0276 Onder 8 competitie (najaar)

Pupillen - Tholense Boys JO8-1

Teamleden

Spelers
Aymane Benhammou        
Jolie de Frel        
Lars van Houdt        
Joscelin van Houdt        
Nikki Keur        
Stijn Metske        
Noor Pennings        
Jamie Verspuij        
Sem Visser        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
B 31-08-2019 09:30 Tholense Boys JO8-1 DGBC JO8-1G 14291 Sportpark De Bent
B 07-09-2019 08:30 Prinsenland JO8-1 Tholense Boys JO8-1 14543 Sportpark Molenkreek
B 14-09-2019 09:00 Halsteren JO8-1 Tholense Boys JO8-1 14799 Sportpark De beek
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 31-08-2019 08:30 Halsteren JO8-1 Prinsenland JO8-1
B 31-08-2019 09:30 Tholense Boys JO8-1 DGBC JO8-1G
B 07-09-2019 08:30 DGBC JO8-1G Halsteren JO8-1
B 07-09-2019 08:30 Prinsenland JO8-1 Tholense Boys JO8-1
B 14-09-2019 08:30 DGBC JO8-1G Prinsenland JO8-1
B 14-09-2019 09:00 Halsteren JO8-1 Tholense Boys JO8-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 25-05-2019 09:30 Tholense Boys JO8-1 BSC JO8-2 136205
C 18-05-2019 10:30 Alliance JO8-1 Tholense Boys JO8-1 134072
C 11-05-2019 vervallen MOC'17 JO8-7 Tholense Boys JO8-1 134348
C 04-05-2019 vervallen Tholense Boys JO8-1 MOC'17 JO8-3 135160
C 13-04-2019 vervallen RSV JO8-1 Tholense Boys JO8-1 136261
C 06-04-2019 09:30 Tholense Boys JO8-1 Roosendaal JO8-3 136908
C 30-03-2019 vervallen Tholense Boys JO8-1 DOSKO JO8-1 135782
C 23-03-2019 vervallen Smerdiek JO8-2 Tholense Boys JO8-1 134229
C 09-03-2019 vervallen Prinsenland JO8-1 Tholense Boys JO8-1 133963
C 16-02-2019 vervallen Tholense Boys JO8-1 Vivoo JO8-1 134399
C 09-02-2019 vervallen Halsteren JO8-2 Tholense Boys JO8-1 135242
C 08-12-2018 09:30 Cluzona JO8-1 Tholense Boys JO8-1 62708
C 01-12-2018 vervallen Tholense Boys JO8-1 Kogelvangers JO8-1 61735
C 24-11-2018 vervallen Prinsenland JO8-1 Tholense Boys JO8-1 61173
C 17-11-2018 vervallen Tholense Boys JO8-1 Roosendaal JO8-3 60499
C 10-11-2018 vervallen Roosendaal JO8-4 Tholense Boys JO8-1 61000
C 03-11-2018 vervallen Seolto JO8-2G Tholense Boys JO8-1 61564
C 27-10-2018 vervallen Tholense Boys JO8-1 Halsteren JO8-1 62175
C 13-10-2018 vervallen Hoeven JO8-1 Tholense Boys JO8-1 62667
C 06-10-2018 vervallen Tholense Boys JO8-1 DVO'60 JO8-1 62258
C 29-09-2018 09:30 Tholense Boys JO8-1 Victoria'03 JO8-2 62547
C 22-09-2018 vervallen BSC JO8-2 Tholense Boys JO8-1 60906
B 18-09-2018 18:30 Tholense Boys JO8-1 SPS JO8-1 16790 4 - 5
B 15-09-2018 09:30 Smerdiek JO8-2 Tholense Boys JO8-1 R. (Raymond) Schrauwen 16279 6 - 6
B 11-09-2018 18:30 WHS JO8-1 Tholense Boys JO8-1 15688 4 - 6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 10:15 Roosendaal JO8-4 Cluzona JO8-1 61024 0-0
C 15-12-2018 09:00 Kogelvangers JO8-1 DVO'60 JO8-1 61154 0-0
C 08-12-2018 09:30 Cluzona JO8-1 Tholense Boys JO8-1 62708 0-0
C 08-12-2018 09:00 Halsteren JO8-1 Roosendaal JO8-4 62970 0-0
C 08-12-2018 09:00 Roosendaal JO8-3 BSC JO8-2 61922 0-0
C 01-12-2018 09:00 Hoeven JO8-1 Roosendaal JO8-3 63099 0-0
C 01-12-2018 09:30 Tholense Boys JO8-1 Kogelvangers JO8-1 61735 0-0
C 01-12-2018 09:45 BSC JO8-2 Prinsenland JO8-1 61725 0-0
C 01-12-2018 10:00 DVO'60 JO8-1 Halsteren JO8-1 60675 0-0
C 24-11-2018 09:30 Cluzona JO8-1 Hoeven JO8-1 60978 0-0
C 24-11-2018 09:00 Roosendaal JO8-3 DVO'60 JO8-1 60831 0-0
C 24-11-2018 09:00 Kogelvangers JO8-1 BSC JO8-2 61650 0-0
C 24-11-2018 08:30 Prinsenland JO8-1 Tholense Boys JO8-1 61173 0-0
C 17-11-2018 08:45 Hoeven JO8-1 Victoria'03 JO8-2 63248 0-0
C 17-11-2018 09:00 Halsteren JO8-1 Prinsenland JO8-1 61218 0-0
C 17-11-2018 09:00 Kogelvangers JO8-1 Cluzona JO8-1 61600 0-0
C 17-11-2018 09:30 Tholense Boys JO8-1 Roosendaal JO8-3 60499 0-0
C 17-11-2018 09:45 BSC JO8-2 Roosendaal JO8-4 62241 0-0
C 10-11-2018 08:30 Prinsenland JO8-1 Hoeven JO8-1 60636 0-0
C 10-11-2018 09:00 Roosendaal JO8-3 Halsteren JO8-1 61359 0-0
C 10-11-2018 09:00 Roosendaal JO8-4 Tholense Boys JO8-1 61000 0-0
C 10-11-2018 09:30 Cluzona JO8-1 DVO'60 JO8-1 61696 0-0
C 10-11-2018 10:10 Victoria'03 JO8-2 BSC JO8-2 60818 0-0
C 03-11-2018 10:00 DVO'60 JO8-1 BSC JO8-2 62127 0-0
C 03-11-2018 09:30 Cluzona JO8-1 Prinsenland JO8-1 63114 0-0
C 03-11-2018 09:00 Roosendaal JO8-3 Victoria'03 JO8-2 63137 0-0
C 03-11-2018 09:00 Kogelvangers JO8-1 Roosendaal JO8-4 61928 0-0
C 03-11-2018 09:00 Halsteren JO8-1 Hoeven JO8-1 61171 0-0
C 27-10-2018 09:45 BSC JO8-2 Seolto JO8-2G 60481 0-0
C 27-10-2018 09:30 Tholense Boys JO8-1 Halsteren JO8-1 62175 0-0
C 27-10-2018 09:00 Victoria'03 JO8-2 Kogelvangers JO8-1 62664 0-0
C 27-10-2018 09:00 Hoeven JO8-1 DVO'60 JO8-1 61628 0-0
C 27-10-2018 08:30 Prinsenland JO8-1 Roosendaal JO8-3 61982 0-0
C 13-10-2018 08:45 Seolto JO8-2G Prinsenland JO8-1 61445 0-0
C 13-10-2018 09:00 Kogelvangers JO8-1 Roosendaal JO8-3 61088 0-0
C 13-10-2018 09:00 Hoeven JO8-1 Tholense Boys JO8-1 62667 0-0
C 13-10-2018 09:00 Halsteren JO8-1 Victoria'03 JO8-2 62115 0-0
C 13-10-2018 09:30 Cluzona JO8-1 BSC JO8-2 61989 0-0
C 13-10-2018 09:00 DVO'60 JO8-1 Roosendaal JO8-4 60438 0-0
C 06-10-2018 08:30 Prinsenland JO8-1 Kogelvangers JO8-1 60642 0-0
C 06-10-2018 09:00 Victoria'03 JO8-2 Seolto JO8-2G 61254 0-0
C 06-10-2018 09:00 Roosendaal JO8-4 Hoeven JO8-1 62011 0-0
C 06-10-2018 09:00 Roosendaal JO8-3 Cluzona JO8-1 60491 0-0
C 06-10-2018 09:30 Tholense Boys JO8-1 DVO'60 JO8-1 62258 0-0
C 06-10-2018 09:45 BSC JO8-2 Halsteren JO8-1 62793 0-0
C 29-09-2018 10:30 Seolto JO8-2G Cluzona JO8-1 61672 0-0
C 29-09-2018 09:00 Hoeven JO8-1 BSC JO8-2 61721 0-0
C 29-09-2018 09:00 Roosendaal JO8-4 Roosendaal JO8-3 61378 0-0
C 29-09-2018 09:00 Halsteren JO8-1 Kogelvangers JO8-1 62368 0-0
C 29-09-2018 09:30 Tholense Boys JO8-1 Victoria'03 JO8-2 62547 0-0
C 29-09-2018 10:00 DVO'60 JO8-1 Prinsenland JO8-1 63094 0-0
C 22-09-2018 09:45 BSC JO8-2 Tholense Boys JO8-1 60906 0-0
C 22-09-2018 09:30 Cluzona JO8-1 Halsteren JO8-1 61423 0-0
C 22-09-2018 09:00 Roosendaal JO8-3 Seolto JO8-2G 60774 0-0
C 22-09-2018 09:00 Kogelvangers JO8-1 Hoeven JO8-1 61991 0-0
C 22-09-2018 09:00 Victoria'03 JO8-2 DVO'60 JO8-1 61601 0-0
C 22-09-2018 08:30 Prinsenland JO8-1 Roosendaal JO8-4 61130 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-09-2018 18:30 Smerdiek JO8-2 WHS JO8-1 16867 8-4
B 18-09-2018 18:30 Tholense Boys JO8-1 SPS JO8-1 16790 4-5
B 15-09-2018 09:30 Smerdiek JO8-2 Tholense Boys JO8-1 16279 6-6
B 15-09-2018 10:00 SPS JO8-1 WHS JO8-1 16095 3-5
B 11-09-2018 18:30 WHS JO8-1 Tholense Boys JO8-1 15688 4-6
B 08-09-2018 09:30 SPS JO8-1 Smerdiek JO8-2 15533 1-11
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 09:30 Tholense Boys JO8-1 BSC JO8-2 136205 0-0
C 25-05-2019 09:30 Vivoo JO8-1 Smerdiek JO8-2 135986 0-0
C 25-05-2019 09:00 RSV JO8-1 Alliance JO8-1 135655 0-0
C 25-05-2019 08:30 MOC'17 JO8-3 Halsteren JO8-2 137080 0-0
C 25-05-2019 08:30 MOC'17 JO8-7 Prinsenland JO8-1 134831 0-0
C 25-05-2019 10:45 DOSKO JO8-1 Roosendaal JO8-3 135678 0-0
C 22-05-2019 18:30 BSC JO8-2 MOC'17 JO8-7 134308 0-0
C 18-05-2019 09:00 Halsteren JO8-2 MOC'17 JO8-7 135664 0-0
C 18-05-2019 09:00 Roosendaal JO8-3 Vivoo JO8-1 135988 0-0
C 18-05-2019 09:45 BSC JO8-2 MOC'17 JO8-3 136019 0-0
C 18-05-2019 10:30 Alliance JO8-1 Tholense Boys JO8-1 134072 0-0
C 18-05-2019 09:30 Smerdiek JO8-2 DOSKO JO8-1 134375 0-0
C 15-05-2019 18:45 Prinsenland JO8-1 RSV JO8-1 134898 0-0
C 11-05-2019 08:30 MOC'17 JO8-7 Tholense Boys JO8-1 134348 0-0
C 11-05-2019 09:00 Vivoo JO8-1 BSC JO8-2 137018 0-0
C 11-05-2019 08:30 MOC'17 JO8-3 Alliance JO8-1 134306 0-0
C 11-05-2019 09:00 RSV JO8-1 Smerdiek JO8-2 134285 0-0
C 11-05-2019 09:00 Roosendaal JO8-3 Prinsenland JO8-1 137432 0-0
C 11-05-2019 10:45 DOSKO JO8-1 Halsteren JO8-2 136326 0-0
C 04-05-2019 09:00 Halsteren JO8-2 RSV JO8-1 137465 0-0
C 04-05-2019 08:30 Prinsenland JO8-1 DOSKO JO8-1 136208 0-0
C 04-05-2019 09:30 Smerdiek JO8-2 Roosendaal JO8-3 134436 0-0
C 04-05-2019 09:30 Tholense Boys JO8-1 MOC'17 JO8-3 135160 0-0
C 04-05-2019 10:30 Alliance JO8-1 Vivoo JO8-1 135395 0-0
C 17-04-2019 19:00 Halsteren JO8-2 Smerdiek JO8-2 137302 0-0
C 13-04-2019 11:00 DOSKO JO8-1 Alliance JO8-1 136340 0-0
C 13-04-2019 09:00 Roosendaal JO8-3 Halsteren JO8-2 136242 0-0
C 13-04-2019 09:00 Vivoo JO8-1 Prinsenland JO8-1 136195 0-0
C 13-04-2019 09:00 RSV JO8-1 Tholense Boys JO8-1 136261 0-0
C 13-04-2019 08:30 MOC'17 JO8-7 MOC'17 JO8-3 136245 0-0
C 13-04-2019 10:00 Smerdiek JO8-2 BSC JO8-2 137138 0-0
C 10-04-2019 18:30 Alliance JO8-1 BSC JO8-2 135380 0-0
C 06-04-2019 10:30 Alliance JO8-1 MOC'17 JO8-7 134073 0-0
C 06-04-2019 09:45 BSC JO8-2 DOSKO JO8-1 135905 0-0
C 06-04-2019 09:30 Tholense Boys JO8-1 Roosendaal JO8-3 136908 0-0
C 06-04-2019 08:30 Prinsenland JO8-1 Smerdiek JO8-2 135658 0-0
C 06-04-2019 08:30 MOC'17 JO8-3 RSV JO8-1 134237 0-0
C 06-04-2019 09:00 Halsteren JO8-2 Vivoo JO8-1 134573 0-0
C 30-03-2019 09:30 Smerdiek JO8-2 Alliance JO8-1 151703 0-0
C 30-03-2019 09:30 Vivoo JO8-1 RSV JO8-1 133955 0-0
C 30-03-2019 10:45 Tholense Boys JO8-1 DOSKO JO8-1 135782 0-0
C 23-03-2019 10:45 DOSKO JO8-1 MOC'17 JO8-3 134933 0-0
C 23-03-2019 08:30 Prinsenland JO8-1 Halsteren JO8-2 137365 0-0
C 23-03-2019 09:00 RSV JO8-1 BSC JO8-2 135426 0-0
C 23-03-2019 09:00 Vivoo JO8-1 MOC'17 JO8-7 135445 0-0
C 23-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-3 Alliance JO8-1 134230 0-0
C 23-03-2019 11:00 Smerdiek JO8-2 Tholense Boys JO8-1 134229 0-0
C 16-03-2019 08:30 MOC'17 JO8-7 Roosendaal JO8-3 134796 0-0
C 16-03-2019 08:30 MOC'17 JO8-3 Prinsenland JO8-1 135587 0-0
C 09-03-2019 09:45 DOSKO JO8-1 Vivoo JO8-1 134372 0-0
C 09-03-2019 09:45 BSC JO8-2 Halsteren JO8-2 135612 0-0
C 09-03-2019 08:30 Prinsenland JO8-1 Tholense Boys JO8-1 133963 0-0
C 09-03-2019 09:00 RSV JO8-1 MOC'17 JO8-7 134132 0-0
C 09-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-3 MOC'17 JO8-3 135914 0-0
C 09-03-2019 09:30 Smerdiek JO8-2 Alliance JO8-1 134838 0-0
C 23-02-2019 11:00 Prinsenland JO8-1 Alliance JO8-1 134396 0-0
C 16-02-2019 08:30 MOC'17 JO8-7 DOSKO JO8-1 134835 0-0
C 16-02-2019 11:00 Tholense Boys JO8-1 Vivoo JO8-1 134399 0-0
C 16-02-2019 10:30 Alliance JO8-1 Halsteren JO8-2 135826 0-0
C 16-02-2019 09:45 BSC JO8-2 Prinsenland JO8-1 135589 0-0
C 16-02-2019 09:00 RSV JO8-1 Roosendaal JO8-3 134879 0-0
C 16-02-2019 08:30 MOC'17 JO8-3 Smerdiek JO8-2 134793 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BSC JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 METO JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tholense Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DGBC JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Roosendaal JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Grenswachters JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Moerse Boys JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Halsteren JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 MOC'17 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Cluzona JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 MOC'17 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Tholense Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DGBC JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Prinsenland JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven