0214 Mannen Zaterdag reserve

Senioren - Tholense Boys 4

Teamleden

Spelers
Heert Andringa        
Sjoerd Andringa        
Stephan van As        
Keesjan Bal        
Noureddine Benjilali        
Stefan Bogers        
Danny Bout        
Sander Deurloo        
Bas van Dongen        
Erik van Gorsel        
Kenny Jansen        
Arthur de Jonge        
Remco de Jonge        
Robin Junge        
Patrick van de Kasteele        
Bart Kuipers        
Patrick van de Linde        
Michael Marinus        
Michiel Nagtegaal        
Alex Opree        
Said Oumhamed        
Greet Potappel        
Martijn Roovers        
Freddy Simons        
Joeri Stokkers        
Daan Verstraten        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 25-04-2019 19:00 Tholense Boys 4 Vrederust 3
C 04-05-2019 14:30 Tholense Boys 4 Alliance 3
C 04-05-2019 12:30 SEOLTO 4 SPS 3
C 04-05-2019 13:45 Vrederust 3 Halsteren 6
C 04-05-2019 14:30 Klundert 5 WHS 4
C 04-05-2019 14:30 De Fendert 6 VVC'68 6
C 04-05-2019 15:00 DVO'60 8 Smerdiek 3
C 11-05-2019 16:45 Halsteren 6 SEOLTO 4
C 11-05-2019 12:00 Vrederust 3 Alliance 3
C 11-05-2019 15:00 Smerdiek 3 De Fendert 6
C 11-05-2019 14:30 SPS 3 Tholense Boys 4
C 11-05-2019 14:00 WHS 4 DVO'60 8
C 11-05-2019 13:00 VVC'68 6 Klundert 5
C 18-05-2019 12:30 SEOLTO 4 Alliance 3
C 18-05-2019 14:00 Vrederust 3 SPS 3
C 18-05-2019 14:30 Klundert 5 De Fendert 6
C 18-05-2019 14:30 Tholense Boys 4 Smerdiek 3
C 18-05-2019 15:00 DVO'60 8 VVC'68 6
C 18-05-2019 15:00 Halsteren 6 WHS 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 20-04-2019 12:30 Tholense Boys 4 WHS 4 Afgeschermd 28548 4 - 0
C 13-04-2019 15:00 Halsteren 6 Tholense Boys 4 P. (Pieter) Wagenaars 27424 1 - 4
C 30-03-2019 12:30 SEOLTO 4 Tholense Boys 4 M. (Michel) Poots 27087 3 - 2
C 09-03-2019 15:00 DVO'60 8 Tholense Boys 4 H. (Heert) Andringa 27817 4 - 0
C 23-02-2019 12:00 WHS 4 Tholense Boys 4 Afgeschermd 27956 0 - 2
C 16-02-2019 14:30 Klundert 5 Tholense Boys 4 H. (Heert) Andringa 31050 8 - 0
C 09-02-2019 14:30 Tholense Boys 4 De Fendert 6 H. (Heert) Andringa 26568 3 - 0
C 19-01-2019 12:30 Tholense Boys 4 SPS 3 H. (Heert) Andringa 29144 2 - 1
C 15-12-2018 14:30 Alliance 3 Tholense Boys 4 H. (Heert) Andringa 29047 5 - 1
C 08-12-2018 14:30 Tholense Boys 4 Halsteren 6 H. (Heert) Andringa 28855 6 - 2
C 24-11-2018 13:30 Tholense Boys 4 SEOLTO 4 H. (Heert) Andringa 27100 5 - 4
