251 Meiden Onder 13 competitie 8x8 (voorjaar)

Pupillen - ST Tholense Boys/ WHS MO13-1

Teamleden

Spelers
Heert Andringa        
Nora Benjilali        
Gitte Boudeling        
Charlotte Burger        
Alicia Dusslier        
Amy van Hel        
Evi de Korte        
Zoe Wezenaar        
Daisy Yap        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 10:15 DIA MO13-1 Sprundel MO13-1
C 04-05-2019 10:30 Tholense Boys MO13-1 DVO'60 MO13-1
C 04-05-2019 10:45 Baronie MO13-2 Moerse Boys MO13-1
C 04-05-2019 13:00 Achtmaal MO13-1 WDS'19 MO13-1
C 11-05-2019 11:15 Sprundel MO13-1 Baronie MO13-2
C 11-05-2019 10:00 BSC MO13-1 DIA MO13-1
C 11-05-2019 08:45 Moerse Boys MO13-1 RSV MO13-1
C 11-05-2019 08:30 Unitas'30 MO13-3 Achtmaal MO13-1
C 11-05-2019 08:30 WDS'19 MO13-1 Tholense Boys MO13-1
C 18-05-2019 08:30 WDS'19 MO13-1 Sprundel MO13-1
C 18-05-2019 09:30 Tholense Boys MO13-1 Unitas'30 MO13-3
C 18-05-2019 10:15 DIA MO13-1 RSV MO13-1
C 18-05-2019 10:30 Baronie MO13-2 BSC MO13-1
C 21-05-2019 19:00 Achtmaal MO13-1 DVO'60 MO13-1
C 23-05-2019 19:00 RSV MO13-1 BSC MO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 20-04-2019 11:00 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 Achtmaal MO13-1 Afgeschermd 141945 5 - 4
C 13-04-2019 11:15 Sprundel MO13-1 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 F.P. (Peter) de Koning 142240 2 - 20
C 30-03-2019 10:00 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 RSV MO13-1 H. (Heert) Andringa 142057 4 - 1
C 16-03-2019 10:00 BSC MO13-1 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 F. (Frans) de Laet 142186 3 - 7
C 23-02-2019 10:30 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 DIA MO13-1 E (Eric) Opree 142193 3 - 3
C 16-02-2019 11:30 Baronie MO13-2 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 D. (Daniek) de Crom 142217 2 - 3
C 15-12-2018 afgelast ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 Moerse Boys MO13-1 B. (Brandon) vanAs 68745 -
C 08-12-2018 10:45 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 Sprundel MO13-1 B. (Brandon) vanAs 94735 16 - 0
C 01-12-2018 10:00 WDS\'19 MO13-2 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 Q. (Quinten) vanZalen 94733 1 - 4
C 24-11-2018 vervallen BSC MO13-1 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 68783
C 24-11-2018 09:00 DVO'60 MO13-1 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 Afgeschermd 94731 2 - 9
C 17-11-2018 vervallen ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 RSV MO13-1 68656
C 10-11-2018 vervallen Achtmaal MO13-1 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 68763
C 10-11-2018 vervallen ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 BSC MO13-1 94727
C 03-11-2018 11:00 RSV MO13-1 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 J.P. (Jan) vanBalkom 94726 2 - 2
C 27-10-2018 10:00 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 Achtmaal MO13-1 G. (Greet) Potappel 94724 1 - 2
C 13-10-2018 11:15 Sprundel MO13-1 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 Afgeschermd 68642 1 - 17
C 06-10-2018 10:45 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 WDS'19 MO13-2 E (Eric) Opree 68557 17 - 1
C 29-09-2018 09:30 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 DVO'60 MO13-1 Afgeschermd 68730 5 - 0
B 26-09-2018 18:45 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 FC Axel MO13-1 G. (Greet) Potappel 21930 10 - 0
C 22-09-2018 09:15 Moerse Boys MO13-1 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 H. (Hans) vanPeppen 94715 4 - 8
B 15-09-2018 13:00 Achtmaal MO13-1 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 Afgeschermd 21931 6 - 4
B 01-09-2018 12:30 BSC MO13-1 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 M.F. Hollander 21929 7 - 7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 20-04-2019 11:00 Tholense Boys MO13-1 Achtmaal MO13-1 141945 5-4
C 13-04-2019 13:00 Achtmaal MO13-1 Baronie MO13-2 142219 6-2
C 13-04-2019 11:15 Sprundel MO13-1 Tholense Boys MO13-1 142240 2-20
C 13-04-2019 09:00 DVO'60 MO13-1 DIA MO13-1 142366 0-4
C 13-04-2019 08:45 Moerse Boys MO13-1 BSC MO13-1 142201 4-0
C 13-04-2019 12:15 Unitas'30 MO13-3 RSV MO13-1 142074 1-5
C 06-04-2019 11:15 BSC MO13-1 Unitas'30 MO13-3 142041 1-3
C 06-04-2019 10:30 DIA MO13-1 Moerse Boys MO13-1 142243 1-0
C 06-04-2019 12:15 RSV MO13-1 WDS'19 MO13-1 142035 0-2
C 06-04-2019 12:30 Baronie MO13-2 DVO'60 MO13-1 142213 6-1
C 30-03-2019 11:15 Sprundel MO13-1 Unitas'30 MO13-3 142125 1-14
C 30-03-2019 11:30 DIA MO13-1 Baronie MO13-2 142318 7-1
C 30-03-2019 08:45 Moerse Boys MO13-1 WDS'19 MO13-1 142301 3-0
C 30-03-2019 10:00 Tholense Boys MO13-1 RSV MO13-1 142057 4-1
C 23-03-2019 13:00 Achtmaal MO13-1 RSV MO13-1 142355 3-0
C 23-03-2019 11:15 Sprundel MO13-1 Moerse Boys MO13-1 142305 0-11
C 23-03-2019 09:00 DVO'60 MO13-1 BSC MO13-1 141989 1-3
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 MO13-3 Baronie MO13-2 142323 10-0
C 23-03-2019 08:30 WDS'19 MO13-1 DIA MO13-1 142103 1-1
C 16-03-2019 12:00 RSV MO13-1 DVO'60 MO13-1 142071 4-1
C 16-03-2019 10:00 BSC MO13-1 Tholense Boys MO13-1 142186 3-7
C 09-03-2019 13:00 Achtmaal MO13-1 DIA MO13-1 141943 1-5
C 09-03-2019 08:30 WDS'19 MO13-1 BSC MO13-1 142148 4-2
C 09-03-2019 08:30 Unitas'30 MO13-3 Moerse Boys MO13-1 142065 4-1
C 09-03-2019 09:00 DVO'60 MO13-1 Sprundel MO13-1 142140 4-0
C 23-02-2019 10:30 Tholense Boys MO13-1 DIA MO13-1 142193 3-3
C 23-02-2019 09:30 WDS'19 MO13-1 Baronie MO13-2 142182 4-4
C 16-02-2019 08:45 Moerse Boys MO13-1 DVO'60 MO13-1 142018 8-0
C 16-02-2019 10:00 BSC MO13-1 Achtmaal MO13-1 142155 1-3
C 16-02-2019 11:30 Baronie MO13-2 Tholense Boys MO13-1 142217 2-3
C 16-02-2019 13:30 RSV MO13-1 Sprundel MO13-1 141992 8-0
C 16-02-2019 08:30 Unitas'30 MO13-3 WDS'19 MO13-1 142097 1-1
C 09-02-2019 09:00 DVO'60 MO13-1 Unitas'30 MO13-3 142192 1-2
C 09-02-2019 13:00 Achtmaal MO13-1 Moerse Boys MO13-1 141955 4-1
C 09-02-2019 11:15 Sprundel MO13-1 BSC MO13-1 142062 0-14
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 26-09-2018 18:45 Tholense Boys MO13-1 FC Axel MO13-1 21930 10-0
B 15-09-2018 12:30 BSC MO13-1 FC Axel MO13-1 18391 9-0
B 15-09-2018 13:00 Achtmaal MO13-1 Tholense Boys MO13-1 21931 6-4
B 08-09-2018 13:00 Achtmaal MO13-1 BSC MO13-1 18491 4-3
B 01-09-2018 10:00 FC Axel MO13-1 Achtmaal MO13-1 18373 0-15
B 01-09-2018 12:30 BSC MO13-1 Tholense Boys MO13-1 21929 7-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 11:00 Tholense Boys MO13-1 Moerse Boys MO13-1 68745 0-0
C 15-12-2018 09:45 WDS'19 MO13-2 Achtmaal MO13-1 94729 1-2
C 08-12-2018 10:45 Tholense Boys MO13-1 Sprundel MO13-1 94735 16-0
C 08-12-2018 09:00 DVO'60 MO13-1 Achtmaal MO13-1 94737 1-4
C 08-12-2018 08:45 Moerse Boys MO13-1 RSV MO13-1 94736 1-3
C 01-12-2018 13:00 Achtmaal MO13-1 Moerse Boys MO13-1 94734 4-3
C 01-12-2018 11:15 Sprundel MO13-1 DVO'60 MO13-1 68725 0-8
C 01-12-2018 10:00 WDS'19 MO13-2 Tholense Boys MO13-1 94733 1-4
C 24-11-2018 08:45 Moerse Boys MO13-1 Sprundel MO13-1 94732 12-0
C 24-11-2018 09:00 DVO'60 MO13-1 Tholense Boys MO13-1 94731 2-9
C 24-11-2018 11:00 RSV MO13-1 WDS'19 MO13-2 94730 4-0
C 17-11-2018 13:00 Achtmaal MO13-1 RSV MO13-1 68660 1-0
C 17-11-2018 08:30 WDS'19 MO13-2 DVO'60 MO13-1 68481 1-3
C 10-11-2018 11:15 Sprundel MO13-1 RSV MO13-1 94728 1-7
C 10-11-2018 09:00 DVO'60 MO13-1 Moerse Boys MO13-1 68654 1-5
C 03-11-2018 11:00 RSV MO13-1 Tholense Boys MO13-1 94726 2-2
C 03-11-2018 08:45 Moerse Boys MO13-1 WDS'19 MO13-2 68495 7-1
C 03-11-2018 13:00 Achtmaal MO13-1 Sprundel MO13-1 68804 9-0
C 27-10-2018 09:00 DVO'60 MO13-1 RSV MO13-1 68467 0-7
C 27-10-2018 10:00 Tholense Boys MO13-1 Achtmaal MO13-1 94724 1-2
C 27-10-2018 11:15 Sprundel MO13-1 WDS'19 MO13-2 94722 2-2
C 13-10-2018 08:30 WDS'19 MO13-2 BSC MO13-1 94721 0-0
C 13-10-2018 11:15 Sprundel MO13-1 Tholense Boys MO13-1 68642 1-17
C 13-10-2018 13:00 Achtmaal MO13-1 DVO'60 MO13-1 68684 6-0
C 13-10-2018 11:00 RSV MO13-1 Moerse Boys MO13-1 68465 0-0
C 06-10-2018 09:00 DVO'60 MO13-1 Sprundel MO13-1 94720 9-0
C 06-10-2018 08:45 Moerse Boys MO13-1 Achtmaal MO13-1 68544 2-2
C 06-10-2018 10:45 Tholense Boys MO13-1 WDS'19 MO13-2 68557 17-1
C 06-10-2018 09:00 DVO'60 MO13-1 BSC MO13-1 68585 0-0
C 06-10-2018 12:30 BSC MO13-1 RSV MO13-1 94719 0-0
C 29-09-2018 08:30 WDS'19 MO13-2 RSV MO13-1 68767 0-5
C 29-09-2018 11:15 Sprundel MO13-1 Moerse Boys MO13-1 68584 0-6
C 29-09-2018 09:30 Tholense Boys MO13-1 DVO'60 MO13-1 68730 5-0
C 29-09-2018 13:00 Achtmaal MO13-1 BSC MO13-1 94718 0-0
C 22-09-2018 09:15 Moerse Boys MO13-1 Tholense Boys MO13-1 94715 4-8
C 22-09-2018 11:00 RSV MO13-1 Achtmaal MO13-1 94717 2-2
C 22-09-2018 12:30 BSC MO13-1 Sprundel MO13-1 94716 0-0
C 22-09-2018 09:00 DVO'60 MO13-1 WDS'19 MO13-2 94714 6-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys MO13-1 6 5 1 0 16 42 15 27 0
2 Unitas'30 MO13-3 7 5 1 1 16 35 10 25 0
3 DIA MO13-1 6 4 2 0 14 21 6 15 0
4 Achtmaal MO13-1 6 4 0 2 12 21 14 7 0
5 Moerse Boys MO13-1 7 4 0 3 12 28 9 19 0
6 RSV MO13-1 6 3 0 3 9 18 11 7 0
7 WDS'19 MO13-1 6 2 3 1 9 12 11 1 0
8 BSC MO13-1 7 2 0 5 6 24 22 2 0
9 Baronie MO13-2 6 1 1 4 4 15 31 -16 0
10 DVO'60 MO13-1 7 1 0 6 3 8 27 -19 0
11 Sprundel MO13-1 6 0 0 6 0 3 71 -68 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achtmaal MO13-1 3 3 0 0 9 25 7 18 0
2 Tholense Boys MO13-1 3 1 1 1 4 21 13 8 0
3 BSC MO13-1 3 1 1 1 4 19 11 8 0
4 FC Axel MO13-1 3 0 0 3 0 0 34 -34 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achtmaal MO13-1 9 7 2 0 23 32 10 22 0
2 Tholense Boys MO13-1 9 7 1 1 22 79 13 66 0
3 RSV MO13-1 9 5 3 1 18 30 7 23 0
4 Moerse Boys MO13-1 9 4 2 3 14 40 19 21 0
5 DVO'60 MO13-1 10 4 0 6 12 30 38 -8 0
6 WDS'19 MO13-2 9 0 1 8 1 8 50 -42 0
7 Sprundel MO13-1 9 0 1 8 1 4 86 -82 0

Training

Berichten



Terug naar boven