0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

Senioren - Tholense Boys 2

Teamleden

Spelers
Omar Boudou        
Lauran Contant        
Jannes Deurloo        
Quincy Hoek        
Colin van 't Hof        
Luuc de Jonge        
Werner Marsman        
Sander Nagtegaal        
Raymon Nesen        
Eric Opree        
Ricardo Opree        
Marion Opree        
Jordy Roelandt        
Paul Roelandt        
Dimitri Vroegop        
Martin de Waal        
Youssri Zakriti        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
V 22-08-2019 19:15 SC Stavenisse 1 Tholense Boys 2
V 17-08-2019 12:30 Tholense Boys 2 Duiveland 2 J.Elenbaas (Scheidsrechter)
V 10-08-2019 12:00 Tholense Boys 2 BSC 2 P.Lisseveld (Scheidsrechter)
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 28-05-2019 20:30 Yerseke 2 Altena 2 152730 3-3
C 25-05-2019 12:30 Tholense Boys 2 ONI 2 25385 4-2
C 25-05-2019 12:30 SCO 2 Baronie 2 24321 3-7
C 25-05-2019 12:30 Klundert 2 Yerseke 2 25153 0-3
C 25-05-2019 12:30 Altena 2 De Fendert 2 25991 5-2
C 25-05-2019 12:00 Prinsenland 2 NEO'25 2 24097 2-6
C 18-05-2019 15:00 ONI 2 Kapelle 2 25449 2-3
C 18-05-2019 12:00 De Fendert 2 Klundert 2 25363 3-1
C 18-05-2019 12:30 NEO'25 2 Tholense Boys 2 24263 8-3
C 18-05-2019 14:30 Yerseke 2 Altena 2 25260 3-3
C 18-05-2019 15:45 Baronie 2 Prinsenland 2 25056 10-1
C 11-05-2019 12:30 Prinsenland 2 Kapelle 2 25697 0-6
C 11-05-2019 15:00 SCO 2 ONI 2 24725 5-2
C 11-05-2019 14:30 Altena 2 Baronie 2 24919 3-0
C 11-05-2019 12:30 Tholense Boys 2 Yerseke 2 25152 0-0
C 11-05-2019 12:00 De Fendert 2 NEO'25 2 25009 6-1
C 04-05-2019 12:30 NEO'25 2 Altena 2 24346 0-5
C 04-05-2019 14:30 Yerseke 2 De Fendert 2 26018 5-0
C 04-05-2019 14:30 Kapelle 2 SCO 2 24451 2-10
C 04-05-2019 15:00 ONI 2 Klundert 2 25288 1-2
C 04-05-2019 15:00 Baronie 2 Tholense Boys 2 25983 5-2
C 13-04-2019 14:30 Altena 2 ONI 2 24280 5-1
C 13-04-2019 12:30 Tholense Boys 2 Kapelle 2 24903 1-1
C 13-04-2019 12:00 Prinsenland 2 SCO 2 25652 0-10
C 13-04-2019 12:00 De Fendert 2 Baronie 2 25316 1-1
C 13-04-2019 14:30 Klundert 2 NEO'25 2 24305 2-0
C 06-04-2019 14:30 Kapelle 2 De Fendert 2 25946 3-1
C 06-04-2019 12:30 NEO'25 2 Yerseke 2 24557 1-1
C 06-04-2019 15:00 ONI 2 Prinsenland 2 25329 5-1
C 06-04-2019 16:00 Baronie 2 Klundert 2 24918 2-0
C 06-04-2019 15:00 SCO 2 Tholense Boys 2 25823 6-0
C 23-03-2019 12:00 Klundert 2 Prinsenland 2 24957 1-3
C 23-03-2019 12:00 De Fendert 2 ONI 2 25181 0-1
C 23-03-2019 12:30 NEO'25 2 Baronie 2 24261 1-1
C 23-03-2019 14:30 Altena 2 SCO 2 24926 3-0
C 23-03-2019 14:30 Yerseke 2 Kapelle 2 24472 1-2
C 16-03-2019 12:00 Klundert 2 Tholense Boys 2 24977 3-1
C 16-03-2019 12:30 Prinsenland 2 De Fendert 2 25604 1-1
C 16-03-2019 14:30 Kapelle 2 Altena 2 24126 5-1
C 16-03-2019 15:00 SCO 2 NEO'25 2 25403 1-1
C 16-03-2019 15:30 Baronie 2 Yerseke 2 23965 1-1
C 09-03-2019 12:00 De Fendert 2 SCO 2 24867 1-3
C 09-03-2019 12:30 Tholense Boys 2 Prinsenland 2 24866 2-1
C 09-03-2019 12:30 NEO'25 2 Kapelle 2 25917 1-5
C 09-03-2019 14:30 Altena 2 Klundert 2 25841 3-0
C 09-03-2019 14:30 Yerseke 2 ONI 2 24595 1-1
C 23-02-2019 12:30 NEO'25 2 ONI 2 25597 1-1
C 16-02-2019 12:00 Prinsenland 2 Altena 2 24530 3-3
C 16-02-2019 12:30 Tholense Boys 2 De Fendert 2 24514 0-0
C 16-02-2019 14:30 Kapelle 2 Klundert 2 24639 0-1
C 16-02-2019 15:00 ONI 2 Baronie 2 24459 4-0
C 16-02-2019 15:00 SCO 2 Yerseke 2 25453 2-0
C 09-02-2019 14:30 Yerseke 2 Prinsenland 2 25994 3-5
C 09-02-2019 14:30 Altena 2 Tholense Boys 2 24811 2-0
C 09-02-2019 13:00 Baronie 2 Kapelle 2 25105 3-1
C 09-02-2019 12:00 Klundert 2 SCO 2 24207 1-6
C 15-12-2018 12:30 NEO'25 2 Klundert 2 25075 1-2
C 15-12-2018 13:00 ONI 2 Yerseke 2 24442 2-1
C 08-12-2018 15:00 SCO 2 Prinsenland 2 24753 6-2
C 08-12-2018 15:00 ONI 2 Altena 2 24178 1-1
C 08-12-2018 14:30 Kapelle 2 Tholense Boys 2 24123 4-0
C 08-12-2018 13:30 Baronie 2 De Fendert 2 24394 1-4
C 01-12-2018 12:00 De Fendert 2 Kapelle 2 25940 0-4
C 01-12-2018 12:00 Klundert 2 Baronie 2 24628 2-0
C 01-12-2018 12:30 Tholense Boys 2 SCO 2 25601 0-7
C 01-12-2018 12:30 Prinsenland 2 ONI 2 24752 3-2
C 01-12-2018 14:30 Yerseke 2 NEO'25 2 24386 0-2
C 24-11-2018 12:30 Prinsenland 2 Klundert 2 25717 1-3
C 24-11-2018 14:30 Kapelle 2 Yerseke 2 24880 0-1
C 24-11-2018 15:00 SCO 2 Altena 2 25126 5-1
C 24-11-2018 15:00 ONI 2 De Fendert 2 25482 1-0
C 24-11-2018 15:15 Baronie 2 NEO'25 2 24191 1-4
C 17-11-2018 14:30 Yerseke 2 Baronie 2 24493 1-1
C 17-11-2018 14:30 Altena 2 Kapelle 2 24393 2-4
C 17-11-2018 12:30 Tholense Boys 2 Klundert 2 24882 1-0
C 17-11-2018 12:30 NEO'25 2 SCO 2 25805 5-5
C 17-11-2018 12:00 De Fendert 2 Prinsenland 2 25141 4-1
C 10-11-2018 12:00 Klundert 2 Altena 2 24151 1-5
C 10-11-2018 12:30 Prinsenland 2 Tholense Boys 2 24562 2-2
C 10-11-2018 14:30 Kapelle 2 NEO'25 2 24283 7-2
C 10-11-2018 15:00 SCO 2 De Fendert 2 24737 11-1
C 03-11-2018 12:30 NEO'25 2 De Fendert 2 25899 1-3
C 03-11-2018 13:30 Baronie 2 Altena 2 24184 2-5
C 03-11-2018 14:30 Kapelle 2 Prinsenland 2 25752 3-2
C 03-11-2018 14:30 Yerseke 2 Tholense Boys 2 25473 6-1
C 03-11-2018 15:00 ONI 2 SCO 2 24939 4-3
C 27-10-2018 12:00 Klundert 2 ONI 2 25865 2-6
C 27-10-2018 12:00 De Fendert 2 Yerseke 2 24738 0-4
C 27-10-2018 12:30 Prinsenland 2 Internos 2 25916 0-0
C 27-10-2018 12:30 Tholense Boys 2 Baronie 2 25682 1-1
C 27-10-2018 14:30 Altena 2 NEO'25 2 25981 4-3
C 27-10-2018 15:00 SCO 2 Kapelle 2 25980 4-1
C 13-10-2018 12:00 De Fendert 2 Altena 2 25424 0-2
C 13-10-2018 12:30 NEO'25 2 Prinsenland 2 25433 2-0
C 13-10-2018 12:15 Baronie 2 SCO 2 24333 1-3
C 13-10-2018 14:00 Internos 2 Kapelle 2 25461 0-0
C 13-10-2018 14:30 Yerseke 2 Klundert 2 25879 5-0
C 13-10-2018 15:00 ONI 2 Tholense Boys 2 25492 5-0
C 06-10-2018 15:00 SCO 2 Internos 2 24626 0-0
C 06-10-2018 14:30 Altena 2 Yerseke 2 26041 3-0
C 06-10-2018 14:30 Kapelle 2 ONI 2 24192 2-0
C 06-10-2018 12:30 Tholense Boys 2 NEO'25 2 24316 1-5
C 06-10-2018 12:30 Prinsenland 2 Baronie 2 24259 3-2
C 06-10-2018 12:00 Klundert 2 De Fendert 2 25491 2-4
C 29-09-2018 12:00 Klundert 2 Kapelle 2 24120 2-4
C 29-09-2018 12:00 De Fendert 2 Tholense Boys 2 24584 2-1
C 29-09-2018 12:30 NEO'25 2 Internos 2 26015 0-0
C 29-09-2018 13:25 Baronie 2 ONI 2 24494 4-0
C 29-09-2018 14:30 Altena 2 Prinsenland 2 25944 5-1
C 29-09-2018 14:30 Yerseke 2 SCO 2 24073 0-3
C 22-09-2018 15:00 SCO 2 Klundert 2 25283 12-1
C 22-09-2018 15:00 ONI 2 NEO'25 2 24444 1-3
C 22-09-2018 14:30 Kapelle 2 Baronie 2 25951 4-0
C 22-09-2018 14:00 Internos 2 De Fendert 2 25102 0-0
C 22-09-2018 12:30 Tholense Boys 2 Altena 2 24986 1-2
C 22-09-2018 12:30 Prinsenland 2 Yerseke 2 24629 2-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 12:30 Tholense Boys 2 Kloetinge 3 3313 0-4
B 15-09-2018 15:00 Krabbendijke 2 WHS 2 3011 2-2
B 08-09-2018 15:00 Krabbendijke 2 Tholense Boys 2 3561 5-2
B 07-09-2018 20:00 WHS 2 Kloetinge 3 3444 1-4
B 01-09-2018 12:30 Tholense Boys 2 WHS 2 3027 1-3
B 01-09-2018 15:00 Kloetinge 3 Krabbendijke 2 3347 2-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
n 08-06-2019 14:30 Groote Lindt 4 Tholense Boys 2 152944 4-3
n 08-06-2019 14:30 Dubbeldam 2 ASWH 3 152955 7-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
n 04-06-2019 20:00 Prinsenland 2 ASWH 3 152876 1-1
n 01-06-2019 14:30 Dubbeldam 2 DFC 3 152773 4-2
n 01-06-2019 14:30 Tholense Boys 2 Rijsoord 4 152774 0-0
n 01-06-2019 14:30 Groote Lindt 4 Wieldrecht 3 152875 6-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Cluzona 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DHV 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Drechtstreek 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DSE 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Halsteren 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Internos 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Oranje Wit 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Prinsenland 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SKNWK 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Tholense Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 WHS 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Fendert 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kapelle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Krabbendijke 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tholense Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groote Lindt 4 1 1 0 0 3 6 2 4 0
2 Dubbeldam 2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
3 ASWH 3 1 1 0 0 3 1 1 0 0
4 Rijsoord 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tholense Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Prinsenland 2 1 0 0 1 0 1 1 0 0
7 DFC 3 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
8 Wieldrecht 3 1 0 0 1 0 2 6 -4 0

Training

Berichten



Terug naar boven