C 17-11-2018 12:30 Vrederust 3 Tholense Boys 4 H. (Heert) Andringa 30825 3 - 0
C 10-11-2018 13:30 Tholense Boys 4 DVO'60 8 Afgeschermd 26739 3 - 0
C 20-10-2018 14:30 De Fendert 6 Tholense Boys 4 W. (Willem) Haak 100331 5 - 1
C 13-10-2018 14:30 Tholense Boys 4 VVC'68 6 Afgeschermd 26271 3 - 6
C 06-10-2018 14:30 Smerdiek 3 Tholense Boys 4 Afgeschermd 28258 6 - 2
C 29-09-2018 14:30 Tholense Boys 4 Klundert 5 Afgeschermd 28833 2 - 5
C 22-09-2018 14:30 De Fendert 6 Tholense Boys 4 Afgeschermd 29336 -
B 15-09-2018 vervallen VVC'68 5 Tholense Boys 4 3311
B 08-09-2018 16:45 Halsteren 5 Tholense Boys 4 D.H.G.J. (Dennis) Bakx 3310 4 - 1
B 01-09-2018 14:30 Tholense Boys 4 Vosmeer 2 Afgeschermd 2896 4 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-04-2019 18:45 Alliance 3 Smerdiek 3 151685 0-0
C 20-04-2019 12:30 Tholense Boys 4 WHS 4 28548 4-0
C 20-04-2019 12:30 VVC'68 6 SEOLTO 4 29955 5-3
C 16-04-2019 19:30 WHS 4 Alliance 3 28939 0-2
C 13-04-2019 14:00 WHS 4 SEOLTO 4 27640 3-1
C 13-04-2019 12:30 Vrederust 3 DVO'60 8 30869 1-6
C 13-04-2019 14:30 Alliance 3 De Fendert 6 28491 5-0
C 13-04-2019 15:00 Halsteren 6 Tholense Boys 4 27424 1-4
C 13-04-2019 15:00 SPS 3 Klundert 5 26075 1-0
C 13-04-2019 15:00 Smerdiek 3 VVC'68 6 29610 3-2
C 06-04-2019 13:00 VVC'68 6 Alliance 3 26682 2-2
C 06-04-2019 12:30 SEOLTO 4 Vrederust 3 26092 3-2
C 06-04-2019 14:30 Klundert 5 Smerdiek 3 31264 7-0
C 06-04-2019 14:30 De Fendert 6 Halsteren 6 26945 3-5
C 06-04-2019 15:00 DVO'60 8 SPS 3 30245 1-3
C 30-03-2019 12:30 Vrederust 3 VVC'68 6 30027 4-0
C 30-03-2019 14:00 WHS 4 Smerdiek 3 30760 5-4
C 30-03-2019 13:00 Klundert 5 DVO'60 8 151840 2-1
C 30-03-2019 12:30 SEOLTO 4 Tholense Boys 4 27087 3-2
C 23-03-2019 12:30 Vrederust 3 De Fendert 6 27006 0-4
C 23-03-2019 14:30 Alliance 3 DVO'60 8 29407 5-3
C 23-03-2019 14:30 SPS 3 VVC'68 6 28021 0-4
C 23-03-2019 15:00 Halsteren 6 Klundert 5 29850 2-8
C 16-03-2019 15:00 Smerdiek 3 Halsteren 6 31487 1-6
C 16-03-2019 14:30 De Fendert 6 SPS 3 28485 1-3
C 16-03-2019 14:30 Klundert 5 DVO'60 8 28697 1-1
C 09-03-2019 15:00 DVO'60 8 Tholense Boys 4 27817 4-0
C 09-03-2019 12:30 SEOLTO 4 De Fendert 6 28790 1-3
C 09-03-2019 12:30 Vrederust 3 Klundert 5 30922 1-0
C 09-03-2019 14:30 Alliance 3 Smerdiek 3 30217 0-0
C 09-03-2019 14:30 SPS 3 WHS 4 27634 3-0
C 09-03-2019 15:00 Halsteren 6 VVC'68 6 29744 0-3
C 23-02-2019 12:00 WHS 4 Tholense Boys 4 27956 0-2
C 23-02-2019 13:00 VVC'68 6 Halsteren 6 26606 6-1
C 16-02-2019 13:00 VVC'68 6 Vrederust 3 30820 4-2
C 16-02-2019 14:30 De Fendert 6 WHS 4 30602 4-0
C 16-02-2019 14:30 Alliance 3 Halsteren 6 26143 9-3
C 16-02-2019 14:30 Klundert 5 Tholense Boys 4 31050 8-0
C 16-02-2019 15:00 DVO'60 8 SEOLTO 4 31522 9-0
C 16-02-2019 15:00 Smerdiek 3 SPS 3 28621 0-0
C 09-02-2019 12:30 Vrederust 3 Smerdiek 3 30453 8-1
C 09-02-2019 12:30 SEOLTO 4 Klundert 5 29712 3-2
C 09-02-2019 14:00 WHS 4 VVC'68 6 29519 2-3
C 09-02-2019 14:30 Tholense Boys 4 De Fendert 6 26568 3-0
C 09-02-2019 14:30 SPS 3 Alliance 3 28415 0-3
C 09-02-2019 15:00 Halsteren 6 DVO'60 8 27191 1-5
C 02-02-2019 14:30 De Fendert 6 Smerdiek 3 106044 4-2
C 02-02-2019 12:30 SEOLTO 4 VVC'68 6 29701 2-0
C 02-02-2019 15:00 DVO'60 8 Alliance 3 29886 3-3
C 02-02-2019 14:00 WHS 4 Klundert 5 31460 3-3
C 19-01-2019 12:30 Tholense Boys 4 SPS 3 29144 2-1
C 19-01-2019 14:30 Alliance 3 WHS 4 29658 2-1
C 12-01-2019 14:00 WHS 4 SPS 3 27481 1-3
C 15-12-2018 14:30 Klundert 5 VVC'68 6 30521 1-2
C 15-12-2018 14:30 Alliance 3 Tholense Boys 4 29047 5-1
C 08-12-2018 15:00 DVO'60 8 Vrederust 3 29917 3-0
C 08-12-2018 14:30 De Fendert 6 Alliance 3 28954 0-5
C 08-12-2018 14:30 Tholense Boys 4 Halsteren 6 28855 6-2
C 08-12-2018 14:30 VVC'68 6 Smerdiek 3 27421 2-2
C 08-12-2018 12:30 SEOLTO 4 WHS 4 27452 0-2
C 08-12-2018 14:30 Klundert 5 SPS 3 28698 5-2
C 01-12-2018 15:00 Halsteren 6 De Fendert 6 27819 8-8
C 01-12-2018 12:30 Vrederust 3 SEOLTO 4 28441 3-2
C 01-12-2018 14:30 SPS 3 DVO'60 8 27674 1-1
C 01-12-2018 14:30 Alliance 3 VVC'68 6 27622 3-0
C 01-12-2018 14:30 Smerdiek 3 Klundert 5 30562 0-4
C 24-11-2018 14:30 Klundert 5 Halsteren 6 28900 8-1
C 24-11-2018 14:30 VVC'68 6 SPS 3 29183 1-3
C 24-11-2018 14:30 Smerdiek 3 WHS 4 30498 3-3
C 24-11-2018 13:30 Tholense Boys 4 SEOLTO 4 27100 5-4
C 24-11-2018 14:30 De Fendert 6 Vrederust 3 31160 3-1
C 17-11-2018 15:00 Halsteren 6 Smerdiek 3 30918 2-4
C 17-11-2018 12:30 Vrederust 3 Tholense Boys 4 30825 3-0
C 17-11-2018 15:00 SPS 3 De Fendert 6 29375 1-2
C 17-11-2018 15:00 DVO'60 8 Klundert 5 29048 3-1
C 10-11-2018 14:30 De Fendert 6 SEOLTO 4 30291 5-2
C 10-11-2018 13:30 Tholense Boys 4 DVO'60 8 26739 3-0
C 10-11-2018 14:30 Klundert 5 Vrederust 3 29125 4-1
C 10-11-2018 14:30 Smerdiek 3 Alliance 3 28080 1-4
C 03-11-2018 12:00 SEOLTO 4 Halsteren 6 29842 1-1
C 03-11-2018 14:30 De Fendert 6 Smerdiek 3 30133 0-0
C 03-11-2018 15:00 DVO'60 8 WHS 4 26094 11-1
C 27-10-2018 15:00 SPS 3 SEOLTO 4 28919 6-0
C 27-10-2018 13:00 Smerdiek 3 DVO'60 8 28660 0-1
C 27-10-2018 13:00 VVC'68 6 De Fendert 6 26246 1-5
C 27-10-2018 15:00 Halsteren 6 Vrederust 3 27724 1-4
C 20-10-2018 14:30 Alliance 3 Vrederust 3 29334 4-3
C 20-10-2018 14:30 De Fendert 6 Tholense Boys 4 100331 5-1
C 20-10-2018 12:30 SEOLTO 4 Smerdiek 3 27377 3-4
C 13-10-2018 12:30 Vrederust 3 WHS 4 30657 1-2
C 13-10-2018 14:30 Tholense Boys 4 VVC'68 6 26271 3-6
C 13-10-2018 14:30 Klundert 5 Alliance 3 30827 3-3
C 13-10-2018 15:00 DVO'60 8 De Fendert 6 28020 2-2
C 13-10-2018 15:00 Halsteren 6 SPS 3 30247 2-3
C 06-10-2018 14:30 De Fendert 6 Klundert 5 28239 1-1
C 06-10-2018 13:00 VVC'68 6 DVO'60 8 31146 1-3
C 06-10-2018 14:00 WHS 4 Halsteren 6 29785 3-2
C 06-10-2018 14:30 Alliance 3 SEOLTO 4 27348 7-0
C 06-10-2018 14:30 Smerdiek 3 Tholense Boys 4 28258 6-2
C 06-10-2018 15:45 SPS 3 Vrederust 3 30586 2-2
C 29-09-2018 12:30 SEOLTO 4 DVO'60 8 30683 0-2
C 29-09-2018 14:30 Tholense Boys 4 Klundert 5 28833 2-5
C 29-09-2018 14:30 SPS 3 Smerdiek 3 27439 1-0
C 29-09-2018 16:45 Halsteren 6 Alliance 3 27846 2-5
C 29-09-2018 14:00 WHS 4 De Fendert 6 26891 0-4
C 22-09-2018 13:00 VVC'68 6 WHS 4 30170 2-3
C 22-09-2018 15:00 DVO'60 8 Halsteren 6 26760 5-2
C 22-09-2018 15:00 Smerdiek 3 Vrederust 3 27373 3-0
C 22-09-2018 14:30 De Fendert 6 Tholense Boys 4 29336 0-0
C 22-09-2018 14:30 Klundert 5 SEOLTO 4 28146 10-3
C 22-09-2018 14:30 Alliance 3 SPS 3 26995 3-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 14:30 Vosmeer 2 Halsteren 5 3568 0-0
B 15-09-2018 15:00 VVC'68 5 Tholense Boys 4 3311 0-0
B 08-09-2018 14:30 Vosmeer 2 VVC'68 5 2860 0-0
B 08-09-2018 16:45 Halsteren 5 Tholense Boys 4 3310 4-1
B 01-09-2018 14:30 Tholense Boys 4 Vosmeer 2 2896 4-3
B 01-09-2018 15:00 VVC'68 5 Halsteren 5 3569 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alliance 3 17 14 3 0 45 70 24 46 0
2 DVO'60 8 18 11 3 4 36 63 26 37 0
3 Klundert 5 18 10 3 5 33 72 29 43 0
4 De Fendert 6 18 10 3 5 33 54 41 13 0
5 SPS 3 18 9 3 6 30 35 28 7 0
6 VVC'68 6 18 8 2 8 26 44 42 2 0
7 Tholense Boys 4 17 8 0 9 24 40 53 -13 0
8 WHS 4 18 6 2 10 20 29 54 -25 0
9 Vrederust 3 17 6 1 10 19 36 42 -6 0
10 Smerdiek 3 17 5 3 9 18 34 54 -20 0
11 SEOLTO 4 18 4 1 13 13 31 71 -40 0
12 Halsteren 6 18 2 2 14 8 42 86 -44 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren 5 1 1 0 0 3 4 1 3 0
2 Tholense Boys 4 1 0 0 1 0 1 4 -3 0

Training

Berichten



Terug naar boven