 19072 2-4
C 19-05-2018 14:30 HSV Hoek 3 FC Dauwendaele 2 19415 1-3
C 15-05-2018 20:00 SJO FC De Westhoek 2 HSV Hoek 3 19347 1-0
C 12-05-2018 14:30 SJO FC De Westhoek 2 Serooskerke 2 19788 0-2
C 12-05-2018 12:00 Zaamslag 2 Arnemuiden 2 20308 1-3
C 12-05-2018 14:30 HSV Hoek 3 GPC Vlissingen 2 21147 1-0
C 12-05-2018 14:30 RCS 2 Tholense Boys 2 20380 3-2
C 12-05-2018 12:45 FC Dauwendaele 2 VCK 2 19743 8-5
C 12-05-2018 14:30 Kapelle 2 Yerseke 2 19196 2-1
C 10-05-2018 12:45 FC Dauwendaele 2 SJO FC De Westhoek 2 20296 3-0
C 10-05-2018 14:30 Serooskerke 2 Yerseke 2 20763 6-3
C 10-05-2018 14:30 HSV Hoek 3 RCS 2 20844 1-5
C 10-05-2018 14:30 Arnemuiden 2 Kapelle 2 20709 1-4
C 10-05-2018 12:30 Tholense Boys 2 GPC Vlissingen 2 20854 3-0
C 05-05-2018 14:30 Arnemuiden 2 VCK 2 19678 3-0
C 05-05-2018 12:00 RCS 2 SJO FC De Westhoek 2 20888 4-0
C 05-05-2018 14:30 HSV Hoek 3 Kapelle 2 20356 0-1
C 05-05-2018 12:00 Zaamslag 2 Tholense Boys 2 20215 4-0
C 05-05-2018 12:45 FC Dauwendaele 2 Yerseke 2 19140 1-1
C 28-04-2018 14:30 Yerseke 2 RCS 2 20676 0-1
C 28-04-2018 12:30 Tholense Boys 2 Arnemuiden 2 19798 1-1
C 21-04-2018 14:30 Serooskerke 2 Zaamslag 2 20711 2-0
C 21-04-2018 12:00 Yerseke 2 SJO FC De Westhoek 2 19551 7-5
C 21-04-2018 12:00 VCK 2 RCS 2 21043 2-2
C 21-04-2018 12:30 Tholense Boys 2 FC Dauwendaele 2 20866 3-1
C 21-04-2018 12:30 GPC Vlissingen 2 Kapelle 2 19883 3-0
C 21-04-2018 14:30 Arnemuiden 2 HSV Hoek 3 19397 4-0
C 14-04-2018 14:30 SJO FC De Westhoek 2 Kapelle 2 20842 0-6
C 14-04-2018 12:30 Serooskerke 2 Arnemuiden 2 20997 3-1
C 14-04-2018 15:00 FC Dauwendaele 2 Zaamslag 2 19451 5-1
C 14-04-2018 12:30 Yerseke 2 VCK 2 20291 1-1
C 14-04-2018 14:30 RCS 2 GPC Vlissingen 2 19478 6-0
C 14-04-2018 14:30 HSV Hoek 3 Tholense Boys 2 20235 2-2
C 07-04-2018 14:30 Arnemuiden 2 Yerseke 2 19395 1-2
C 07-04-2018 12:30 Tholense Boys 2 Serooskerke 2 21154 1-4
C 07-04-2018 14:30 VCK 2 SJO FC De Westhoek 2 20128 8-2
C 07-04-2018 14:30 Zaamslag 2 HSV Hoek 3 19733 1-1
C 07-04-2018 12:30 GPC Vlissingen 2 FC Dauwendaele 2 19861 3-5
C 07-04-2018 15:00 Kapelle 2 RCS 2 19437 1-2
C 31-03-2018 14:30 Serooskerke 2 GPC Vlissingen 2 19510 4-0
C 31-03-2018 14:30 Zaamslag 2 VCK 2 20820 1-0
C 24-03-2018 12:45 FC Dauwendaele 2 Arnemuiden 2 20731 1-6
C 24-03-2018 14:30 Kapelle 2 VCK 2 19080 0-0
C 24-03-2018 14:30 Yerseke 2 GPC Vlissingen 2 19333 3-0
C 24-03-2018 14:30 HSV Hoek 3 Serooskerke 2 19840 0-3
C 24-03-2018 14:30 SJO FC De Westhoek 2 Tholense Boys 2 21010 1-2
C 24-03-2018 14:30 RCS 2 Zaamslag 2 20475 3-2
C 10-03-2018 12:30 GPC Vlissingen 2 Arnemuiden 2 21053 0-8
C 10-03-2018 14:30 Yerseke 2 HSV Hoek 3 19247 6-1
C 10-03-2018 14:30 Kapelle 2 Serooskerke 2 19520 1-0
C 10-03-2018 14:30 RCS 2 FC Dauwendaele 2 19292 1-2
C 10-03-2018 14:30 VCK 2 Tholense Boys 2 21170 1-0
C 10-03-2018 15:00 SJO FC De Westhoek 2 Zaamslag 2 21172 1-5
C 24-02-2018 12:30 GPC Vlissingen 2 Zaamslag 2 19801 1-2
C 24-02-2018 14:30 VCK 2 Serooskerke 2 20339 1-3
C 24-02-2018 15:00 Kapelle 2 FC Dauwendaele 2 20616 4-1
C 17-02-2018 14:30 SJO FC De Westhoek 2 RCS 2 99440 0-5
C 09-12-2017 12:00 Tholense Boys 2 Kapelle 2 20526 0-2
C 09-12-2017 12:30 GPC Vlissingen 2 SJO FC De Westhoek 2 19845 7-0
C 09-12-2017 14:15 HSV Hoek 3 VCK 2 21122 1-0
C 09-12-2017 14:15 Zaamslag 2 Yerseke 2 20656 0-1
C 09-12-2017 14:15 Arnemuiden 2 RCS 2 19893 3-1
C 09-12-2017 14:15 Serooskerke 2 FC Dauwendaele 2 21177 3-0
C 02-12-2017 14:30 Yerseke 2 Tholense Boys 2 20665 1-2
C 02-12-2017 14:30 SJO FC De Westhoek 2 Arnemuiden 2 20871 1-2
C 02-12-2017 14:30 RCS 2 Serooskerke 2 20861 0-2
C 02-12-2017 14:30 VCK 2 GPC Vlissingen 2 21104 1-2
C 02-12-2017 14:30 Kapelle 2 Zaamslag 2 20782 7-0
C 02-12-2017 12:45 FC Dauwendaele 2 HSV Hoek 3 20635 1-0

Standen



Training

Berichten



Terug naar boven