Afdrukken
0225 Onder 19 competitie (najaar)

Junioren - Tholense Boys JO19-1

Teamleden

Spelers
Jesper Atres        
Omar El Bouazzaoui        
Hans Derwort        
Kevin van Dijke        
Thomas Draaijer        
Max van den Enden        
Raf Goorden        
DaniĆ«l de Graaf        
Rick de Graaf        
Max Heuseveldt        
David van 't Hof        
Eddy de Keijzer        
Aron de Korte        
Thijmen van Leeuwen        
Melvin Lisseveld        
Nick Masseurs        
Jack van Oorschot        
Bram Polak        
Greet Potappel        
Jesse Schot        
Jasper Wiens        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
B 07-09-2019 12:30 Alliance JO19-1 Tholense Boys JO19-1 6704 Sportpark Kortendijk 10:45
B 14-09-2019 12:30 Tholense Boys JO19-1 Cluzona JO19-1 6922 Sportpark De Bent 11:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 31-08-2019 13:30 Cluzona JO19-1 Alliance JO19-1
B 07-09-2019 12:30 Alliance JO19-1 Tholense Boys JO19-1
B 14-09-2019 12:30 Tholense Boys JO19-1 Cluzona JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand
C 25-05-2019 12:00 Tholense Boys JO19-1 WHS JO19-1 A. (Aart) Heijboer 107756 7 - 1
C 18-05-2019 14:30 ST Steen Koewacht JO19-1 Tholense Boys JO19-1 A.A.R. (Alain) van Gassen 107738 7 - 0
C 15-05-2019 19:30 Patrijzen JO19-1 Tholense Boys JO19-1 Afgeschermd 108795 2 - 4
C 11-05-2019 14:00 Tholense Boys JO19-1 Kapelle JO19-1 Afgeschermd 108465 2 - 0
C 13-04-2019 14:30 Tholense Boys JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-1 Afgeschermd 107976 3 - 0
C 06-04-2019 10:30 Duiveland JO19-1 Tholense Boys JO19-1 T.T.G. (Tristan) Korpershoek 107480 5 - 2
C 30-03-2019 12:00 Tholense Boys JO19-1 SJO HPC'16 JO19-1 F. (Frans) Goossens 108238 2 - 1
C 23-03-2019 11:30 SJO FC De Westhoek JO19-1 Tholense Boys JO19-1 M. (Martien) de Oude 107961 5 - 0
C 16-03-2019 12:30 Tholense Boys JO19-1 DBGC JO19-1 Afgeschermd 108261 3 - 2
C 23-02-2019 15:00 Kloetinge JO19-2 Tholense Boys JO19-1 M.J. (Marco) Bleumink 107780 2 - 1
C 19-01-2019 12:00 \'s Heer Arendskerke JO19-1 Tholense Boys JO19-1 G. (Geerard) Walhout 32938
C 15-12-2018 12:00 Yerseke JO19-1 Tholense Boys JO19-1 R. (Ricardo) Zuidweg 33489 0 - 2
C 01-12-2018 vervallen Tholense Boys JO19-1 ODIO JO19-1 33161
C 01-12-2018 11:30 Tholense Boys JO19-1 ST Steen Koewacht JO19-1 A.A.R. (Alain) vanGassen 32781 2 - 5
C 24-11-2018 11:15 Tholense Boys JO19-1 BSC JO19-1 Afgeschermd 97263 2 - 3
C 17-11-2018 vervallen METO JO19-1 Tholense Boys JO19-1 33792
C 10-11-2018 vervallen Tholense Boys JO19-1 Luctor Heinkenszand JO19-1 32924
C 10-11-2018 12:00 De Meeuwen JO19-1 Tholense Boys JO19-1 Afgeschermd 97259 2 - 2
C 03-11-2018 10:30 Tholense Boys JO19-1 METO JO19-1 Afgeschermd 97256 2 - 2
C 27-10-2018 12:30 SJO HPC'16 JO19-1 Tholense Boys JO19-1 F. (Frans) Goossens 33358 -
C 27-10-2018 vervallen Tholense Boys JO19-1 De Meeuwen JO19-1 33902
C 13-10-2018 14:30 Tholense Boys JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-1 D. (Danny) Marinissen 97250 2 - 1
C 06-10-2018 14:30 ST Steen Koewacht JO19-1 Tholense Boys JO19-1 A.A.R. (Alain) vanGassen 97248 3 - 0
C 29-09-2018 14:30 BSC JO19-1 Tholense Boys JO19-1 Afgeschermd 34105 3 - 3
B 26-09-2018 19:30 Tholense Boys JO19-1 Klundert JO19-1 Afgeschermd 4298 0 - 1
C 22-09-2018 12:30 Tholense Boys JO19-1 Yerseke JO19-1 R. (Ricardo) Zuidweg 97245 1 - 2
B 08-09-2018 13:00 Tholense Boys JO19-1 De Fendert JO19-1 A (Menno) Bholasingh 3942 1 - 2
B 01-09-2018 14:30 ODIO JO19-1 Tholense Boys JO19-1 P.J.A.M. (Peter) Kommers 3933 1 - 6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 19-01-2019 12:00 's Heer Arendskerke JO19-1 Tholense Boys JO19-1 32938 0-0
C 15-12-2018 12:15 's Heer Arendskerke JO19-1 De Meeuwen JO19-1 97262 4-2
C 15-12-2018 15:00 METO JO19-1 SJO HPC'16 JO19-1 97246 0-2
C 15-12-2018 12:00 Yerseke JO19-1 Tholense Boys JO19-1 33489 0-2
C 08-12-2018 14:30 ST Steen Koewacht JO19-1 BSC JO19-1 33933 0-0
C 08-12-2018 11:00 SJO HPC'16 JO19-1 Yerseke JO19-1 33883 1-1
C 08-12-2018 15:00 METO JO19-1 De Meeuwen JO19-1 97266 5-3
C 01-12-2018 11:30 Tholense Boys JO19-1 ST Steen Koewacht JO19-1 32781 2-5
C 01-12-2018 12:00 De Meeuwen JO19-1 SJO HPC'16 JO19-1 97264 4-1
C 01-12-2018 12:00 Yerseke JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-1 32874 1-3
C 01-12-2018 14:30 BSC JO19-1 METO JO19-1 97265 2-2
C 24-11-2018 11:00 SJO HPC'16 JO19-1 METO JO19-1 33493 3-0
C 24-11-2018 11:15 Tholense Boys JO19-1 BSC JO19-1 97263 2-3
C 24-11-2018 14:30 ST Steen Koewacht JO19-1 Yerseke JO19-1 34198 4-1
C 17-11-2018 14:30 BSC JO19-1 SJO HPC'16 JO19-1 33660 5-0
C 17-11-2018 15:00 METO JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-1 33353 0-0
C 17-11-2018 12:00 De Meeuwen JO19-1 ST Steen Koewacht JO19-1 97261 2-2
C 10-11-2018 14:30 BSC JO19-1 Yerseke JO19-1 97257 4-3
C 10-11-2018 15:00 METO JO19-1 ST Steen Koewacht JO19-1 97258 4-2
C 10-11-2018 11:00 SJO HPC'16 JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-1 97260 3-0
C 10-11-2018 12:00 De Meeuwen JO19-1 Tholense Boys JO19-1 97259 2-2
C 07-11-2018 19:45 METO JO19-1 Yerseke JO19-1 97253 5-3
C 03-11-2018 12:15 's Heer Arendskerke JO19-1 BSC JO19-1 97255 1-2
C 03-11-2018 15:00 ST Steen Koewacht JO19-1 SJO HPC'16 JO19-1 34092 3-1
C 03-11-2018 12:00 Yerseke JO19-1 De Meeuwen JO19-1 32847 2-0
C 03-11-2018 10:30 Tholense Boys JO19-1 METO JO19-1 97256 2-2
C 27-10-2018 12:30 SJO HPC'16 JO19-1 Tholense Boys JO19-1 33358 0-0
C 27-10-2018 12:15 's Heer Arendskerke JO19-1 ST Steen Koewacht JO19-1 33801 4-3
C 27-10-2018 12:00 De Meeuwen JO19-1 BSC JO19-1 97254 3-5
C 13-10-2018 12:00 De Meeuwen JO19-1 METO JO19-1 32801 3-4
C 13-10-2018 14:30 Tholense Boys JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-1 97250 2-1
C 13-10-2018 14:30 BSC JO19-1 ST Steen Koewacht JO19-1 97251 2-2
C 13-10-2018 12:00 Yerseke JO19-1 SJO HPC'16 JO19-1 97252 2-2
C 06-10-2018 15:00 METO JO19-1 BSC JO19-1 34248 2-2
C 06-10-2018 12:00 's Heer Arendskerke JO19-1 ODIO JO19-1 34381 0-0
C 06-10-2018 14:30 BSC JO19-1 ST Oostburg / IJzendijke JO19-1 34407 0-0
C 06-10-2018 12:00 's Heer Arendskerke JO19-1 Yerseke JO19-1 97249 1-1
C 06-10-2018 14:30 ST Steen Koewacht JO19-1 Tholense Boys JO19-1 97248 3-0
C 06-10-2018 12:30 SJO HPC'16 JO19-1 De Meeuwen JO19-1 33731 5-2
C 29-09-2018 14:30 ST Steen Koewacht JO19-1 ODIO JO19-1 34270 0-0
C 29-09-2018 15:00 METO JO19-1 Luctor Heinkenszand JO19-1 33012 0-0
C 29-09-2018 13:00 ST Oostburg / IJzendijke JO19-1 Yerseke JO19-1 33622 0-0
C 29-09-2018 14:30 BSC JO19-1 Tholense Boys JO19-1 34105 3-3
C 29-09-2018 12:00 De Meeuwen JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-1 34102 2-4
C 29-09-2018 12:00 Yerseke JO19-1 ST Steen Koewacht JO19-1 97247 1-2
C 22-09-2018 12:10 's Heer Arendskerke JO19-1 METO JO19-1 97244 1-4
C 22-09-2018 12:30 SJO HPC'16 JO19-1 BSC JO19-1 97243 0-4
C 22-09-2018 15:00 ST Steen Koewacht JO19-1 De Meeuwen JO19-1 33406 7-3
C 22-09-2018 12:30 Tholense Boys JO19-1 Yerseke JO19-1 97245 1-2
C 22-09-2018 14:30 ODIO JO19-1 SJO HPC'16 JO19-1 33036 0-0
C 22-09-2018 12:30 Tholense Boys JO19-1 ST Oostburg / IJzendijke JO19-1 34388 0-0
C 22-09-2018 12:15 Luctor Heinkenszand JO19-1 BSC JO19-1 33160 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 26-09-2018 19:30 Tholense Boys JO19-1 Klundert JO19-1 4298 0-1
B 15-09-2018 14:30 De Fendert JO19-1 ODIO JO19-1 4304 5-0
B 08-09-2018 12:00 Klundert JO19-1 ODIO JO19-1 3993 14-0
B 08-09-2018 13:00 Tholense Boys JO19-1 De Fendert JO19-1 3942 1-2
B 01-09-2018 14:30 ODIO JO19-1 Tholense Boys JO19-1 3933 1-6
B 01-09-2018 14:30 De Fendert JO19-1 Klundert JO19-1 3976 1-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 12:45 Kapelle JO19-1 Patrijzen JO19-1 107944 11-1
C 25-05-2019 12:00 Tholense Boys JO19-1 WHS JO19-1 107756 7-1
C 25-05-2019 12:05 's Heer Arendskerke JO19-1 ST Steen Koewacht JO19-1 107507 1-3
C 25-05-2019 11:30 SJO FC De Westhoek JO19-1 Kloetinge JO19-2 108665 8-4
C 25-05-2019 11:00 SJO HPC'16 JO19-1 DBGC JO19-1 107475 0-2
C 21-05-2019 19:00 Patrijzen JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-1 107383 0-3
C 18-05-2019 11:45 Duiveland JO19-1 Kapelle JO19-1 107441 5-1
C 18-05-2019 14:30 ST Steen Koewacht JO19-1 Tholense Boys JO19-1 107738 7-0
C 18-05-2019 15:00 Kloetinge JO19-2 SJO HPC'16 JO19-1 107191 3-0
C 15-05-2019 19:30 Patrijzen JO19-1 Tholense Boys JO19-1 108795 2-4
C 11-05-2019 10:30 DBGC JO19-1 WHS JO19-1 108888 6-1
C 11-05-2019 11:00 SJO HPC'16 JO19-1 ST Steen Koewacht JO19-1 107992 1-2
C 11-05-2019 11:00 SJO FC De Westhoek JO19-1 Patrijzen JO19-1 108059 2-2
C 11-05-2019 14:00 Tholense Boys JO19-1 Kapelle JO19-1 108465 2-0
C 11-05-2019 11:15 's Heer Arendskerke JO19-1 Duiveland JO19-1 107937 1-4
C 07-05-2019 19:30 Duiveland JO19-1 SJO FC De Westhoek JO19-1 107482 4-3
C 04-05-2019 14:30 ST Steen Koewacht JO19-1 SJO FC De Westhoek JO19-1 108670 4-0
C 04-05-2019 14:30 WHS JO19-1 SJO HPC'16 JO19-1 107853 3-6
C 04-05-2019 12:45 Kapelle JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-1 107428 4-2
C 04-05-2019 13:15 Kloetinge JO19-2 DBGC JO19-1 108019 0-1
C 20-04-2019 15:00 Kloetinge JO19-2 Duiveland JO19-1 108437 8-2
C 20-04-2019 10:30 DBGC JO19-1 SJO FC De Westhoek JO19-1 108285 7-1
C 13-04-2019 11:00 SJO HPC'16 JO19-1 Duiveland JO19-1 107445 3-2
C 13-04-2019 11:00 SJO FC De Westhoek JO19-1 WHS JO19-1 108239 1-1
C 13-04-2019 10:30 DBGC JO19-1 ST Steen Koewacht JO19-1 108288 3-0
C 13-04-2019 15:00 Kloetinge JO19-2 Patrijzen JO19-1 108545 7-0
C 13-04-2019 14:30 Tholense Boys JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-1 107976 3-0
C 11-04-2019 19:30 ST Steen Koewacht JO19-1 Kloetinge JO19-2 108950 4-3
C 10-04-2019 19:00 Duiveland JO19-1 Patrijzen JO19-1 108023 4-2
C 09-04-2019 19:30 's Heer Arendskerke JO19-1 WHS JO19-1 108482 6-1
C 06-04-2019 12:45 Kapelle JO19-1 DBGC JO19-1 108396 0-1
C 06-04-2019 12:00 Patrijzen JO19-1 SJO HPC'16 JO19-1 108947 2-2
C 06-04-2019 12:00 WHS JO19-1 Kloetinge JO19-2 108297 0-6
C 06-04-2019 10:30 Duiveland JO19-1 Tholense Boys JO19-1 107480 5-2
C 30-03-2019 12:00 Tholense Boys JO19-1 SJO HPC'16 JO19-1 108238 2-1
C 30-03-2019 14:30 WHS JO19-1 Duiveland JO19-1 107936 7-4
C 30-03-2019 10:30 DBGC JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-1 108510 4-1
C 23-03-2019 12:00 WHS JO19-1 ST Steen Koewacht JO19-1 108459 4-9
C 23-03-2019 15:00 Kloetinge JO19-2 Kapelle JO19-1 107700 5-2
C 23-03-2019 11:30 SJO FC De Westhoek JO19-1 Tholense Boys JO19-1 107961 5-0
C 23-03-2019 11:00 SJO HPC'16 JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-1 107436 1-2
C 23-03-2019 10:30 DBGC JO19-1 Duiveland JO19-1 108311 7-0
C 16-03-2019 12:30 Tholense Boys JO19-1 DBGC JO19-1 108261 3-2
C 16-03-2019 12:45 Kapelle JO19-1 SJO HPC'16 JO19-1 108653 2-0
C 09-03-2019 12:15 WHS JO19-1 Kapelle JO19-1 107317 1-6
C 09-03-2019 11:00 SJO HPC'16 JO19-1 SJO FC De Westhoek JO19-1 107188 0-2
C 23-02-2019 15:00 Kloetinge JO19-2 Tholense Boys JO19-1 107780 2-1
C 23-02-2019 11:00 Patrijzen JO19-1 ST Steen Koewacht JO19-1 107599 1-1
C 16-02-2019 10:40 Duiveland JO19-1 ST Steen Koewacht JO19-1 108889 3-3
C 16-02-2019 12:50 Patrijzen JO19-1 WHS JO19-1 108726 3-1
C 16-02-2019 12:45 Kapelle JO19-1 SJO FC De Westhoek JO19-1 107781 2-2
C 16-02-2019 12:00 's Heer Arendskerke JO19-1 Kloetinge JO19-2 107916 3-2
C 09-02-2019 11:00 DBGC JO19-1 Patrijzen JO19-1 107166 9-0
C 09-02-2019 12:00 SJO FC De Westhoek JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-1 107260 5-1
C 09-02-2019 14:30 ST Steen Koewacht JO19-1 Kapelle JO19-1 107669 3-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Alblas JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alblasserdam JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Alliance JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 EBOH JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 De Fendert JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Klundert JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Prinsenland JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rood-Wit W JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Sprundel JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Terheijden JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Tholense Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 De Zwerver JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alliance JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Cluzona JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tholense Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
za 17-08-19 10:00 - 11:30 Hoofdveld 2A Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Powered by