0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - Tholense Boys JO17-2

Teamleden

Spelers
Jamil Abdo        
Jari Boer        
Omar El Bouazzaoui        
Owen Clay        
Basten van Dijk        
Bas van 't Hof        
Tom van 't Hof        
Reinout de Jager        
Rick Lagendijk        
Maurice de Leeuw        
Lucas Marrevee        
Kjeld Nieuwkoop        
Anas Tihani        
Salim Tihani        
Raul Velthuis        
Rik van Zandvliet        
 
Overige teamleden
Jeanot ten Bloemendal Leider/Trainer
Michael Lagendijk Leider/Trainer
Wim Lagendijk Vlagger
Charel Lagendijk Vlagger

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 27-01-2018 11:15 SPS JO17-1 SKNWK JO17-2 93430 2-0
C 27-01-2018 11:00 WHS JO17-1 Kogelvangers JO17-1 57841 5-2
C 16-12-2017 11:00 Lepelstraatse Boys JO17-1 SKNWK JO17-2 55847 0-0
C 16-12-2017 12:30 Kogelvangers JO17-1 MZC'11 JO17-3 93760 0-0
C 13-12-2017 19:30 Lepelstraatse Boys JO17-1 NVS JO17-1 58095 0-0
C 09-12-2017 12:30 Tholense Boys JO17-2 MZC'11 JO17-3 93768 0-0
C 02-12-2017 11:15 SKNWK JO17-2 Tholense Boys JO17-2 56389 2-3
C 02-12-2017 12:00 NVS JO17-1 SPS JO17-1 93429 4-3
C 02-12-2017 13:30 MZC'11 JO17-3 MOC'17 JO17-5 93767 0-0
C 25-11-2017 12:00 Lepelstraatse Boys JO17-1 SPS JO17-1 93428 1-2
C 25-11-2017 13:00 MOC'17 JO17-5 NVS JO17-1 57081 3-1
C 25-11-2017 11:15 SKNWK JO17-2 Kogelvangers JO17-1 56372 3-3
C 25-11-2017 11:00 WHS JO17-1 MZC'11 JO17-3 93766 13-0
C 18-11-2017 11:15 SPS JO17-1 MOC'17 JO17-5 93427 1-1
C 18-11-2017 12:45 NVS JO17-1 WHS JO17-1 58604 2-2
C 18-11-2017 12:30 Kogelvangers JO17-1 Tholense Boys JO17-2 56264 7-2
C 11-11-2017 14:00 Lepelstraatse Boys JO17-1 MZC'11 JO17-3 93765 9-0
C 11-11-2017 12:00 SKNWK JO17-2 NVS JO17-1 57842 4-5
C 11-11-2017 10:30 Tholense Boys JO17-2 SPS JO17-1 93426 0-8
C 04-11-2017 14:00 Lepelstraatse Boys JO17-1 Kogelvangers JO17-1 55954 1-5
C 04-11-2017 13:00 MOC'17 JO17-5 Tholense Boys JO17-2 55416 12-1
C 04-11-2017 11:00 WHS JO17-1 SKNWK JO17-2 57882 8-3
C 28-10-2017 12:30 MZC'11 JO17-3 NVS JO17-1 93763 0-11
C 28-10-2017 11:30 Kogelvangers JO17-1 MOC'17 JO17-5 55783 2-2
C 28-10-2017 11:15 SKNWK JO17-2 Steenbergen JO17-3 56356 0-0
C 28-10-2017 10:30 Tholense Boys JO17-2 WHS JO17-1 55446 4-12
C 14-10-2017 13:00 MOC'17 JO17-5 WHS JO17-1 55424 2-5
C 14-10-2017 13:00 Steenbergen JO17-3 Tholense Boys JO17-2 57221 0-0
C 14-10-2017 12:45 NVS JO17-1 Kogelvangers JO17-1 57710 6-1
C 14-10-2017 12:00 SPS JO17-1 MZC'11 JO17-3 93762 10-0
C 07-10-2017 11:00 WHS JO17-1 Steenbergen JO17-3 58332 0-0
C 07-10-2017 12:30 Tholense Boys JO17-2 Lepelstraatse Boys JO17-1 58197 0-0
C 07-10-2017 11:00 Kloetinge JO17-6 SPS JO17-1 57814 0-0
C 07-10-2017 11:15 SKNWK JO17-2 MOC'17 JO17-5 55949 1-4
C 07-10-2017 11:00 Kogelvangers JO17-1 SPS JO17-1 93425 0-3
C 30-09-2017 13:15 Kloetinge JO17-6 SKNWK JO17-2 55427 0-0
C 30-09-2017 11:15 SPS JO17-1 Steenbergen JO17-3 93424 4-0
C 30-09-2017 13:30 MZC'11 JO17-3 SKNWK JO17-2 93761 0-0
C 30-09-2017 14:00 Lepelstraatse Boys JO17-1 WHS JO17-1 57397 2-8
C 30-09-2017 12:45 NVS JO17-1 Tholense Boys JO17-2 55603 4-0
C 30-09-2017 11:15 SPS JO17-1 Kogelvangers JO17-1 58009 0-0
C 23-09-2017 12:30 Kogelvangers JO17-1 Kloetinge JO17-6 56495 0-0
C 23-09-2017 13:00 Steenbergen JO17-3 NVS JO17-1 57782 1-7
C 23-09-2017 13:00 MOC'17 JO17-5 Lepelstr. Boys JO17-1 55790 4-2
C 23-09-2017 11:00 WHS JO17-1 SPS JO17-1 93423 2-3
C 23-09-2017 10:45 Tholense Boys JO17-2 SPS JO17-1 56928 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 06-06-2018 19:00 Klundert JO17-2 SEOLTO JO17-2 110154 4-3
C 04-06-2018 19:30 Victoria'03 JO17-2 SEOLTO JO17-2 110415 4-7
C 02-06-2018 15:00 Roosendaal JO17-6 Virtus JO17-3 108303 0-0
C 02-06-2018 13:00 MOC'17 JO17-6 Victoria'03 JO17-2 108956 15-0
C 02-06-2018 11:00 Tholense Boys JO17-2 Klundert JO17-2 142213 4-2
C 30-05-2018 19:30 SC Gastel JO17-2 Victoria'03 JO17-2 109547 11-0
C 28-05-2018 19:30 SEOLTO JO17-2 Virtus JO17-3 109883 1-4
C 26-05-2018 12:00 Klundert JO17-2 MOC'17 JO17-6 109401 3-4
C 26-05-2018 12:00 Noordhoek JO17-1 Prinsenland JO17-2 108591 3-5
C 26-05-2018 13:00 Virtus JO17-3 SC Gastel JO17-2 109600 1-2
C 26-05-2018 12:30 De Fendert JO17-2 Roosendaal JO17-6 109872 0-0
C 26-05-2018 12:30 MZC'11 JO17-3 Tholense Boys JO17-2 142212 1-9
C 24-05-2018 19:30 Virtus JO17-3 Klundert JO17-2 110509 3-3
C 23-05-2018 19:30 Noordhoek JO17-1 Roosendaal JO17-6 108077 0-0
C 19-05-2018 11:30 Tholense Boys JO17-2 De Fendert JO17-2 142211 0-1
C 19-05-2018 12:30 Prinsenland JO17-2 MZC'11 JO17-3 110749 2-1
C 19-05-2018 15:00 Roosendaal JO17-6 Klundert JO17-2 110657 0-0
C 19-05-2018 13:00 MOC'17 JO17-6 Noordhoek JO17-1 110585 3-2
C 16-05-2018 18:30 SC Gastel JO17-2 SEOLTO JO17-2 109156 2-2
C 12-05-2018 10:45 Tholense Boys JO17-2 Prinsenland JO17-2 142210 1-2
C 12-05-2018 12:30 Victoria'03 JO17-2 Virtus JO17-3 111087 0-2
C 12-05-2018 14:30 SC Gastel JO17-2 MOC'17 JO17-6 109737 3-1
C 12-05-2018 12:30 De Fendert JO17-2 MZC'11 JO17-3 111039 1-1
C 10-05-2018 13:00 Virtus JO17-3 Tholense Boys JO17-2 142203 3-3
C 09-05-2018 19:00 Victoria'03 JO17-2 De Fendert JO17-2 109633 1-8
C 08-05-2018 19:30 SEOLTO JO17-2 MOC'17 JO17-6 109874 4-2
C 05-05-2018 13:00 MOC'17 JO17-6 MZC'11 JO17-3 108556 2-0
C 05-05-2018 12:30 De Fendert JO17-2 Virtus JO17-3 110601 5-1
C 05-05-2018 15:00 Roosendaal JO17-6 Prinsenland JO17-2 109923 1-4
C 05-05-2018 12:45 Tholense Boys JO17-2 Victoria'03 JO17-2 142209 7-0
C 05-05-2018 12:00 Klundert JO17-2 Noordhoek JO17-1 107884 2-3
C 28-04-2018 12:00 Noordhoek JO17-1 Tholense Boys JO17-2 142208 6-2
C 28-04-2018 13:00 Prinsenland JO17-2 SC Gastel JO17-2 109634 3-4
C 28-04-2018 15:00 Roosendaal JO17-4 Kogelvangers JO17-1 109692 0-0
C 28-04-2018 12:00 WHS JO17-1 NVS JO17-1 110383 0-0
C 28-04-2018 13:00 MOC'17 JO17-4 Halsteren JO17-2 110943 0-0
C 28-04-2018 12:30 WVV'67 JO17-1 SC Stavenisse JO17-1 108807 0-0
C 28-04-2018 12:30 DEVO JO17-2 Tholense Boys JO17-2 110822 0-0
C 21-04-2018 15:00 Roosendaal JO17-4 SPS JO17-1 107747 0-0
C 21-04-2018 13:00 MOC'17 JO17-6 Tholense Boys JO17-2 142207 3-0
C 21-04-2018 14:30 SEOLTO JO17-2 De Fendert JO17-2 108349 5-2
C 21-04-2018 12:00 Prinsenland JO17-2 Victoria'03 JO17-2 110291 11-0
C 21-04-2018 12:30 MZC'11 JO17-3 Klundert JO17-2 110985 4-3
C 21-04-2018 13:00 Virtus JO17-3 Noordhoek JO17-1 110277 3-0
C 21-04-2018 15:00 Roosendaal JO17-6 SC Gastel JO17-2 107737 3-2
C 21-04-2018 12:45 NVS JO17-1 Halsteren JO17-2 108832 0-0
C 21-04-2018 12:30 Kogelvangers JO17-1 Tholense Boys JO17-2 109972 0-0
C 21-04-2018 12:30 DEVO JO17-2 WVV'67 JO17-1 108879 0-0
C 21-04-2018 12:30 WHS JO17-1 SC Stavenisse JO17-1 111131 0-0
C 21-04-2018 12:30 Nieuw Borgvliet JO17-1 MOC'17 JO17-4 108549 0-0
C 17-04-2018 18:30 SEOLTO JO17-2 Prinsenland JO17-2 108093 2-1
C 14-04-2018 13:00 Virtus JO17-3 MZC'11 JO17-3 109494 4-2
C 14-04-2018 13:15 Halsteren JO17-2 WHS JO17-1 110322 0-0
C 14-04-2018 13:00 MOC'17 JO17-4 WVV'67 JO17-1 108256 0-0
C 14-04-2018 12:30 Nieuw Borgvliet JO17-1 Roosendaal JO17-4 110527 0-0
C 14-04-2018 12:30 Kogelvangers JO17-1 NVS JO17-1 108691 0-0
C 14-04-2018 10:45 SPS JO17-1 DEVO JO17-2 108980 0-0
C 14-04-2018 11:00 SC Stavenisse JO17-1 Tholense Boys JO17-2 108773 0-0
C 14-04-2018 12:30 De Fendert JO17-2 SC Gastel JO17-2 110258 1-2
C 14-04-2018 12:00 Noordhoek JO17-1 Victoria'03 JO17-2 109987 13-2
C 14-04-2018 12:00 Klundert JO17-2 Prinsenland JO17-2 109281 1-6
C 14-04-2018 11:00 Tholense Boys JO17-2 SEOLTO JO17-2 142206 2-2
C 14-04-2018 15:00 Roosendaal JO17-6 MOC'17 JO17-6 110007 4-4
C 12-04-2018 19:00 Halsteren JO17-2 SPS JO17-1 109019 0-0
C 11-04-2018 19:15 SC Gastel JO17-2 MZC'11 JO17-3 108106 2-1
C 07-04-2018 12:45 NVS JO17-1 Nieuw Borgvliet JO17-1 110847 0-0
C 07-04-2018 12:30 Tholense Boys JO17-2 Halsteren JO17-2 109429 0-0
C 07-04-2018 12:30 DEVO JO17-2 SC Stavenisse JO17-1 110624 0-0
C 07-04-2018 11:00 WVV'67 JO17-1 SPS JO17-1 108001 0-0
C 07-04-2018 11:30 WHS JO17-1 Kogelvangers JO17-1 110969 0-0
C 07-04-2018 15:00 Roosendaal JO17-4 MOC'17 JO17-4 108583 0-0
C 07-04-2018 11:05 Victoria'03 JO17-2 Klundert JO17-2 111140 2-9
C 07-04-2018 12:30 MZC'11 JO17-3 Noordhoek JO17-1 110497 1-3
C 07-04-2018 12:00 Prinsenland JO17-2 De Fendert JO17-2 110482 4-0
C 07-04-2018 13:00 MOC'17 JO17-6 Virtus JO17-3 110414 4-1
C 07-04-2018 12:00 SEOLTO JO17-2 Roosendaal JO17-6 109697 2-7
C 31-03-2018 12:30 De Fendert JO17-2 Noordhoek JO17-1 110845 3-3
C 31-03-2018 13:15 NVS JO17-1 WVV'67 JO17-1 109108 0-0
C 31-03-2018 12:00 Nieuw Borgvliet JO17-1 SPS JO17-1 109385 0-0
C 31-03-2018 14:30 SC Gastel JO17-2 Tholense Boys JO17-2 142205 3-2
C 31-03-2018 12:30 MZC'11 JO17-3 Roosendaal JO17-6 107948 2-3
C 29-03-2018 19:30 MZC'11 JO17-3 SEOLTO JO17-2 110233 1-3
C 24-03-2018 11:15 SPS JO17-1 Tholense Boys JO17-2 111105 7-0
C 24-03-2018 11:15 SC Stavenisse JO17-1 NVS JO17-1 110375 2-3
C 24-03-2018 12:30 Nieuw Borgvliet JO17-1 DEVO JO17-2 108746 5-2
C 24-03-2018 12:30 WVV'67 JO17-1 Roosendaal JO17-4 109858 0-2
C 24-03-2018 13:00 MOC'17 JO17-4 WHS JO17-1 109469 1-5
C 24-03-2018 13:15 Halsteren JO17-2 Kogelvangers JO17-1 111128 3-1
C 24-03-2018 11:45 Victoria'03 JO17-2 MZC'11 JO17-3 110184 1-2
C 24-03-2018 12:00 Klundert JO17-2 SC Gastel JO17-2 107938 2-1
C 24-03-2018 12:30 Noordhoek JO17-1 SEOLTO JO17-2 110994 6-1
C 24-03-2018 12:30 De Fendert JO17-2 MOC'17 JO17-6 110588 2-2
C 24-03-2018 13:00 Virtus JO17-3 Prinsenland JO17-2 109966 2-2
C 24-03-2018 11:15 SKNWK JO17-2 Roosendaal JO17-6 110498 0-0
C 17-03-2018 12:30 Kogelvangers JO17-1 Nieuw Borgvliet JO17-1 109307 0-0
C 17-03-2018 11:15 WHS JO17-1 DEVO JO17-2 108747 0-0
C 17-03-2018 11:00 SC Stavenisse JO17-1 MOC'17 JO17-4 108895 0-0
C 17-03-2018 12:30 Tholense Boys JO17-2 Roosendaal JO17-4 109147 0-0
C 10-03-2018 11:15 SPS JO17-1 SC Stavenisse JO17-1 108200 3-3
C 10-03-2018 12:30 Nieuw Borgvliet JO17-1 Halsteren JO17-2 110252 6-1
C 10-03-2018 13:00 MOC'17 JO17-4 Tholense Boys JO17-2 109284 7-2
C 10-03-2018 12:30 WVV'67 JO17-1 Kogelvangers JO17-1 108635 5-3
C 10-03-2018 13:00 DEVO JO17-2 NVS JO17-1 107838 4-5
C 10-03-2018 15:00 Roosendaal JO17-4 WHS JO17-1 109334 1-5
C 03-03-2018 13:15 Halsteren JO17-2 WVV'67 JO17-1 108797 0-0
C 03-03-2018 12:45 NVS JO17-1 Roosendaal JO17-4 108604 0-0
C 03-03-2018 11:15 SPS JO17-1 MOC'17 JO17-4 109918 0-0
C 03-03-2018 11:00 SC Stavenisse JO17-1 Nieuw Borgvliet JO17-1 110264 0-0
C 03-03-2018 10:45 Tholense Boys JO17-2 WHS JO17-1 110045 0-0
C 03-03-2018 12:30 Kogelvangers JO17-1 DEVO JO17-2 110166 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Prinsenland JO17-2 10 7 1 2 22 37 14 23 0
2 SC Gastel JO17-2 10 7 1 2 22 32 17 15 0
3 MOC'17 JO17-6 10 6 1 3 19 36 16 20 0
4 Noordhoek JO17-1 10 6 1 3 19 43 24 19 0
5 SEOLTO JO17-2 10 5 2 3 17 30 28 2 0
6 Virtus JO17-3 10 4 3 3 15 24 22 2 0
7 Klundert JO17-2 10 4 1 5 13 34 30 4 0
8 De Fendert JO17-2 10 3 3 4 12 23 24 -1 0
9 Tholense Boys JO17-2 10 3 2 5 11 30 23 7 0
10 MZC'11 JO17-3 10 2 1 7 7 14 30 -16 0
11 Victoria'03 JO17-2 10 0 0 10 0 10 85 -75 0

Training

Berichten



Terug naar boven