0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

Senioren - Tholense Boys 1

Teamleden

Spelers
Luc van den Berg        
Leo van den Born        
Youri Boudou        
Auke Bovenberg        
Dani Gladdines        
Gerwin Hoek        
Niels Hopmans        
Hans-Willem Hopmans        
Marien Hopmans        
Mitchel Jansen        
Pierre Koolen        
Lennard Marsman        
Sander Nagtegaal        
David Niepce        
Koen Nieuwkoop        
Sam Nieuwkoop        
Erwin de Nijs        
Roel de Nijs        
Bram van de Sande        
Johan Schot        
Michael Schot        
Matthijs van Stee        
Raymond ten Voorden        
Jarno de Witte        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
V 24-08-2019 13:30 Tholense Boys 1 Vrederust 1 J.d.Rond (Scheidsrechter)
V 27-08-2019 20:00 Tholense Boys 1 MOC'17 1 J.Elenbaas (Scheidsrechter)
B 31-08-2019 14:30 VVC'68 1 Tholense Boys 1 2646 Sportpark De beek
V 03-09-2019 20:00 Tholense Boys 1 Sprundel 1 A.Deurloo (Scheidsrechter)
B 07-09-2019 14:30 Tholense Boys 1 SPS 1 2923 Sportpark De Bent
B 14-09-2019 17:00 SC Welberg 1 Tholense Boys 1 3150 Sportpark 't Zandbaantje
C 21-09-2019 14:30 Krabbendijke 1 Tholense Boys 1 17683 Sportpark Krabbendijke
C 28-09-2019 15:00 Tholense Boys 1 Klundert 1 17689 Sportpark De Bent
C 05-10-2019 14:30 NOAD'67 1 Tholense Boys 1 17763 Sportpark vv NOAD '67
C 12-10-2019 15:00 Tholense Boys 1 Duiveland 1 17845 Sportpark De Bent
C 19-10-2019 14:30 Jonge Spartaan, de 1 Tholense Boys 1 17890 Sportpark Spartacus
C 26-10-2019 14:30 De Fendert 1 Tholense Boys 1 17976 Sportpark De Fendert
C 02-11-2019 15:00 Tholense Boys 1 Halsteren 1 18011 Sportpark De Bent
C 09-11-2019 15:00 Tholense Boys 1 SEOLTO 1 18240 Sportpark De Bent
C 23-11-2019 14:30 Den Bommel 1 Tholense Boys 1 18335 Sportpark De Kruus
C 30-11-2019 15:00 Tholense Boys 1 Prinsenland 1 18362 Sportpark De Bent
C 07-12-2019 14:30 Kogelvangers 1 Tholense Boys 1 18433 Sportpark Kogelvangers
C 14-12-2019 15:00 Tholense Boys 1 WHS 1 18466 Sportpark De Bent
C 25-01-2020 14:30 ZSC'62 1 Tholense Boys 1 18568 Sportpark ZSC'62
C 01-02-2020 15:00 Tholense Boys 1 Krabbendijke 1 18581 Sportpark De Bent
C 08-02-2020 14:30 Duiveland 1 Tholense Boys 1 18697 Sportpark Oostersportpark
C 15-02-2020 15:00 Tholense Boys 1 NOAD'67 1 18712 Sportpark De Bent
C 07-03-2020 15:00 Tholense Boys 1 De Fendert 1 18807 Sportpark De Bent
C 14-03-2020 14:30 SEOLTO 1 Tholense Boys 1 18859 Sportpark De Meeren
C 21-03-2020 14:30 WHS 1 Tholense Boys 1 18889 Sportpark De Waaje
C 28-03-2020 15:00 Tholense Boys 1 ZSC'62 1 18956 Sportpark De Bent
C 04-04-2020 14:30 Klundert 1 Tholense Boys 1 19027 Sportpark Molenvliet
C 18-04-2020 15:00 Tholense Boys 1 Jonge Spartaan, de 1 19094 Sportpark De Bent
C 25-04-2020 15:00 Halsteren 1 Tholense Boys 1 19183 Sportpark De beek
C 09-05-2020 15:00 Tholense Boys 1 Kogelvangers 1 19207 Sportpark De Bent
C 16-05-2020 14:30 Prinsenland 1 Tholense Boys 1 19296 Sportpark Molenkreek
C 23-05-2020 14:30 Tholense Boys 1 Den Bommel 1 19329 Sportpark De Bent
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 31-08-2019 14:30 VVC'68 1 Tholense Boys 1
B 31-08-2019 17:00 SPS 1 SC Welberg 1
B 07-09-2019 14:30 Tholense Boys 1 SPS 1
B 07-09-2019 17:00 SC Welberg 1 VVC'68 1
B 14-09-2019 14:30 VVC'68 1 SPS 1
B 14-09-2019 17:00 SC Welberg 1 Tholense Boys 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
V 17-08-2019 14:30 Duiveland 1 Tholense Boys 1
V 10-08-2019 14:30 Tholense Boys 1 BSC 1 J.van Dijke (Scheidsrechter)
- 01-06-2019 14:30 Tholense Boys 1 Prinsenland 1 J. (Jerry) Molenaar 152753 0 - 1
C 25-05-2019 14:30 Tholense Boys 1 Bruse Boys 1 G.J. (Gerrit) de Pater 23764 1 - 3
C 18-05-2019 14:30 NSVV 1 Tholense Boys 1 M.H.A.M. (Matthijs) Klerks 22982 2 - 0
C 11-05-2019 15:00 Tholense Boys 1 Arnemuiden 1 J.M. (Jochem) van Akooy 23908 3 - 3
V 25-04-2019 20:00 Dosko 1 Tholense Boys 1
C 20-04-2019 14:30 Nieuwdorp 1 Tholense Boys 1 H. (Harm-Jan) Hoondert 23255 5 - 4
C 13-04-2019 15:00 Tholense Boys 1 Yerseke 1 D.A.P.H. (Danny) van Helden 22063 0 - 1
C 06-04-2019 14:30 Krabbendijke 1 Tholense Boys 1 C.P. (Niels) Felix 23477 1 - 1
C 30-03-2019 14:30 Terneuzense Boys 1 Tholense Boys 1 S. (Sjarco) van den Bergen 23560 2 - 0
C 23-03-2019 15:00 Tholense Boys 1 Terneuzense Boys 1 R.A. (Richard) van de Rest 23303 0 - 1
C 16-03-2019 15:00 Tholense Boys 1 DBGC 1 J.H. (Joost) Bezemer 23701 0 - 0
C 09-03-2019 14:30 FC Axel 1 Tholense Boys 1 J. (Josephe) Ngoumout 23678 2 - 3
V 28-02-2019 20:00 Tholense Boys 1 Steenbergen 1 J.d.Rond (Scheidsrechter)
C 23-02-2019 14:30 MZC'11 1 Tholense Boys 1 R. (Roel) Metsemakers 23891 3 - 2
C 16-02-2019 15:00 Tholense Boys 1 Oostkapelle 1 P.A.M. (Pierre) Koolen 22936 3 - 4
C 09-02-2019 14:30 SSV'65 1 Tholense Boys 1 D.A.P.H. (Danny) van Helden 23828 2 - 0
C 02-02-2019 15:00 Tholense Boys 1 Serooskerke 1 P.A.M. (Pierre) Koolen 22784 0 - 2
V 26-01-2019 14:30 Tholense Boys 1 De Fendert 1
V 05-01-2019 13:30 Tholense Boys 1 WHS 1 A.Deurloo (Scheidsrechter)
C 22-12-2018 14:15 DBGC 1 Tholense Boys 1 R.L.C.M. (Roy) Labeur 23238 0 - 1
C 15-12-2018 14:15 Tholense Boys 1 Krabbendijke 1 A.J.A (Jos) Simonse 22303 4 - 0
C 08-12-2018 14:30 Yerseke 1 Tholense Boys 1 R. (Rick) vanDee 22776 0 - 0
C 01-12-2018 14:30 Tholense Boys 1 Nieuwdorp 1 M.H.A.M. (Matthijs) Klerks 22122 3 - 1
C 24-11-2018 14:30 Arnemuiden 1 Tholense Boys 1 D.A.P.H. (Danny) vanHelden 22220 3 - 0
C 17-11-2018 14:30 Serooskerke 1 Tholense Boys 1 J.L. (Jan) deVos 22683 3 - 2
C 03-11-2018 15:00 Tholense Boys 1 MZC'11 1 S. (Sjaak) DeWild 22404 3 - 0
C 20-10-2018 15:00 Tholense Boys 1 FC Axel 1 C.P. (Niels) Felix 22474 1 - 2
C 13-10-2018 14:30 Bruse Boys 1 Tholense Boys 1 J. (Josephe) Ngoumout 23038 4 - 2
C 06-10-2018 15:00 Tholense Boys 1 NSVV 1 Afgeschermd 23053 1 - 0
C 29-09-2018 14:30 Oostkapelle 1 Tholense Boys 1 A.J. (Adriaan) Provoost 22338 2 - 2
C 22-09-2018 15:00 Tholense Boys 1 SSV'65 1 A.H. (Ad) vanDrunen 22775 0 - 1
B 15-09-2018 14:30 Tholense Boys 1 Strijen 1 P.A.M. (Pierre) Koolen 2193 1 - 1
B 08-09-2018 17:00 Tholense Boys 1 Beek Vooruit 1 J.P.W.M (John) vanGils 2192 3 - 1
B 01-09-2018 15:00 Oranje Wit 1 Tholense Boys 1 C. (Clint) van derHeyden 2126 6 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 14:30 Tholense Boys 1 Bruse Boys 1 23764 1-3
C 25-05-2019 14:30 Nieuwdorp 1 Arnemuiden 1 22140 1-3
C 25-05-2019 14:30 Yerseke 1 Krabbendijke 1 23062 4-2
C 25-05-2019 14:30 FC Axel 1 Oostkapelle 1 22286 3-0
C 25-05-2019 14:30 MZC'11 1 NSVV 1 22200 1-3
C 25-05-2019 14:30 Terneuzense Boys 1 DBGC 1 22651 1-2
C 25-05-2019 14:30 Serooskerke 1 SSV'65 1 22757 2-3
C 18-05-2019 14:30 SSV'65 1 MZC'11 1 23713 1-3
C 18-05-2019 14:30 NSVV 1 Tholense Boys 1 22982 2-0
C 18-05-2019 14:30 Krabbendijke 1 Nieuwdorp 1 22996 2-2
C 18-05-2019 14:30 Bruse Boys 1 Yerseke 1 22428 4-5
C 18-05-2019 14:30 Arnemuiden 1 Terneuzense Boys 1 22563 2-0
C 18-05-2019 14:30 DBGC 1 FC Axel 1 23426 4-6
C 18-05-2019 14:30 Oostkapelle 1 Serooskerke 1 23266 0-3
C 11-05-2019 14:30 Yerseke 1 Nieuwdorp 1 22084 1-3
C 11-05-2019 14:30 Serooskerke 1 Bruse Boys 1 23910 3-3
C 11-05-2019 14:30 FC Axel 1 NSVV 1 22252 0-3
C 11-05-2019 14:30 Oostkapelle 1 SSV'65 1 22734 1-2
C 11-05-2019 14:30 Terneuzense Boys 1 Krabbendijke 1 22758 4-0
C 11-05-2019 15:00 Tholense Boys 1 Arnemuiden 1 23908 3-3
C 11-05-2019 14:30 MZC'11 1 DBGC 1 23845 2-0
C 04-05-2019 14:30 Terneuzense Boys 1 MZC'11 1 23348 7-1
C 20-04-2019 14:30 DBGC 1 Oostkapelle 1 21948 4-2
C 20-04-2019 14:30 NSVV 1 Serooskerke 1 23789 5-1
C 20-04-2019 14:30 Bruse Boys 1 Terneuzense Boys 1 22085 3-1
C 20-04-2019 14:30 Arnemuiden 1 Yerseke 1 22222 1-0
