0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - Tholense Boys JO17-1

Teamleden

Spelers
Brandon van As        
Tommy Baaij        
Rohit Bholasingh        
Lars Blommers        
Marco Blommers        
Dinand Dap        
Nabil Eljilali        
Sam de Korte        
Milan Lemsom        
Bram Roggeband        
Lennart van de Sande        
Anas Tihani        
Koen van Velzen        
Marco van Velzen        
Dylan Vroegop        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
V 24-08-2019 11:30 Tholense Boys JO17-1 Hontenisse J017-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 14:30 Rood-Wit W JO17-1 Bruse Boys JO17-1 97366 1-1
C 15-12-2018 13:00 Moerse Boys JO17-1 Cluzona JO17-1 37928 1-4
C 15-12-2018 11:00 Prinsenland JO17-1 WVV'67 JO17-1 92384 4-1
C 08-12-2018 11:00 Prinsenland JO17-1 DVO'60 JO17-1 92389 1-2
C 08-12-2018 12:00 Klundert JO17-1 Cluzona JO17-1 37809 1-6
C 08-12-2018 12:30 Alliance JO17-2 Moerse Boys JO17-1 37908 2-2
C 08-12-2018 14:30 Rood-Wit W JO17-1 WVV'67 JO17-1 36756 3-0
C 08-12-2018 14:30 Tholense Boys JO17-1 Bruse Boys JO17-1 97376 0-0
C 08-12-2018 15:00 Roosendaal JO17-3 MOC'17 JO17-2 35977 1-2
C 01-12-2018 10:00 Bruse Boys JO17-1 Alliance JO17-2 97375 4-2
C 01-12-2018 11:00 DVO'60 JO17-1 Rood-Wit W JO17-1 37840 0-0
C 01-12-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 Klundert JO17-1 37587 8-0
C 01-12-2018 13:00 Moerse Boys JO17-1 Prinsenland JO17-1 92388 0-4
C 01-12-2018 14:30 Cluzona JO17-1 Tholense Boys JO17-1 38045 1-2
C 01-12-2018 13:00 WVV'67 JO17-1 Roosendaal JO17-3 37263 5-0
C 28-11-2018 19:45 Rood-Wit W JO17-1 Prinsenland JO17-1 92383 1-1
C 24-11-2018 12:30 Alliance JO17-2 Tholense Boys JO17-1 37973 1-2
C 24-11-2018 11:00 Prinsenland JO17-1 Cluzona JO17-1 92387 2-2
C 24-11-2018 12:00 Klundert JO17-1 DVO'60 JO17-1 35538 0-7
C 24-11-2018 15:00 Roosendaal JO17-3 Moerse Boys JO17-1 36053 1-7
C 24-11-2018 14:30 Rood-Wit W JO17-1 MOC'17 JO17-2 37057 11-1
C 24-11-2018 13:00 WVV'67 JO17-1 Bruse Boys JO17-1 97374 0-1
C 17-11-2018 14:30 Cluzona JO17-1 Alliance JO17-2 37098 1-1
C 17-11-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 Prinsenland JO17-1 92386 1-0
C 17-11-2018 11:00 DVO'60 JO17-1 Bruse Boys JO17-1 97373 0-3
C 17-11-2018 14:30 Tholense Boys JO17-1 Rood-Wit W JO17-1 38121 1-2
C 17-11-2018 12:00 Klundert JO17-1 Roosendaal JO17-3 37170 0-7
C 10-11-2018 10:00 Bruse Boys JO17-1 MOC'17 JO17-2 97372 3-5
C 10-11-2018 11:00 Prinsenland JO17-1 Tholense Boys JO17-1 92385 2-2
C 10-11-2018 12:30 Alliance JO17-2 Klundert JO17-1 36988 5-0
C 10-11-2018 13:00 WVV'67 JO17-1 DVO'60 JO17-1 37066 1-1
C 10-11-2018 14:30 Rood-Wit W JO17-1 Moerse Boys JO17-1 35971 7-0
C 10-11-2018 15:00 Roosendaal JO17-3 Cluzona JO17-1 36805 4-6
C 03-11-2018 15:00 Roosendaal JO17-3 Rood-Wit W JO17-1 37324 3-4
C 03-11-2018 14:30 Tholense Boys JO17-1 Moerse Boys JO17-1 36372 10-2
C 03-11-2018 14:30 Cluzona JO17-1 DVO'60 JO17-1 35899 1-3
C 03-11-2018 12:30 Alliance JO17-2 MOC'17 JO17-2 37873 1-3
C 03-11-2018 11:30 Klundert JO17-1 Bruse Boys JO17-1 97371 3-3
C 27-10-2018 13:00 WVV'67 JO17-1 Klundert JO17-1 36976 7-1
C 27-10-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 Tholense Boys JO17-1 37482 0-7
C 27-10-2018 10:00 DVO'60 JO17-1 Alliance JO17-2 36726 2-2
C 27-10-2018 10:00 Bruse Boys JO17-1 Roosendaal JO17-3 97370 5-1
C 20-10-2018 13:00 WVV'67 JO17-1 Cluzona JO17-1 35988 0-0
C 20-10-2018 12:00 Klundert JO17-1 Prinsenland JO17-1 92382 2-8
C 20-10-2018 13:00 Moerse Boys JO17-1 WVV'67 JO17-1 36754 2-3
C 13-10-2018 12:30 Alliance JO17-2 Rood-Wit W JO17-1 35654 2-5
C 13-10-2018 12:15 Tholense Boys JO17-1 WVV'67 JO17-1 37319 5-1
C 13-10-2018 13:00 Moerse Boys JO17-1 MOC'17 JO17-2 35805 3-1
C 13-10-2018 13:30 Cluzona JO17-1 Bruse Boys JO17-1 97369 4-1
C 11-10-2018 19:30 Roosendaal JO17-3 DVO'60 JO17-1 37082 3-5
C 06-10-2018 11:00 DVO'60 JO17-1 Tholense Boys JO17-1 37757 0-6
C 06-10-2018 11:00 Prinsenland JO17-1 Roosendaal JO17-3 92381 6-1
C 06-10-2018 13:00 WVV'67 JO17-1 Alliance JO17-2 36112 1-2
C 06-10-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 Cluzona JO17-1 36405 2-3
C 06-10-2018 10:00 Bruse Boys JO17-1 Moerse Boys JO17-1 97368 2-1
C 06-10-2018 14:30 Rood-Wit W JO17-1 Klundert JO17-1 36032 12-1
C 29-09-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 WVV'67 JO17-1 38125 2-2
C 29-09-2018 09:30 Bruse Boys JO17-1 Prinsenland JO17-1 97367 3-2
C 29-09-2018 12:30 Alliance JO17-2 Roosendaal JO17-3 37725 1-4
C 29-09-2018 13:00 Moerse Boys JO17-1 DVO'60 JO17-1 37628 3-3
C 29-09-2018 14:30 Tholense Boys JO17-1 Klundert JO17-1 36060 5-2
C 29-09-2018 14:30 Cluzona JO17-1 Rood-Wit W JO17-1 38057 3-0
C 22-09-2018 15:00 Roosendaal JO17-3 Tholense Boys JO17-1 36718 1-9
C 22-09-2018 11:00 Prinsenland JO17-1 Alliance JO17-2 92380 2-1
C 22-09-2018 12:00 Klundert JO17-1 Moerse Boys JO17-1 36578 2-3
C 22-09-2018 11:30 DVO'60 JO17-1 MOC'17 JO17-2 37748 2-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 02-02-2019 14:30 Tholense Boys JO17-1 VC Vlissingen JO17-1 105962 0-0
B 02-02-2019 14:30 Tholense Boys JO17-1 Virtus JO17-1 145224 0-4
B 20-10-2018 13:00 Tholense Boys JO17-1 ST Oostkapelle/Domburg JO17-1 103835 0-0
B 15-09-2018 11:00 SJO HPC'16 JO17-1 SJO FC De Westhoek JO17-1 5097 0-6
B 15-09-2018 12:30 MZC'11 JO17-2 Tholense Boys JO17-1 4673 1-6
B 08-09-2018 12:30 MZC'11 JO17-2 SJO HPC'16 JO17-1 5206 3-1
B 08-09-2018 15:00 Tholense Boys JO17-1 SJO FC De Westhoek JO17-1 4790 11-1
B 01-09-2018 11:00 SJO FC De Westhoek JO17-1 MZC'11 JO17-2 5083 1-2
B 01-09-2018 09:30 SJO HPC'16 JO17-1 Tholense Boys JO17-1 5283 1-12
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 15:15 Roosendaal JO17-2 FC Axel JO17-1 109118 3-1
C 25-05-2019 14:30 FC Dauwendaele JO17-1 HVV'24 JO17-1 109353 3-2
C 25-05-2019 11:15 Kloetinge JO17-2 Arnemuiden JO17-1 109290 0-14
C 25-05-2019 14:00 Terneuzense Boys JO17-1 ST Steen/Koewacht JO17-1 109238 3-1
C 25-05-2019 12:45 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 Tholense Boys JO17-1 109101 0-0
C 25-05-2019 11:45 Zeelandia Middelburg JO17-1 Luctor Heinkenszand JO17-1 109217 0-4
C 22-05-2019 19:30 HVV'24 JO17-1 Kloetinge JO17-2 109180 2-0
C 18-05-2019 10:15 Arnemuiden JO17-1 FC Dauwendaele JO17-1 109104 6-3
C 18-05-2019 12:00 Luctor Heinkenszand JO17-1 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 109116 5-2
C 18-05-2019 12:45 ST Steen/Koewacht JO17-1 Roosendaal JO17-2 109054 2-2
C 18-05-2019 12:15 FC Axel JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 109286 0-1
C 18-05-2019 14:30 Tholense Boys JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 109051 1-4
C 11-05-2019 10:00 Arnemuiden JO17-1 ST Steen/Koewacht JO17-1 109176 3-2
C 11-05-2019 11:30 Kloetinge JO17-2 Tholense Boys JO17-1 109370 2-3
C 11-05-2019 14:00 Terneuzense Boys JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 109080 1-4
C 11-05-2019 12:45 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 FC Axel JO17-1 109265 5-1
C 11-05-2019 14:30 FC Dauwendaele JO17-1 Luctor Heinkenszand JO17-1 109369 1-2
C 11-05-2019 15:15 Roosendaal JO17-2 HVV'24 JO17-1 109224 4-0
C 04-05-2019 11:45 Zeelandia Middelburg JO17-1 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 109066 3-3
C 04-05-2019 12:00 Luctor Heinkenszand JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 109355 5-0
C 04-05-2019 12:45 ST Steen/Koewacht JO17-1 Kloetinge JO17-2 109253 2-1
C 04-05-2019 13:00 FC Axel JO17-1 FC Dauwendaele JO17-1 109222 4-1
C 04-05-2019 13:00 HVV'24 JO17-1 Arnemuiden JO17-1 109358 1-2
C 04-05-2019 14:30 Tholense Boys JO17-1 Roosendaal JO17-2 109295 1-1
C 17-04-2019 19:00 ST Steen/Koewacht JO17-1 HVV'24 JO17-1 152300 1-4
C 17-04-2019 19:00 Terneuzense Boys JO17-1 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 109059 1-1
C 13-04-2019 10:00 Arnemuiden JO17-1 Tholense Boys JO17-1 109053 2-1
C 13-04-2019 13:15 Kloetinge JO17-2 FC Axel JO17-1 109162 2-2
C 13-04-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 Luctor Heinkenszand JO17-1 109072 0-3
C 13-04-2019 14:30 FC Dauwendaele JO17-1 ST Steen/Koewacht JO17-1 109122 2-1
C 13-04-2019 15:15 Roosendaal JO17-2 Zeelandia Middelburg JO17-1 109160 7-0
C 06-04-2019 14:30 Tholense Boys JO17-1 FC Dauwendaele JO17-1 109320 2-0
C 06-04-2019 12:50 FC Axel JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 109170 1-2
C 06-04-2019 12:45 ST Steen/Koewacht JO17-1 HVV'24 JO17-1 109426 0-0
C 06-04-2019 12:45 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 Roosendaal JO17-2 109093 0-3
C 06-04-2019 11:00 Luctor Heinkenszand JO17-1 Kloetinge JO17-2 109423 4-0
C 06-04-2019 11:45 Zeelandia Middelburg JO17-1 Arnemuiden JO17-1 109164 0-3
C 30-03-2019 12:45 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 ST Steen/Koewacht JO17-1 109205 4-4
C 30-03-2019 14:00 Terneuzense Boys JO17-1 Arnemuiden JO17-1 109333 3-3
C 30-03-2019 12:00 FC Axel JO17-1 Luctor Heinkenszand JO17-1 109039 0-1
C 23-03-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 109287 6-2
C 23-03-2019 11:30 Kloetinge JO17-2 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 109102 0-3
C 23-03-2019 10:00 Arnemuiden JO17-1 FC Axel JO17-1 109213 2-0
C 23-03-2019 14:30 FC Dauwendaele JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 109132 3-0
C 23-03-2019 15:15 Roosendaal JO17-2 Luctor Heinkenszand JO17-1 109097 1-0
C 23-03-2019 14:30 ST Steen/Koewacht JO17-1 Tholense Boys JO17-1 109050 0-0
C 16-03-2019 10:30 Tholense Boys JO17-1 HVV'24 JO17-1 109339 2-4
C 16-03-2019 11:45 Zeelandia Middelburg JO17-1 Kloetinge JO17-2 109375 1-0
C 16-03-2019 14:30 FC Dauwendaele JO17-1 Roosendaal JO17-2 109189 3-2
C 09-03-2019 10:00 Arnemuiden JO17-1 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 109091 5-2
C 09-03-2019 12:00 Luctor Heinkenszand JO17-1 Tholense Boys JO17-1 109069 4-1
C 09-03-2019 15:15 Roosendaal JO17-2 Terneuzense Boys JO17-1 109076 1-0
C 09-03-2019 11:30 Kloetinge JO17-2 FC Dauwendaele JO17-1 109140 3-1
C 23-02-2019 12:45 ST Steen/Koewacht JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 109094 0-2
C 23-02-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 FC Axel JO17-1 109064 1-2
C 16-02-2019 11:30 Terneuzense Boys JO17-1 Kloetinge JO17-2 109166 6-0
C 16-02-2019 11:45 Zeelandia Middelburg JO17-1 FC Dauwendaele JO17-1 109199 1-2
C 16-02-2019 15:00 Roosendaal JO17-2 Arnemuiden JO17-1 109330 0-3
C 16-02-2019 12:45 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 HVV'24 JO17-1 109327 5-2
C 16-02-2019 12:45 FC Axel JO17-1 Tholense Boys JO17-1 109193 1-3
C 16-02-2019 12:00 Luctor Heinkenszand JO17-1 ST Steen/Koewacht JO17-1 109221 5-1
C 09-02-2019 12:45 ST Steen/Koewacht JO17-1 FC Axel JO17-1 109227 4-0
C 09-02-2019 14:30 FC Dauwendaele JO17-1 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 109183 6-1
C 09-02-2019 14:30 Tholense Boys JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 109082 1-2
C 09-02-2019 11:15 Arnemuiden JO17-1 Luctor Heinkenszand JO17-1 109357 1-3
C 09-02-2019 11:30 Kloetinge JO17-2 Roosendaal JO17-2 109197 1-3
C 09-02-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 109147 2-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Arnemuiden JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Corn Boys JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Halsteren JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Jong Ambon JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kloetinge JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Luctor Heinkenszand JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Patrijzen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SSV'65 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Steen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Terneuzen JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Tholense Boys JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VC Vlissingen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alliance JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Halsteren JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Prinsenland JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tholense Boys JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven