0265 Onder 11 competitie (najaar)

Pupillen - Tholense Boys JO11-2

Teamleden

Spelers
Senn Abekassis        
Ayad Alnaser        
Thijs van den Bogerd        
Julia Burgers        
Fineth van Dijke        
Olivier Hoogvliet        
Thomas de Hoon        
Jan Hopmans        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 11:00 Kogelvangers JO11-2G Vosmeer JO11-1 93453 2-1
C 15-12-2018 11:00 Tholense Boys JO11-2 SC Stavenisse JO11-1G 49646 0-0
C 15-12-2018 09:45 MOC'17 JO11-5 Steenbergen JO11-2 96497 4-1
C 12-12-2018 19:00 Kogelvangers JO11-2G SC Stavenisse JO11-1G 93456 1-6
C 12-12-2018 18:45 Smerdiek JO11-1 Steenbergen JO11-2 106432 10-3
C 08-12-2018 08:45 Halsteren JO11-6 Smerdiek JO11-1 52166 0-28
C 08-12-2018 09:45 MOC'17 JO11-5 SPS JO11-1G 50233 0-0
C 08-12-2018 09:45 SC Kruisland JO11-1 Vosmeer JO11-1 52312 3-3
C 08-12-2018 10:30 CLuzona JO11-2G Kogelvangers JO11-2G 93459 0-3
C 01-12-2018 10:00 Steenbergen JO11-2 CLuzona JO11-2G 96501 12-3
C 01-12-2018 09:30 Smerdiek JO11-1 Tholense Boys JO11-2 49549 27-0
C 01-12-2018 11:30 Vosmeer JO11-1 MOC'17 JO11-5 51787 2-2
C 01-12-2018 10:30 SC Stavenisse JO11-1G SC Kruisland JO11-1 52030 4-5
C 01-12-2018 10:30 Kogelvangers JO11-2G Halsteren JO11-6 93458 7-0
C 24-11-2018 08:45 Halsteren JO11-6 SPS JO11-1G 49294 3-11
C 24-11-2018 09:30 SC Stavenisse JO11-1G Steenbergen JO11-2 96500 25-0
C 24-11-2018 09:45 MOC'17 JO11-5 Smerdiek JO11-1 50813 1-11
C 24-11-2018 09:45 SC Kruisland JO11-1 Kogelvangers JO11-2G 93457 10-0
C 24-11-2018 11:00 Tholense Boys JO11-2 Vosmeer JO11-1 51003 0-9
C 17-11-2018 11:00 SPS JO11-1G CLuzona JO11-2G 50424 9-3
C 17-11-2018 10:45 Vosmeer JO11-1 Halsteren JO11-6 52780 0-0
C 17-11-2018 09:45 MOC'17 JO11-5 SC Kruisland JO11-1 52464 1-3
C 17-11-2018 09:30 Smerdiek JO11-1 Steenbergen JO11-2 96499 0-0
C 10-11-2018 09:15 SC Kruisland JO11-1 SPS JO11-1G 52989 11-0
C 10-11-2018 10:45 SC Stavenisse JO11-1G Smerdiek JO11-1 50133 1-6
C 10-11-2018 10:30 CLuzona JO11-2G MOC'17 JO11-5 49631 1-8
C 10-11-2018 08:30 Steenbergen JO11-2 Vosmeer JO11-1 96498 5-0
C 10-11-2018 11:00 Tholense Boys JO11-2 Kogelvangers JO11-2G 93455 4-2
C 03-11-2018 11:00 SPS JO11-1G Smerdiek JO11-1 49689 1-15
C 03-11-2018 10:30 CLuzona JO11-2G Vosmeer JO11-1 50934 1-5
C 03-11-2018 09:30 SC Kruisland JO11-1 Tholense Boys JO11-2 52521 12-2
C 03-11-2018 09:00 Halsteren JO11-6 SC Stavenisse JO11-1G 50310 0-17
C 31-10-2018 18:45 SC Kruisland JO11-1 Smerdiek JO11-1 51245 5-7
C 27-10-2018 09:00 Kogelvangers JO11-2G SPS JO11-1G 93454 3-4
C 27-10-2018 08:30 Steenbergen JO11-2 SC Kruisland JO11-1 96496 3-5
C 27-10-2018 11:30 Tholense Boys JO11-2 Halsteren JO11-6 51228 4-3
C 27-10-2018 10:30 SC Stavenisse JO11-1G MOC'17 JO11-5 50823 5-0
C 23-10-2018 18:30 SPS JO11-1G Steenbergen JO11-2 96495 2-5
C 20-10-2018 09:30 Smerdiek JO11-1 CLuzona JO11-2G 51871 12-0
C 13-10-2018 09:45 MOC'17 JO11-5 Halsteren JO11-6 52263 10-1
C 13-10-2018 10:30 CLuzona JO11-2G Tholense Boys JO11-2 50566 1-4
C 08-10-2018 18:30 Steenbergen JO11-2 Halsteren JO11-6 96493 15-6
C 06-10-2018 09:00 Halsteren JO11-6 SC Kruisland JO11-1 50084 0-19
C 06-10-2018 10:30 SC Stavenisse JO11-1G CLuzona JO11-2G 49565 14-1
C 06-10-2018 10:30 Vosmeer JO11-1 SPS JO11-1G 50643 2-3
C 06-10-2018 11:15 Tholense Boys JO11-2 MOC'17 JO11-5 51342 0-5
C 06-10-2018 10:00 Steenbergen JO11-2 Kogelvangers JO11-2G 96494 4-2
C 29-09-2018 10:30 CLuzona JO11-2G SC Kruisland JO11-1 50740 0-16
C 29-09-2018 09:00 Kogelvangers JO11-2G Smerdiek JO11-1 93452 0-31
C 29-09-2018 11:00 SPS JO11-1G Tholense Boys JO11-2 52788 15-0
C 29-09-2018 10:30 Vosmeer JO11-1 SC Stavenisse JO11-1G 49313 2-3
C 22-09-2018 09:30 Smerdiek JO11-1 Vosmeer JO11-1 51424 10-0
C 22-09-2018 09:45 MOC'17 JO11-5 Kogelvangers JO11-2G 93451 11-0
C 22-09-2018 09:00 Halsteren JO11-6 CLuzona JO11-2G 50962 2-10
C 22-09-2018 11:00 Tholense Boys JO11-2 Steenbergen JO11-2 96492 3-13
C 19-09-2018 18:30 SC Stavenisse JO11-1G SPS JO11-1G 51134 10-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 10:00 SJO Lebo/SVN/VVB JO11-1 SSV'65 JO11-3G 9615 3-7
B 15-09-2018 09:45 SKNWK JO11-1 Tholense Boys JO11-2 10974 11-1
B 08-09-2018 10:00 SKNWK JO11-1 SJO Lebo/SVN/VVB JO11-1 9506 2-1
B 08-09-2018 10:00 Tholense Boys JO11-2 SSV'65 JO11-3G 10041 0-14
B 01-09-2018 08:45 SSV'65 JO11-3G SKNWK JO11-1 11074 15-2
B 01-09-2018 10:00 SJO Lebo/SVN/VVB JO11-1 Tholense Boys JO11-2 9987 3-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Smerdiek JO11-1 10 10 0 0 30 157 11 146 0
2 SC Kruisland JO11-1 10 8 1 1 25 89 20 69 0
3 SC Stavenisse JO11-1G 9 7 0 2 21 85 15 70 0
4 Steenbergen JO11-2 10 6 0 4 18 61 60 1 0
5 MOC'17 JO11-5 9 5 1 3 16 42 24 18 0
6 SPS JO11-1G 9 5 0 4 15 45 52 -7 0
7 Tholense Boys JO11-2 9 3 0 6 9 17 87 -70 0
8 Kogelvangers JO11-2G 10 3 0 7 9 20 71 -51 0
9 Vosmeer JO11-1 9 2 2 5 8 24 29 -5 0
10 CLuzona JO11-2G 10 1 0 9 3 20 85 -65 0
11 Halsteren JO11-6 9 0 0 9 0 15 121 -106 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SSV'65 JO11-3G 3 3 0 0 9 36 5 31 0
2 SKNWK JO11-1 3 2 0 1 6 15 17 -2 0
3 SJO Lebo/SVN/VVB JO11-1 3 1 0 2 3 7 11 -4 0
4 Tholense Boys JO11-2 3 0 0 3 0 3 28 -25 0

Training

Berichten



Terug naar boven