235 Meiden Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - ST Tholense Boys / WHS MO17-1

Teamleden

Spelers
Amy van den Enden        
Luna de Graaff        
Demi de Graaff        
Dani Hage        
Femke de Jonge        
Nina Keur        
Esmee Marrevee        
Karlijn Muller        
Lorena Oostinga        
Lieke Polak        
Melanie Stokkers        
Michelle Thomas        
Romy Visser        
 
Overige teamleden
Arthur de Jonge Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 15-09-2018 vervallen SC Welberg MO17-1 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 17594
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 21-10-2017 10:30 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 WDS'19 MO17-1 99077 3-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 20-01-2018 10:00 ODIO MO17-1 De Fendert MO17-1 85222 1-5
C 20-12-2017 19:30 DSE MO17-1 Prinsenland MO17-1 85774 4-1
C 16-12-2017 14:00 ST Schijf/NSV MO17-1 SC Welberg MO17-2 85716 0-7
C 16-12-2017 11:30 De Fendert MO17-1 Rood-Wit W MO17-1 85321 4-2
C 16-12-2017 12:00 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 Marjola Girls MO17-1 85680 0-0
C 16-12-2017 10:00 ODIO MO17-1 DSE MO17-1 85180 0-0
C 13-12-2017 19:30 DSE MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 85625 0-0
C 09-12-2017 15:45 Unitas'30 MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 85360 1-0
C 09-12-2017 13:45 Prinsenland MO17-1 ODIO MO17-1 85461 0-0
C 09-12-2017 10:30 DVO'60 MO17-1 De Fendert MO17-1 85629 2-2
C 09-12-2017 13:15 SC Welberg MO17-2 DSE MO17-1 85773 1-1
C 09-12-2017 15:00 Roosendaal MO17-2 ST Schijf/NSV MO17-1 85249 6-1
C 09-12-2017 11:00 Marjola Girls MO17-1 Rood-Wit W MO17-1 85643 0-0
C 02-12-2017 12:30 Rood-Wit W MO17-1 Unitas'30 MO17-1 85100 7-0
C 02-12-2017 11:30 De Fendert MO17-1 Roosendaal MO17-2 85410 1-1
C 02-12-2017 11:30 ODIO MO17-1 DVO'60 MO17-1 85670 0-0
C 25-11-2017 09:30 DVO'60 MO17-1 ST Schijf/NSV MO17-1 85462 8-0
C 25-11-2017 11:00 Marjola Girls MO17-1 De Fendert MO17-1 85637 0-9
C 25-11-2017 13:45 Prinsenland MO17-1 Rood-Wit W MO17-1 85504 1-2
C 25-11-2017 15:00 Roosendaal MO17-2 SC Welberg MO17-2 85444 0-5
C 25-11-2017 16:30 Unitas'30 MO17-1 ODIO MO17-1 85135 3-1
C 18-11-2017 10:45 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 Prinsenland MO17-1 85184 1-1
C 18-11-2017 11:00 Marjola Girls MO17-1 Roosendaal MO17-2 85143 1-4
C 18-11-2017 11:30 ODIO MO17-1 Rood-Wit W MO17-1 85458 0-10
C 18-11-2017 13:15 SC Welberg MO17-2 DVO'60 MO17-1 85280 6-2
C 18-11-2017 14:00 ST Schijf/NSV MO17-1 Unitas'30 MO17-1 85638 2-1
C 15-11-2017 19:30 De Fendert MO17-1 DSE MO17-1 85146 0-4
C 11-11-2017 10:30 DVO'60 MO17-1 Marjola Girls MO17-1 85689 7-0
C 11-11-2017 12:30 Rood-Wit W MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 85759 1-2
C 11-11-2017 13:15 Prinsenland MO17-1 SC Welberg MO17-2 85785 4-3
C 11-11-2017 14:30 DSE MO17-1 ST Schijf/NSV MO17-1 85453 7-0
C 11-11-2017 14:15 Unitas'30 MO17-1 De Fendert MO17-1 85761 0-4
C 11-11-2017 15:00 Roosendaal MO17-2 ODIO MO17-1 85278 0-2
C 04-11-2017 15:00 Roosendaal MO17-2 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 85733 1-6
C 04-11-2017 15:35 Unitas'30 MO17-1 DSE MO17-1 85152 2-6
C 04-11-2017 14:00 ST Schijf/NSV MO17-1 De Fendert MO17-1 85655 0-8
C 04-11-2017 13:25 SC Welberg MO17-2 Rood-Wit W MO17-1 85550 0-0
C 04-11-2017 11:00 Marjola Girls MO17-1 ODIO MO17-1 85199 0-1
C 04-11-2017 10:30 DVO'60 MO17-1 Prinsenland MO17-1 85418 1-2
C 28-10-2017 11:00 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 DVO'60 MO17-1 85591 3-1
C 28-10-2017 12:30 Rood-Wit W MO17-1 Roosendaal MO17-2 85659 5-3
C 28-10-2017 13:15 Prinsenland MO17-1 Unitas'30 MO17-1 85387 6-1
C 28-10-2017 11:30 De Fendert MO17-1 SC Welberg MO17-2 85737 2-5
C 28-10-2017 13:30 ODIO MO17-1 ST Schijf/NSV MO17-1 85487 2-2
C 25-10-2017 19:30 DSE MO17-1 Marjola Girls MO17-1 85623 15-1
C 14-10-2017 10:30 DVO'60 MO17-1 Unitas'30 MO17-1 85363 2-2
C 14-10-2017 11:00 Marjola Girls MO17-1 Prinsenland MO17-1 85108 0-6
C 14-10-2017 11:30 SC Welberg MO17-2 ODIO MO17-1 85214 6-0
C 14-10-2017 14:00 ST Schijf/NSV MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 85426 1-4
C 14-10-2017 15:00 Roosendaal MO17-2 DSE MO17-1 85506 0-3
C 07-10-2017 10:30 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 SC Welberg MO17-2 85430 3-0
C 07-10-2017 12:30 Rood-Wit W MO17-1 ST Schijf/NSV MO17-1 85255 8-0
C 07-10-2017 13:15 Prinsenland MO17-1 Roosendaal MO17-2 85176 8-2
C 07-10-2017 14:45 Unitas'30 MO17-1 Marjola Girls MO17-1 85333 7-0
C 07-10-2017 14:30 DSE MO17-1 DVO'60 MO17-1 85614 6-1
C 02-10-2017 19:15 Unitas'30 MO17-1 SC Welberg MO17-2 85134 2-6
C 30-09-2017 11:30 De Fendert MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 85386 2-1
C 30-09-2017 12:00 SC Welberg MO17-2 Marjola Girls MO17-1 85381 4-0
C 30-09-2017 12:30 Rood-Wit W MO17-1 DVO'60 MO17-1 85292 6-4
C 30-09-2017 14:30 ST Schijf/NSV MO17-1 Prinsenland MO17-1 85167 0-11
C 30-09-2017 15:00 Roosendaal MO17-2 Unitas'30 MO17-1 85765 1-2
C 23-09-2017 12:45 Prinsenland MO17-1 De Fendert MO17-1 85783 3-2
C 23-09-2017 12:45 DSE MO17-1 Rood Wit W MO17-1 85665 3-2
C 23-09-2017 11:00 Marjola Girls MO17-1 ST Schijf/NSV MO17-1 85675 5-2
C 23-09-2017 09:30 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 ODIO MO17-1 85408 1-0
C 23-09-2017 10:30 DVO'60 MO17-1 Roosendaal MO17-2 85705 3-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 09-06-2018 10:15 De Meeuwen MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 143129 1-1
C 02-06-2018 11:15 Bevelanders MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 141309 3-0
C 02-06-2018 11:15 ST Serooskerke/Veere MO17-1 Terneuzen MO17-1 141331 1-0
C 26-05-2018 11:15 ST Serooskerke/Veere MO17-1 ST Breskens/Schoondijke MO17-1 135868 1-1
C 26-05-2018 11:15 MZC'11 MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 135883 7-0
C 26-05-2018 11:15 Terneuzen MO17-1 De Meeuwen MO17-1 135834 3-1
C 26-05-2018 12:00 RCS MO17-1 Bevelanders MO17-1 141334 2-2
C 24-05-2018 19:30 De Meeuwen MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 141329 0-0
C 19-05-2018 12:30 ST Breskens/Schoondijke MO17-1 Terneuzen MO17-1 135604 5-0
C 19-05-2018 12:00 De Meeuwen MO17-1 MZC'11 MO17-1 141333 1-8
C 19-05-2018 10:15 Bevelanders MO17-1 ST Serooskerke/Veere MO17-1 136082 2-2
C 19-05-2018 11:00 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 RCS MO17-1 135989 1-5
C 12-05-2018 13:00 ST Serooskerke/Veere MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 135797 0-1
C 12-05-2018 11:15 MZC'11 MO17-1 Terneuzen MO17-1 135939 4-0
C 12-05-2018 10:00 Bevelanders MO17-1 ST Breskens/Schoondijke MO17-1 136018 0-7
C 12-05-2018 10:15 RCS MO17-1 De Meeuwen MO17-1 141332 1-1
C 10-05-2018 14:30 ST Breskens/Schoondijke MO17-1 Bevelanders MO17-1 141311 8-0
C 10-05-2018 10:15 De Meeuwen MO17-1 RCS MO17-1 135820 4-0
C 09-05-2018 19:30 Terneuzen MO17-1 MZC'11 MO17-1 141310 0-7
C 09-05-2018 19:30 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 ST Serooskerke/Veere MO17-1 141312 0-3
C 05-05-2018 12:00 RCS MO17-1 MZC'11 MO17-1 136139 0-8
C 05-05-2018 10:00 Bevelanders MO17-1 De Meeuwen MO17-1 135481 1-4
C 05-05-2018 11:00 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 ST Breskens/Schoondijke MO17-1 141330 1-10
C 02-05-2018 19:00 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 MZC'11 MO17-1 141317 0-8
C 28-04-2018 10:00 MZC'11 MO17-1 ST Serooskerke/Veere MO17-1 141328 2-1
C 28-04-2018 11:00 Terneuzen MO17-1 Bevelanders MO17-1 141327 4-2
C 28-04-2018 14:30 ST Breskens/Schoondijke MO17-1 RCS MO17-1 136151 3-0
C 21-04-2018 10:15 De Meeuwen MO17-1 ST Serooskerke/Veere MO17-1 135893 2-2
C 21-04-2018 14:30 ST Breskens/Schoondijke MO17-1 MZC'11 MO17-1 136084 1-1
C 21-04-2018 11:00 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 Bevelanders MO17-1 135878 0-0
C 21-04-2018 11:30 Terneuzen MO17-1 RCS MO17-1 141326 2-1
C 14-04-2018 14:30 ST Breskens/Schoondijke MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 135565 6-0
C 14-04-2018 11:45 De Meeuwen MO17-1 Bevelanders MO17-1 141324 4-2
C 14-04-2018 11:15 MZC'11 MO17-1 RCS MO17-1 141325 1-2
C 14-04-2018 11:15 Terneuzen MO17-1 ST Serooskerke/Veere MO17-1 136135 0-5
C 11-04-2018 19:00 MZC'11 MO17-1 ST Breskens/Schoondijke MO17-1 141307 1-2
C 07-04-2018 12:00 RCS MO17-1 ST Breskens/Schoondijke MO17-1 141323 1-4
C 07-04-2018 10:00 Bevelanders MO17-1 Terneuzen MO17-1 135486 3-1
C 07-04-2018 10:45 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 De Meeuwen MO17-1 135495 1-2
C 07-04-2018 11:15 ST Serooskerke/Veere MO17-1 MZC'11 MO17-1 135660 1-3
C 04-04-2018 18:30 RCS MO17-1 Terneuzen MO17-1 135865 3-0
C 04-04-2018 19:00 ST Serooskerke/Veere MO17-1 De Meeuwen MO17-1 141308 1-1
C 31-03-2018 12:00 ST Breskens/Schoondijke MO17-1 De Meeuwen MO17-1 141322 3-0
C 31-03-2018 10:30 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 Terneuzen MO17-1 141321 0-0
C 31-03-2018 10:00 Bevelanders MO17-1 MZC'11 MO17-1 141319 0-4
C 31-03-2018 10:30 ST Serooskerke/Veere MO17-1 RCS MO17-1 141320 1-1
C 24-03-2018 11:15 MZC'11 MO17-1 Bevelanders MO17-1 136053 7-0
C 24-03-2018 11:15 De Meeuwen MO17-1 ST Breskens/Schoondijke MO17-1 135802 2-3
C 24-03-2018 12:00 RCS MO17-1 ST Serooskerke/Veere MO17-1 135815 4-1
C 24-03-2018 11:15 Terneuzen MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 135908 0-0
C 17-03-2018 11:30 Bevelanders MO17-1 RCS MO17-1 135636 0-0
C 17-03-2018 14:30 ST Breskens/Schoondijke MO17-1 ST Serooskerke/Veere MO17-1 141318 0-0
C 17-03-2018 12:00 De Meeuwen MO17-1 Terneuzen MO17-1 141316 0-0
C 10-03-2018 11:15 MZC'11 MO17-1 De Meeuwen MO17-1 135646 5-3
C 10-03-2018 11:15 Terneuzen MO17-1 ST Breskens/Schoondijke MO17-1 141313 0-7
C 10-03-2018 12:00 RCS MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 141314 7-0
C 10-03-2018 11:15 ST Serooskerke/Veere MO17-1 Bevelanders MO17-1 141315 5-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Breskens/Schoondijke MO17-1 13 11 2 0 35 60 7 53 0
2 MZC'11 MO17-1 14 11 1 2 34 66 11 55 0
3 RCS MO17-1 13 5 3 5 18 27 28 -1 0
4 ST Serooskerke/Veere MO17-1 13 4 5 4 17 24 19 5 0
5 De Meeuwen MO17-1 13 4 4 5 16 26 31 -5 0
6 Terneuzen MO17-1 13 3 2 8 11 10 39 -29 0
7 Bevelanders MO17-1 13 2 3 8 9 17 48 -31 0
8 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 14 1 4 9 7 5 52 -47 0

Training

Berichten



Terug naar boven