0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - Tholense Boys JO17-1

Teamleden

Spelers
Brandon van As        
Tommy Baaij        
Rohit Bholasingh        
Lars Blommers        
Marco Blommers        
Dinand Dap        
Nabil Eljilali        
Sam de Korte        
Milan Lemsom        
Bram Roggeband        
Lennart van de Sande        
Anas Tihani        
Koen van Velzen        
Marco van Velzen        
Dylan Vroegop        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
B 02-02-2019 14:30 Tholense Boys JO17-1 VC Vlissingen JO17-1 105962 Sportpark De Bent

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 14:30 Rood-Wit W JO17-1 Bruse Boys JO17-1 97366 1-1
C 15-12-2018 13:00 Moerse Boys JO17-1 Cluzona JO17-1 37928 1-4
C 15-12-2018 11:00 Prinsenland JO17-1 WVV'67 JO17-1 92384 4-1
C 08-12-2018 11:00 Prinsenland JO17-1 DVO'60 JO17-1 92389 1-2
C 08-12-2018 12:00 Klundert JO17-1 Cluzona JO17-1 37809 1-6
C 08-12-2018 12:30 Alliance JO17-2 Moerse Boys JO17-1 37908 2-2
C 08-12-2018 14:30 Rood-Wit W JO17-1 WVV'67 JO17-1 36756 3-0
C 08-12-2018 14:30 Tholense Boys JO17-1 Bruse Boys JO17-1 97376 0-0
C 08-12-2018 15:00 Roosendaal JO17-3 MOC'17 JO17-2 35977 1-2
C 01-12-2018 10:00 Bruse Boys JO17-1 Alliance JO17-2 97375 4-2
C 01-12-2018 11:00 DVO'60 JO17-1 Rood-Wit W JO17-1 37840 0-0
C 01-12-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 Klundert JO17-1 37587 8-0
C 01-12-2018 13:00 Moerse Boys JO17-1 Prinsenland JO17-1 92388 0-4
C 01-12-2018 14:30 Cluzona JO17-1 Tholense Boys JO17-1 38045 1-2
C 01-12-2018 13:00 WVV'67 JO17-1 Roosendaal JO17-3 37263 5-0
C 28-11-2018 19:45 Rood-Wit W JO17-1 Prinsenland JO17-1 92383 1-1
C 24-11-2018 12:30 Alliance JO17-2 Tholense Boys JO17-1 37973 1-2
C 24-11-2018 11:00 Prinsenland JO17-1 Cluzona JO17-1 92387 2-2
C 24-11-2018 12:00 Klundert JO17-1 DVO'60 JO17-1 35538 0-7
C 24-11-2018 15:00 Roosendaal JO17-3 Moerse Boys JO17-1 36053 1-7
C 24-11-2018 14:30 Rood-Wit W JO17-1 MOC'17 JO17-2 37057 11-1
C 24-11-2018 13:00 WVV'67 JO17-1 Bruse Boys JO17-1 97374 0-1
C 17-11-2018 14:30 Cluzona JO17-1 Alliance JO17-2 37098 1-1
C 17-11-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 Prinsenland JO17-1 92386 1-0
C 17-11-2018 11:00 DVO'60 JO17-1 Bruse Boys JO17-1 97373 0-3
C 17-11-2018 14:30 Tholense Boys JO17-1 Rood-Wit W JO17-1 38121 1-2
C 17-11-2018 12:00 Klundert JO17-1 Roosendaal JO17-3 37170 0-7
C 10-11-2018 10:00 Bruse Boys JO17-1 MOC'17 JO17-2 97372 3-5
C 10-11-2018 11:00 Prinsenland JO17-1 Tholense Boys JO17-1 92385 2-2
C 10-11-2018 12:30 Alliance JO17-2 Klundert JO17-1 36988 5-0
C 10-11-2018 13:00 WVV'67 JO17-1 DVO'60 JO17-1 37066 1-1
C 10-11-2018 14:30 Rood-Wit W JO17-1 Moerse Boys JO17-1 35971 7-0
C 10-11-2018 15:00 Roosendaal JO17-3 Cluzona JO17-1 36805 4-6
C 03-11-2018 15:00 Roosendaal JO17-3 Rood-Wit W JO17-1 37324 3-4
C 03-11-2018 14:30 Tholense Boys JO17-1 Moerse Boys JO17-1 36372 10-2
C 03-11-2018 14:30 Cluzona JO17-1 DVO'60 JO17-1 35899 1-3
C 03-11-2018 12:30 Alliance JO17-2 MOC'17 JO17-2 37873 1-3
C 03-11-2018 11:30 Klundert JO17-1 Bruse Boys JO17-1 97371 3-3
C 27-10-2018 13:00 WVV'67 JO17-1 Klundert JO17-1 36976 7-1
C 27-10-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 Tholense Boys JO17-1 37482 0-7
C 27-10-2018 10:00 DVO'60 JO17-1 Alliance JO17-2 36726 2-2
C 27-10-2018 10:00 Bruse Boys JO17-1 Roosendaal JO17-3 97370 5-1
C 20-10-2018 13:00 WVV'67 JO17-1 Cluzona JO17-1 35988 0-0
C 20-10-2018 12:00 Klundert JO17-1 Prinsenland JO17-1 92382 2-8
C 20-10-2018 13:00 Moerse Boys JO17-1 WVV'67 JO17-1 36754 2-3
C 13-10-2018 12:30 Alliance JO17-2 Rood-Wit W JO17-1 35654 2-5
C 13-10-2018 12:15 Tholense Boys JO17-1 WVV'67 JO17-1 37319 5-1
C 13-10-2018 13:00 Moerse Boys JO17-1 MOC'17 JO17-2 35805 3-1
C 13-10-2018 13:30 Cluzona JO17-1 Bruse Boys JO17-1 97369 4-1
C 11-10-2018 19:30 Roosendaal JO17-3 DVO'60 JO17-1 37082 3-5
C 06-10-2018 11:00 DVO'60 JO17-1 Tholense Boys JO17-1 37757 0-6
C 06-10-2018 11:00 Prinsenland JO17-1 Roosendaal JO17-3 92381 6-1
C 06-10-2018 13:00 WVV'67 JO17-1 Alliance JO17-2 36112 1-2
C 06-10-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 Cluzona JO17-1 36405 2-3
C 06-10-2018 10:00 Bruse Boys JO17-1 Moerse Boys JO17-1 97368 2-1
C 06-10-2018 14:30 Rood-Wit W JO17-1 Klundert JO17-1 36032 12-1
C 29-09-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 WVV'67 JO17-1 38125 2-2
C 29-09-2018 09:30 Bruse Boys JO17-1 Prinsenland JO17-1 97367 3-2
C 29-09-2018 12:30 Alliance JO17-2 Roosendaal JO17-3 37725 1-4
C 29-09-2018 13:00 Moerse Boys JO17-1 DVO'60 JO17-1 37628 3-3
C 29-09-2018 14:30 Tholense Boys JO17-1 Klundert JO17-1 36060 5-2
C 29-09-2018 14:30 Cluzona JO17-1 Rood-Wit W JO17-1 38057 3-0
C 22-09-2018 15:00 Roosendaal JO17-3 Tholense Boys JO17-1 36718 1-9
C 22-09-2018 11:00 Prinsenland JO17-1 Alliance JO17-2 92380 2-1
C 22-09-2018 12:00 Klundert JO17-1 Moerse Boys JO17-1 36578 2-3
C 22-09-2018 11:30 DVO'60 JO17-1 MOC'17 JO17-2 37748 2-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 13:00 Tholense Boys JO17-1 ST Oostkapelle/Domburg JO17-1 103835 0-0
B 15-09-2018 11:00 SJO HPC'16 JO17-1 SJO FC De Westhoek JO17-1 5097 0-6
B 15-09-2018 12:30 MZC'11 JO17-2 Tholense Boys JO17-1 4673 1-6
B 08-09-2018 12:30 MZC'11 JO17-2 SJO HPC'16 JO17-1 5206 3-1
B 08-09-2018 15:00 Tholense Boys JO17-1 SJO FC De Westhoek JO17-1 4790 11-1
B 01-09-2018 11:00 SJO FC De Westhoek JO17-1 MZC'11 JO17-2 5083 1-2
B 01-09-2018 09:30 SJO HPC'16 JO17-1 Tholense Boys JO17-1 5283 1-12

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys JO17-1 10 8 1 1 25 49 12 37 0
2 Rood-Wit W JO17-1 11 7 3 1 24 46 13 33 0
3 Cluzona JO17-1 10 6 2 2 20 31 17 14 0
4 Bruse Boys JO17-1 10 6 2 2 20 26 19 7 0
5 DVO'60 JO17-1 11 5 4 2 19 25 20 5 0
6 Prinsenland JO17-1 11 5 3 3 18 32 16 16 0
7 MOC'17 JO17-2 11 5 1 5 16 25 33 -8 0
8 WVV'67 JO17-1 10 3 2 5 11 21 21 0 0
9 Moerse Boys JO17-1 11 3 2 6 11 24 39 -15 0
10 Alliance JO17-2 11 2 3 6 9 20 26 -6 0
11 Roosendaal JO17-3 11 2 0 9 6 26 50 -24 0
12 Klundert JO17-1 11 0 1 10 1 12 71 -59 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 VC Vlissingen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven