235 Meiden Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - ST Tholense Boys / WHS MO17-1

Teamleden

Spelers
Luna de Graaff        
Arthur de Jonge        
Femke de Jonge        
Nina Keur        
Esmee Marrevee        
Karlijn Muller        
Lieke Polak        
Melanie Stokkers        
Michelle Thomas        
Romy Visser        
Ylona Wijs        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 10:30 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 Wolfaartsdijk MO17-1
C 04-05-2019 11:00 SKNWK MO17-1 Colijnsplaatse Boys MO17-1
C 04-05-2019 11:30 Kloetinge MO17-2 SSV'65 MO17-1
C 04-05-2019 11:30 Jong Ambon MO17-1 Kapelle MO17-1
C 04-05-2019 10:30 MZC'11 MO17-2 Luctor Heinkenszand MO17-1
C 08-05-2019 19:00 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 Jong Ambon MO17-1
C 08-05-2019 19:15 SKNWK MO17-1 FC Dauwendaele MO17-1
C 11-05-2019 11:00 FC Dauwendaele MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1
C 11-05-2019 11:15 SSV'65 MO17-1 MZC'11 MO17-2
C 11-05-2019 11:00 Wolfaartsdijk MO17-1 Jong Ambon MO17-1
C 11-05-2019 11:00 Luctor Heinkenszand MO17-1 SKNWK MO17-1
C 15-05-2019 19:00 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 SKNWK MO17-1
C 15-05-2019 18:30 FC Dauwendaele MO17-1 Kloetinge MO17-2
C 18-05-2019 10:00 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 Luctor Heinkenszand MO17-1
C 18-05-2019 11:00 MZC'11 MO17-2 Colijnsplaatse Boys MO17-1
C 18-05-2019 11:10 Kapelle MO17-1 SSV'65 MO17-1
C 18-05-2019 11:30 Jong Ambon MO17-1 FC Dauwendaele MO17-1
C 18-05-2019 11:30 Kloetinge MO17-2 SKNWK MO17-1
C 22-05-2019 19:15 Jong Ambon MO17-1 MZC'11 MO17-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 13-04-2019 11:15 Kapelle MO17-1 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 Afgeschermd 140037 1 - 4
C 06-04-2019 10:30 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 SSV'65 MO17-1 J.C. (Hans) van Tiggele 140548 2 - 0
C 30-03-2019 12:00 MZC'11 MO17-2 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 J.C. (Hans) van Tiggele 140386 0 - 8
C 16-02-2019 11:00 Kloetinge MO17-2 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 J.C. (Hans) van Tiggele 140623 1 - 2
C 26-01-2019 10:30 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 Halsteren MO17-1 J.C. (Hans) vanTiggele 66561
C 19-01-2019 13:00 MOC\'17 MO17-2 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 J.C. (Hans) vanTiggele 67332 1 - 0
C 15-12-2018 11:30 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 Noordhoek MO17-1 J.C. (Hans) vanTiggele 66886 6 - 0
C 01-12-2018 10:15 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 SC Welberg MO17-1 J.C. (Hans) vanTiggele 66701 4 - 0
C 24-11-2018 vervallen ODIO MO17-1 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 66953
C 10-11-2018 10:30 De Fendert MO17-1 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 J.C. (Hans) vanTiggele 66699 0 - 4
C 03-11-2018 12:00 Prinsenland MO17-1 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 M. (Marinus) deBruijn 66945 3 - 1
C 06-10-2018 15:00 Roosendaal MO17-1 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 J.C. (Hans) vanTiggele 66951 1 - 7
C 22-09-2018 11:00 DVO'60 MO17-1 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 M. (Marco) Albers 67305 0 - 4
B 15-09-2018 11:30 SC Welberg MO17-1 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 Afgeschermd 17594 5 - 0
B 08-09-2018 10:30 De Fendert MO17-1 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 K.R. (Kjell) Winkelhof 17210 3 - 0
B 01-09-2018 10:30 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 Halsteren MO17-1 A.P. (Arthur) deJonge 17324 1 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 20-04-2019 11:00 FC Dauwendaele MO17-1 SSV'65 MO17-1 139982 6-3
C 18-04-2019 19:00 Colijnsplaatse Boys MO17-1 Kloetinge MO17-2 140560 1-8
C 13-04-2019 11:15 Kapelle MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 140037 1-4
C 13-04-2019 11:00 FC Dauwendaele MO17-1 Kloetinge MO17-2 140552 0-0
C 13-04-2019 11:00 Luctor Heinkenszand MO17-1 Colijnsplaatse Boys MO17-1 140054 0-2
C 13-04-2019 11:00 Wolfaartsdijk MO17-1 SKNWK MO17-1 140047 0-0
C 10-04-2019 18:30 Kloetinge MO17-2 MZC'11 MO17-2 140641 0-0
C 10-04-2019 18:30 Luctor Heinkenszand MO17-1 Kapelle MO17-1 140634 1-7
C 06-04-2019 10:30 Colijnsplaatse Boys MO17-1 Wolfaartsdijk MO17-1 140079 0-1
C 06-04-2019 10:30 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 SSV'65 MO17-1 140548 2-0
C 06-04-2019 11:15 SKNWK MO17-1 Kapelle MO17-1 140377 3-7
C 06-04-2019 11:15 MZC'11 MO17-2 FC Dauwendaele MO17-1 140652 1-15
C 06-04-2019 11:30 Kloetinge MO17-2 Luctor Heinkenszand MO17-1 140626 2-0
C 30-03-2019 11:15 Kapelle MO17-1 Colijnsplaatse Boys MO17-1 139980 7-1
C 30-03-2019 11:00 Wolfaartsdijk MO17-1 Luctor Heinkenszand MO17-1 140510 1-2
C 30-03-2019 12:00 MZC'11 MO17-2 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 140386 0-8
C 30-03-2019 11:15 SKNWK MO17-1 SSV'65 MO17-1 140251 2-1
C 23-03-2019 12:45 Kapelle MO17-1 Kloetinge MO17-2 140545 4-2
C 23-03-2019 11:30 Jong Ambon MO17-1 SKNWK MO17-1 140684 5-1
C 23-03-2019 11:00 FC Dauwendaele MO17-1 Colijnsplaatse Boys MO17-1 140341 3-1
C 23-03-2019 11:00 Wolfaartsdijk MO17-1 MZC'11 MO17-2 140334 12-1
C 23-03-2019 11:15 SSV'65 MO17-1 Luctor Heinkenszand MO17-1 140448 4-2
C 16-03-2019 10:00 SSV'65 MO17-1 Wolfaartsdijk MO17-1 140033 0-2
C 13-03-2019 19:00 Wolfaartsdijk MO17-1 Kapelle MO17-1 140191 4-2
C 09-03-2019 11:30 Jong Ambon MO17-1 Kloetinge MO17-2 140455 3-2
C 23-02-2019 10:30 Colijnsplaatse Boys MO17-1 Jong Ambon MO17-1 140424 1-0
C 16-02-2019 12:45 Luctor Heinkenszand MO17-1 FC Dauwendaele MO17-1 140141 0-2
C 16-02-2019 11:00 Kloetinge MO17-2 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 140623 1-2
C 09-02-2019 11:15 SSV'65 MO17-1 Colijnsplaatse Boys MO17-1 140139 1-2
C 09-02-2019 11:00 FC Dauwendaele MO17-1 Wolfaartsdijk MO17-1 139996 1-1
C 09-02-2019 11:30 Jong Ambon MO17-1 Luctor Heinkenszand MO17-1 140212 2-4
C 09-02-2019 12:45 Kapelle MO17-1 MZC'11 MO17-2 140562 15-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 26-01-2019 10:30 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 Halsteren MO17-1 66561 0-0
C 19-01-2019 13:00 MOC'17 MO17-2 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 67332 1-0
C 15-12-2018 12:45 SC Welberg MO17-1 Prinsenland MO17-1 66991 7-3
C 15-12-2018 11:30 Halsteren MO17-1 De Fendert MO17-1 66891 4-3
C 15-12-2018 11:30 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 Noordhoek MO17-1 66886 6-0
C 12-12-2018 19:00 De Fendert MO17-1 Noordhoek MO17-1 66899 6-1
C 10-12-2018 19:00 Halsteren MO17-1 Prinsenland MO17-1 66683 3-0
C 08-12-2018 11:00 DVO'60 MO17-1 Halsteren MO17-1 66987 2-3
C 08-12-2018 12:00 Prinsenland MO17-1 Roosendaal MO17-1 67279 3-1
C 03-12-2018 19:00 SC Welberg MO17-1 Halsteren MO17-1 66651 5-2
C 01-12-2018 10:15 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 SC Welberg MO17-1 66701 4-0
C 01-12-2018 13:15 Roosendaal MO17-1 MOC'17 MO17-2 66962 2-1
C 24-11-2018 13:00 MOC'17 MO17-2 Prinsenland MO17-1 67282 4-1
