0214 Mannen Zaterdag reserve

Senioren - Tholense Boys 3

Teamleden

Spelers
Laith Alnaser        
Sander Copier        
Mario de Graaf        
Mark de la Haye        
Marijn de Hond        
Samir Ibrahim        
Ruben Molegraaf        
Jeroen Nieuwkoop        
Kjeld Nieuwkoop        
Jens den Otter        
Greet Potappel        
Jens de Rond        
Jeroen van Stee        
Luuk Stroot        
Teamrat Teklemariam        
Ayoub Tihani        
Boy van de Velde        
Collin van de Velde        
Boris Vinogradksi        
Gerbert de Voogd-van der Straaten        
ArnĂ© de Witte        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 25-05-2019 12:30 WHS 3 Tholense Boys 3 P. (Peter) Wielaard 29348 Sportpark De Waaje
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 21-05-2019 19:30 MOC'17 3 SC Stavenisse 2
C 23-05-2019 19:30 Halsteren 7 DVO'60 9
C 25-05-2019 12:00 Vrederust 2 DVO'60 9
C 25-05-2019 12:30 WHS 3 Tholense Boys 3
C 25-05-2019 13:15 Steenbergen 3 FC Bergen 4
C 25-05-2019 14:30 SC Stavenisse 2 SC Welberg 2
C 25-05-2019 15:00 Halsteren 7 NOAD'67 4
C 28-05-2019 19:30 DVO'60 9 WHS 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 18-05-2019 vervallen Tholense Boys 3 Vosmeer 2 27959
C 11-05-2019 13:15 Steenbergen 3 Tholense Boys 3 G. (Gerard) de Heer 28515 7 - 1
C 04-05-2019 12:30 Tholense Boys 3 SC Stavenisse 2 Afgeschermd 91866 2 - 2
C 20-04-2019 14:30 FC Bergen 4 Tholense Boys 3 M.J.H.A. (Rob) Stoffels 29507 10 - 0
C 16-04-2019 18:30 Tholense Boys 3 NOAD'67 4 Afgeschermd 29863 2 - 1
C 06-04-2019 12:30 Tholense Boys 3 Halsteren 7 J. (Jens) de Rond 30940 0 - 6
C 30-03-2019 15:30 SC Welberg 2 Tholense Boys 3 Afgeschermd 26911 11 - 0
C 23-03-2019 15:00 MOC'17 3 Tholense Boys 3 U. (Ugur) Evci 91884 1 - 2
C 23-03-2019 vervallen SC Stavenisse 2 Tholense Boys 3 28110
C 09-03-2019 13:00 DVO'60 9 Tholense Boys 3 H. (Heert) Andringa 31147 8 - 3
C 09-02-2019 12:30 Tholense Boys 3 Vrederust 2 Afgeschermd 29607 0 - 3
C 08-12-2018 12:30 Tholense Boys 3 FC Bergen 4 Afgeschermd 26774 0 - 8
C 01-12-2018 15:00 Halsteren 7 Tholense Boys 3 APJM (Toon) Wijten 27731 4 - 0
C 24-11-2018 12:30 Tholense Boys 3 MOC'17 3 R. (Ronny) vanBroekhoven 91877 2 - 5
C 17-11-2018 14:45 NOAD'67 4 Tholense Boys 3 M.A. (Maurits) Verwijs 26345 3 - 1
C 10-11-2018 12:30 Tholense Boys 3 DVO'60 9 Afgeschermd 31129 1 - 10
C 03-11-2018 12:30 Tholense Boys 3 Steenbergen 3 Afgeschermd 26357 0 - 5
C 27-10-2018 vervallen MOC'17 3 Tholense Boys 3 27950
C 27-10-2018 12:30 SC Stavenisse 2 Tholense Boys 3 Afgeschermd 91852 4 - 1
C 13-10-2018 12:30 Tholense Boys 3 WHS 3 Afgeschermd 27336 2 - 4
C 06-10-2018 14:30 Vosmeer 2 Tholense Boys 3 B. (Boy) van deVelde 27664 1 - 2
C 29-09-2018 12:30 Tholense Boys 3 SC Welberg 2 Afgeschermd 26698 1 - 11
B 26-09-2018 20:15 Tholense Boys 3 Halsteren 4 Afgeschermd 2954 0 - 4
C 22-09-2018 12:00 Vrederust 2 Tholense Boys 3 Afgeschermd 28323 3 - 1
B 19-09-2018 19:30 SC Welberg 3 Tholense Boys 3 G.M.J. (Gidion) Tunders 2801 8 - 0
B 01-09-2018 13:00 VVC'68 6 Tholense Boys 3 Afgeschermd 2760 3 - 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 18-05-2019 13:00 DVO'60 9 WHS 3 29560 0-0
C 18-05-2019 14:30 FC Bergen 4 Halsteren 7 28134 4-3
C 18-05-2019 14:30 SC Welberg 2 Vrederust 2 30426 5-0
C 18-05-2019 13:00 NOAD'67 4 Steenbergen 3 26645 1-3
C 18-05-2019 15:00 MOC'17 3 SC Stavenisse 2 91889 0-0
C 14-05-2019 19:30 Vrederust 2 Steenbergen 3 30004 3-7
C 11-05-2019 13:15 Steenbergen 3 Tholense Boys 3 28515 7-1
C 11-05-2019 13:00 WHS 3 SC Welberg 2 29585 1-5
C 11-05-2019 14:30 SC Stavenisse 2 NOAD'67 4 91867 2-2
C 11-05-2019 14:30 FC Bergen 4 MOC'17 3 91888 7-2
C 04-05-2019 12:00 Vrederust 2 WHS 3 30875 0-2
C 04-05-2019 12:30 Tholense Boys 3 SC Stavenisse 2 91866 2-2
C 04-05-2019 13:00 NOAD'67 4 FC Bergen 4 30386 1-11
C 04-05-2019 15:00 SC Welberg 2 Halsteren 7 30532 2-2
C 04-05-2019 15:00 MOC'17 3 Steenbergen 3 91887 5-3
C 20-04-2019 14:30 FC Bergen 4 Tholense Boys 3 29507 10-0
C 20-04-2019 13:00 MOC'17 3 Vrederust 2 91882 2-0
C 16-04-2019 18:30 Halsteren 7 SC Stavenisse 2 91862 1-2
C 16-04-2019 18:30 Tholense Boys 3 NOAD'67 4 29863 2-1
C 13-04-2019 15:00 Halsteren 7 MOC'17 3 91886 0-3
C 13-04-2019 13:30 NOAD'67 4 DVO'60 9 30356 2-3
C 13-04-2019 14:30 SC Stavenisse 2 Vrederust 2 91865 1-4
C 13-04-2019 13:15 Steenbergen 3 SC Welberg 2 30857 1-7
C 06-04-2019 13:00 WHS 3 SC Stavenisse 2 91864 3-0
C 06-04-2019 15:00 MOC'17 3 NOAD'67 4 91885 3-0
C 06-04-2019 13:00 DVO'60 9 Steenbergen 3 26360 1-2
C 06-04-2019 12:00 Vrederust 2 FC Bergen 4 30100 1-4
C 06-04-2019 12:30 Tholense Boys 3 Halsteren 7 30940 0-6
C 30-03-2019 14:30 Vrederust 2 SC Stavenisse 2 91858 1-3
C 30-03-2019 15:30 SC Welberg 2 Tholense Boys 3 26911 11-0
C 30-03-2019 12:30 WHS 3 MOC'17 3 91883 3-3
C 23-03-2019 15:15 Steenbergen 3 WHS 3 30462 5-1
C 23-03-2019 12:30 SC Stavenisse 2 DVO'60 9 91863 3-0
C 23-03-2019 13:00 NOAD'67 4 Vrederust 2 27744 0-2
C 23-03-2019 14:30 FC Bergen 4 SC Welberg 2 27807 1-1
C 23-03-2019 15:00 MOC'17 3 Tholense Boys 3 91884 1-2
C 16-03-2019 14:30 SC Welberg 2 DVO'60 9 30425 4-0
C 09-03-2019 13:00 NOAD'67 4 SC Welberg 2 29838 1-9
C 09-03-2019 14:30 FC Bergen 4 WHS 3 31255 4-2
C 09-03-2019 13:00 DVO'60 9 Tholense Boys 3 31147 8-3
C 09-03-2019 15:15 Steenbergen 3 Halsteren 7 29798 2-2
C 23-02-2019 14:30 FC Bergen 4 NOAD'67 4 26541 6-1
C 23-02-2019 13:00 WHS 3 Vrederust 2 30259 3-0
C 16-02-2019 12:00 Vrederust 2 Halsteren 7 28832 6-1
C 16-02-2019 13:00 WHS 3 NOAD'67 4 31282 4-0
C 16-02-2019 14:30 SC Stavenisse 2 FC Bergen 4 91860 1-3
C 16-02-2019 13:00 DVO'60 9 MOC'17 3 91881 2-1
C 09-02-2019 12:30 Tholense Boys 3 Vrederust 2 29607 0-3
C 09-02-2019 13:00 NOAD'67 4 Vosmeer 2 29792 0-0
C 09-02-2019 13:15 Steenbergen 3 SC Stavenisse 2 91859 4-2
C 09-02-2019 15:00 MOC'17 3 SC Welberg 2 91880 1-7
C 09-02-2019 16:45 Halsteren 7 WHS 3 29042 1-3
C 09-02-2019 14:30 FC Bergen 4 DVO'60 9 27857 8-1
C 02-02-2019 13:15 Steenbergen 3 Vrederust 2 106448 4-2
C 02-02-2019 13:00 DVO'60 9 NOAD'67 4 27112 6-3
C 26-01-2019 14:30 Vosmeer 2 SC Welberg 2 29918 0-0
C 26-01-2019 12:30 SC Stavenisse 2 DVO'60 9 28306 0-0
C 19-01-2019 12:00 Vrederust 2 Vosmeer 2 106043 0-0
C 19-01-2019 13:00 DVO'60 9 SC Welberg 2 29321 1-4
C 15-12-2018 14:30 SC Welberg 2 NOAD'67 4 28019 6-0
C 15-12-2018 14:30 FC Bergen 4 Vosmeer 2 29977 5-0
C 15-12-2018 15:00 MOC'17 3 DVO'60 9 91870 4-2
C 08-12-2018 13:00 WHS 3 Vosmeer 2 30754 10-1
C 08-12-2018 14:45 SC Welberg 2 Steenbergen 3 26491 2-0
C 08-12-2018 15:00 MOC'17 3 Halsteren 7 91879 4-1
C 08-12-2018 12:30 Tholense Boys 3 FC Bergen 4 26774 0-8
C 01-12-2018 13:00 NOAD'67 4 MOC'17 3 91878 1-4
C 01-12-2018 14:30 FC Bergen 4 Vrederust 2 28426 3-0
C 01-12-2018 13:15 Steenbergen 3 DVO'60 9 27651 1-2
C 01-12-2018 15:00 Halsteren 7 Tholense Boys 3 27731 4-0
C 01-12-2018 14:30 SC Stavenisse 2 WHS 3 91857 0-1
C 24-11-2018 13:00 DVO'60 9 SC Stavenisse 2 91856 5-3
C 24-11-2018 12:00 Vrederust 2 NOAD'67 4 27973 3-1
C 24-11-2018 12:30 Tholense Boys 3 MOC'17 3 91877 2-5
C 24-11-2018 13:00 WHS 3 Steenbergen 3 27168 1-2
C 24-11-2018 15:15 SC Welberg 2 FC Bergen 4 31229 7-1
C 24-11-2018 14:30 Vosmeer 2 Halsteren 7 26282 6-3
C 17-11-2018 15:15 Steenbergen 3 Vrederust 2 30420 0-0
C 17-11-2018 15:00 MOC'17 3 WHS 3 91876 2-3
C 17-11-2018 12:30 SC Stavenisse 2 Halsteren 7 91855 2-1
C 17-11-2018 14:45 NOAD'67 4 Tholense Boys 3 26345 3-1
C 10-11-2018 12:00 WHS 3 FC Bergen 4 29315 5-1
C 10-11-2018 12:00 Vrederust 2 MOC'17 3 91875 7-3
C 10-11-2018 12:30 Tholense Boys 3 DVO'60 9 31129 1-10
C 10-11-2018 14:30 Vosmeer 2 SC Stavenisse 2 91854 2-6
C 10-11-2018 15:00 Halsteren 7 Steenbergen 3 26096 0-6
C 03-11-2018 12:00 Vrederust 2 Vosmeer 2 30879 0-0
C 03-11-2018 12:30 Tholense Boys 3 Steenbergen 3 26357 0-5
C 03-11-2018 13:00 NOAD'67 4 SC Stavenisse 2 91853 0-4
C 03-11-2018 15:00 MOC'17 3 FC Bergen 4 91874 0-4
C 03-11-2018 15:15 SC Welberg 2 WHS 3 31350 6-1
C 03-11-2018 13:00 DVO'60 9 Halsteren 7 27612 10-3
C 27-10-2018 15:15 Steenbergen 3 MOC'17 3 91873 3-2
C 27-10-2018 15:00 Halsteren 7 SC Welberg 2 30611 1-5
C 27-10-2018 12:30 SC Stavenisse 2 Tholense Boys 3 91852 4-1
C 27-10-2018 14:30 Vosmeer 2 DVO'60 9 28348 4-6
C 20-10-2018 13:15 Steenbergen 3 Vosmeer 2 101799 9-0
C 13-10-2018 12:30 Tholense Boys 3 WHS 3 27336 2-4
C 13-10-2018 13:00 NOAD'67 4 Halsteren 7 30152 0-1
C 13-10-2018 14:30 FC Bergen 4 Steenbergen 3 27712 3-1
C 13-10-2018 13:00 DVO'60 9 Vrederust 2 29637 6-1
C 13-10-2018 15:00 MOC'17 3 Vosmeer 2 91872 8-1
C 13-10-2018 15:00 SC Welberg 2 SC Stavenisse 2 91851 8-0
C 06-10-2018 12:00 Vrederust 2 SC Welberg 2 28273 0-3
C 06-10-2018 13:15 Steenbergen 3 NOAD'67 4 28998 4-1
C 06-10-2018 13:00 WHS 3 DVO'60 9 31431 6-2
C 06-10-2018 15:00 Halsteren 7 FC Bergen 4 30313 2-7
C 06-10-2018 14:30 SC Stavenisse 2 MOC'17 3 91871 2-2
C 06-10-2018 14:30 Vosmeer 2 Tholense Boys 3 27664 1-2
C 29-09-2018 14:30 FC Bergen 4 SC Stavenisse 2 91850 5-2
C 29-09-2018 12:30 Tholense Boys 3 SC Welberg 2 26698 1-11
C 29-09-2018 13:00 NOAD'67 4 WHS 3 29978 1-4
C 29-09-2018 14:30 FC Bergen 4 MOC'17 3 28252 0-0
C 29-09-2018 15:15 Steenbergen 3 Vosmeer 2 28966 0-0
C 29-09-2018 15:00 Halsteren 7 Vrederust 2 27360 2-2
C 22-09-2018 15:00 WHS 3 Halsteren 7 29674 4-2
C 22-09-2018 14:30 Vosmeer 2 NOAD'67 4 29177 3-3
C 22-09-2018 15:00 MOC'17 3 Steenbergen 3 28665 0-0
C 22-09-2018 13:00 DVO'60 9 FC Bergen 4 27037 2-4
C 22-09-2018 14:00 SC Welberg 2 SC Stavenisse 2 31262 0-0
C 22-09-2018 14:15 SC Welberg 2 MOC'17 3 91869 2-0
C 22-09-2018 14:30 SC Stavenisse 2 Steenbergen 3 91849 1-4
C 22-09-2018 12:00 Vrederust 2 Tholense Boys 3 28323 3-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 26-09-2018 20:15 Tholense Boys 3 Halsteren 4 2954 0-4
B 19-09-2018 19:30 SC Welberg 3 Tholense Boys 3 2801 8-0
B 15-09-2018 13:00 VVC'68 6 Halsteren 4 2957 1-11
B 08-09-2018 16:00 SC Welberg 3 VVC'68 6 3152 7-2
B 01-09-2018 13:00 VVC'68 6 Tholense Boys 3 2760 3-4
B 01-09-2018 15:00 Halsteren 4 SC Welberg 3 3261 9-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Welberg 2 19 17 2 0 53 105 12 93 0
2 FC Bergen 4 19 16 1 2 49 94 32 62 0
3 Steenbergen 3 19 13 1 5 40 64 37 27 0
4 WHS 3 18 12 1 5 37 51 36 15 0
5 DVO'60 9 17 9 0 8 27 61 53 8 0
6 MOC'17 3 19 8 2 9 26 47 51 -4 0
7 Vrederust 2 19 7 1 11 22 38 51 -13 0
8 SC Stavenisse 2 18 6 3 9 21 34 47 -13 0
9 Halsteren 7 18 3 3 12 12 33 62 -29 0
10 Tholense Boys 3 19 2 1 16 7 19 106 -87 0
11 NOAD'67 4 19 1 1 17 4 19 78 -59 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren 4 3 3 0 0 9 24 1 23 0
2 SC Welberg 3 3 2 0 1 6 15 11 4 0
3 Tholense Boys 3 3 1 0 2 3 4 15 -11 0
4 VVC'68 6 3 0 0 3 0 6 22 -16 0

Training

Berichten



Terug naar boven