0214 Mannen Zaterdag reserve

Senioren - Tholense Boys 4

Teamleden

Spelers
Sjoerd Andringa        
Keesjan Bal        
Bas van Beelen        
Stefan Bogers        
Danny Bout        
Mahir Dedic        
Sander Deurloo        
Bas van Dongen        
Erik van Gorsel        
Kenny Jansen        
Arthur de Jonge        
Remco de Jonge        
Robin Junge        
Patrick van de Kasteele        
Bart Kuipers        
Patrick van de Linde        
Michael Marinus        
Michiel Nagtegaal        
Rick Nagtegaal        
Alex Opree        
Said Oumhamed        
Martijn Roovers        
Johan Schot        
Joeri Stokkers        
Daan Verstraten        
Niek Vogelesang        
John Wilsing        
 
Overige teamleden
Heert Andringa Leider/Trainer
Greet Potappel TC vertegenwoordiger

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 26-05-2018 14:30 Tholense Boys 4 SC Welberg 2 31158 Sportpark De Bent
C 31-05-2018 19:30 Smerdiek 3 Tholense Boys 4 32682 Sportpark Haestinge
C 02-06-2018 14:30 FC Bergen 4 Tholense Boys 4 33720 Sportpark De Markiezaten
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-05-2018 19:45 De Fendert 4 Bruse Boys 4
C 26-05-2018 14:00 Bruse Boys 4 FC Bergen 4
C 26-05-2018 14:30 Tholense Boys 4 SC Welberg 2
C 26-05-2018 14:30 SPS 3 Halsteren 4
C 26-05-2018 12:00 Vrederust 3 ST SKNWK/Ouwerkerk 3
C 26-05-2018 14:30 Vosmeer 2 WHS 4
C 26-05-2018 14:30 Smerdiek 3 De Fendert 4
C 29-05-2018 19:30 De Fendert 4 SC Welberg 2
C 31-05-2018 19:30 Smerdiek 3 Tholense Boys 4
C 02-06-2018 14:30 FC Bergen 4 Tholense Boys 4
C 02-06-2018 14:30 WHS 4 ST SKNWK/Ouwerkerk 3
C 02-06-2018 14:30 SPS 3 Vrederust 3
C 05-06-2018 19:30 SC Welberg 2 Bruse Boys 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 19-05-2018 15:00 Halsteren 4 Tholense Boys 4 H. (Heert) Andringa 34045 12 - 1
C 17-05-2018 19:30 Tholense Boys 4 WHS 4 H. (Heert) Andringa 35074 2 - 1
C 21-04-2018 14:00 Bruse Boys 4 Tholense Boys 4 H. (Heert) Andringa 35549 4 - 1
C 14-04-2018 14:30 Tholense Boys 4 ST SKNWK/Ouwerkerk 3 H. (Heert) Andringa 32200 3 - 0
C 07-04-2018 14:30 Vosmeer 2 Tholense Boys 4 G.M. (Gert) Heijboer 31010 2 - 4
C 31-03-2018 14:30 Tholense Boys 4 Vrederust 3 Afgeschermd 33114 1 - 4
C 24-03-2018 14:30 Tholense Boys 4 De Fendert 4 Afgeschermd 34584 0 - 4
C 10-03-2018 14:30 Tholense Boys 4 SPS 3 Dongen, Johan van 32999 3 - 2
C 17-02-2018 12:30 ST SKNWK/Ouwerkerk 3 Tholense Boys 4 32765 0 - 1
V 27-01-2018 12:30 DVO'60 2 Tholense Boys 4
C 09-12-2017 15:00 SC Welberg 2 Tholense Boys 4 Jong, Noa de 34924 4 - 2
C 02-12-2017 13:00 Tholense Boys 4 Halsteren 4 Dongen, Johan van 33281 1 - 6
C 25-11-2017 12:30 De Fendert 4 Tholense Boys 4 Nuiten, Ad 32636 8 - 0
C 18-11-2017 14:30 Tholense Boys 4 Bruse Boys 4 Jonge, Arthur de 33282 0 - 7
C 11-11-2017 12:15 WHS 4 Tholense Boys 4 Snoep, Siem 34076 5 - 6
C 04-11-2017 15:00 SPS 3 Tholense Boys 4 Graaf, Berry de 35356 3 - 1
C 28-10-2017 12:30 Tholense Boys 4 FC Bergen 4 Dongen, Johan van 32096 2 - 14
C 14-10-2017 14:00 Tholense Boys 4 Smerdiek 3 Bal, D. (Daniel) 33881 2 - 4
C 07-10-2017 13:30 Vrederust 3 Tholense Boys 4 Luisterburg, P 33787 6 - 0
C 30-09-2017 14:30 Tholense Boys 4 Vosmeer 2 Bal, D. (Daniel) 35180 0 - 3
B 16-09-2017 vervallen Tholense Boys 4 DVO'60 9 5331
B 09-09-2017 15:00 Tholense Boys 4 FC Bergen 3 4099 1 - 7
B 02-09-2017 15:00 Halsteren 3 Tholense Boys 4 3775 6 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2018 19:30 SC Welberg 2 Smerdiek 3 30768 0-0
C 19-05-2018 15:15 SC Welberg 2 Vrederust 3 30476 6-2
C 19-05-2018 12:30 ST SKNWK/Ouwerkerk 3 Bruse Boys 4 30480 0-3
C 19-05-2018 12:30 De Fendert 4 Vosmeer 2 33409 2-1
C 19-05-2018 14:00 WHS 4 Smerdiek 3 33992 1-5
C 19-05-2018 14:30 FC Bergen 4 SPS 3 33532 6-0
C 19-05-2018 15:00 Halsteren 4 Tholense Boys 4 34045 12-1
C 17-05-2018 19:30 Tholense Boys 4 WHS 4 35074 2-1
C 15-05-2018 19:15 SC Welberg 2 Bruse Boys 4 142859 0-0
C 12-05-2018 12:30 De Fendert 4 SC Welberg 2 30374 0-0
C 12-05-2018 13:30 Vrederust 3 Halsteren 4 32070 1-7
C 12-05-2018 14:30 Vosmeer 2 Smerdiek 3 32094 3-1
C 12-05-2018 14:30 SPS 3 Bruse Boys 4 33687 3-0
C 12-05-2018 14:30 FC Bergen 4 ST SKNWK/Ouwerkerk 3 34205 0-3
C 10-05-2018 14:30 Vosmeer 2 De Fendert 4 32367 0-2
C 10-05-2018 14:30 FC Bergen 4 SC Welberg 2 33157 5-0
C 05-05-2018 12:30 De Fendert 4 WHS 4 33647 2-0
C 05-05-2018 15:00 Halsteren 4 ST SKNWK/Ouwerkerk 3 32970 6-0
C 05-05-2018 14:30 SC Welberg 2 Bruse Boys 4 32652 0-0
C 05-05-2018 14:30 SPS 3 Smerdiek 3 31357 2-0
C 05-05-2018 14:30 FC Bergen 4 Vosmeer 2 34377 11-2
C 03-05-2018 19:45 WHS 4 SPS 3 32428 1-4
C 02-05-2018 20:00 Halsteren 4 Smerdiek 3 33202 10-3
C 28-04-2018 14:30 Vosmeer 2 SPS 3 34550 0-2
C 28-04-2018 14:00 Bruse Boys 4 Halsteren 4 34684 0-1
C 28-04-2018 12:30 Vrederust 3 FC Bergen 4 34427 4-3
C 28-04-2018 14:30 WHS 4 SC Welberg 2 33190 11-0
C 28-04-2018 12:30 ST SKNWK/Ouwerkerk 3 De Fendert 4 35218 4-8
C 24-04-2018 19:30 Smerdiek 3 FC Bergen 4 141724 1-3
C 21-04-2018 15:30 SC Welberg 2 FC Bergen 4 33752 4-7
C 21-04-2018 15:00 Smerdiek 3 Vrederust 3 30351 3-0
C 21-04-2018 13:15 Halsteren 4 De Fendert 4 32059 5-1
C 21-04-2018 14:00 Bruse Boys 4 Tholense Boys 4 35549 4-1
C 21-04-2018 12:30 ST SKNWK/Ouwerkerk 3 Vosmeer 2 31946 3-1
C 19-04-2018 19:15 Vrederust 3 Smerdiek 3 30574 2-5
C 17-04-2018 19:30 SPS 3 De Fendert 4 31223 0-3
C 14-04-2018 15:00 Smerdiek 3 Bruse Boys 4 35581 2-1
C 14-04-2018 15:00 Halsteren 4 SC Welberg 2 33260 7-0
C 14-04-2018 14:30 Tholense Boys 4 ST SKNWK/Ouwerkerk 3 32200 3-0
C 14-04-2018 14:30 Vrederust 3 Vosmeer 2 33452 1-3
C 12-04-2018 19:30 FC Bergen 4 WHS 4 31407 5-3
C 10-04-2018 18:30 ST SKNWK/Ouwerkerk 3 Vrederust 3 31915 4-0
C 07-04-2018 14:30 Vosmeer 2 Tholense Boys 4 31010 2-4
C 07-04-2018 13:30 Vrederust 3 Bruse Boys 4 35295 2-1
C 07-04-2018 13:15 WHS 4 Halsteren 4 35391 1-3
C 07-04-2018 14:30 ST SKNWK/Ouwerkerk 3 SPS 3 31516 0-1
C 07-04-2018 12:30 De Fendert 4 FC Bergen 4 32696 3-2
C 31-03-2018 14:30 ST SKNWK/Ouwerkerk 3 Smerdiek 3 34099 1-5
C 31-03-2018 14:30 Tholense Boys 4 Vrederust 3 33114 1-4
C 31-03-2018 14:00 SC Welberg 2 Vosmeer 2 35367 3-2
C 31-03-2018 14:30 SPS 3 WHS 4 31183 0-5
C 24-03-2018 15:00 Smerdiek 3 ST SKNWK/Ouwerkerk 3 35113 2-1
C 24-03-2018 14:30 FC Bergen 4 Halsteren 4 30649 3-0
C 24-03-2018 14:30 Tholense Boys 4 De Fendert 4 34584 0-4
C 24-03-2018 14:30 SPS 3 SC Welberg 2 32392 1-4
C 24-03-2018 13:30 Vrederust 3 WHS 4 31888 4-3
C 24-03-2018 14:30 Vosmeer 2 Bruse Boys 4 33385 2-3
C 10-03-2018 14:30 Vosmeer 2 Halsteren 4 34662 0-5
C 10-03-2018 13:30 Vrederust 3 De Fendert 4 31836 0-7
C 10-03-2018 15:00 Smerdiek 3 FC Bergen 4 34635 0-0
C 10-03-2018 12:30 ST SKNWK/Ouwerkerk 3 SC Welberg 2 33571 1-2
C 10-03-2018 14:00 Bruse Boys 4 WHS 4 30818 3-2
C 10-03-2018 14:30 Tholense Boys 4 SPS 3 32999 3-2
C 17-02-2018 14:30 WHS 4 Vosmeer 2 33552 1-0
C 17-02-2018 12:30 De Fendert 4 Smerdiek 3 101083 7-1
C 17-02-2018 12:30 ST SKNWK/Ouwerkerk 3 Tholense Boys 4 32765 0-1
C 17-02-2018 13:30 Vrederust 3 SC Welberg 2 31215 9-0
C 27-01-2018 14:30 SPS 3 FC Bergen 4 30292 2-3
C 20-01-2018 14:30 FC Bergen 4 Bruse Boys 4 34362 5-1
C 16-12-2017 14:00 Bruse Boys 4 Vosmeer 2 32299 7-1
C 16-12-2017 15:15 SC Welberg 2 De Fendert 4 32270 2-2
C 09-12-2017 15:00 SC Welberg 2 Tholense Boys 4 34924 4-2
C 09-12-2017 13:15 Halsteren 4 SPS 3 35134 6-1
C 09-12-2017 12:30 De Fendert 4 Smerdiek 3 31874 0-0
C 02-12-2017 14:30 Smerdiek 3 WHS 4 34567 1-5
C 02-12-2017 13:00 Tholense Boys 4 Halsteren 4 33281 1-6
C 02-12-2017 14:00 Bruse Boys 4 ST SKNWK/Ouwerkerk 3 32301 6-3
C 25-11-2017 13:30 WHS 4 Vrederust 3 30873 2-2
C 25-11-2017 12:30 De Fendert 4 Tholense Boys 4 32636 8-0
C 25-11-2017 15:00 Halsteren 4 FC Bergen 4 30792 4-2
C 25-11-2017 13:45 SC Welberg 2 SPS 3 34850 4-4
C 18-11-2017 14:30 Vosmeer 2 ST SKNWK/Ouwerkerk 3 31265 3-1
C 18-11-2017 14:30 Tholense Boys 4 Bruse Boys 4 33282 0-7
C 18-11-2017 12:00 De Fendert 4 Halsteren 4 33707 1-1
C 11-11-2017 15:00 Smerdiek 3 Vosmeer 2 32329 2-8
C 11-11-2017 14:00 Bruse Boys 4 SPS 3 33549 4-1
C 11-11-2017 12:15 WHS 4 Tholense Boys 4 34076 5-6
