0276 Onder 8 competitie (najaar)

Pupillen - Tholense Boys JO8-1

Teamleden

Spelers
Aymane Benhammou        
Jolie de Frel        
Lars van Houdt        
Joscelin van Houdt        
Nikki Keur        
Stijn Metske        
Noor Pennings        
Jamie Verspuij        
Sem Visser        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 10:15 Roosendaal JO8-4 Cluzona JO8-1 61024 0-0
C 15-12-2018 09:00 Kogelvangers JO8-1 DVO'60 JO8-1 61154 0-0
C 08-12-2018 09:30 Cluzona JO8-1 Tholense Boys JO8-1 62708 0-0
C 08-12-2018 09:00 Halsteren JO8-1 Roosendaal JO8-4 62970 0-0
C 08-12-2018 09:00 Roosendaal JO8-3 BSC JO8-2 61922 0-0
C 01-12-2018 09:00 Hoeven JO8-1 Roosendaal JO8-3 63099 0-0
C 01-12-2018 09:30 Tholense Boys JO8-1 Kogelvangers JO8-1 61735 0-0
C 01-12-2018 09:45 BSC JO8-2 Prinsenland JO8-1 61725 0-0
C 01-12-2018 10:00 DVO'60 JO8-1 Halsteren JO8-1 60675 0-0
C 24-11-2018 09:30 Cluzona JO8-1 Hoeven JO8-1 60978 0-0
C 24-11-2018 09:00 Roosendaal JO8-3 DVO'60 JO8-1 60831 0-0
C 24-11-2018 09:00 Kogelvangers JO8-1 BSC JO8-2 61650 0-0
C 24-11-2018 08:30 Prinsenland JO8-1 Tholense Boys JO8-1 61173 0-0
C 17-11-2018 08:45 Hoeven JO8-1 Victoria'03 JO8-2 63248 0-0
C 17-11-2018 09:00 Halsteren JO8-1 Prinsenland JO8-1 61218 0-0
C 17-11-2018 09:00 Kogelvangers JO8-1 Cluzona JO8-1 61600 0-0
C 17-11-2018 09:30 Tholense Boys JO8-1 Roosendaal JO8-3 60499 0-0
C 17-11-2018 09:45 BSC JO8-2 Roosendaal JO8-4 62241 0-0
C 10-11-2018 08:30 Prinsenland JO8-1 Hoeven JO8-1 60636 0-0
C 10-11-2018 09:00 Roosendaal JO8-3 Halsteren JO8-1 61359 0-0
C 10-11-2018 09:00 Roosendaal JO8-4 Tholense Boys JO8-1 61000 0-0
C 10-11-2018 09:30 Cluzona JO8-1 DVO'60 JO8-1 61696 0-0
C 10-11-2018 10:10 Victoria'03 JO8-2 BSC JO8-2 60818 0-0
C 03-11-2018 10:00 DVO'60 JO8-1 BSC JO8-2 62127 0-0
C 03-11-2018 09:30 Cluzona JO8-1 Prinsenland JO8-1 63114 0-0
C 03-11-2018 09:00 Roosendaal JO8-3 Victoria'03 JO8-2 63137 0-0
C 03-11-2018 09:00 Kogelvangers JO8-1 Roosendaal JO8-4 61928 0-0
C 03-11-2018 09:00 Halsteren JO8-1 Hoeven JO8-1 61171 0-0
C 27-10-2018 09:45 BSC JO8-2 Seolto JO8-2G 60481 0-0
C 27-10-2018 09:30 Tholense Boys JO8-1 Halsteren JO8-1 62175 0-0
C 27-10-2018 09:00 Victoria'03 JO8-2 Kogelvangers JO8-1 62664 0-0
C 27-10-2018 09:00 Hoeven JO8-1 DVO'60 JO8-1 61628 0-0
C 27-10-2018 08:30 Prinsenland JO8-1 Roosendaal JO8-3 61982 0-0
C 13-10-2018 08:45 Seolto JO8-2G Prinsenland JO8-1 61445 0-0
C 13-10-2018 09:00 Kogelvangers JO8-1 Roosendaal JO8-3 61088 0-0
C 13-10-2018 09:00 Hoeven JO8-1 Tholense Boys JO8-1 62667 0-0
C 13-10-2018 09:00 Halsteren JO8-1 Victoria'03 JO8-2 62115 0-0
C 13-10-2018 09:30 Cluzona JO8-1 BSC JO8-2 61989 0-0
C 13-10-2018 09:00 DVO'60 JO8-1 Roosendaal JO8-4 60438 0-0
C 06-10-2018 08:30 Prinsenland JO8-1 Kogelvangers JO8-1 60642 0-0
C 06-10-2018 09:00 Victoria'03 JO8-2 Seolto JO8-2G 61254 0-0
C 06-10-2018 09:00 Roosendaal JO8-4 Hoeven JO8-1 62011 0-0
C 06-10-2018 09:00 Roosendaal JO8-3 Cluzona JO8-1 60491 0-0
