0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - Tholense Boys JO9-2

Teamleden

Spelers
Cas van Bale        
Martijn van Bale        
Fleur Deurloo        
Tobias Kleijn        
Thijs Otte        
Naomi Poldervaart        
Steff van der Reest        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 22-05-2019 18:45 DVO'60 JO9-1 Tholense Boys JO9-2 132336
C 18-05-2019 vervallen Tholense Boys JO9-2 Nieuw Borgvliet JO9-1 131049
C 18-05-2019 11:00 Tholense Boys JO9-2 Halsteren JO9-3 131599
C 11-05-2019 vervallen SPS JO9-1 Tholense Boys JO9-2 130102
C 04-05-2019 vervallen Tholense Boys JO9-2 SPS JO9-1 150780
C 13-04-2019 11:15 Tholense Boys JO9-2 NOAD'67 JO9-1 150777
C 10-04-2019 18:30 VVC'68 JO9-2 Tholense Boys JO9-2 150772
C 30-03-2019 vervallen ODIO JO9-1 Tholense Boys JO9-2 130500
C 23-03-2019 vervallen Tholense Boys JO9-2 SC Stavenisse JO9-1 130518
C 16-03-2019 vervallen NOAD'67 JO9-1 Tholense Boys JO9-2 131074
C 09-03-2019 vervallen Tholense Boys JO9-2 VVC'68 JO9-2 132079
C 16-02-2019 11:00 WHS JO9-1 Tholense Boys JO9-2 130362
C 09-02-2019 vervallen Tholense Boys JO9-2 DOSKO JO9-1 130007
C 08-12-2018 vervallen VVC\\\'68 JO9-1 Tholense Boys JO9-2 56347
C 01-12-2018 vervallen Tholense Boys JO9-2 WHS JO9-1 58038
C 24-11-2018 09:30 Cluzona JO9-1 Tholense Boys JO9-2 58949
C 17-11-2018 vervallen Tholense Boys JO9-2 Duiveland JO9-1 60031
C 10-11-2018 vervallen Krabbendijke JO9-1 Tholense Boys JO9-2 59672
C 03-11-2018 vervallen FC Bergen JO9-2 Tholense Boys JO9-2 59823
C 27-10-2018 10:30 Tholense Boys JO9-2 METO JO9-1 57775
C 13-10-2018 10:45 DOSKO JO9-1 Tholense Boys JO9-2 60221
C 06-10-2018 vervallen Tholense Boys JO9-2 Roosendaal JO9-4 57176
C 29-09-2018 vervallen SC Kruisland JO9-1 Tholense Boys JO9-2 60412
B 26-09-2018 18:30 WHS JO9-1 Tholense Boys JO9-2 J.W. (Wilko) Elenbaas 13312 1 - 8
C 22-09-2018 11:00 Tholense Boys JO9-2 Grenswachters JO9-1 95101
B 15-09-2018 11:15 Tholense Boys JO9-2 VVC'68 JO9-1 13715 0 - 14
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 10:15 Halsteren JO9-3 SPS JO9-1 132464 0-0
C 25-05-2019 11:00 WHS JO9-1 SC Stavenisse JO9-1 132658 0-0
C 25-05-2019 08:30 MOC'17 JO9-7 DOSKO JO9-1 131904 0-0
C 22-05-2019 18:45 DVO'60 JO9-1 Tholense Boys JO9-2 132336 0-0
C 18-05-2019 09:15 SC Stavenisse JO9-1 DVO'60 JO9-1 129997 0-0
C 18-05-2019 09:00 SPS JO9-1 ODIO JO9-1 133197 0-0
C 18-05-2019 10:45 DOSKO JO9-1 NOAD'67 JO9-1 150785 0-0
C 18-05-2019 11:00 WHS JO9-1 VVC'68 JO9-2 150784 0-0
C 18-05-2019 11:00 Tholense Boys JO9-2 Halsteren JO9-3 131599 0-0
C 11-05-2019 10:45 NOAD'67 JO9-1 SC Stavenisse JO9-1 132555 0-0
C 11-05-2019 09:45 ODIO JO9-1 MOC'17 JO9-7 150783 0-0
C 11-05-2019 09:00 DVO'60 JO9-1 DOSKO JO9-1 150782 0-0
C 11-05-2019 09:00 Halsteren JO9-3 WHS JO9-1 130963 0-0
C 04-05-2019 09:00 Halsteren JO9-3 ODIO JO9-1 150779 0-0
C 04-05-2019 09:30 Tholense Boys JO9-2 SPS JO9-1 150780 0-0
C 04-05-2019 10:45 SC Stavenisse JO9-1 Nieuw Borgvliet JO9-1 133420 0-0
C 04-05-2019 11:00 WHS JO9-1 MOC'17 JO9-7 131452 0-0
C 04-05-2019 09:30 VVC'68 JO9-2 DVO'60 JO9-1 150781 0-0
C 20-04-2019 09:30 SC Stavenisse JO9-1 ODIO JO9-1 131189 0-0
C 17-04-2019 18:30 MOC'17 JO9-7 VVC'68 JO9-2 150766 0-0
C 13-04-2019 08:30 MOC'17 JO9-7 Halsteren JO9-3 150778 0-0
C 13-04-2019 09:30 DOSKO JO9-1 VVC'68 JO9-2 131847 0-0
C 13-04-2019 11:15 Tholense Boys JO9-2 NOAD'67 JO9-1 150777 0-0
C 13-04-2019 09:30 ODIO JO9-1 DVO'60 JO9-1 130626 0-0
C 13-04-2019 11:00 Nieuw Borgvliet JO9-1 WHS JO9-1 131445 0-0
C 10-04-2019 18:30 Halsteren JO9-3 Nieuw Borgvliet JO9-1 150767 0-0
C 10-04-2019 18:30 VVC'68 JO9-2 Tholense Boys JO9-2 150772 0-0
C 10-04-2019 18:30 WHS JO9-1 DVO'60 JO9-1 132310 0-0
C 06-04-2019 10:45 NOAD'67 JO9-1 Nieuw Borgvliet JO9-1 130636 0-0
C 06-04-2019 10:45 DOSKO JO9-1 ODIO JO9-1 133060 0-0
C 06-04-2019 10:45 SC Stavenisse JO9-1 Halsteren JO9-3 129497 0-0
C 06-04-2019 09:30 VVC'68 JO9-2 SPS JO9-1 131213 0-0
C 30-03-2019 11:00 Nieuw Borgvliet JO9-1 MOC'17 JO9-7 150768 0-0
C 30-03-2019 10:45 NOAD'67 JO9-1 WHS JO9-1 150769 0-0
C 30-03-2019 10:00 ODIO JO9-1 Tholense Boys JO9-2 130500 0-0
C 30-03-2019 09:30 VVC'68 JO9-2 Halsteren JO9-3 150770 0-0
C 30-03-2019 09:00 SPS JO9-1 SC Stavenisse JO9-1 131660 0-0
C 23-03-2019 08:30 MOC'17 JO9-7 DVO'60 JO9-1 150776 0-0
C 23-03-2019 11:00 Tholense Boys JO9-2 SC Stavenisse JO9-1 130518 0-0
C 23-03-2019 11:00 Nieuw Borgvliet JO9-1 VVC'68 JO9-2 133023 0-0
C 16-03-2019 09:00 DVO'60 JO9-1 SPS JO9-1 130453 0-0
C 16-03-2019 09:30 VVC'68 JO9-2 MOC'17 JO9-7 133316 0-0
C 16-03-2019 10:45 NOAD'67 JO9-1 Tholense Boys JO9-2 131074 0-0
C 16-03-2019 10:45 DOSKO JO9-1 WHS JO9-1 130967 0-0
C 16-03-2019 10:30 ODIO JO9-1 Nieuw Borgvliet JO9-1 133827 0-0
C 16-03-2019 09:00 DVO'60 JO9-1 Nieuw Borgvliet JO9-1 150774 0-0
C 16-03-2019 10:45 SC Stavenisse JO9-1 MOC'17 JO9-7 150775 0-0
C 16-03-2019 10:45 DOSKO JO9-1 SPS JO9-1 150773 0-0
C 09-03-2019 08:30 MOC'17 JO9-7 NOAD'67 JO9-1 130039 0-0
C 09-03-2019 08:30 MOC'17 JO9-7 ODIO JO9-1 130293 0-0
C 09-03-2019 09:00 Halsteren JO9-3 DOSKO JO9-1 132736 0-0
C 09-03-2019 11:00 Tholense Boys JO9-2 VVC'68 JO9-2 132079 0-0
C 09-03-2019 11:00 Nieuw Borgvliet JO9-1 DVO'60 JO9-1 131685 0-0
C 09-03-2019 11:00 Nieuw Borgvliet JO9-1 DOSKO JO9-1 133109 0-0
C 09-03-2019 11:00 WHS JO9-1 ODIO JO9-1 150771 0-0
C 23-02-2019 09:30 SPS JO9-1 NOAD'67 JO9-1 129672 0-0
C 16-02-2019 09:00 DVO'60 JO9-1 MOC'17 JO9-7 130416 0-0
C 16-02-2019 11:00 Nieuw Borgvliet JO9-1 SPS JO9-1 132657 0-0
C 16-02-2019 11:00 WHS JO9-1 Tholense Boys JO9-2 130362 0-0
C 16-02-2019 10:45 DOSKO JO9-1 SC Stavenisse JO9-1 133008 0-0
C 16-02-2019 10:45 NOAD'67 JO9-1 Halsteren JO9-3 131610 0-0
C 16-02-2019 09:30 VVC'68 JO9-2 ODIO JO9-1 129912 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:30 Duiveland JO9-1 VVC'68 JO9-1 57495 0-0
C 08-12-2018 10:45 DOSKO JO9-1 Grenswachters JO9-1 95110 0-0
C 08-12-2018 10:15 Roosendaal JO9-4 Duiveland JO9-1 60207 0-0
C 08-12-2018 09:30 Cluzona JO9-1 FC Bergen JO9-2 59850 0-0
C 08-12-2018 09:15 VVC'68 JO9-1 Tholense Boys JO9-2 56347 0-0
C 01-12-2018 09:30 Duiveland JO9-1 METO JO9-1 58043 0-0
C 01-12-2018 10:00 FC Bergen JO9-2 Roosendaal JO9-4 56256 0-0
C 01-12-2018 09:00 Krabbendijke JO9-1 DOSKO JO9-1 59632 0-0
C 01-12-2018 10:00 Grenswachters JO9-1 Cluzona JO9-1 95109 0-0
C 24-11-2018 09:15 VVC'68 JO9-1 FC Bergen JO9-2 57419 0-0
C 24-11-2018 09:30 Cluzona JO9-1 Tholense Boys JO9-2 58949 0-0
C 24-11-2018 09:45 Krabbendijke JO9-1 Duiveland JO9-1 60070 0-0
C 24-11-2018 09:00 METO JO9-1 Roosendaal JO9-4 60036 0-0
C 17-11-2018 09:00 FC Bergen JO9-2 METO JO9-1 58011 0-0
C 17-11-2018 09:30 Cluzona JO9-1 DOSKO JO9-1 59992 0-0
C 17-11-2018 10:00 Grenswachters JO9-1 VVC'68 JO9-1 95107 0-0
C 17-11-2018 11:00 Tholense Boys JO9-2 Duiveland JO9-1 60031 0-0
C 10-11-2018 09:00 METO JO9-1 Cluzona JO9-1 59240 0-0
C 10-11-2018 09:30 Duiveland JO9-1 Grenswachters JO9-1 95106 0-0
C 10-11-2018 09:15 VVC'68 JO9-1 Roosendaal JO9-4 57388 0-0
C 10-11-2018 09:45 Krabbendijke JO9-1 Tholense Boys JO9-2 59672 0-0
C 10-11-2018 10:45 DOSKO JO9-1 FC Bergen JO9-2 56865 0-0
C 03-11-2018 09:30 Cluzona JO9-1 Duiveland JO9-1 60026 0-0
C 03-11-2018 09:15 VVC'68 JO9-1 Krabbendijke JO9-1 58083 0-0
C 03-11-2018 09:00 METO JO9-1 Grenswachters JO9-1 95105 0-0
C 03-11-2018 09:00 FC Bergen JO9-2 Tholense Boys JO9-2 59823 0-0
C 27-10-2018 10:30 Tholense Boys JO9-2 METO JO9-1 57775 0-0
C 27-10-2018 10:30 Grenswachters JO9-1 Roosendaal JO9-4 95104 0-0
C 27-10-2018 09:30 Duiveland JO9-1 DOSKO JO9-1 57070 0-0
C 20-10-2018 09:45 Krabbendijke JO9-1 Cluzona JO9-1 58861 0-0
C 13-10-2018 09:00 FC Bergen JO9-2 Duiveland JO9-1 59637 0-0
C 13-10-2018 09:00 METO JO9-1 WHS JO9-1 57869 0-0
C 13-10-2018 09:30 Cluzona JO9-1 VVC'68 JO9-1 58605 0-0
C 13-10-2018 10:45 DOSKO JO9-1 Tholense Boys JO9-2 60221 0-0
C 13-10-2018 10:15 Roosendaal JO9-4 Krabbendijke JO9-1 57576 0-0
C 06-10-2018 09:00 Krabbendijke JO9-1 METO JO9-1 58498 0-0
C 06-10-2018 09:30 Duiveland JO9-1 SC Kruisland JO9-1 60386 0-0
C 06-10-2018 09:15 VVC'68 JO9-1 DOSKO JO9-1 59795 0-0
C 06-10-2018 11:00 WHS JO9-1 Cluzona JO9-1 58304 0-0
C 06-10-2018 09:00 Tholense Boys JO9-2 Roosendaal JO9-4 57176 0-0
C 06-10-2018 10:00 Grenswachters JO9-1 FC Bergen JO9-2 95103 0-0
C 29-09-2018 09:00 FC Bergen JO9-2 WHS JO9-1 58506 0-0
C 29-09-2018 09:30 METO JO9-1 DOSKO JO9-1 58224 0-0
C 29-09-2018 10:00 SC Kruisland JO9-1 Tholense Boys JO9-2 60412 0-0
C 29-09-2018 10:15 Roosendaal JO9-4 Cluzona JO9-1 58462 0-0
C 29-09-2018 09:30 Grenswachters JO9-1 Krabbendijke JO9-1 95102 0-0
C 22-09-2018 11:00 Tholense Boys JO9-2 Grenswachters JO9-1 95101 0-0
C 22-09-2018 09:30 WHS JO9-1 Duiveland JO9-1 59560 0-0
C 22-09-2018 10:45 DOSKO JO9-1 Roosendaal JO9-4 59219 0-0
C 22-09-2018 09:45 Krabbendijke JO9-1 FC Bergen JO9-2 57818 0-0
C 22-09-2018 09:30 Cluzona JO9-1 SC Kruisland JO9-1 57035 0-0
C 22-09-2018 09:15 VVC'68 JO9-1 METO JO9-1 58293 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 26-09-2018 18:30 WHS JO9-1 Tholense Boys JO9-2 13312 1-8
B 15-09-2018 11:15 Tholense Boys JO9-2 VVC'68 JO9-1 13715 0-14
B 01-09-2018 09:15 VVC'68 JO9-1 WHS JO9-1 13505 23-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVC'68 JO9-1 2 2 0 0 6 37 2 35 0
2 Tholense Boys JO9-2 2 1 0 1 3 8 15 -7 0
3 WHS JO9-1 2 0 0 2 0 3 31 -28 0

Training

Berichten



Terug naar boven