C 11-11-2017 13:00 ST SKNWK/Ouwerkerk 3 FC Bergen 4 33098 1-11
C 11-11-2017 15:00 Halsteren 4 Vrederust 3 35352 2-0
C 04-11-2017 12:30 De Fendert 4 Vrederust 3 32361 4-1
C 04-11-2017 14:30 FC Bergen 4 Smerdiek 3 30368 6-2
C 04-11-2017 13:15 Halsteren 4 Vosmeer 2 34161 5-1
C 04-11-2017 14:30 SC Welberg 2 ST SKNWK/Ouwerkerk 3 32400 1-3
C 04-11-2017 14:30 WHS 4 Bruse Boys 4 32477 0-4
C 04-11-2017 15:00 SPS 3 Tholense Boys 4 35356 3-1
C 28-10-2017 14:00 Bruse Boys 4 De Fendert 4 30827 1-3
C 28-10-2017 15:00 Smerdiek 3 Halsteren 4 33904 1-7
C 28-10-2017 12:30 ST SKNWK/Ouwerkerk 3 WHS 4 33844 2-5
C 28-10-2017 13:30 Vrederust 3 SPS 3 31375 3-0
C 28-10-2017 14:30 Vosmeer 2 SC Welberg 2 34845 4-1
C 28-10-2017 12:30 Tholense Boys 4 FC Bergen 4 32096 2-14
C 21-10-2017 14:30 SPS 3 ST SKNWK/Ouwerkerk 3 31266 1-0
C 21-10-2017 12:00 SC Welberg 2 WHS 4 30778 0-3
C 14-10-2017 15:00 Halsteren 4 Bruse Boys 4 35333 3-2
C 14-10-2017 14:30 FC Bergen 4 Vrederust 3 33633 4-2
C 14-10-2017 14:00 Tholense Boys 4 Smerdiek 3 33881 2-4
C 14-10-2017 12:30 De Fendert 4 ST SKNWK/Ouwerkerk 3 31746 8-0
C 14-10-2017 14:30 SPS 3 Vosmeer 2 35564 4-4
C 07-10-2017 12:30 ST SKNWK/Ouwerkerk 3 Halsteren 4 33993 0-6
C 07-10-2017 13:30 Vrederust 3 Tholense Boys 4 33787 6-0
C 07-10-2017 14:00 Bruse Boys 4 SC Welberg 2 30689 10-1
C 07-10-2017 12:45 WHS 4 De Fendert 4 31522 1-3
C 07-10-2017 14:30 Vosmeer 2 FC Bergen 4 31623 3-6
C 07-10-2017 15:00 Smerdiek 3 SPS 3 32226 5-2
C 30-09-2017 14:30 Tholense Boys 4 Vosmeer 2 35180 0-3
C 30-09-2017 14:00 Bruse Boys 4 Vrederust 3 33134 3-1
C 30-09-2017 14:30 FC Bergen 4 De Fendert 4 32044 1-6
C 30-09-2017 15:00 Halsteren 4 WHS 4 34021 5-0
C 30-09-2017 15:00 Smerdiek 3 SC Welberg 2 35652 7-1
C 23-09-2017 14:30 Vosmeer 2 Vrederust 3 30900 0-7
C 23-09-2017 14:00 Bruse Boys 4 Smerdiek 3 32244 3-2
C 23-09-2017 13:15 WHS 4 FC Bergen 4 33529 2-2
C 23-09-2017 14:00 De Fendert 4 SPS 3 32194 4-0
C 23-09-2017 14:30 SC Welberg 2 Halsteren 4 34633 3-10

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Bergen 3 2 2 0 0 6 13 2 11 0
2 Halsteren 3 2 1 0 1 3 7 7 0 0
3 Tholense Boys 4 2 0 0 2 0 2 13 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren 4 21 19 1 1 58 111 22 89 0
2 De Fendert 4 19 16 2 1 50 78 20 58 0
3 FC Bergen 4 20 14 1 5 43 99 45 54 0
4 Bruse Boys 4 19 12 0 7 36 63 33 30 0
5 Smerdiek 3 19 9 0 10 27 52 65 -13 0
6 Vrederust 3 20 8 1 11 25 51 58 -7 0
7 SPS 3 20 7 2 11 23 33 56 -23 0
8 WHS 4 20 6 2 12 20 52 53 -1 0
9 Vosmeer 2 21 6 1 14 19 43 71 -28 0
10 Tholense Boys 4 19 6 0 13 18 30 89 -59 0
11 SC Welberg 2 18 5 2 11 17 36 90 -54 0
12 ST SKNWK/Ouwerkerk 3 20 4 0 16 12 27 73 -46 0

Training

Berichten



Terug naar boven