C 24-11-2018 11:00 Noordhoek MO17-1 Roosendaal MO17-1 67235 1-0
C 17-11-2018 13:15 Halsteren MO17-1 MOC'17 MO17-2 67120 3-1
C 17-11-2018 12:00 Prinsenland MO17-1 De Fendert MO17-1 67304 0-0
C 10-11-2018 13:15 Halsteren MO17-1 Roosendaal MO17-1 66862 4-1
C 10-11-2018 13:00 MOC'17 MO17-2 DVO'60 MO17-1 67106 1-0
C 10-11-2018 10:30 De Fendert MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 66699 0-4
C 03-11-2018 13:00 MOC'17 MO17-2 De Fendert MO17-1 66584 0-3
C 03-11-2018 11:00 DVO'60 MO17-1 Roosendaal MO17-1 66706 2-3
C 03-11-2018 12:00 Prinsenland MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 66945 3-1
C 03-11-2018 13:15 SC Welberg MO17-1 Noordhoek MO17-1 66823 3-6
C 27-10-2018 11:00 Noordhoek MO17-1 DVO'60 MO17-1 67033 3-6
C 27-10-2018 10:30 De Fendert MO17-1 SC Welberg MO17-1 66697 3-0
C 13-10-2018 12:00 Prinsenland MO17-1 Noordhoek MO17-1 67227 7-3
C 13-10-2018 11:00 DVO'60 MO17-1 SC Welberg MO17-1 66624 5-3
C 06-10-2018 15:00 Roosendaal MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 66951 1-7
C 06-10-2018 12:00 SC Welberg MO17-1 ODIO MO17-1 66955 0-0
C 06-10-2018 11:00 Noordhoek MO17-1 MOC'17 MO17-2 66870 0-2
C 06-10-2018 10:00 De Fendert MO17-1 DVO'60 MO17-1 66750 5-2
C 29-09-2018 13:00 MOC'17 MO17-2 ODIO MO17-1 67215 0-0
C 29-09-2018 13:15 Roosendaal MO17-1 SC Welberg MO17-1 67271 1-0
C 29-09-2018 12:00 Prinsenland MO17-1 DVO'60 MO17-1 67197 3-1
C 22-09-2018 14:15 SC Welberg MO17-1 MOC'17 MO17-2 66684 1-4
C 22-09-2018 11:30 ODIO MO17-1 Prinsenland MO17-1 67341 0-0
C 22-09-2018 11:00 DVO'60 MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 67305 0-4
C 22-09-2018 11:00 Noordhoek MO17-1 Halsteren MO17-1 66820 0-10
C 22-09-2018 10:30 De Fendert MO17-1 Roosendaal MO17-1 66896 4-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 11:30 SC Welberg MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 17594 5-0
B 15-09-2018 13:15 Halsteren MO17-1 De Fendert MO17-1 17257 6-0
B 12-09-2018 18:30 Halsteren MO17-1 SC Welberg MO17-1 17504 3-0
B 08-09-2018 10:30 De Fendert MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 17210 3-0
B 01-09-2018 11:30 SC Welberg MO17-1 De Fendert MO17-1 17567 0-6
B 01-09-2018 10:30 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 Halsteren MO17-1 17324 1-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kapelle MO17-1 7 5 0 2 15 43 15 28 0
2 Wolfaartsdijk MO17-1 7 4 2 1 14 21 6 15 0
3 FC Dauwendaele MO17-1 5 4 1 0 13 27 6 21 0
4 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 4 4 0 0 12 16 2 14 0
5 Colijnsplaatse Boys MO17-1 7 3 0 4 9 8 20 -12 0
6 Jong Ambon MO17-1 4 2 0 2 6 10 8 2 0
7 Kloetinge MO17-2 5 2 0 3 6 15 10 5 0
8 Luctor Heinkenszand MO17-1 7 2 0 5 6 9 20 -11 0
9 SKNWK MO17-1 4 1 1 2 4 6 13 -7 0
10 SSV'65 MO17-1 6 1 0 5 3 9 16 -7 0
11 MZC'11 MO17-2 4 0 0 4 0 2 50 -48 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren MO17-1 7 6 0 1 18 29 12 17 0
2 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 7 5 0 2 15 26 5 21 0
3 De Fendert MO17-1 7 5 0 2 15 24 13 11 0
4 MOC'17 MO17-2 8 5 0 3 15 14 10 4 0
5 Prinsenland MO17-1 7 4 0 3 12 20 20 0 0
6 Roosendaal MO17-1 8 3 0 5 9 11 22 -11 0
7 DVO'60 MO17-1 8 2 0 6 6 18 25 -7 0
8 SC Welberg MO17-1 8 2 0 6 6 19 28 -9 0
9 Noordhoek MO17-1 8 2 0 6 6 14 40 -26 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren MO17-1 3 3 0 0 9 11 1 10 0
2 De Fendert MO17-1 3 2 0 1 6 9 6 3 0
3 SC Welberg MO17-1 3 1 0 2 3 5 9 -4 0
4 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 3 0 0 3 0 1 10 -9 0

Training

Berichten



Terug naar boven