0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - Tholense Boys JO11-3

Teamleden

Spelers
Renas Abdo        
Rafael Bal        
Cas Costantini        
Yannick Deurloo        
Ruben van Dijke        
Richard Harinck        
Mohammed Hoesseini        
Jayden Koopman        
Luciano van Leeuwaarde        
Lorenzo Luijs        
Dylan Vroegop        
 
Overige teamleden
Hans van Dijke Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 02-06-2018 09:00 FC Bergen JO11-3 Tholense Boys JO11-3 J.L. (Jan) Saarloos 118241 8 - 1
C 26-05-2018 09:45 Tholense Boys JO11-3 FC Moerstraten JO11-1 117541 4 - 3
C 19-05-2018 08:30 MOC'17 JO11-9 Tholense Boys JO11-3 Afgeschermd 120455 3 - 5
C 12-05-2018 09:45 Tholense Boys JO11-3 MOC'17 JO11-8 118070 1 - 7
C 08-05-2018 19:00 Steenbergen JO11-3 Tholense Boys JO11-3 R.C.J.M. (Remco) vanOijen 117770 0 - 2
C 05-05-2018 09:30 Tholense Boys JO11-3 DVO'60 JO11-2 117407 2 - 3
C 21-04-2018 10:15 Halsteren JO11-6 Tholense Boys JO11-3 121801 1 - 4
C 14-04-2018 09:45 Tholense Boys JO11-3 NSV JO11-1 A.C. (Arjan) Deurloo 121310 6 - 4
C 07-04-2018 08:30 Prinsenland JO11-3 Tholense Boys JO11-3 R.A.P. (Rik) vanLangerak 117506 4 - 1
C 24-03-2018 11:00 Tholense Boys JO11-3 Alliance JO11-4 A. (Alie) Boudou 119927 3 - 9
C 10-03-2018 11:00 Tholense Boys JO11-3 SC Gastel JO11-3 120125 3 - 2
V 03-02-2018 09:30 Tholense Boys JO11-3 Smerdiek JO11-1
V 27-01-2018 11:00 Tholense Boys JO11-3 NVS JO11-2G
C 09-12-2017 10:30 De Fendert JO11-3 Tholense Boys JO11-3 J. Baard 73774 -
C 02-12-2017 10:30 Tholense Boys JO11-3 VVC'68 JO11-2G 96006 13 - 5
C 25-11-2017 09:00 METO JO11-3 Tholense Boys JO11-3 S.P.J. Dammer 92088 1 - 13
C 18-11-2017 11:00 NSV JO11-3 Tholense Boys JO11-3 73822 2 - 10
C 11-11-2017 11:00 Tholense Boys JO11-3 FC Moerstraten JO11-1 G. Potappel 74459 11 - 1
C 04-11-2017 11:00 Vivoo JO11-1G Tholense Boys JO11-3 70963 3 - 7
C 28-10-2017 09:30 Tholense Boys JO11-3 Roosendaal JO11-7 73166 5 - 3
C 14-10-2017 11:00 SPS JO11-1G Tholense Boys JO11-3 72443 1 - 15
C 07-10-2017 09:30 Tholense Boys JO11-3 Grenswachters JO11-2 W.J. Schot 71087 9 - 5
C 30-09-2017 10:00 Tholense Boys JO11-3 Nieuw Borgvliet JO11-2 C.L. (David) van 't Hof 71245 9 - 4
C 23-09-2017 08:30 MOC'17 JO11-10 Tholense Boys JO11-3 71371 2 - 14
B 16-09-2017 11:00 Tholense Boys JO11-3 Cluzona JO11-4 11483 7 - 3
B 09-09-2017 10:00 WIK'57 JO11-1 Tholense Boys JO11-3 11148 9 - 5
B 02-09-2017 09:15 Tholense Boys JO11-3 SPS JO11-1G 10494 16 - 0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 02-06-2018 09:00 FC Bergen JO11-3 Tholense Boys JO11-3 118241 8-1
C 02-06-2018 09:45 MOC'17 JO11-8 NSV JO11-1 118649 8-2
C 02-06-2018 08:30 MOC'17 JO11-9 Steenbergen JO11-3 120198 0-4
C 02-06-2018 10:15 Alliance JO11-4 Halsteren JO11-6 121044 14-2
C 02-06-2018 10:00 FC Moerstraten JO11-1 Prinsenland JO11-3 120397 0-3
C 28-05-2018 18:30 DVO'60 JO11-2 MOC'17 JO11-9 118511 5-5
C 26-05-2018 09:45 Tholense Boys JO11-3 FC Moerstraten JO11-1 117541 4-3
C 26-05-2018 09:45 Steenbergen JO11-3 Alliance JO11-4 120486 1-5
C 26-05-2018 08:30 Prinsenland JO11-3 MOC'17 JO11-8 121596 0-8
C 26-05-2018 10:15 Halsteren JO11-6 FC Bergen JO11-3 122567 2-11
C 26-05-2018 11:00 DVO'60 JO11-2 NSV JO11-1 120303 7-4
C 26-05-2018 09:00 SC Gastel JO11-3 MOC'17 JO11-9 117482 5-3
C 24-05-2018 19:00 Steenbergen JO11-3 DVO'60 JO11-2 122492 1-3
C 19-05-2018 08:30 MOC'17 JO11-8 Steenbergen JO11-3 121107 12-1
C 19-05-2018 10:00 FC Moerstraten JO11-1 DVO'60 JO11-2 118417 2-6
C 19-05-2018 11:00 NSV JO11-1 Halsteren JO11-6 118574 7-6
C 19-05-2018 10:15 Alliance JO11-4 Prinsenland JO11-3 117705 18-0
C 19-05-2018 09:00 FC Bergen JO11-3 SC Gastel JO11-3 121680 5-1
C 19-05-2018 08:30 MOC'17 JO11-9 Tholense Boys JO11-3 120455 3-5
C 12-05-2018 09:00 FC Bergen JO11-3 NSV JO11-1 119603 7-5
C 12-05-2018 09:45 Tholense Boys JO11-3 MOC'17 JO11-8 118070 1-7
C 12-05-2018 10:15 Alliance JO11-4 FC Moerstraten JO11-1 122291 1-2
C 12-05-2018 08:30 Prinsenland JO11-3 Steenbergen JO11-3 120762 2-1
C 08-05-2018 18:30 SC Gastel JO11-3 Halsteren JO11-6 118658 3-3
C 08-05-2018 19:00 MOC'17 JO11-8 FC Moerstraten JO11-1 117853 10-1
C 08-05-2018 19:00 Steenbergen JO11-3 Tholense Boys JO11-3 117770 0-2
C 05-05-2018 09:00 SC Gastel JO11-3 Steenbergen JO11-3 119461 12-0
C 05-05-2018 10:00 FC Moerstraten JO11-1 Halsteren JO11-6 118446 2-2
C 05-05-2018 10:15 Alliance JO11-4 MOC'17 JO11-8 117355 4-9
C 05-05-2018 08:30 MOC'17 JO11-9 NSV JO11-1 119548 2-2
C 05-05-2018 09:00 FC Bergen JO11-3 Prinsenland JO11-3 120242 11-0
C 05-05-2018 09:30 Tholense Boys JO11-3 DVO'60 JO11-2 117407 2-3
C 28-04-2018 08:30 Prinsenland JO11-3 SC Gastel JO11-3 117904 1-2
C 28-04-2018 11:00 NSV JO11-1 Alliance JO11-4 121151 4-4
C 25-04-2018 18:30 DVO'60 JO11-2 FC Bergen JO11-3 122068 3-1
C 21-04-2018 11:00 NSV JO11-1 Prinsenland JO11-3 119145 8-1
C 21-04-2018 10:15 Halsteren JO11-6 Tholense Boys JO11-3 121801 1-4
C 21-04-2018 10:00 FC Moerstraten JO11-1 FC Bergen JO11-3 122506 4-5
C 21-04-2018 08:30 MOC'17 JO11-8 SC Gastel JO11-3 120900 12-0
C 21-04-2018 10:00 MOC'17 JO11-9 Alliance JO11-4 120048 1-3
C 18-04-2018 18:30 Halsteren JO11-6 MOC'17 JO11-9 119074 6-0
C 14-04-2018 09:45 Tholense Boys JO11-3 NSV JO11-1 121310 6-4
C 14-04-2018 08:45 DVO'60 JO11-2 Prinsenland JO11-3 119780 6-4
C 14-04-2018 09:00 FC Bergen JO11-3 MOC'17 JO11-8 117714 1-5
C 14-04-2018 09:45 Steenbergen JO11-3 Halsteren JO11-6 119332 3-4
C 14-04-2018 08:30 MOC'17 JO11-9 FC Moerstraten JO11-1 117985 0-3
C 11-04-2018 18:30 SC Gastel JO11-3 DVO'60 JO11-2 117459 3-3
C 07-04-2018 10:15 Alliance JO11-4 FC Bergen JO11-3 122084 6-4
C 07-04-2018 11:00 NSV JO11-1 SC Gastel JO11-3 121328 3-5
C 07-04-2018 08:30 MOC'17 JO11-8 MOC'17 JO11-9 119173 9-0
C 07-04-2018 08:30 Prinsenland JO11-3 Tholense Boys JO11-3 117506 4-1
C 07-04-2018 09:00 Halsteren JO11-6 DVO'60 JO11-2 121138 0-7
C 07-04-2018 10:00 FC Moerstraten JO11-1 Steenbergen JO11-3 121392 8-0
C 24-03-2018 09:00 DVO'60 JO11-2 MOC'17 JO11-8 121774 3-3
C 24-03-2018 11:00 Tholense Boys JO11-3 Alliance JO11-4 119927 3-9
C 24-03-2018 11:15 Steenbergen JO11-3 NSV JO11-1 121566 6-7
C 24-03-2018 09:00 FC Bergen JO11-3 MOC'17 JO11-9 117896 3-1
C 24-03-2018 09:00 SC Gastel JO11-3 FC Moerstraten JO11-1 119199 0-5
C 24-03-2018 08:30 Prinsenland JO11-3 Halsteren JO11-6 117319 2-2
C 10-03-2018 08:30 Prinsenland JO11-3 MOC'17 JO11-9 121283 3-0
C 10-03-2018 09:00 DVO'60 JO11-2 Alliance JO11-4 121909 7-2
C 10-03-2018 08:30 Steenbergen JO11-3 FC Bergen JO11-3 121642 0-11
C 10-03-2018 11:00 Tholense Boys JO11-3 SC Gastel JO11-3 120125 3-2
C 10-03-2018 11:00 NSV JO11-1 FC Moerstraten JO11-1 119272 1-2
C 10-03-2018 09:00 Halsteren JO11-6 MOC'17 JO11-8 117689 1-9
C 17-02-2018 09:00 SC Gastel JO11-3 Alliance JO11-4 119295 4-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 11:00 SPS JO11-1G Roosendaal JO11-7 72628 2-3
C 16-12-2017 10:15 METO JO11-3 VVC'68 JO11-2G 96001 2-12
C 16-12-2017 11:00 NSV JO11-3 Nieuw Borgvliet JO11-2 74561 0-0
C 09-12-2017 10:30 De Fendert JO11-3 Tholense Boys JO11-3 73774 0-0
C 09-12-2017 10:00 METO JO11-3 NSV JO11-3 92090 1-1
C 09-12-2017 11:00 Nieuw Borgvliet JO11-2 SPS JO11-1G 70596 4-0
C 09-12-2017 12:00 VVC'68 JO11-2G FC Moerstraten JO11-1 96007 3-3
C 09-12-2017 11:00 Vivoo JO11-1G MOC'17 JO11-10 69927 4-3
C 09-12-2017 09:00 Roosendaal JO11-7 Grenswachters JO11-2 73278 1-2
C 02-12-2017 08:30 MOC'17 JO11-10 METO JO11-3 92089 4-4
C 02-12-2017 10:00 FC Moerstraten JO11-1 De Fendert JO11-3 74031 5-0
C 02-12-2017 10:30 Tholense Boys JO11-3 VVC'68 JO11-2G 96006 13-5
C 02-12-2017 11:30 Grenswachters JO11-2 Vivoo JO11-1G 74026 13-3
C 25-11-2017 08:30 MOC'17 JO11-10 FC Moerstraten JO11-1 72680 3-2
C 25-11-2017 09:00 Roosendaal JO11-7 Vivoo JO11-1G 73488 4-1
C 25-11-2017 09:00 METO JO11-3 Tholense Boys JO11-3 92088 1-13
C 25-11-2017 10:30 De Fendert JO11-3 SPS JO11-1G 74524 6-0
C 25-11-2017 11:00 Nieuw Borgvliet JO11-2 Grenswachters JO11-2 72591 2-6
C 25-11-2017 11:00 VVC'68 JO11-2G NSV JO11-3 96005 5-5
C 18-11-2017 10:00 FC Moerstraten JO11-1 METO JO11-3 92087 10-1
C 18-11-2017 10:30 De Fendert JO11-3 Roosendaal JO11-7 73161 2-3
C 18-11-2017 11:00 Grenswachters JO11-2 VVC'68 JO11-2G 96004 19-1
C 18-11-2017 11:00 Vivoo JO11-1G Nieuw Borgvliet JO11-2 73810 1-0
C 18-11-2017 11:00 SPS JO11-1G MOC'17 JO11-10 73814 3-4
C 18-11-2017 11:00 NSV JO11-3 Tholense Boys JO11-3 73822 2-10
C 11-11-2017 08:30 MOC'17 JO11-10 Grenswachters JO11-2 70061 3-6
C 11-11-2017 09:00 Roosendaal JO11-7 NSV JO11-3 74956 12-0
C 11-11-2017 11:00 VVC'68 JO11-2G SPS JO11-1G 96003 12-1
C 11-11-2017 11:00 Tholense Boys JO11-3 FC Moerstraten JO11-1 74459 11-1
C 11-11-2017 10:15 METO JO11-3 Vivoo JO11-1G 92086 3-5
C 11-11-2017 09:30 Nieuw Borgvliet JO11-2 De Fendert JO11-3 74761 5-3
C 04-11-2017 11:30 Grenswachters JO11-2 SPS JO11-1G 73668 11-4
C 04-11-2017 11:00 Vivoo JO11-1G Tholense Boys JO11-3 70963 3-7
C 04-11-2017 11:00 Nieuw Borgvliet JO11-2 METO JO11-3 92085 11-1
C 04-11-2017 10:30 De Fendert JO11-3 NSV JO11-3 70150 3-0
C 04-11-2017 11:00 VVC'68 JO11-2G MOC'17 JO11-10 96002 14-9
C 04-11-2017 09:00 Roosendaal JO11-7 FC Moerstraten JO11-1 70537 0-1
C 28-10-2017 09:30 Tholense Boys JO11-3 Roosendaal JO11-7 73166 5-3
C 28-10-2017 08:30 MOC'17 JO11-10 De Fendert JO11-3 75036 3-2
C 28-10-2017 10:00 FC Moerstraten JO11-1 Nieuw Borgvliet JO11-2 70939 4-1
C 28-10-2017 11:00 NSV JO11-3 Grenswachters JO11-2 72301 5-3
C 28-10-2017 11:00 SPS JO11-1G Vivoo JO11-1G 70656 1-5
C 21-10-2017 10:30 De Fendert JO11-3 METO JO11-3 92084 5-2
C 17-10-2017 19:00 VVC'68 JO11-2G De Fendert JO11-3 95999 0-0
C 14-10-2017 11:00 SPS JO11-1G Tholense Boys JO11-3 72443 1-15
C 14-10-2017 09:00 Grenswachters JO11-2 FC Moerstraten JO11-1 69768 3-5
C 14-10-2017 09:00 Roosendaal JO11-7 MOC'17 JO11-10 69517 12-0
C 14-10-2017 11:00 Vivoo JO11-1G NSV JO11-3 74813 3-1
C 14-10-2017 11:00 Nieuw Borgvliet JO11-2 VVC'68 JO11-2G 96000 7-2
C 07-10-2017 09:30 Tholense Boys JO11-3 Grenswachters JO11-2 71087 9-5
C 07-10-2017 08:30 MOC'17 JO11-10 Nieuw Borgvliet JO11-2 74108 1-7
C 07-10-2017 10:00 Virtus JO11-5 De Fendert JO11-3 74850 0-0
C 07-10-2017 10:00 FC Moerstraten JO11-1 Vivoo JO11-1G 69993 3-1
C 07-10-2017 11:00 NSV JO11-3 SPS JO11-1G 75051 10-2
C 07-10-2017 09:45 METO JO11-3 Roosendaal JO11-7 92083 0-7
C 30-09-2017 10:00 Tholense Boys JO11-3 Nieuw Borgvliet JO11-2 71245 9-4
C 30-09-2017 11:00 SPS JO11-1G FC Moerstraten JO11-1 74601 0-10
C 30-09-2017 09:00 Roosendaal JO11-7 Virtus JO11-5 74142 0-0
C 30-09-2017 11:00 Vivoo JO11-1G De Fendert JO11-3 74445 3-1
C 30-09-2017 11:00 NSV JO11-3 MOC'17 JO11-10 71131 4-2
C 30-09-2017 09:00 Roosendaal JO11-7 VVC'68 JO11-2G 95998 15-1
C 30-09-2017 13:00 Grenswachters JO11-2 METO JO11-3 92082 6-5
C 23-09-2017 10:00 FC Moerstraten JO11-1 NSV JO11-3 72862 6-1
C 23-09-2017 10:00 Virtus JO11-5 Vivoo JO11-1G 74681 0-0
C 23-09-2017 10:30 De Fendert JO11-3 Grenswachters JO11-2 74498 4-7
C 23-09-2017 11:00 Nieuw Borgvliet JO11-2 Roosendaal JO11-7 73900 3-3
C 23-09-2017 09:00 METO JO11-3 SPS JO11-1G 92081 7-1
C 23-09-2017 08:30 MOC'17 JO11-10 Tholense Boys JO11-3 71371 2-14

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 JO11-8 11 10 1 0 31 92 14 78 0
2 DVO'60 JO11-2 11 8 3 0 27 53 27 26 0
3 FC Bergen JO11-3 11 8 0 3 24 67 28 39 0
4 Alliance JO11-4 11 6 1 4 19 66 37 29 0
5 Tholense Boys JO11-3 11 6 0 5 18 32 44 -12 0
6 SC Gastel JO11-3 11 5 2 4 17 37 38 -1 0
7 FC Moerstraten JO11-1 11 5 1 5 16 32 32 0 0
8 Prinsenland JO11-3 11 4 1 6 13 20 57 -37 0
9 NSV JO11-1 11 3 2 6 11 47 54 -7 0
10 Halsteren JO11-6 11 2 3 6 9 29 62 -33 0
11 Steenbergen JO11-3 11 1 0 10 3 17 66 -49 0
12 MOC'17 JO11-9 11 0 2 9 2 15 48 -33 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WIK'57 JO11-1 3 3 0 0 9 26 5 21 0
2 Tholense Boys JO11-3 3 2 0 1 6 28 12 16 0
3 Cluzona JO11-4 3 1 0 2 3 10 20 -10 0
4 SPS JO11-1G 3 0 0 3 0 2 29 -27 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys JO11-3 10 10 0 0 30 106 27 79 0
2 FC Moerstraten JO11-1 11 8 1 2 25 50 24 26 0
3 Grenswachters JO11-2 11 8 0 3 24 81 42 39 0
4 Roosendaal JO11-7 11 7 1 3 22 63 17 46 0
5 Vivoo JO11-1G 10 6 0 4 18 29 36 -7 0
6 Nieuw Borgvliet JO11-2 10 5 1 4 16 44 30 14 0
7 VVC'68 JO11-2G 9 3 2 4 11 55 74 -19 0
8 NSV JO11-3 10 3 2 5 11 29 47 -18 0
9 MOC'17 JO11-10 11 3 1 7 10 34 72 -38 0
10 De Fendert JO11-3 9 3 0 6 9 26 28 -2 0
11 METO JO11-3 11 1 2 8 5 27 75 -48 0
12 SPS JO11-1G 11 0 0 11 0 15 87 -72 0

Training

www.tholenseboys.nl
JO11-3 Kampioen!
Afgelopen zaterdag werd JO11-3 ongeslagen kampioen. Een kleine sfeerimpressie.
2017-12-04

Berichten



Terug naar boven