C 06-10-2018 09:30 Tholense Boys JO8-1 DVO'60 JO8-1 62258 0-0
C 06-10-2018 09:45 BSC JO8-2 Halsteren JO8-1 62793 0-0
C 29-09-2018 10:30 Seolto JO8-2G Cluzona JO8-1 61672 0-0
C 29-09-2018 09:00 Hoeven JO8-1 BSC JO8-2 61721 0-0
C 29-09-2018 09:00 Roosendaal JO8-4 Roosendaal JO8-3 61378 0-0
C 29-09-2018 09:00 Halsteren JO8-1 Kogelvangers JO8-1 62368 0-0
C 29-09-2018 09:30 Tholense Boys JO8-1 Victoria'03 JO8-2 62547 0-0
C 29-09-2018 10:00 DVO'60 JO8-1 Prinsenland JO8-1 63094 0-0
C 22-09-2018 09:45 BSC JO8-2 Tholense Boys JO8-1 60906 0-0
C 22-09-2018 09:30 Cluzona JO8-1 Halsteren JO8-1 61423 0-0
C 22-09-2018 09:00 Roosendaal JO8-3 Seolto JO8-2G 60774 0-0
C 22-09-2018 09:00 Kogelvangers JO8-1 Hoeven JO8-1 61991 0-0
C 22-09-2018 09:00 Victoria'03 JO8-2 DVO'60 JO8-1 61601 0-0
C 22-09-2018 08:30 Prinsenland JO8-1 Roosendaal JO8-4 61130 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-09-2018 18:30 Smerdiek JO8-2 WHS JO8-1 16867 8-4
B 18-09-2018 18:30 Tholense Boys JO8-1 SPS JO8-1 16790 4-5
B 15-09-2018 09:30 Smerdiek JO8-2 Tholense Boys JO8-1 16279 6-6
B 15-09-2018 10:00 SPS JO8-1 WHS JO8-1 16095 3-5
B 11-09-2018 18:30 WHS JO8-1 Tholense Boys JO8-1 15688 4-6
B 08-09-2018 09:30 SPS JO8-1 Smerdiek JO8-2 15533 1-11
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 09:30 Tholense Boys JO8-1 BSC JO8-2 136205 0-0
C 25-05-2019 09:30 Vivoo JO8-1 Smerdiek JO8-2 135986 0-0
C 25-05-2019 09:00 RSV JO8-1 Alliance JO8-1 135655 0-0
C 25-05-2019 08:30 MOC'17 JO8-3 Halsteren JO8-2 137080 0-0
C 25-05-2019 08:30 MOC'17 JO8-7 Prinsenland JO8-1 134831 0-0
C 25-05-2019 10:45 DOSKO JO8-1 Roosendaal JO8-3 135678 0-0
C 22-05-2019 18:30 BSC JO8-2 MOC'17 JO8-7 134308 0-0
C 18-05-2019 09:00 Halsteren JO8-2 MOC'17 JO8-7 135664 0-0
C 18-05-2019 09:00 Roosendaal JO8-3 Vivoo JO8-1 135988 0-0
C 18-05-2019 09:45 BSC JO8-2 MOC'17 JO8-3 136019 0-0
C 18-05-2019 10:30 Alliance JO8-1 Tholense Boys JO8-1 134072 0-0
C 18-05-2019 09:30 Smerdiek JO8-2 DOSKO JO8-1 134375 0-0
C 15-05-2019 18:45 Prinsenland JO8-1 RSV JO8-1 134898 0-0
C 11-05-2019 08:30 MOC'17 JO8-7 Tholense Boys JO8-1 134348 0-0
C 11-05-2019 09:00 Vivoo JO8-1 BSC JO8-2 137018 0-0
C 11-05-2019 08:30 MOC'17 JO8-3 Alliance JO8-1 134306 0-0
C 11-05-2019 09:00 RSV JO8-1 Smerdiek JO8-2 134285 0-0
C 11-05-2019 09:00 Roosendaal JO8-3 Prinsenland JO8-1 137432 0-0
C 11-05-2019 10:45 DOSKO JO8-1 Halsteren JO8-2 136326 0-0
C 04-05-2019 09:00 Halsteren JO8-2 RSV JO8-1 137465 0-0
C 04-05-2019 08:30 Prinsenland JO8-1 DOSKO JO8-1 136208 0-0
C 04-05-2019 09:30 Smerdiek JO8-2 Roosendaal JO8-3 134436 0-0
C 04-05-2019 09:30 Tholense Boys JO8-1 MOC'17 JO8-3 135160 0-0
C 04-05-2019 10:30 Alliance JO8-1 Vivoo JO8-1 135395 0-0
C 17-04-2019 19:00 Halsteren JO8-2 Smerdiek JO8-2 137302 0-0
C 13-04-2019 11:00 DOSKO JO8-1 Alliance JO8-1 136340 0-0
C 13-04-2019 09:00 Roosendaal JO8-3 Halsteren JO8-2 136242 0-0
C 13-04-2019 09:00 Vivoo JO8-1 Prinsenland JO8-1 136195 0-0
C 13-04-2019 09:00 RSV JO8-1 Tholense Boys JO8-1 136261 0-0
C 13-04-2019 08:30 MOC'17 JO8-7 MOC'17 JO8-3 136245 0-0
C 13-04-2019 10:00 Smerdiek JO8-2 BSC JO8-2 137138 0-0
C 10-04-2019 18:30 Alliance JO8-1 BSC JO8-2 135380 0-0
C 06-04-2019 10:30 Alliance JO8-1 MOC'17 JO8-7 134073 0-0
C 06-04-2019 09:45 BSC JO8-2 DOSKO JO8-1 135905 0-0
C 06-04-2019 09:30 Tholense Boys JO8-1 Roosendaal JO8-3 136908 0-0
C 06-04-2019 08:30 Prinsenland JO8-1 Smerdiek JO8-2 135658 0-0
C 06-04-2019 08:30 MOC'17 JO8-3 RSV JO8-1 134237 0-0
C 06-04-2019 09:00 Halsteren JO8-2 Vivoo JO8-1 134573 0-0
C 30-03-2019 09:30 Smerdiek JO8-2 Alliance JO8-1 151703 0-0
C 30-03-2019 09:30 Vivoo JO8-1 RSV JO8-1 133955 0-0
C 30-03-2019 10:45 Tholense Boys JO8-1 DOSKO JO8-1 135782 0-0
C 23-03-2019 10:45 DOSKO JO8-1 MOC'17 JO8-3 134933 0-0
C 23-03-2019 08:30 Prinsenland JO8-1 Halsteren JO8-2 137365 0-0
C 23-03-2019 09:00 RSV JO8-1 BSC JO8-2 135426 0-0
C 23-03-2019 09:00 Vivoo JO8-1 MOC'17 JO8-7 135445 0-0
C 23-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-3 Alliance JO8-1 134230 0-0
C 23-03-2019 11:00 Smerdiek JO8-2 Tholense Boys JO8-1 134229 0-0
C 16-03-2019 08:30 MOC'17 JO8-7 Roosendaal JO8-3 134796 0-0
C 16-03-2019 08:30 MOC'17 JO8-3 Prinsenland JO8-1 135587 0-0
C 09-03-2019 09:45 DOSKO JO8-1 Vivoo JO8-1 134372 0-0
C 09-03-2019 09:45 BSC JO8-2 Halsteren JO8-2 135612 0-0
C 09-03-2019 08:30 Prinsenland JO8-1 Tholense Boys JO8-1 133963 0-0
C 09-03-2019 09:00 RSV JO8-1 MOC'17 JO8-7 134132 0-0
C 09-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-3 MOC'17 JO8-3 135914 0-0
C 09-03-2019 09:30 Smerdiek JO8-2 Alliance JO8-1 134838 0-0
C 23-02-2019 11:00 Prinsenland JO8-1 Alliance JO8-1 134396 0-0
C 16-02-2019 08:30 MOC'17 JO8-7 DOSKO JO8-1 134835 0-0
C 16-02-2019 11:00 Tholense Boys JO8-1 Vivoo JO8-1 134399 0-0
C 16-02-2019 10:30 Alliance JO8-1 Halsteren JO8-2 135826 0-0
C 16-02-2019 09:45 BSC JO8-2 Prinsenland JO8-1 135589 0-0
C 16-02-2019 09:00 RSV JO8-1 Roosendaal JO8-3 134879 0-0
C 16-02-2019 08:30 MOC'17 JO8-3 Smerdiek JO8-2 134793 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BSC JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 METO JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tholense Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DGBC JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Roosendaal JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Grenswachters JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Moerse Boys JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Halsteren JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 MOC'17 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Cluzona JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 MOC'17 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Tholense Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DGBC JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Prinsenland JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven