B4800 Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 17 poule

Junioren - ST Tholense Boys / WHS MO17-1

Teamleden

Spelers
Amy van den Enden        
Luna de Graaff        
Demi de Graaff        
Arthur de Jonge        
Femke de Jonge        
Nina Keur        
Esmee Marrevee        
Karlijn Muller        
Lorena Oostinga        
Lieke Polak        
Melanie Stokkers        
Michelle Thomas        
Romy Visser        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 21-10-2017 10:30 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 WDS'19 MO17-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 21-10-2017 10:00 ODIO MO17-1 De Fendert MO17-1
C 28-10-2017 14:30 DSE MO17-1 Marjola Girls MO17-1
C 28-10-2017 13:30 ODIO MO17-1 ST Schijf/NSV MO17-1
C 28-10-2017 13:15 Prinsenland MO17-1 Unitas'30 MO17-1
C 28-10-2017 12:30 Rood Wit W MO17-1 Roosendaal MO17-2
C 28-10-2017 11:30 De Fendert MO17-1 SC Welberg MO17-2
C 28-10-2017 11:00 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 DVO'60 MO17-1
C 04-11-2017 15:00 Roosendaal MO17-2 ST Tholense Boys/WHS MO17-1
C 04-11-2017 11:45 Unitas'30 MO17-1 DSE MO17-1
C 04-11-2017 14:00 ST Schijf/NSV MO17-1 De Fendert MO17-1
C 04-11-2017 13:25 SC Welberg MO17-2 Rood Wit W MO17-1
C 04-11-2017 11:00 Marjola Girls MO17-1 ODIO MO17-1
C 04-11-2017 09:30 DVO'60 MO17-1 Prinsenland MO17-1
C 11-11-2017 09:30 DVO'60 MO17-1 Marjola Girls MO17-1
C 11-11-2017 12:30 Rood Wit W MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1
C 11-11-2017 13:15 Prinsenland MO17-1 SC Welberg MO17-2
C 11-11-2017 14:30 DSE MO17-1 ST Schijf/NSV MO17-1
C 11-11-2017 14:15 Unitas'30 MO17-1 De Fendert MO17-1
C 11-11-2017 15:00 Roosendaal MO17-2 ODIO MO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-10-2017 15:00 Roosendaal MO17-2 DSE MO17-1 85506 0-3
C 14-10-2017 10:30 DVO'60 MO17-1 Unitas'30 MO17-1 85363 2-2
C 14-10-2017 11:00 Marjola Girls MO17-1 Prinsenland MO17-1 85108 0-6
C 14-10-2017 11:30 De Fendert MO17-1 Rood Wit W MO17-1 85321 0-0
C 14-10-2017 11:30 SC Welberg MO17-2 ODIO MO17-1 85214 6-0
C 14-10-2017 14:00 ST Schijf/NSV MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 85426 1-4
C 07-10-2017 14:30 DSE MO17-1 DVO'60 MO17-1 85614 6-1
C 07-10-2017 14:45 Unitas'30 MO17-1 Marjola Girls MO17-1 85333 7-0
C 07-10-2017 13:15 Prinsenland MO17-1 Roosendaal MO17-2 85176 8-2
C 07-10-2017 12:30 Rood-Wit W MO17-1 ST Schijf/NSV MO17-1 85255 8-0
C 07-10-2017 10:30 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 SC Welberg MO17-2 85430 3-0
C 02-10-2017 19:15 Unitas'30 MO17-1 SC Welberg MO17-2 85134 2-6
C 30-09-2017 15:00 Roosendaal MO17-2 Unitas'30 MO17-1 85765 1-2
C 30-09-2017 11:30 De Fendert MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 85386 2-1
C 30-09-2017 11:45 ODIO MO17-1 DSE MO17-1 85180 0-0
C 30-09-2017 12:30 Rood-Wit W MO17-1 DVO'60 MO17-1 85292 6-4
C 30-09-2017 12:00 SC Welberg MO17-2 Marjola Girls MO17-1 85381 4-0
C 30-09-2017 14:30 ST Schijf/NSV MO17-1 Prinsenland MO17-1 85167 0-11
C 23-09-2017 12:45 Prinsenland MO17-1 De Fendert MO17-1 85783 3-2
C 23-09-2017 12:45 DSE MO17-1 Rood Wit W MO17-1 85665 3-2
C 23-09-2017 11:00 Marjola Girls MO17-1 ST Schijf/NSV MO17-1 85675 5-2
C 23-09-2017 09:30 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 ODIO MO17-1 85408 1-0
C 23-09-2017 10:30 DVO'60 MO17-1 Roosendaal MO17-2 85705 3-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 27-09-2017 19:00 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 SKNWK MO17-1 15014 1-0
B 27-09-2017 19:30 Marjola Girls MO17-1 ODIO MO17-1 16747 0-3
b 09-09-2017 11:00 Marjola Girls MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 14930 0-9
b 09-09-2017 11:45 ODIO MO17-1 SKNWK MO17-1 16746 2-4
B 02-09-2017 10:30 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 ODIO MO17-1 16745 5-0
B 02-09-2017 11:15 SKNWK MO17-1 Marjola Girls MO17-1 14888 4-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 3 3 0 0 9 15 0 15 0
2 SKNWK MO17-1 3 2 0 1 6 8 3 5 0
3 ODIO MO17-1 3 1 0 2 3 5 9 -4 0
4 Marjola Girls MO17-1 3 0 0 3 0 0 16 -16 0

Training

Berichten



Terug naar boven