0214 Mannen Zaterdag reserve

Senioren - Tholense Boys 3

Teamleden

Spelers
Sander Copier        
Mario de Graaf        
Benjamin van de Griek        
Sven Groenewegen-vd Weiden        
Mark de la Haye        
Joey Heijnen        
Marijn de Hond        
Samir Ibrahim        
Patricio Jansen        
Ruben Molegraaf        
Martijn Neele        
Jeroen Nieuwkoop        
Eric Opree        
Jens den Otter        
Greet Potappel        
Jens de Rond        
Luuk Stroot        
Teamrat Teklemariam        
Tommy van der Veer        
Boy van de Velde        
Collin van de Velde        
Boris Vinogradksi        
Gerbert de Voogd-van der Straaten        
Arné de Witte        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-02-2018 12:15 WHS 3 Halsteren 5
C 24-02-2018 12:30 NOAD'67 4 Rillandia 2
C 24-02-2018 14:30 FC Bergen 3 Vrederust 2
C 24-02-2018 14:30 SC Stavenisse 2 SC Kruisland 2
C 24-02-2018 15:30 SC Welberg 3 MOC'17 3
C 03-03-2018 15:00 Halsteren 5 FC Bergen 3
C 03-03-2018 15:00 MOC'17 3 NOAD'67 4
C 03-03-2018 14:30 SC Kruisland 2 WHS 3
C 03-03-2018 12:30 Tholense Boys 3 SC Welberg 3
C 03-03-2018 12:00 Vrederust 2 SC Stavenisse 2
C 10-03-2018 15:30 SC Welberg 3 SC Kruisland 2
C 10-03-2018 14:30 FC Bergen 3 WHS 3
C 10-03-2018 14:30 SC Stavenisse 2 Halsteren 5
C 10-03-2018 12:30 Tholense Boys 3 Rillandia 2
C 10-03-2018 12:30 NOAD'67 4 Vrederust 2
C 17-03-2018 12:15 WHS 3 SC Stavenisse 2
C 17-03-2018 12:30 Rillandia 2 SC Welberg 3
C 17-03-2018 14:30 SC Kruisland 2 FC Bergen 3
C 17-03-2018 15:00 MOC'17 3 Tholense Boys 3
C 17-03-2018 15:00 Halsteren 5 NOAD'67 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 17-02-2018 12:30 Tholense Boys 3 FC Bergen 3 Dongen, Johan van… (+1) 33869 0 - 6
V 03-02-2018 14:30 Tholense Boys 3 Tholense Boys 4
V 20-01-2018 12:30 Tholense Boys 3 DVO'60 2
C 16-12-2017 12:30 Tholense Boys 3 Vrederust 2 Lang, Piërre de 139287 4 - 6
C 09-12-2017 15:00 Halsteren 5 Tholense Boys 3 Wijten, Toon 35698 6 - 3
C 25-11-2017 14:30 SC Kruisland 2 Tholense Boys 3 Lodiers, Leon 88366 8 - 1
C 11-11-2017 12:15 WHS 3 Tholense Boys 3 Goedegebuure, Sander 30627 1 - 1
C 04-11-2017 12:30 Rillandia 2 Tholense Boys 3 Waldschmit, Koos 30420 7 - 2
C 28-10-2017 12:30 Tholense Boys 3 MOC'17 3 Bal, D. (Daniel) 31570 1 - 5
C 14-10-2017 vervallen Tholense Boys 3 Halsteren 2 89535
C 07-10-2017 15:15 SC Welberg 3 Tholense Boys 3 Minderhout, Richard van 32558 5 - 1
C 30-09-2017 12:30 Tholense Boys 3 NOAD'67 4 Westen, V. (Vincent) van 30616 3 - 3
C 23-09-2017 14:30 SC Stavenisse 2 Tholense Boys 3 32184 4 - 0
B 16-09-2017 14:30 SPS 3 Tholense Boys 3 5131 1 - 2
B 09-09-2017 14:30 Rillandia 3 Tholense Boys 3 4742 6 - 5
B 02-09-2017 12:30 Tholense Boys 3 DVO'60 6 3694 4 - 5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 17-02-2018 12:30 Rillandia 2 MOC'17 3 32476 5-3
C 17-02-2018 12:30 Tholense Boys 3 FC Bergen 3 33869 0-6
C 17-02-2018 12:15 WHS 3 NOAD'67 4 35227 7-2
C 03-02-2018 12:00 Vrederust 2 Rillandia 2 33401 0-0
C 03-02-2018 14:30 FC Bergen 3 SC Kruisland 2 88362 3-2
C 16-12-2017 12:30 Tholense Boys 3 Vrederust 2 33141 4-6
C 16-12-2017 14:00 NOAD'67 4 SC Kruisland 2 88367 3-0
C 09-12-2017 14:30 SC Stavenisse 2 SC Welberg 3 32658 1-1
