0265 Onder 11 competitie (najaar)

Pupillen - Tholense Boys JO11-3

Teamleden

Spelers
Safouan Boulaioune        
Jaouad Boulaioune        
Ralph Caldenhove        
Ot van Esbroek        
Jesse de Groen        
Daan de Groen        
Ryan van Hel        
Jayden van Houdt        
Bart Kriesels        
Thom Langenberg        
Stijn van Velde        
Dylan Vroegop        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
B 31-08-2019 vervallen Tholense Boys JO11-3 Halsteren JO11-6 10911
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:30 Duiveland JO11-1 WHS JO11-1 51674 0-0
C 15-12-2018 09:00 SC Welberg JO11-2 Tholense Boys JO11-3 51308 0-0
C 08-12-2018 09:30 WHS JO11-1 Prinsenland JO11-2 49172 3-6
C 08-12-2018 09:15 Bruse Boys JO11-1 NVS JO11-1 51974 7-4
C 08-12-2018 08:45 Halsteren JO11-4 MZC'11 JO11-2 51468 2-3
C 08-12-2018 10:45 Tholense Boys JO11-3 Duiveland JO11-1 50520 0-0
C 01-12-2018 10:00 NVS JO11-1 WHS JO11-1 52699 13-2
C 01-12-2018 09:30 Duiveland JO11-1 Bruse Boys JO11-1 51482 6-4
C 01-12-2018 08:30 Prinsenland JO11-2 Halsteren JO11-4 49663 4-10
C 24-11-2018 09:30 Tholense Boys JO11-3 MZC'11 JO11-2 52557 2-5
C 24-11-2018 10:15 Halsteren JO11-4 WHS JO11-1 51029 10-1
C 24-11-2018 09:00 SC Welberg JO11-2 Prinsenland JO11-2 52048 6-5
C 17-11-2018 10:00 NVS JO11-1 Halsteren JO11-4 49502 2-3
C 17-11-2018 09:15 MZC'11 JO11-2 SC Welberg JO11-2 49056 5-6
C 17-11-2018 09:15 Bruse Boys JO11-1 Tholense Boys JO11-3 52573 3-2
C 10-11-2018 09:30 Tholense Boys JO11-3 NVS JO11-1 49207 2-7
C 10-11-2018 08:45 Halsteren JO11-4 Bruse Boys JO11-1 49146 7-4
C 10-11-2018 09:30 Prinsenland JO11-2 Duiveland JO11-1 50609 7-2
C 03-11-2018 09:00 Halsteren JO11-4 Duiveland JO11-1 50673 5-2
C 03-11-2018 09:45 WHS JO11-1 MZC'11 JO11-2 52750 5-6
C 03-11-2018 09:15 Bruse Boys JO11-1 Prinsenland JO11-2 49845 7-3
C 27-10-2018 08:30 Prinsenland JO11-2 Tholense Boys JO11-3 51614 3-5
C 27-10-2018 09:00 SC Welberg JO11-2 Bruse Boys JO11-1 51175 6-4
C 27-10-2018 09:30 MZC'11 JO11-2 NVS JO11-1 51486 8-1
C 13-10-2018 09:00 Halsteren JO11-4 Steenbergen JO11-2 52417 0-0
C 13-10-2018 09:45 Tholense Boys JO11-3 Kapelle JO11-4 52982 0-0
C 13-10-2018 09:45 WHS JO11-1 SC Welberg JO11-2 51975 7-5
C 13-10-2018 09:30 MZC'11 JO11-2 Duiveland JO11-1 49708 19-0
C 13-10-2018 10:00 NVS JO11-1 Prinsenland JO11-2 51560 7-2
C 11-10-2018 19:00 Duiveland JO11-1 NVS JO11-1 49862 2-7
C 06-10-2018 08:30 Prinsenland JO11-2 MZC'11 JO11-2 49653 2-9
C 06-10-2018 09:00 SC Welberg JO11-2 Halsteren JO11-4 50065 4-3
C 06-10-2018 10:00 Steenbergen JO11-2 Bruse Boys JO11-1 52600 0-0
C 06-10-2018 08:30 Kapelle JO11-4 WHS JO11-1 51129 0-0
C 29-09-2018 10:00 NVS JO11-1 Steenbergen JO11-2 49192 0-0
C 29-09-2018 09:00 Halsteren JO11-4 Tholense Boys JO11-3 52494 7-5
C 29-09-2018 09:30 MZC'11 JO11-2 Kapelle JO11-4 49907 0-0
C 29-09-2018 10:00 Duiveland JO11-1 SC Welberg JO11-2 51475 15-7
C 29-09-2018 09:45 WHS JO11-1 Bruse Boys JO11-1 49126 6-9
C 22-09-2018 08:30 Kapelle JO11-4 Duiveland JO11-1 50451 0-0
C 22-09-2018 09:45 Tholense Boys JO11-3 WHS JO11-1 51720 9-2
C 22-09-2018 09:15 Bruse Boys JO11-1 MZC'11 JO11-2 51176 0-9
C 22-09-2018 08:30 Steenbergen JO11-2 Prinsenland JO11-2 52027 0-0
C 22-09-2018 09:00 SC Welberg JO11-2 NVS JO11-1 51233 3-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 08:30 MOC'17 JO11-6 Halsteren JO11-6 11971 0-0
B 07-09-2019 09:00 Halsteren JO11-6 SC Welberg JO11-1 11554 0-0
B 31-08-2019 09:30 Tholense Boys JO11-3 Halsteren JO11-6 10911 0-0
B 15-09-2018 09:45 Tholense Boys JO11-3 Halsteren JO11-4 10472 4-5
B 15-09-2018 10:15 FC Bergen JO11-1 METO JO11-2 9707 0-0
B 08-09-2018 09:45 Tholense Boys JO11-3 FC Bergen JO11-1 10556 0-0
B 08-09-2018 10:15 Halsteren JO11-4 METO JO11-2 11243 20-0
B 01-09-2018 08:45 METO JO11-2 Tholense Boys JO11-3 9381 0-19
B 01-09-2018 10:15 FC Bergen JO11-1 Halsteren JO11-4 11255 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 01-06-2019 09:30 Yerseke JO11-1 WVV'67 JO11-2 124469 0-2
C 25-05-2019 12:15 Grenswachters JO11-1G Krabbendijke JO11-1 123176 4-5
C 25-05-2019 10:00 Smerdiek JO11-1 FC Bergen JO11-1 122450 14-3
C 25-05-2019 09:45 Kapelle JO11-3 Yerseke JO11-1 123308 8-3
C 25-05-2019 09:30 WVV'67 JO11-2 Tholense Boys JO11-3 123321 3-5
C 25-05-2019 09:30 SC Stavenisse JO11-1G Kruiningen JO11-1 121842 9-1
C 25-05-2019 09:15 Bruse Boys JO11-1 Kloetinge JO11-2 123767 8-2
C 18-05-2019 10:00 Kloetinge JO11-2 Smerdiek JO11-1 125566 1-8
C 18-05-2019 09:30 Yerseke JO11-1 Grenswachters JO11-1G 125602 2-4
C 18-05-2019 09:30 Tholense Boys JO11-3 SC Stavenisse JO11-1G 124435 3-9
C 18-05-2019 10:00 Kruiningen JO11-1 Kapelle JO11-3 123294 2-3
C 18-05-2019 09:30 Krabbendijke JO11-1 WVV'67 JO11-2 122195 2-1
C 18-05-2019 10:15 FC Bergen JO11-1 Bruse Boys JO11-1 124392 11-3
C 11-05-2019 09:15 Bruse Boys JO11-1 Yerseke JO11-1 125199 8-4
C 11-05-2019 10:00 Smerdiek JO11-1 Krabbendijke JO11-1 121781 12-1
C 11-05-2019 09:30 SC Stavenisse JO11-1G Kloetinge JO11-2 125995 4-3
C 11-05-2019 09:30 WVV'67 JO11-2 Kapelle JO11-3 121797 2-12
C 11-05-2019 10:15 FC Bergen JO11-1 Tholense Boys JO11-3 124099 9-1
C 11-05-2019 12:00 Grenswachters JO11-1G Kruiningen JO11-1 123193 1-5
C 08-05-2019 18:30 SC Stavenisse JO11-1G Kapelle JO11-3 125012 6-2
C 04-05-2019 08:45 Kloetinge JO11-2 FC Bergen JO11-1 121804 6-7
C 04-05-2019 09:45 Kapelle JO11-3 Grenswachters JO11-1G 122787 14-1
C 04-05-2019 09:00 Tholense Boys JO11-3 Smerdiek JO11-1 123621 2-9
C 04-05-2019 09:45 Krabbendijke JO11-1 SC Stavenisse JO11-1G 124151 1-3
C 04-05-2019 10:00 Kruiningen JO11-1 Bruse Boys JO11-1 123682 7-2
C 20-04-2019 09:30 Tholense Boys JO11-3 Kapelle JO11-3 125739 5-13
C 13-04-2019 10:15 FC Bergen JO11-1 Krabbendijke JO11-1 122311 3-1
C 13-04-2019 09:30 WVV'67 JO11-2 Grenswachters JO11-1G 123001 0-7
C 13-04-2019 11:15 Smerdiek JO11-1 Kruiningen JO11-1 125008 8-2
C 13-04-2019 09:15 Bruse Boys JO11-1 Tholense Boys JO11-3 123751 8-2
C 13-04-2019 08:30 Kloetinge JO11-2 Yerseke JO11-1 124671 2-4
C 10-04-2019 18:30 Kruiningen JO11-1 Yerseke JO11-1 124509 7-0
C 06-04-2019 12:00 Grenswachters JO11-1G SC Stavenisse JO11-1G 123698 1-2
C 06-04-2019 10:00 Krabbendijke JO11-1 Bruse Boys JO11-1 124082 8-1
C 06-04-2019 10:00 Kruiningen JO11-1 WVV'67 JO11-2 125636 7-2
C 06-04-2019 09:30 Yerseke JO11-1 Smerdiek JO11-1 124193 2-16
C 06-04-2019 09:15 Tholense Boys JO11-3 Kloetinge JO11-2 125947 4-0
C 06-04-2019 08:30 Kapelle JO11-3 FC Bergen JO11-1 123311 4-5
C 03-04-2019 18:45 Kapelle JO11-3 Smerdiek JO11-1 125809 2-4
C 30-03-2019 09:45 SC Stavenisse JO11-1G WVV'67 JO11-2 151702 9-2
C 23-03-2019 08:45 Kloetinge JO11-2 Kapelle JO11-3 124050 5-11
C 23-03-2019 09:00 SC Stavenisse JO11-1G Yerseke JO11-1 125891 10-0
C 23-03-2019 10:30 Smerdiek JO11-1 Grenswachters JO11-1G 122761 8-2
C 23-03-2019 09:15 Bruse Boys JO11-1 WVV'67 JO11-2 124770 5-6
C 23-03-2019 09:30 Tholense Boys JO11-3 Krabbendijke JO11-1 122332 2-9
C 23-03-2019 10:15 FC Bergen JO11-1 Kruiningen JO11-1 122982 7-2
C 16-03-2019 09:15 Bruse Boys JO11-1 SC Stavenisse JO11-1G 125213 2-5
C 16-03-2019 09:30 WVV'67 JO11-2 FC Bergen JO11-1 122020 3-8
C 16-03-2019 10:00 Krabbendijke JO11-1 Kloetinge JO11-2 124716 13-2
C 16-03-2019 12:00 Grenswachters JO11-1G Tholense Boys JO11-3 124339 5-0
C 09-03-2019 10:30 Smerdiek JO11-1 Bruse Boys JO11-1 123002 12-5
C 09-03-2019 09:30 Yerseke JO11-1 Krabbendijke JO11-1 124558 1-9
C 09-03-2019 10:15 FC Bergen JO11-1 Grenswachters JO11-1G 124134 5-2
C 09-03-2019 09:30 SC Stavenisse JO11-1G WVV'67 JO11-2 122992 0-0
C 23-02-2019 08:45 Kloetinge JO11-2 Kruiningen JO11-1 123846 1-7
C 16-02-2019 09:30 Yerseke JO11-1 Tholense Boys JO11-3 125184 3-5
C 16-02-2019 09:30 WVV'67 JO11-2 Smerdiek JO11-1 121934 0-13
C 16-02-2019 09:45 SC Stavenisse JO11-1G FC Bergen JO11-1 122553 5-4
C 16-02-2019 10:00 Kruiningen JO11-1 Krabbendijke JO11-1 124144 2-3
C 16-02-2019 08:30 Kapelle JO11-3 Bruse Boys JO11-1 123681 8-6
C 16-02-2019 10:30 Grenswachters JO11-1G Kloetinge JO11-2 121944 3-2
C 09-02-2019 09:30 Smerdiek JO11-1 SC Stavenisse JO11-1G 121835 2-1
C 09-02-2019 10:15 FC Bergen JO11-1 Yerseke JO11-1 124132 4-4
C 09-02-2019 10:00 Krabbendijke JO11-1 Kapelle JO11-3 124955 2-3
C 09-02-2019 08:45 Kloetinge JO11-2 WVV'67 JO11-2 122319 10-3
C 09-02-2019 09:15 Bruse Boys JO11-1 Grenswachters JO11-1G 123747 5-6
C 09-02-2019 11:00 Tholense Boys JO11-3 Kruiningen JO11-1 122317 1-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Cluzona JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 De Fendert JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Klundert JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sc Kruisland JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOC'17 JO11-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Roosendaal JO11-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Seolto JO11-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Tholense Boys JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Unitas'30 JO11-11 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 JO11-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Tholense Boys JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SC Welberg JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Smerdiek JO11-1 11 11 0 0 33 106 21 85 0
2 SC Stavenisse JO11-1G 11 10 0 1 30 63 21 42 0
3 FC Bergen JO11-1 11 8 1 2 25 66 45 21 0
4 Kapelle JO11-3 11 8 0 3 24 80 41 39 0
5 Krabbendijke JO11-1 11 7 0 4 21 54 34 20 0
6 Kruiningen JO11-1 11 6 0 5 18 46 37 9 0
7 Grenswachters JO11-1G 11 5 0 6 15 36 48 -12 0
8 Bruse Boys JO11-1 11 3 0 8 9 53 71 -18 0
9 Tholense Boys JO11-3 11 3 0 8 9 30 72 -42 0
10 WVV'67 JO11-2 11 2 0 9 6 24 78 -54 0
11 Yerseke JO11-1 11 1 1 9 4 23 75 -52 0
12 Kloetinge JO11-2 11 1 0 10 3 34 72 -38 0

Training

Berichten



Terug naar boven