C 20-04-2019 14:30 SSV'65 1 FC Axel 1 23129 4-3
C 20-04-2019 14:30 Nieuwdorp 1 Tholense Boys 1 23255 5-4
C 20-04-2019 14:30 Krabbendijke 1 MZC'11 1 22491 3-2
C 13-04-2019 14:30 Oostkapelle 1 NSVV 1 22007 3-6
C 13-04-2019 14:30 SSV'65 1 DBGC 1 23858 4-4
C 13-04-2019 14:30 Terneuzense Boys 1 Nieuwdorp 1 22336 1-0
C 13-04-2019 14:30 Serooskerke 1 Arnemuiden 1 22427 0-1
C 13-04-2019 14:30 FC Axel 1 Krabbendijke 1 23284 1-1
C 13-04-2019 14:30 MZC'11 1 Bruse Boys 1 23531 1-7
C 13-04-2019 15:00 Tholense Boys 1 Yerseke 1 22063 0-1
C 06-04-2019 14:30 Bruse Boys 1 Oostkapelle 1 22811 4-3
C 06-04-2019 14:30 NSVV 1 SSV'65 1 22960 2-3
C 06-04-2019 14:30 DBGC 1 Serooskerke 1 23067 1-0
C 06-04-2019 14:30 Arnemuiden 1 FC Axel 1 23034 5-0
C 06-04-2019 14:30 Nieuwdorp 1 MZC'11 1 23213 0-1
C 06-04-2019 14:30 Krabbendijke 1 Tholense Boys 1 23477 1-1
C 06-04-2019 14:30 Yerseke 1 Terneuzense Boys 1 23521 1-0
C 30-03-2019 14:30 Bruse Boys 1 FC Axel 1 22105 4-3
C 30-03-2019 14:30 Terneuzense Boys 1 Tholense Boys 1 23560 2-0
C 23-03-2019 14:30 MZC'11 1 Yerseke 1 23448 1-1
C 23-03-2019 14:30 Oostkapelle 1 Arnemuiden 1 23407 0-4
C 23-03-2019 14:30 FC Axel 1 Nieuwdorp 1 22083 3-0
C 23-03-2019 14:30 SSV'65 1 Bruse Boys 1 22838 0-0
C 23-03-2019 15:00 Tholense Boys 1 Terneuzense Boys 1 23303 0-1
C 23-03-2019 14:30 Serooskerke 1 Krabbendijke 1 22740 7-2
C 23-03-2019 14:30 DBGC 1 NSVV 1 23117 2-2
C 16-03-2019 14:30 Nieuwdorp 1 Bruse Boys 1 22263 4-6
C 16-03-2019 14:30 Arnemuiden 1 SSV'65 1 22067 5-1
C 16-03-2019 14:30 Krabbendijke 1 NSVV 1 22524 1-2
C 16-03-2019 14:30 Terneuzense Boys 1 FC Axel 1 22939 1-0
C 16-03-2019 15:00 Tholense Boys 1 DBGC 1 23701 0-0
C 16-03-2019 14:30 MZC'11 1 Oostkapelle 1 23474 2-2
C 16-03-2019 14:30 Yerseke 1 Serooskerke 1 23421 3-0
C 09-03-2019 14:30 NSVV 1 Terneuzense Boys 1 22612 1-2
C 09-03-2019 14:30 DBGC 1 Nieuwdorp 1 22629 2-0
C 09-03-2019 14:30 Oostkapelle 1 Krabbendijke 1 23157 0-1
C 09-03-2019 14:30 Serooskerke 1 MZC'11 1 22158 2-1
C 09-03-2019 14:30 SSV'65 1 Yerseke 1 23743 1-1
C 09-03-2019 14:30 FC Axel 1 Tholense Boys 1 23678 2-3
C 09-03-2019 14:30 Bruse Boys 1 Arnemuiden 1 23335 2-1
C 23-02-2019 14:30 SSV'65 1 Krabbendijke 1 22789 3-1
C 23-02-2019 14:30 FC Axel 1 Yerseke 1 23589 1-1
C 23-02-2019 14:30 DBGC 1 Arnemuiden 1 22689 2-1
C 23-02-2019 14:30 MZC'11 1 Tholense Boys 1 23891 3-2
C 23-02-2019 14:30 Oostkapelle 1 Nieuwdorp 1 23849 3-3
C 23-02-2019 14:30 NSVV 1 Bruse Boys 1 23814 2-3
C 23-02-2019 14:30 Serooskerke 1 Terneuzense Boys 1 22819 0-1