C 09-12-2017 15:00 Halsteren 5 Tholense Boys 3 35698 6-3
C 09-12-2017 15:00 MOC'17 3 FC Bergen 3 35462 0-1
C 02-12-2017 14:30 FC Bergen 3 SC Stavenisse 2 32720 4-1
C 02-12-2017 15:00 SC Welberg 3 Halsteren 5 32326 9-1
C 25-11-2017 12:15 WHS 3 SC Welberg 3 33761 0-2
C 25-11-2017 14:30 FC Bergen 3 NOAD'67 4 33105 8-0
C 25-11-2017 14:30 SC Kruisland 2 Tholense Boys 3 88366 8-1
C 25-11-2017 13:15 Halsteren 5 Rillandia 2 34882 5-5
C 25-11-2017 12:00 Vrederust 2 MOC'17 3 34688 3-3
C 18-11-2017 12:45 NOAD'67 4 SC Stavenisse 2 34895 4-2
C 18-11-2017 14:30 Rillandia 2 WHS 3 31413 4-1
C 18-11-2017 14:00 SC Kruisland 2 Vrederust 2 88365 2-1
C 18-11-2017 15:00 MOC'17 3 Halsteren 5 35608 8-1
C 11-11-2017 12:00 Vrederust 2 SC Welberg 3 30424 1-2
C 11-11-2017 12:15 WHS 3 Tholense Boys 3 30627 1-1
C 11-11-2017 14:30 SC Stavenisse 2 MOC'17 3 31715 3-3
C 11-11-2017 14:30 FC Bergen 3 Rillandia 2 34116 4-1
C 11-11-2017 15:00 Halsteren 5 SC Kruisland 2 88364 2-5
C 04-11-2017 15:00 Halsteren 5 SC Stavenisse 2 31494 2-8
C 04-11-2017 14:30 SC Kruisland 2 SC Welberg 3 88363 0-1
C 04-11-2017 12:30 Rillandia 2 Tholense Boys 3 30420 7-2
C 04-11-2017 12:15 WHS 3 FC Bergen 3 35041 2-6
C 04-11-2017 12:00 Vrederust 2 NOAD'67 4 35521 4-0
C 28-10-2017 14:00 SC Welberg 3 Rillandia 2 30943 3-2
C 28-10-2017 14:30 SC Stavenisse 2 WHS 3 34969 0-4
C 28-10-2017 12:30 Tholense Boys 3 MOC'17 3 31570 1-5
C 28-10-2017 12:30 NOAD'67 4 Halsteren 5 33304 5-2
C 21-10-2017 14:30 WHS 3 SC Kruisland 2 88360 1-4
C 14-10-2017 12:00 Vrederust 2 FC Bergen 3 31931 1-5
C 14-10-2017 12:30 Tholense Boys 3 Halsteren 2 89535 0-0
C 14-10-2017 12:30 Rillandia 2 NOAD'67 4 31550 6-2
C 14-10-2017 13:15 Halsteren 5 WHS 3 30624 2-7
C 14-10-2017 14:30 SC Kruisland 2 SC Stavenisse 2 88361 6-1
C 14-10-2017 15:00 MOC'17 3 SC Welberg 3 32397 3-3
C 07-10-2017 12:30 NOAD'67 4 MOC'17 3 35659 1-4
C 07-10-2017 14:30 FC Bergen 3 Halsteren 5 33063 5-2
C 07-10-2017 14:30 SC Stavenisse 2 Vrederust 2 31132 3-3
C 07-10-2017 15:00 Halsteren 2 Rillandia 2 89534 0-0
C 07-10-2017 15:15 SC Welberg 3 Tholense Boys 3 32558 5-1
C 30-09-2017 12:30 Rillandia 2 SC Stavenisse 2 33323 3-1
C 30-09-2017 12:30 Vrederust 2 WHS 3 30602 2-3
C 30-09-2017 12:30 Tholense Boys 3 NOAD'67 4 30616 3-3
C 30-09-2017 15:30 SC Welberg 3 FC Bergen 3 32032 3-1
C 30-09-2017 15:00 MOC'17 3 SC Kruisland 2 88359 5-2
C 30-09-2017 15:00 Halsteren 2 Halsteren 5 89533 0-0
C 23-09-2017 14:30 SC Kruisland 2 Rillandia 2 88358 14-0
C 23-09-2017 14:30 FC Bergen 3 Halsteren 2 89532 0-0
C 23-09-2017 15:00 Halsteren 5 Vrederust 2 30832 2-7
C 23-09-2017 14:30 SC Stavenisse 2 Tholense Boys 3 32184 4-0
C 23-09-2017 12:30 NOAD'67 4 SC Welberg 3 31356 1-2
C 23-09-2017 12:15 WHS 3 MOC'17 3 33948 6-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Bergen 3 10 9 0 1 27 43 12 31 0
2 SC Welberg 3 10 8 2 0 26 31 11 20 0
3 SC Kruisland 2 10 6 0 4 18 43 18 25 0
4 Rillandia 2 9 5 1 3 16 33 35 -2 0
5 WHS 3 10 5 1 4 16 32 25 7 0
6 MOC'17 3 10 4 3 3 15 36 26 10 0
7 Vrederust 2 9 3 2 4 11 28 24 4 0
8 NOAD'67 4 10 3 1 6 10 21 38 -17 0
9 SC Stavenisse 2 10 2 3 5 9 24 30 -6 0
10 Halsteren 5 10 1 1 8 4 25 62 -37 0
11 Tholense Boys 3 10 0 2 8 2 16 51 -35 0

Training

Berichten



Terug naar boven