0253 Onder 12 competitie (najaar)

Pupillen - Tholense Boys JO12-1

Teamleden

Spelers
Nasser Boulaioune        
Jelle Geuze        
Luca de Graaff        
Liam Huijzers        
Tristan de Leeuw        
Deen Markestein        
Rayen El Ouahabi        
Najim El Ouahabi        
Said Oumhamed        
Stijn Smits        
Noa Smits        
Binck Stuifzand        
Jasper Zelle        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
V 19-01-2019 09:30 Goes JO12-1 Tholense Boys JO12-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 19-01-2019 10:00 Virtus JO12-1 Oranje Wit JO12-1
C 26-01-2019 10:00 Drechtstreek JO12-1 Virtus JO12-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:45 MOC'17 JO12-2 JVOZ JO12-2 47182 3-8
C 15-12-2018 10:00 Steenbergen JO12-1 Drechtstreek JO12-1 48828 6-3
C 15-12-2018 09:30 Prinsenland JO12-1 ASWH JO12-1 47332 2-5
C 08-12-2018 09:45 MOC'17 JO12-2 ASWH JO12-1 47589 1-4
C 08-12-2018 10:30 Kogelvangers JO12-1 Groote Lindt JO12-1 95581 8-2
C 08-12-2018 10:00 Oranje Wit JO12-1 De Alblas JO12-2 47052 7-5
C 08-12-2018 10:00 Steenbergen JO12-1 JVOZ JO12-2 47884 0-9
C 08-12-2018 08:30 Prinsenland JO12-1 Tholense Boys JO12-1 48522 2-10
C 01-12-2018 11:00 Tholense Boys JO12-1 MOC'17 JO12-2 47895 1-2
C 01-12-2018 08:30 ASWH JO12-1 Oranje Wit JO12-1 47893 4-5
C 01-12-2018 09:45 JVOZ JO12-2 Kogelvangers JO12-1 95580 7-1
C 01-12-2018 09:45 Groote Lindt JO12-1 Prinsenland JO12-1 48822 10-2
C 01-12-2018 08:30 Virtus JO12-1 Steenbergen JO12-1 48600 3-2
C 01-12-2018 10:00 De Alblas JO12-2 Drechtstreek JO12-1 47459 3-0
C 24-11-2018 08:30 Prinsenland JO12-1 Virtus JO12-1 47142 0-7
C 24-11-2018 08:30 Steenbergen JO12-1 Groote Lindt JO12-1 48813 4-1
C 24-11-2018 09:45 JVOZ JO12-2 ASWH JO12-1 47201 8-1
C 24-11-2018 10:00 Oranje Wit JO12-1 MOC'17 JO12-2 47991 7-3
C 24-11-2018 10:00 Drechtstreek JO12-1 Tholense Boys JO12-1 47562 3-1
C 24-11-2018 10:30 Kogelvangers JO12-1 De Alblas JO12-2 95579 3-2
C 17-11-2018 09:45 MOC'17 JO12-2 Steenbergen JO12-1 48667 2-4
C 17-11-2018 11:00 Tholense Boys JO12-1 Oranje Wit JO12-1 47679 4-8
C 17-11-2018 08:30 Virtus JO12-1 ASWH JO12-1 48677 4-2
C 17-11-2018 08:30 Prinsenland JO12-1 Kogelvangers JO12-1 95578 0-14
C 17-11-2018 10:00 De Alblas JO12-2 JVOZ JO12-2 47944 4-5
C 17-11-2018 09:45 Groote Lindt JO12-1 Drechtstreek JO12-1 48076 2-4
C 10-11-2018 10:15 Drechtstreek JO12-1 MOC'17 JO12-2 48414 1-0
C 10-11-2018 08:30 ASWH JO12-1 Groote Lindt JO12-1 47736 2-2
C 10-11-2018 08:30 Steenbergen JO12-1 De Alblas JO12-2 47385 2-4
C 10-11-2018 09:00 Kogelvangers JO12-1 Tholense Boys JO12-1 95577 1-3
C 10-11-2018 09:45 JVOZ JO12-2 Virtus JO12-1 47465 5-4
C 10-11-2018 10:00 Oranje Wit JO12-1 Prinsenland JO12-1 47042 12-1
C 03-11-2018 10:30 Kogelvangers JO12-1 Steenbergen JO12-1 95576 7-1
C 03-11-2018 10:00 Drechtstreek JO12-1 JVOZ JO12-2 48105 4-5
C 03-11-2018 10:00 Oranje Wit JO12-1 Groote Lindt JO12-1 47050 5-3
C 03-11-2018 09:45 MOC'17 JO12-2 De Alblas JO12-2 47328 1-4
C 03-11-2018 11:00 Tholense Boys JO12-1 Virtus JO12-1 48048 1-1
C 27-10-2018 10:00 De Alblas JO12-2 Tholense Boys JO12-1 48711 2-2
C 27-10-2018 09:45 JVOZ JO12-2 Prinsenland JO12-1 48320 14-1
C 27-10-2018 08:30 ASWH JO12-1 Kogelvangers JO12-1 95575 2-8
C 27-10-2018 09:45 Groote Lindt JO12-1 MOC'17 JO12-2 47657 5-3
C 13-10-2018 08:30 De Alblas JO12-2 Groote Lindt JO12-1 48153 4-1
C 13-10-2018 11:00 Tholense Boys JO12-1 ASWH JO12-1 47351 3-2
C 13-10-2018 09:00 Kogelvangers JO12-1 Virtus JO12-1 95574 2-2
C 13-10-2018 08:30 Prinsenland JO12-1 Drechtstreek JO12-1 47595 0-9
C 06-10-2018 08:30 ASWH JO12-1 De Alblas JO12-2 47535 1-5
C 06-10-2018 08:30 Steenbergen JO12-1 Prinsenland JO12-1 47161 11-1
C 06-10-2018 09:45 JVOZ JO12-2 Oranje Wit JO12-1 47323 5-3
C 06-10-2018 09:45 Groote Lindt JO12-1 Tholense Boys JO12-1 48716 1-7
C 06-10-2018 10:00 Drechtstreek JO12-1 Kogelvangers JO12-1 95573 3-9
C 06-10-2018 08:30 Virtus JO12-1 MOC'17 JO12-2 47324 4-1
C 29-09-2018 09:45 MOC'17 JO12-2 Prinsenland JO12-1 47586 6-0
C 29-09-2018 09:45 Oranje Wit JO12-1 Kogelvangers JO12-1 95572 4-8
C 29-09-2018 10:00 De Alblas JO12-2 Virtus JO12-1 47963 3-5
C 29-09-2018 10:00 ASWH JO12-1 Drechtstreek JO12-1 47081 2-3
C 29-09-2018 11:00 Tholense Boys JO12-1 Steenbergen JO12-1 47397 2-2
C 29-09-2018 09:45 Groote Lindt JO12-1 JVOZ JO12-2 48921 5-10
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 09:30 WVV'67 JO12-1 Tholense Boys JO12-1 102932 3-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JVOZ JO12-2 11 10 1 0 31 80 30 50 0
2 Kogelvangers JO12-1 11 8 1 2 25 67 30 37 0
3 Virtus JO12-1 9 6 2 1 20 34 17 17 0
4 Oranje Wit JO12-1 9 6 1 2 19 52 34 18 0
5 De Alblas JO12-2 11 6 1 4 19 42 30 12 0
6 Drechtstreek JO12-1 10 5 1 4 16 31 29 2 0
7 Tholense Boys JO12-1 11 4 4 3 16 38 28 10 0
8 Steenbergen JO12-1 10 4 1 5 13 34 37 -3 0
9 ASWH JO12-1 11 3 1 7 10 30 43 -13 0
10 Groote Lindt JO12-1 11 2 1 8 7 33 53 -20 0
11 MOC'17 JO12-2 11 2 0 9 6 26 44 -18 0
12 Prinsenland JO12-1 11 0 0 11 0 12 104 -92 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys JO12-1 3 3 0 0 9 39 0 39 0
2 Grenswachters JO12-1G 3 2 0 1 6 14 12 2 0
3 WHS JO12-1 3 1 0 2 3 10 13 -3 0
4 FC Moerstraten JO12-1G 3 0 0 3 0 2 40 -38 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys JO12-1 1 1 0 0 3 7 3 4 0
2 WVV'67 JO12-1 1 0 0 1 0 3 7 -4 0

Training

Berichten



Terug naar boven