C 16-02-2019 14:30 Terneuzense Boys 1 SSV'65 1 22044 1-2
C 16-02-2019 14:30 FC Axel 1 MZC'11 1 22453 1-0
C 16-02-2019 14:30 Arnemuiden 1 Krabbendijke 1 22538 1-0
C 16-02-2019 14:30 Nieuwdorp 1 Serooskerke 1 23674 2-2
C 16-02-2019 15:00 Tholense Boys 1 Oostkapelle 1 22936 3-4
C 16-02-2019 14:30 Bruse Boys 1 DBGC 1 22172 3-2
C 16-02-2019 14:30 Yerseke 1 NSVV 1 22204 1-1
C 09-02-2019 14:30 SSV'65 1 Tholense Boys 1 23828 2-0
C 09-02-2019 14:30 DBGC 1 Yerseke 1 21971 1-2
C 09-02-2019 14:30 Serooskerke 1 FC Axel 1 23126 0-2
C 09-02-2019 14:30 NSVV 1 Nieuwdorp 1 22420 4-1
C 09-02-2019 14:30 MZC'11 1 Arnemuiden 1 22444 4-2
C 09-02-2019 14:30 Krabbendijke 1 Bruse Boys 1 23374 1-0
C 09-02-2019 14:30 Oostkapelle 1 Terneuzense Boys 1 22616 3-0
C 02-02-2019 14:30 Krabbendijke 1 DBGC 1 23081 1-6
C 02-02-2019 14:30 Yerseke 1 Oostkapelle 1 23558 2-6
C 02-02-2019 14:30 Arnemuiden 1 NSVV 1 23108 0-5
C 02-02-2019 14:30 Nieuwdorp 1 SSV'65 1 22956 4-4
C 02-02-2019 15:00 Tholense Boys 1 Serooskerke 1 22784 0-2
C 19-01-2019 14:30 NSVV 1 DBGC 1 22339 0-0
C 19-01-2019 14:30 Krabbendijke 1 Serooskerke 1 23870 1-3
C 19-01-2019 14:30 Bruse Boys 1 SSV'65 1 22643 1-0
C 19-01-2019 14:30 Nieuwdorp 1 FC Axel 1 23576 1-3
C 19-01-2019 14:30 Arnemuiden 1 Oostkapelle 1 22430 1-2
C 19-01-2019 14:30 Yerseke 1 MZC'11 1 22593 3-2
C 22-12-2018 14:15 DBGC 1 Tholense Boys 1 23238 0-1
C 15-12-2018 14:15 SSV'65 1 NSVV 1 23876 2-2
C 15-12-2018 14:15 Oostkapelle 1 Bruse Boys 1 22874 8-1
C 15-12-2018 14:30 Terneuzense Boys 1 Yerseke 1 22412 2-0
C 15-12-2018 14:15 Serooskerke 1 DBGC 1 22432 1-4
C 15-12-2018 14:15 FC Axel 1 Arnemuiden 1 22981 1-3
C 15-12-2018 14:30 MZC'11 1 Nieuwdorp 1 23291 0-3
C 15-12-2018 14:15 Tholense Boys 1 Krabbendijke 1 22303 4-0
C 08-12-2018 14:30 Nieuwdorp 1 Terneuzense Boys 1 23681 2-2
C 08-12-2018 14:30 Arnemuiden 1 Serooskerke 1 22625 1-2
C 08-12-2018 14:30 DBGC 1 SSV'65 1 23051 1-0
C 08-12-2018 14:30 Krabbendijke 1 FC Axel 1 23045 4-1
C 08-12-2018 14:30 NSVV 1 Oostkapelle 1 22270 3-4
C 08-12-2018 14:30 Yerseke 1 Tholense Boys 1 22776 0-0
C 08-12-2018 14:30 Bruse Boys 1 MZC'11 1 21969 0-1
C 01-12-2018 14:30 Tholense Boys 1 Nieuwdorp 1 22122 3-1
C 01-12-2018 14:30 Yerseke 1 Arnemuiden 1 23795 4-1
C 01-12-2018 14:30 Oostkapelle 1 DBGC 1 22323 4-0
C 01-12-2018 14:30 FC Axel 1 SSV'65 1 22421 1-1
C 01-12-2018 14:30 Terneuzense Boys 1 Bruse Boys 1 23599 4-0
C 01-12-2018 14:30 MZC'11 1 Krabbendijke 1 23027 3-1
C 01-12-2018 14:30 Serooskerke 1 NSVV 1 23357 0-2
C 24-11-2018 14:30 SSV'65 1 Oostkapelle 1 23712 0-3
C 24-11-2018 14:30 Krabbendijke 1 Terneuzense Boys 1 22057 2-2
C 24-11-2018 14:30 Bruse Boys 1 Serooskerke 1 23143 2-2
C 24-11-2018 14:30 Nieuwdorp 1 Yerseke 1 23388 0-4
C 24-11-2018 14:30 NSVV 1 FC Axel 1 23544 2-1
C 24-11-2018 14:30 DBGC 1 MZC'11 1 22876 0-2
C 24-11-2018 14:30 Arnemuiden 1 Tholense Boys 1 22220 3-0
C 17-11-2018 14:30 DBGC 1 Krabbendijke 1 23076 4-3
C 17-11-2018 14:30 NSVV 1 Arnemuiden 1 23087 1-0
C 17-11-2018 14:30 FC Axel 1 Bruse Boys 1 22448 1-4
C 17-11-2018 14:30 Oostkapelle 1 Yerseke 1 22698 5-1
C 17-11-2018 14:30 Serooskerke 1 Tholense Boys 1 22683 3-2
C 17-11-2018 14:30 MZC'11 1 Terneuzense Boys 1 23671 0-4
C 17-11-2018 14:30 SSV'65 1 Nieuwdorp 1 22987 1-3
C 03-11-2018 14:30 Bruse Boys 1 NSVV 1 22609 1-4
C 03-11-2018 14:30 Nieuwdorp 1 Oostkapelle 1 22363 1-3
C 03-11-2018 14:30 Arnemuiden 1 DBGC 1 22586 4-3
C 03-11-2018 14:30 Yerseke 1 FC Axel 1 22599 2-1
C 03-11-2018 15:00 Tholense Boys 1 MZC'11 1 22404 3-0
C 03-11-2018 14:30 Krabbendijke 1 SSV'65 1 22662 0-0
C 03-11-2018 14:30 Terneuzense Boys 1 Serooskerke 1 22466 3-0
C 27-10-2018 14:30 SSV'65 1 Arnemuiden 1 22320 2-8
C 27-10-2018 14:30 NSVV 1 Krabbendijke 1 23879 1-3
C 27-10-2018 14:30 Bruse Boys 1 Nieuwdorp 1 23784 4-2
C 27-10-2018 14:30 FC Axel 1 Terneuzense Boys 1 22292 0-3
C 27-10-2018 14:30 Serooskerke 1 Yerseke 1 23401 5-0
C 27-10-2018 14:30 Oostkapelle 1 MZC'11 1 21941 6-3
C 20-10-2018 14:30 Nieuwdorp 1 DBGC 1 22211 2-2
C 20-10-2018 14:30 Arnemuiden 1 Bruse Boys 1 23769 0-3
C 20-10-2018 14:30 MZC'11 1 Serooskerke 1 23367 3-0
C 20-10-2018 14:30 Yerseke 1 SSV'65 1 23406 3-2
C 20-10-2018 14:30 Terneuzense Boys 1 NSVV 1 22840 0-3
C 20-10-2018 14:30 Krabbendijke 1 Oostkapelle 1 23161 1-2
C 20-10-2018 15:00 Tholense Boys 1 FC Axel 1 22474 1-2
C 13-10-2018 14:30 DBGC 1 Terneuzense Boys 1 22081 2-2
C 13-10-2018 14:30 Krabbendijke 1 Yerseke 1 22926 2-1
C 13-10-2018 14:30 Bruse Boys 1 Tholense Boys 1 23038 4-2
C 13-10-2018 14:30 Arnemuiden 1 Nieuwdorp 1 22305 1-3
C 13-10-2018 14:30 NSVV 1 MZC'11 1 22739 0-2
C 13-10-2018 14:30 Oostkapelle 1 FC Axel 1 22515 2-3
C 13-10-2018 14:30 SSV'65 1 Serooskerke 1 23290 2-2
C 06-10-2018 14:30 FC Axel 1 DBGC 1 22682 1-4
C 06-10-2018 14:30 Nieuwdorp 1 Krabbendijke 1 22066 2-2
C 06-10-2018 14:30 Serooskerke 1 Oostkapelle 1 23063 1-0
C 06-10-2018 14:30 Terneuzense Boys 1 Arnemuiden 1 22051 4-0
C 06-10-2018 14:30 Yerseke 1 Bruse Boys 1 23391 4-1
C 06-10-2018 14:30 MZC'11 1 SSV'65 1 22024 0-2
C 06-10-2018 15:00 Tholense Boys 1 NSVV 1 23053 1-0
C 29-09-2018 14:30 DBGC 1 Bruse Boys 1 23077 2-2
