0291 Veteranen Zaterdag

Senioren - Tholense Boys VE1

Teamleden

Spelers
Danny Bout        
CornĂ© Geers        
Erik van Gorsel        
Pieter van 't Hof        
Bart Kuipers        
Michael Marinus        
Alex Opree        
Said Oumhamed        
Rini Potappel        
Johan Uijl        
Marco van Velzen        
Vincent van Westen        
John Wilsing        
 
Overige teamleden
Greet Potappel TC vertegenwoordiger

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 31-05-2018 20:00 Tholense Boys VE1 MOC'17 VE1 16289 0-0
C 31-05-2018 20:00 Kogelvangers VE1 Prinsenland VE2 16254 0-0
C 24-05-2018 20:30 Halsteren VE1 HSC'28 VE1 16235 2-2
C 24-05-2018 20:00 DOSKO VE1 Prinsenland VE2 16246 4-10
C 24-05-2018 20:00 MOC'17 VE3 MOC'17 VE1 16279 0-1
C 24-05-2018 20:00 Oranje Blauw'14 VE1 Tholense Boys VE1 16301 9-5
C 24-05-2018 20:00 Klundert VE1 Kogelvangers VE1 16356 3-4
C 22-05-2018 20:00 DOSKO VE1 Kogelvangers VE1 16244 0-4
C 17-05-2018 20:00 Kogelvangers VE1 Halsteren VE1 16257 4-1
C 17-05-2018 20:00 MOC'17 VE1 Steenbergen VE1 16268 0-2
C 17-05-2018 20:00 Prinsenland VE2 Klundert VE1 16345 10-0
C 17-05-2018 19:30 HSC'28 VE1 Oranje Blauw'14 VE1 16334 10-2
C 17-05-2018 20:00 Tholense Boys VE1 DOSKO VE1 16290 0-0
C 10-05-2018 20:00 Klundert VE1 MOC'17 VE1 16352 8-2
C 09-05-2018 20:00 Steenbergen VE1 Tholense Boys VE1 16308 12-0
C 03-05-2018 20:30 Halsteren VE1 Oranje Blauw'14 VE1 100442 6-1
C 26-04-2018 20:30 Steenbergen VE1 MOC'17 VE1 16306 3-0
C 26-04-2018 20:00 MOC'17 VE3 HSC'28 VE1 16275 3-0
C 26-04-2018 20:00 Prinsenland VE2 Halsteren VE1 16341 5-1
C 26-04-2018 20:00 DOSKO VE1 Oranje Blauw'14 VE1 16242 3-1
C 19-04-2018 20:00 Klundert VE1 Tholense Boys VE1 16355 3-1
C 19-04-2018 20:30 Steenbergen VE1 MOC'17 VE3 16311 9-2
C 19-04-2018 20:00 Oranje Blauw'14 VE1 Halsteren VE1 16300 1-3
C 19-04-2018 19:30 HSC'28 VE1 Kogelvangers VE1 16333 0-4
C 19-04-2018 20:00 MOC'17 VE1 Prinsenland VE2 16267 0-6
C 12-04-2018 20:00 Zwaluwe VE1 Oranje Blauw'14 VE1 16322 0-0
C 12-04-2018 20:00 MOC'17 VE3 Klundert VE1 16278 0-2
C 12-04-2018 20:00 Kogelvangers VE1 Steenbergen VE1 16256 3-3
C 12-04-2018 20:00 Prinsenland VE2 HSC'28 VE1 16344 4-1
C 12-04-2018 20:30 Halsteren VE1 DOSKO VE1 16234 4-1
C 05-04-2018 20:30 Halsteren VE1 MOC'17 VE3 16225 1-2
C 05-04-2018 19:30 HSC'28 VE1 Zwaluwe VE1 16332 0-0
C 05-04-2018 20:00 Oranje Blauw'14 VE1 MOC'17 VE1 16299 2-4
C 05-04-2018 20:00 Tholense Boys VE1 Prinsenland VE2 16288 1-11
C 05-04-2018 20:00 Klundert VE1 Steenbergen VE1 16354 1-5
C 29-03-2018 20:00 Tholense Boys VE1 Zwaluwe VE1 16280 0-0
C 29-03-2018 20:00 Klundert VE1 Prinsenland VE2 16350 3-8
C 29-03-2018 20:30 Halsteren VE1 Steenbergen VE1 16229 3-2
C 29-03-2018 20:00 Oranje Blauw'14 VE1 MOC'17 VE3 16296 4-5
C 22-03-2018 20:00 Kogelvangers VE1 Oranje Blauw'14 VE1 16255 7-1
C 22-03-2018 20:00 Zwaluwe VE1 Tholense Boys VE1 16321 0-0
C 22-03-2018 20:00 MOC'17 VE1 HSC'28 VE1 16266 3-0
C 22-03-2018 20:30 Steenbergen VE1 DOSKO VE1 16310 4-3
C 22-03-2018 20:30 Halsteren VE1 Klundert VE1 16233 3-0
C 22-03-2018 20:00 Prinsenland VE2 MOC'17 VE3 16343 4-4
C 15-03-2018 20:00 Klundert VE1 Zwaluwe VE1 16353 0-0
C 15-03-2018 20:00 Oranje Blauw'14 VE1 Prinsenland VE2 16298 1-5
C 15-03-2018 20:00 MOC'17 VE3 Kogelvangers VE1 16276 3-1
C 15-03-2018 20:00 DOSKO VE1 MOC'17 VE1 16243 2-4
C 15-03-2018 20:00 HSC'28 VE1 Tholense Boys VE1 16331 5-1
C 15-03-2018 20:30 Steenbergen VE1 Halsteren VE1 16309 3-2
C 08-03-2018 20:00 Prinsenland VE2 Steenbergen VE1 16342 2-3
C 08-03-2018 20:00 Zwaluwe VE1 Kogelvangers VE1 16320 0-3
C 08-03-2018 20:00 Oranje Blauw'14 VE1 Klundert VE1 16297 2-4
C 08-03-2018 20:00 Tholense Boys VE1 MOC'17 VE3 16287 3-2
C 08-03-2018 20:00 MOC'17 VE1 Halsteren VE1 16265 5-2
C 08-03-2018 19:30 HSC'28 VE1 DOSKO VE1 16330 5-3
C 01-03-2018 20:30 Halsteren VE1 Zwaluwe VE1 16232 0-0
C 22-02-2018 20:00 Oranje Blauw'14 VE1 Kogelvangers VE1 16291 1-8
C 22-02-2018 20:30 Halsteren VE1 Prinsenland VE2 16226 0-4
C 22-02-2018 20:00 DOSKO VE1 MOC'17 VE3 16237 2-2
C 22-02-2018 20:00 Tholense Boys VE1 HSC'28 VE1 16284 4-4
C 15-02-2018 20:00 Prinsenland VE2 Kogelvangers VE1 16337 2-3
C 15-02-2018 20:00 Zwaluwe VE1 Halsteren VE1 16315 0-0
C 15-02-2018 20:00 MOC'17 VE1 Oranje Blauw'14 VE1 16258 3-1
C 15-02-2018 19:30 HSC'28 VE1 Steenbergen VE1 16329 3-3
C 15-02-2018 20:00 DOSKO VE1 Klundert VE1 16241 0-0
C 08-02-2018 20:00 MOC'17 VE3 Zwaluwe VE1 16273 0-0
C 08-02-2018 19:30 HSC'28 VE1 MOC'17 VE1 101122 2-4
C 01-02-2018 20:00 DOSKO VE1 Steenbergen VE1 99291 1-4
C 01-02-2018 20:00 MOC'17 VE1 Zwaluwe VE1 16264 0-0
C 01-02-2018 20:00 Tholense Boys VE1 Kogelvangers VE1 16286 1-13
C 01-02-2018 20:00 MOC'17 VE3 Prinsenland VE2 16269 1-2
C 14-12-2017 19:30 HSC'28 VE1 MOC'17 VE1 16324 0-0
C 07-12-2017 20:00 Prinsenland VE2 Tholense Boys VE1 16335 6-1
C 07-12-2017 20:00 Kogelvangers VE1 Zwaluwe VE1 16249 0-0
C 07-12-2017 20:00 Klundert VE1 Halsteren VE1 16346 4-4
C 23-11-2017 20:30 Halsteren VE1 Tholense Boys VE1 16231 1-1
C 23-11-2017 20:00 Klundert VE1 HSC'28 VE1 16351 3-5
C 23-11-2017 20:00 Zwaluwe VE1 Prinsenland VE2 16319 2-5
C 23-11-2017 20:00 Kogelvangers VE1 MOC'17 VE1 16253 4-2
C 23-11-2017 20:30 Steenbergen VE1 Oranje Blauw'14 VE1 16307 8-2
C 16-11-2017 20:00 Zwaluwe VE1 Steenbergen VE1 16318 2-2
C 16-11-2017 20:00 Tholense Boys VE1 Oranje Blauw'14 VE1 16285 6-2
C 16-11-2017 20:00 MOC'17 VE1 MOC'17 VE3 16263 1-0
C 16-11-2017 20:00 Kogelvangers VE1 Klundert VE1 16252 5-4
C 16-11-2017 19:30 HSC'28 VE1 Halsteren VE1 16328 2-2
C 16-11-2017 20:00 Prinsenland VE2 DOSKO VE1 16340 8-5

Standen



Training

Berichten



Terug naar boven