0278 Onder 7 competitie (najaar)

Pupillen - Tholense Boys JO7-1

Teamleden

Spelers
Cato Buscop        
Teun van Esbroek        
Michael van Esbroek        
Floor Nieuwkoop        
Ermillio Rodriguez        
Sven van de Velde        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:00 SC Welberg JO7-1G BSC JO7-1 63656 0-0
C 08-12-2018 12:00 ODIO JO7-1 Grenswachters JO7-1 64782 0-0
C 08-12-2018 10:00 METO JO7-1 Tholense Boys JO7-1 93205 0-0
C 08-12-2018 10:00 Krabbendijke JO7-1 Nieuw Borgvliet JO7-1 64688 0-0
C 08-12-2018 09:30 Cluzona JO7-1 DOSKO JO7-1G 64464 0-0
C 08-12-2018 09:00 SPS JO7-1 Rillandia JO7-1 78941 0-0
C 24-11-2018 09:00 SPS JO7-1 DOSKO JO7-1G 78940 0-0
C 24-11-2018 09:00 SC Welberg JO7-1G Grenswachters JO7-1 64075 0-0
C 24-11-2018 09:30 Rillandia JO7-1 Nieuw Borgvliet JO7-1 64390 0-0
C 24-11-2018 09:30 Cluzona JO7-1 Tholense Boys JO7-1 64543 0-0
C 24-11-2018 10:30 METO JO7-1 Krabbendijke JO7-1 93204 0-0
C 24-11-2018 11:15 ODIO JO7-1 BSC JO7-1 64349 0-0
C 17-11-2018 10:00 Krabbendijke JO7-1 SPS JO7-1 94111 0-0
C 17-11-2018 10:00 BSC JO7-1 METO JO7-1 93195 0-0
C 10-11-2018 09:00 SPS JO7-1 Tholense Boys JO7-1 78939 0-0
C 10-11-2018 09:30 Cluzona JO7-1 BSC JO7-1 63862 0-0
C 10-11-2018 09:30 Rillandia JO7-1 Grenswachters JO7-1 64595 0-0
C 10-11-2018 10:00 Nieuw Borgvliet JO7-1 DOSKO JO7-1G 64479 0-0
C 10-11-2018 09:30 METO JO7-1 SC Welberg JO7-1G 93203 0-0
C 10-11-2018 11:00 ODIO JO7-1 Krabbendijke JO7-1 63464 0-0
C 03-11-2018 09:30 Cluzona JO7-1 SPS JO7-1 78938 0-0
C 03-11-2018 10:00 BSC JO7-1 Grenswachters JO7-1 64564 0-0
C 03-11-2018 09:00 SC Welberg JO7-1G Nieuw Borgvliet JO7-1 64038 0-0
C 03-11-2018 10:00 Krabbendijke JO7-1 Tholense Boys JO7-1 64786 0-0
C 03-11-2018 10:00 METO JO7-1 DOSKO JO7-1G 93202 0-0
C 03-11-2018 12:30 ODIO JO7-1 Rillandia JO7-1 64878 0-0
C 27-10-2018 10:00 SPS JO7-1 ODIO JO7-1 78937 0-0
C 27-10-2018 10:45 DOSKO JO7-1G Krabbendijke JO7-1 64366 0-0
C 27-10-2018 09:30 Grenswachters JO7-1 METO JO7-1 93201 0-0
C 27-10-2018 09:30 Tholense Boys JO7-1 BSC JO7-1 63718 0-0
C 27-10-2018 09:30 Rillandia JO7-1 SC Welberg JO7-1G 64046 0-0
C 20-10-2018 10:00 Nieuw Borgvliet JO7-1 Cluzona JO7-1 64434 0-0
C 13-10-2018 10:00 BSC JO7-1 Nieuw Borgvliet JO7-1 64698 0-0
C 13-10-2018 10:00 Krabbendijke JO7-1 Rillandia JO7-1 64690 0-0
C 13-10-2018 09:30 Tholense Boys JO7-1 DOSKO JO7-1G 63821 0-0
C 13-10-2018 10:30 Cluzona JO7-1 Grenswachters JO7-1 64195 0-0
C 13-10-2018 09:00 SC Welberg JO7-1G ODIO JO7-1 63654 0-0
C 10-10-2018 18:30 METO JO7-1 SPS JO7-1 93200 0-0
C 06-10-2018 09:30 SPS JO7-1 SC Welberg JO7-1G 78936 0-0
C 06-10-2018 09:30 Grenswachters JO7-1 Krabbendijke JO7-1 63973 0-0
C 06-10-2018 09:45 ODIO JO7-1 Cluzona JO7-1 63883 0-0
C 06-10-2018 10:45 DOSKO JO7-1G BSC JO7-1 64342 0-0
C 06-10-2018 10:00 Nieuw Borgvliet JO7-1 Tholense Boys JO7-1 64307 0-0
C 06-10-2018 09:30 Rillandia JO7-1 METO JO7-1 93199 0-0
C 29-09-2018 10:00 BSC JO7-1 SPS JO7-1 78935 0-0
C 29-09-2018 09:15 Krabbendijke JO7-1 SC Welberg JO7-1G 63680 0-0
C 29-09-2018 09:30 Tholense Boys JO7-1 Grenswachters JO7-1 63580 0-0
C 29-09-2018 10:45 DOSKO JO7-1G Rillandia JO7-1 63508 0-0
C 29-09-2018 10:00 Nieuw Borgvliet JO7-1 ODIO JO7-1 64831 0-0
C 29-09-2018 10:00 METO JO7-1 Cluzona JO7-1 93198 0-0
C 22-09-2018 09:00 SC Welberg JO7-1G Tholense Boys JO7-1 64262 0-0
C 22-09-2018 09:45 ODIO JO7-1 Vosmeer JO7-1 63768 0-0
C 22-09-2018 09:30 Grenswachters JO7-1 DOSKO JO7-1G 63805 0-0
C 22-09-2018 09:30 Rillandia JO7-1 BSC JO7-1 64141 0-0
C 22-09-2018 09:00 SPS JO7-1 Nieuw Borgvliet JO7-1 78934 0-0
C 22-09-2018 09:45 ODIO JO7-1 METO JO7-1 93197 0-0
C 22-09-2018 09:30 Cluzona JO7-1 Krabbendijke JO7-1 63983 0-0
C 15-09-2018 09:30 Rillandia JO7-1 Cluzona JO7-1 64077 0-0
C 15-09-2018 09:30 Tholense Boys JO7-1 ODIO JO7-1 63795 0-0
C 15-09-2018 11:00 Nieuw Borgvliet JO7-1 METO JO7-1 93196 0-0
C 15-09-2018 09:30 Grenswachters JO7-1 SPS JO7-1 78933 0-0
C 15-09-2018 10:45 DOSKO JO7-1G SC Welberg JO7-1G 63510 0-0
C 15-09-2018 10:00 BSC JO7-1 Krabbendijke JO7-1 64027 0-0
C 08-09-2018 09:00 SC Welberg JO7-1G Cluzona JO7-1 64570 0-0
C 08-09-2018 09:30 Grenswachters JO7-1 Nieuw Borgvliet JO7-1 64888 0-0
C 08-09-2018 10:00 Krabbendijke JO7-1 SPS JO7-1 78932 0-0
C 08-09-2018 08:45 Tholense Boys JO7-1 Rillandia JO7-1 63942 0-0
C 08-09-2018 10:45 DOSKO JO7-1G ODIO JO7-1 64413 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 11:00 Tholense Boys JO7-1 VVR JO7-2 137961 0-0
C 25-05-2019 11:00 BSC JO7-2 Klundert JO7-2 138527 0-0
C 25-05-2019 10:45 DOSKO JO7-1G Rillandia JO7-1 138710 0-0
C 25-05-2019 10:00 Nieuw Borgvliet JO7-1 Cluzona JO7-2 138642 0-0
C 25-05-2019 09:30 Internos JO7-2 Prinsenland JO7-2 137914 0-0
C 25-05-2019 11:00 SEOLTO JO7-1 Achtmaal JO7-2 139235 0-0
C 18-05-2019 10:00 VVR JO7-2 Internos JO7-2 138947 0-0
C 18-05-2019 09:30 Cluzona JO7-2 SEOLTO JO7-1 138952 0-0
C 18-05-2019 10:00 Prinsenland JO7-2 Nieuw Borgvliet JO7-1 138320 0-0
C 18-05-2019 10:00 Klundert JO7-2 DOSKO JO7-1G 139405 0-0
C 18-05-2019 10:00 Achtmaal JO7-2 Tholense Boys JO7-1 137869 0-0
C 18-05-2019 09:30 Rillandia JO7-1 BSC JO7-2 138603 0-0
C 11-05-2019 09:30 Tholense Boys JO7-1 Klundert JO7-2 137679 0-0
C 11-05-2019 09:30 Rillandia JO7-1 Achtmaal JO7-2 138366 0-0
C 11-05-2019 10:45 DOSKO JO7-1G Cluzona JO7-2 138581 0-0
C 11-05-2019 10:00 Nieuw Borgvliet JO7-1 VVR JO7-2 139512 0-0
C 11-05-2019 10:00 BSC JO7-2 Prinsenland JO7-2 138705 0-0
C 11-05-2019 11:00 SEOLTO JO7-1 Internos JO7-2 138171 0-0
C 04-05-2019 09:30 Cluzona JO7-2 Tholense Boys JO7-1 138312 0-0
C 04-05-2019 10:00 Achtmaal JO7-2 DOSKO JO7-1G 139167 0-0
C 04-05-2019 10:00 VVR JO7-2 BSC JO7-2 139112 0-0
C 04-05-2019 10:00 Klundert JO7-2 Rillandia JO7-1 137637 0-0
C 04-05-2019 10:00 Prinsenland JO7-2 SEOLTO JO7-1 139021 0-0
C 04-05-2019 09:30 Internos JO7-2 Nieuw Borgvliet JO7-1 137826 0-0
C 20-04-2019 10:00 Nieuw Borgvliet JO7-1 Achtmaal JO7-2 137998 0-0
C 13-04-2019 11:00 SEOLTO JO7-1 Nieuw Borgvliet JO7-1 138798 0-0
C 13-04-2019 11:00 DOSKO JO7-1G VVR JO7-2 138782 0-0
C 13-04-2019 10:00 BSC JO7-2 Achtmaal JO7-2 137814 0-0
C 13-04-2019 10:00 Tholense Boys JO7-1 Internos JO7-2 137918 0-0
C 13-04-2019 10:00 Klundert JO7-2 Prinsenland JO7-2 139546 0-0
C 13-04-2019 09:30 Rillandia JO7-1 Cluzona JO7-2 138899 0-0
C 10-04-2019 18:30 Internos JO7-2 DOSKO JO7-1G 137644 0-0
C 06-04-2019 10:00 Nieuw Borgvliet JO7-1 Tholense Boys JO7-1 139150 0-0
C 06-04-2019 09:30 Cluzona JO7-2 BSC JO7-2 139576 0-0
C 06-04-2019 09:30 Internos JO7-2 Rillandia JO7-1 138460 0-0
C 06-04-2019 10:00 Prinsenland JO7-2 DOSKO JO7-1G 139427 0-0
C 06-04-2019 10:00 VVR JO7-2 SEOLTO JO7-1 139360 0-0
C 06-04-2019 10:00 Achtmaal JO7-2 Klundert JO7-2 137502 0-0
C 30-03-2019 10:00 Achtmaal JO7-2 Internos JO7-2 139494 0-0
C 30-03-2019 09:30 Cluzona JO7-2 Klundert JO7-2 139256 0-0
C 30-03-2019 10:00 VVR JO7-2 Prinsenland JO7-2 138708 0-0
C 30-03-2019 11:00 SEOLTO JO7-1 Rillandia JO7-1 137685 0-0
C 23-03-2019 09:30 Rillandia JO7-1 VVR JO7-2 138922 0-0
C 23-03-2019 09:30 Tholense Boys JO7-1 Prinsenland JO7-2 139331 0-0
C 23-03-2019 10:00 Klundert JO7-2 Internos JO7-2 138430 0-0
C 23-03-2019 10:00 Achtmaal JO7-2 Cluzona JO7-2 138254 0-0
C 23-03-2019 10:45 DOSKO JO7-1G Nieuw Borgvliet JO7-1 137653 0-0
C 23-03-2019 10:00 BSC JO7-2 SEOLTO JO7-1 139356 0-0
C 16-03-2019 11:00 BSC JO7-2 Tholense Boys JO7-1 138718 0-0
C 09-03-2019 09:30 Rillandia JO7-1 Nieuw Borgvliet JO7-1 137702 0-0
C 09-03-2019 09:30 Tholense Boys JO7-1 SEOLTO JO7-1 138252 0-0
C 09-03-2019 10:00 Prinsenland JO7-2 Cluzona JO7-2 139009 0-0
C 09-03-2019 10:00 Klundert JO7-2 VVR JO7-2 137818 0-0
C 09-03-2019 11:00 DOSKO JO7-1G BSC JO7-2 138304 0-0
C 16-02-2019 11:00 SEOLTO JO7-1 DOSKO JO7-1G 138631 0-0
C 16-02-2019 10:00 Nieuw Borgvliet JO7-1 Klundert JO7-2 138671 0-0
C 16-02-2019 10:00 Tholense Boys JO7-1 Rillandia JO7-1 139182 0-0
C 16-02-2019 10:00 VVR JO7-2 Cluzona JO7-2 138831 0-0
C 16-02-2019 10:00 Prinsenland JO7-2 Achtmaal JO7-2 139532 0-0
C 16-02-2019 09:30 Internos JO7-2 BSC JO7-2 138874 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Cluzona JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Smerdiek JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tholense Boys JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Steenbergen JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DOSKO JO7-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NOAD'67 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DVO'60 JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 WHS JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Vosmeer JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SC Welberg JO7-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven