0255 Onder 13 competitie (najaar)

Pupillen - Tholense Boys JO13-1

Teamleden

Spelers
Max Baaij        
Virin Bholasingh        
Raoul Boudou        
Thomas van Dijke        
Arjon Harmsen van der Vliet        
Mohammed Hoesseini        
Sam Hollander        
Bas van Loenhout        
Lorenzo Luijs        
Lytse Maris        
Kai Nitert        
Dinand Soomers        
Edwin Soomers        
Sven Veldman        
Lorenzo Vroegop        
Perry Vroegop        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 12-01-2019 13:15 METO JO13-1 FC Bergen JO13-1 44334 1-1
C 15-12-2018 11:45 METO JO13-1 Prinsenland JO13-1 45655 4-0
C 15-12-2018 10:15 FC Bergen JO13-1 Cluzona JO13-1 46078 8-0
C 08-12-2018 10:00 Prinsenland JO13-1 SJO FC De Westhoek JO13-1 97793 0-0
C 08-12-2018 09:15 Tholense Boys JO13-1 Kruiningen JO13-1 43652 10-0
C 08-12-2018 10:30 Bruse Boys JO13-1 Roosendaal JO13-3 95446 3-4
C 08-12-2018 11:15 MZC'11 JO13-2 Seolto JO13-1G 78820 0-9
C 08-12-2018 11:30 Steenbergen JO13-2 Cluzona JO13-1 45559 1-0
C 01-12-2018 08:45 Seolto JO13-1G METO JO13-1 78819 4-2
C 01-12-2018 09:30 Kruiningen JO13-1 Prinsenland JO13-1 46452 1-0
C 01-12-2018 10:15 FC Bergen JO13-1 Tholense Boys JO13-1 44240 2-4
C 01-12-2018 11:45 Roosendaal JO13-3 Steenbergen JO13-2 95445 0-2
C 01-12-2018 11:45 Cluzona JO13-1 MZC'11 JO13-2 45659 8-3
C 01-12-2018 11:00 SJO FC De Westhoek JO13-1 Bruse Boys JO13-1 97792 2-3
C 24-11-2018 11:30 Steenbergen JO13-2 Kruiningen JO13-1 45998 2-1
C 24-11-2018 12:45 SJO FC De Westhoek JO13-1 Seolto JO13-1G 97791 5-5
C 24-11-2018 10:00 Bruse Boys JO13-1 FC Bergen JO13-1 45129 1-4
C 24-11-2018 11:45 METO JO13-1 MZC'11 JO13-2 46665 6-0
C 24-11-2018 08:30 Prinsenland JO13-1 Roosendaal JO13-3 95444 2-1
C 24-11-2018 09:30 Tholense Boys JO13-1 Cluzona JO13-1 45537 14-1
C 17-11-2018 09:30 MZC'11 JO13-2 Prinsenland JO13-1 46762 1-5
C 17-11-2018 09:30 Kruiningen JO13-1 Seolto JO13-1G 78817 3-5
C 17-11-2018 10:15 FC Bergen JO13-1 SJO FC De Westhoek JO13-1 97790 4-1
C 17-11-2018 11:30 Steenbergen JO13-2 Bruse Boys JO13-1 44089 1-0
C 17-11-2018 11:45 Cluzona JO13-1 METO JO13-1 45992 1-5
C 17-11-2018 11:45 Roosendaal JO13-3 Tholense Boys JO13-1 95443 1-8
C 10-11-2018 11:45 METO JO13-1 Steenbergen JO13-2 46512 3-1
C 10-11-2018 11:00 SJO FC De Westhoek JO13-1 Kruiningen JO13-1 97789 5-4
C 10-11-2018 10:30 Bruse Boys JO13-1 Cluzona JO13-1 46179 3-2
C 10-11-2018 09:30 Tholense Boys JO13-1 MZC'11 JO13-2 45521 16-0
C 10-11-2018 08:30 Prinsenland JO13-1 FC Bergen JO13-1 46625 1-10
C 10-11-2018 10:00 Seolto JO13-1G Roosendaal JO13-3 95442 6-1
C 03-11-2018 11:45 METO JO13-1 Roosendaal JO13-3 95441 3-0
C 03-11-2018 11:45 Cluzona JO13-1 Kruiningen JO13-1 45693 2-1
C 03-11-2018 11:30 Steenbergen JO13-2 Seolto JO13-1G 78815 2-1
C 03-11-2018 10:30 Bruse Boys JO13-1 Prinsenland JO13-1 45338 5-2
C 03-11-2018 10:00 Tholense Boys JO13-1 SJO FC De Westhoek JO13-1 97788 9-1
C 03-11-2018 09:30 MZC'11 JO13-2 FC Bergen JO13-1 45755 0-9
C 29-10-2018 19:00 Tholense Boys JO13-1 METO JO13-1 43965 2-0
C 27-10-2018 08:30 Prinsenland JO13-1 Tholense Boys JO13-1 45414 1-7
C 27-10-2018 08:30 Seolto JO13-1G Bruse Boys JO13-1 78814 5-3
C 27-10-2018 09:30 Kruiningen JO13-1 METO JO13-1 46194 1-0
C 27-10-2018 11:00 SJO FC De Westhoek JO13-1 Steenbergen JO13-2 97787 2-3
C 27-10-2018 11:45 Roosendaal JO13-3 MZC'11 JO13-2 95440 2-2
C 13-10-2018 10:00 Steenbergen JO13-2 Tholense Boys JO13-1 46298 0-8
C 13-10-2018 10:30 Bruse Boys JO13-1 Kruiningen JO13-1 46736 4-1
C 13-10-2018 11:15 MZC'11 JO13-2 BSC JO13-2 45251 0-0
C 13-10-2018 11:45 Cluzona JO13-1 Seolto JO13-1G 78813 3-2
C 13-10-2018 11:15 MZC'11 JO13-2 SJO FC De Westhoek JO13-1 97786 1-7
C 13-10-2018 10:15 FC Bergen JO13-1 Roosendaal JO13-3 95439 4-0
C 06-10-2018 11:45 Roosendaal JO13-3 Cluzona JO13-1 95438 5-1
C 06-10-2018 11:00 SJO FC De Westhoek JO13-1 METO JO13-1 97785 2-4
C 06-10-2018 08:30 Prinsenland JO13-1 Steenbergen JO13-2 46314 2-1
C 06-10-2018 09:30 Kruiningen JO13-1 MZC'11 JO13-2 46271 7-2
C 06-10-2018 09:30 Tholense Boys JO13-1 Bruse Boys JO13-1 46080 8-2
C 06-10-2018 10:15 Seolto JO13-1G FC Bergen JO13-1 78812 2-6
C 06-10-2018 10:15 Roosendaal JO13-4 Cluzona JO13-1 46692 0-0
C 06-10-2018 12:30 BSC JO13-2 METO JO13-1 45762 0-0
C 29-09-2018 11:45 Roosendaal JO13-3 BSC JO13-2 95437 0-0
C 29-09-2018 11:45 METO JO13-1 Bruse Boys JO13-1 46055 4-4
C 29-09-2018 08:30 Seolto JO13-1G Tholense Boys JO13-1 78811 3-3
C 29-09-2018 10:00 MZC'11 JO13-2 Steenbergen JO13-2 44651 1-5
C 29-09-2018 10:15 FC Bergen JO13-1 Kruiningen JO13-1 46697 5-0
C 29-09-2018 11:45 Roosendaal JO13-4 BSC JO13-2 45699 0-0
C 29-09-2018 11:45 Cluzona JO13-1 Prinsenland JO13-1 43744 5-0
C 29-09-2018 11:45 Roosendaal JO13-3 SJO FC De Westhoek JO13-1 97784 1-1
C 22-09-2018 09:30 Kruiningen JO13-1 Roosendaal JO13-3 95436 1-6
C 22-09-2018 11:00 SJO FC De Westhoek JO13-1 Cluzona JO13-1 97783 7-1
C 22-09-2018 12:30 BSC JO13-2 Cluzona JO13-1 45307 0-0
C 22-09-2018 11:30 Steenbergen JO13-2 FC Bergen JO13-1 46188 2-7
C 22-09-2018 10:30 Bruse Boys JO13-1 MZC'11 JO13-2 44050 8-1
C 22-09-2018 09:30 Kruiningen JO13-1 Roosendaal JO13-4 45606 0-0
C 22-09-2018 08:30 Prinsenland JO13-1 Seolto JO13-1G 78810 0-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 10:15 Halsteren JO13-3 Tholense Boys JO13-1 102826 4-1
B 17-09-2018 18:45 Roosendaal JO13-5 Tholense Boys JO13-1 7519 0-8
B 15-09-2018 10:00 NSV JO13-1 RSV JO13-2 7012 0-10
B 08-09-2018 10:00 NSV JO13-1 Roosendaal JO13-5 7206 2-3
B 08-09-2018 11:00 RSV JO13-2 Tholense Boys JO13-1 7732 1-4
B 01-09-2018 09:00 Tholense Boys JO13-1 NSV JO13-1 7654 12-1
B 01-09-2018 11:45 Roosendaal JO13-5 RSV JO13-2 7095 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys JO13-1 11 10 1 0 31 89 11 78 0
2 FC Bergen JO13-1 11 9 1 1 28 60 12 48 0
3 Steenbergen JO13-2 11 7 0 4 21 20 25 -5 0
4 Seolto JO13-1G 11 6 2 3 20 49 28 21 0
5 METO JO13-1 11 6 2 3 20 32 16 16 0
6 Bruse Boys JO13-1 11 5 1 5 16 36 34 2 0
7 Cluzona JO13-1 11 4 0 7 12 24 49 -25 0
8 SJO FC De Westhoek JO13-1 10 3 2 5 11 33 35 -2 0
9 Roosendaal JO13-3 11 3 2 6 11 21 33 -12 0
10 Prinsenland JO13-1 10 3 0 7 9 13 42 -29 0
11 Kruiningen JO13-1 11 3 0 8 9 20 41 -21 0
12 MZC'11 JO13-2 11 0 1 10 1 11 82 -71 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren JO13-3 1 1 0 0 3 4 1 3 0
2 Tholense Boys JO13-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0

Training

Berichten



Terug naar boven