0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - Tholense Boys JO8-1

Teamleden

Spelers
Xander de Graaff        
Finn Keur        
Floor Koedood        
Brecht Koedood        
Jayden Ooye        
Jort van de Sande        
Thomas van de Velde        
Sanne van de Velde        
Hugo Verwijs        
 
Overige teamleden
Nina Keur Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 02-06-2018 09:30 Tholense Boys JO8-1 MOC'17 JO8-5 130222
C 26-05-2018 vervallen Steenbergen JO8-1 Tholense Boys JO8-1 132112
C 19-05-2018 vervallen Tholense Boys JO8-1 Cluzona JO8-1 130828
C 15-05-2018 18:30 Tholense Boys JO8-1 VVC'68 JO8-1 131573 -
C 12-05-2018 vervallen Roosendaal JO8-3 Tholense Boys JO8-1 131772
C 18-04-2018 18:00 Tholense Boys JO8-1 Halsteren JO8-1 132594
C 14-04-2018 vervallen Roosendaal JO8-4 Tholense Boys JO8-1 131645
C 07-04-2018 vervallen Tholense Boys JO8-1 SC Gastel JO8-1 132102
C 24-03-2018 vervallen MOC'17 JO8-6 Tholense Boys JO8-1 Dekker, T. (Timo) 131100
C 10-03-2018 09:00 FC Bergen JO8-1 Tholense Boys JO8-1 Talboom, T. (Tim) 131808
V 03-02-2018 afgelast Tholense Boys JO8-1 DVO'60 JO8-1
C 16-12-2017 09:30 Tholense Boys JO8-1 DSE JO8-1 82907 -
C 25-11-2017 vervallen Tholense Boys JO8-1 Moerse Boys JO8-1 99817
C 18-11-2017 vervallen JEKA JO8-6 Tholense Boys JO8-1 84041
C 11-11-2017 vervallen Tholense Boys JO8-1 JEKA JO8-4 83108
C 04-11-2017 vervallen Tholense Boys JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 83268
C 28-10-2017 09:30 VVC'68 JO8-1 Tholense Boys JO8-1 83416
V 21-10-2017 10:00 Tholense Boys JO8-1 Tholense Boys JO8-2
C 14-10-2017 11:00 Tholense Boys JO8-1 Unitas'30 JO8-3 82355
C 07-10-2017 08:30 JEKA JO8-5 Tholense Boys JO8-1 82444 4 - 4
C 30-09-2017 vervallen Beek Vooruit JO8-2 Tholense Boys JO8-1 83031
C 23-09-2017 11:45 Tholense Boys JO8-1 Roosendaal JO8-3 82377 1 - 7
B 16-09-2017 09:30 Vosmeer JO8-1G Tholense Boys JO8-1 14597 0 - 14
B 09-09-2017 08:30 MOC'17 JO8-5 Tholense Boys JO8-1 14481 1 - 6
B 02-09-2017 09:30 Tholense Boys JO8-1 MOC'17 JO8-1 14308 0 - 12
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 02-06-2018 09:30 Tholense Boys JO8-1 MOC'17 JO8-5 130222 0-0
C 02-06-2018 09:30 VVC'68 JO8-1 Steenbergen JO8-1 133097 0-0
C 30-05-2018 18:30 Cluzona JO8-1 Roosendaal JO8-3 131797 0-0
C 26-05-2018 09:00 FC Bergen JO8-1 Roosendaal JO8-4 131515 0-0
C 26-05-2018 09:00 Roosendaal JO8-3 VVC'68 JO8-1 133066 0-0
C 26-05-2018 08:30 MOC'17 JO8-6 MOC'17 JO8-5 132244 0-0
C 26-05-2018 09:45 Steenbergen JO8-1 Tholense Boys JO8-1 132112 0-0
C 26-05-2018 09:00 Halsteren JO8-1 SC Gastel JO8-1 131545 0-0
C 23-05-2018 18:30 Halsteren JO8-1 Cluzona JO8-1 132677 0-0
C 19-05-2018 09:30 Tholense Boys JO8-1 Cluzona JO8-1 130828 0-0
C 19-05-2018 09:30 VVC'68 JO8-1 MOC'17 JO8-6 130950 0-0
C 19-05-2018 08:30 MOC'17 JO8-5 FC Bergen JO8-1 132177 0-0
C 19-05-2018 09:00 Roosendaal JO8-4 Halsteren JO8-1 131289 0-0
C 19-05-2018 09:00 SC Gastel JO8-1 Roosendaal JO8-3 130882 0-0
C 15-05-2018 18:30 Tholense Boys JO8-1 VVC'68 JO8-1 131573 0-0
C 12-05-2018 09:00 Roosendaal JO8-4 MOC'17 JO8-5 132653 0-0
C 12-05-2018 08:30 MOC'17 JO8-6 SC Gastel JO8-1 130451 0-0
C 12-05-2018 09:00 Roosendaal JO8-3 Tholense Boys JO8-1 131772 0-0
C 12-05-2018 09:00 Halsteren JO8-1 FC Bergen JO8-1 131554 0-0
C 05-05-2018 09:00 SC Gastel JO8-1 MOC'17 JO8-5 131819 0-0
C 05-05-2018 09:30 VVC'68 JO8-1 FC Bergen JO8-1 133011 0-0
C 05-05-2018 09:00 Roosendaal JO8-4 Steenbergen JO8-1 130352 0-0
C 05-05-2018 09:00 Roosendaal JO8-3 MOC'17 JO8-6 131374 0-0
C 02-05-2018 18:00 MOC'17 JO8-6 Roosendaal JO8-4 130334 0-0
C 28-04-2018 09:00 FC Bergen JO8-1 SC Gastel JO8-1 131847 0-0
C 28-04-2018 09:45 Steenbergen JO8-1 Halsteren JO8-1 132328 0-0
C 21-04-2018 09:30 Cluzona JO8-1 MOC'17 JO8-6 131749 0-0
C 21-04-2018 09:00 FC Bergen JO8-1 Roosendaal JO8-3 132195 0-0
C 21-04-2018 08:30 MOC'17 JO8-5 Steenbergen JO8-1 131585 0-0
C 19-04-2018 18:30 VVC'68 JO8-1 Roosendaal JO8-4 132457 0-0
C 18-04-2018 18:00 Tholense Boys JO8-1 Halsteren JO8-1 132594 0-0
C 14-04-2018 09:00 Roosendaal JO8-4 Tholense Boys JO8-1 131645 0-0
C 14-04-2018 09:00 Roosendaal JO8-3 MOC'17 JO8-5 130605 0-0
C 14-04-2018 08:30 MOC'17 JO8-6 Steenbergen JO8-1 130812 0-0
C 14-04-2018 09:30 Cluzona JO8-1 FC Bergen JO8-1 132656 0-0
C 14-04-2018 09:00 SC Gastel JO8-1 VVC'68 JO8-1 132326 0-0
C 07-04-2018 08:30 MOC'17 JO8-5 Halsteren JO8-1 130195 0-0
C 07-04-2018 09:45 Steenbergen JO8-1 Roosendaal JO8-3 131227 0-0
C 07-04-2018 09:30 VVC'68 JO8-1 Cluzona JO8-1 132032 0-0
C 07-04-2018 09:00 FC Bergen JO8-1 MOC'17 JO8-6 130706 0-0
C 07-04-2018 11:00 Tholense Boys JO8-1 SC Gastel JO8-1 132102 0-0
C 31-03-2018 09:45 Steenbergen JO8-1 Cluzona JO8-1 131168 0-0
C 31-03-2018 10:15 Roosendaal JO8-4 Roosendaal JO8-3 130937 0-0
C 24-03-2018 08:30 MOC'17 JO8-6 Tholense Boys JO8-1 131100 0-0
C 24-03-2018 09:45 Steenbergen JO8-1 FC Bergen JO8-1 131357 0-0
C 24-03-2018 09:00 Roosendaal JO8-4 SC Gastel JO8-1 131003 0-0
C 24-03-2018 09:00 Halsteren JO8-1 VVC'68 JO8-1 130246 0-0
C 24-03-2018 09:30 Cluzona JO8-1 MOC'17 JO8-5 132011 0-0
C 17-03-2018 09:00 SC Gastel JO8-1 Cluzona JO8-1 130449 0-0
C 17-03-2018 09:00 Halsteren JO8-1 MOC'17 JO8-6 131468 0-0
C 10-03-2018 09:45 Steenbergen JO8-1 SC Gastel JO8-1 130930 0-0
C 10-03-2018 09:00 FC Bergen JO8-1 Tholense Boys JO8-1 131808 0-0
C 10-03-2018 09:00 Roosendaal JO8-3 Halsteren JO8-1 130390 0-0
C 10-03-2018 08:30 MOC'17 JO8-5 VVC'68 JO8-1 132697 0-0
C 10-03-2018 09:30 Cluzona JO8-1 Roosendaal JO8-4 130360 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 08:30 JEKA JO8-6 JEKA JO8-5 83949 0-0
C 16-12-2017 09:30 Tholense Boys JO8-1 DSE JO8-1 82907 0-0
C 16-12-2017 10:45 Moerse Boys JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 99812 0-0
C 09-12-2017 08:30 Unitas'30 JO8-3 VVC'68 JO8-1 84459 0-0
C 09-12-2017 09:00 Roosendaal JO8-3 Moerse Boys JO8-1 99819 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Cluzona JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Bergen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Halsteren JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOC'17 JO8-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOC'17 JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Roosendaal JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Roosendaal JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SC Gastel JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Steenbergen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Tholense Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VVC'68 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal JO8-3 3 3 0 0 9 18 8 10 0
2 DSE JO8-1 2 2 0 0 6 14 10 4 0
3 JEKA JO8-6 3 1 1 1 4 12 11 1 0
4 VVC'68 JO8-1 2 1 0 1 3 10 9 1 0
5 JEKA JO8-4 2 1 0 1 3 6 7 -1 0
6 JEKA JO8-5 1 0 1 0 1 4 4 0 0
7 Tholense Boys JO8-1 2 0 1 1 1 5 11 -6 0
8 Unitas'30 JO8-3 3 0 1 2 1 12 16 -4 0
9 Rood Wit W JO8-1 2 0 0 2 0 8 13 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 JO8-1 3 3 0 0 9 47 1 46 0
2 Tholense Boys JO8-1 3 2 0 1 6 20 13 7 0
3 MOC'17 JO8-5 3 1 0 2 3 11 26 -15 0
4 Vosmeer JO8-1G 3 0 0 3 0 2 40 -38 0

Training

Berichten



Terug naar boven