C 29-09-2018 14:30 NSVV 1 Yerseke 1 22370 3-2
C 29-09-2018 14:30 Oostkapelle 1 Tholense Boys 1 22338 2-2
C 29-09-2018 14:30 Serooskerke 1 Nieuwdorp 1 23579 3-1
C 29-09-2018 14:30 MZC'11 1 FC Axel 1 22780 0-4
C 29-09-2018 14:30 Krabbendijke 1 Arnemuiden 1 22751 0-0
C 29-09-2018 14:30 SSV'65 1 Terneuzense Boys 1 23360 0-1
C 22-09-2018 15:00 Tholense Boys 1 SSV'65 1 22775 0-1
C 22-09-2018 14:30 Yerseke 1 DBGC 1 23435 2-1
C 22-09-2018 14:30 Arnemuiden 1 MZC'11 1 23368 4-1
C 22-09-2018 14:30 Nieuwdorp 1 NSVV 1 22555 1-3
C 22-09-2018 14:30 FC Axel 1 Serooskerke 1 23534 0-3
C 22-09-2018 14:30 Bruse Boys 1 Krabbendijke 1 22026 0-1
C 22-09-2018 14:30 Terneuzense Boys 1 Oostkapelle 1 22264 5-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 14:30 Tholense Boys 1 Strijen 1 2193 1-1
B 15-09-2018 17:00 Beek Vooruit 1 Oranje Wit 1 2178 5-4
B 08-09-2018 14:30 Strijen 1 Oranje Wit 1 2082 1-1
B 08-09-2018 17:00 Tholense Boys 1 Beek Vooruit 1 2192 3-1
B 01-09-2018 15:00 Oranje Wit 1 Tholense Boys 1 2126 6-1
B 01-09-2018 17:00 Beek Vooruit 1 Strijen 1 2177 2-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
n 01-06-2019 14:30 DFC 1 Zaamslag 1 152751 0-4
n 01-06-2019 14:30 Krabbendijke 1 Walcheren 1 152752 0-3
n 01-06-2019 14:30 Tholense Boys 1 Prinsenland 1 152753 0-1
n 01-06-2019 14:30 Luctor Heinkenszand 1 WHS 1 152754 7-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Den Bommel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Duiveland 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 De Fendert 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Halsteren 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jonge Spartaan, de 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Klundert 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kogelvangers 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Krabbendijke 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 NOAD'67 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Prinsenland 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SEOLTO 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Tholense Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 WHS 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 ZSC'62 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SPS 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Tholense Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 VVC'68 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SC Welberg 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven