239 Meiden Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - ST Tholense Boys / WHS MO17-1

Teamleden

Spelers
Luna de Graaff        
Arthur de Jonge        
Femke de Jonge        
Nina Keur        
Esmee Marrevee        
Karlijn Muller        
Lieke Polak        
Melanie Stokkers        
Michelle Thomas        
Romy Visser        
Ylona Wijs        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 27-10-2018 10:30 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 Halsteren MO17-1
C 27-10-2018 10:30 De Fendert MO17-1 SC Welberg MO17-1
C 27-10-2018 11:00 Noordhoek MO17-1 DVO'60 MO17-1
C 03-11-2018 13:00 MOC'17 MO17-2 De Fendert MO17-1
C 03-11-2018 13:15 SC Welberg MO17-1 Noordhoek MO17-1
C 03-11-2018 12:00 Prinsenland MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1
C 03-11-2018 11:00 DVO'60 MO17-1 Roosendaal MO17-1
C 10-11-2018 13:15 Halsteren MO17-1 Roosendaal MO17-1
C 10-11-2018 10:30 De Fendert MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1
C 10-11-2018 13:00 MOC'17 MO17-2 DVO'60 MO17-1
C 17-11-2018 10:30 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 Noordhoek MO17-1
C 17-11-2018 12:00 Prinsenland MO17-1 De Fendert MO17-1
C 17-11-2018 13:15 Halsteren MO17-1 MOC'17 MO17-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 13-10-2018 12:00 Prinsenland MO17-1 Noordhoek MO17-1 67227 7-3
C 13-10-2018 11:00 DVO'60 MO17-1 SC Welberg MO17-1 66624 5-3
C 06-10-2018 15:00 Roosendaal MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 66951 1-7
C 06-10-2018 12:00 SC Welberg MO17-1 ODIO MO17-1 66955 0-0
C 06-10-2018 11:00 Noordhoek MO17-1 MOC'17 MO17-2 66870 0-2
C 06-10-2018 10:00 De Fendert MO17-1 DVO'60 MO17-1 66750 5-2
C 29-09-2018 12:00 Prinsenland MO17-1 DVO'60 MO17-1 67197 3-1
C 29-09-2018 11:30 Halsteren MO17-1 De Fendert MO17-1 66891 0-0
C 29-09-2018 13:15 Roosendaal MO17-1 SC Welberg MO17-1 67271 1-0
C 29-09-2018 13:00 MOC'17 MO17-2 ODIO MO17-1 67215 0-0
C 22-09-2018 14:15 SC Welberg MO17-1 MOC'17 MO17-2 66684 1-4
C 22-09-2018 11:30 ODIO MO17-1 Prinsenland MO17-1 67341 0-0
C 22-09-2018 11:00 DVO'60 MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 67305 0-4
C 22-09-2018 11:00 Noordhoek MO17-1 Halsteren MO17-1 66820 0-10
C 22-09-2018 10:30 De Fendert MO17-1 Roosendaal MO17-1 66896 4-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 11:30 SC Welberg MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 17594 5-0
B 15-09-2018 13:15 Halsteren MO17-1 De Fendert MO17-1 17257 6-0
B 12-09-2018 18:30 Halsteren MO17-1 SC Welberg MO17-1 17504 3-0
B 08-09-2018 10:30 De Fendert MO17-1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 17210 3-0
B 01-09-2018 11:30 SC Welberg MO17-1 De Fendert MO17-1 17567 0-6
B 01-09-2018 10:30 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 Halsteren MO17-1 17324 1-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 2 2 0 0 6 11 1 10 0
2 Prinsenland MO17-1 2 2 0 0 6 10 4 6 0
3 De Fendert MO17-1 2 2 0 0 6 9 4 5 0
4 MOC'17 MO17-2 2 2 0 0 6 6 1 5 0
5 Halsteren MO17-1 1 1 0 0 3 10 0 10 0
6 Roosendaal MO17-1 3 1 0 2 3 4 11 -7 0
7 DVO'60 MO17-1 4 1 0 3 3 8 15 -7 0
8 SC Welberg MO17-1 3 0 0 3 0 4 10 -6 0
9 Noordhoek MO17-1 3 0 0 3 0 3 19 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren MO17-1 3 3 0 0 9 11 1 10 0
2 De Fendert MO17-1 3 2 0 1 6 9 6 3 0
3 SC Welberg MO17-1 3 1 0 2 3 5 9 -4 0
4 ST Tholense Boys/WHS MO17-1 3 0 0 3 0 1 10 -9 0

Training

Berichten



Terug naar boven