0234 Onder 16 competitie (voorjaar)

Junioren - Tholense Boys JO16-1

Teamleden

Spelers
Roy van Dartel        
Yoeri van Dijke        
Jesse Gunter        
Nathan van der Harst        
Tom van 't Hof        
Jari Keur        
Soufian Laaziz        
Luuk Nijsse        
Thomas Visser        
Yari Vroegop        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 18-04-2020 10:15 Brouwershaven JO16-1G Hansweertse Boys JO16-1
C 18-04-2020 11:30 Kruiningen JO16-1 Tholense Boys JO16-1
C 18-04-2020 12:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO16-1 Bruse Boys JO16-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 04-04-2020 12:30 Tholense Boys JO16-1 Brouwershaven JO16-1G 103574
C 28-03-2020 10:30 Bruse Boys JO16-1 Tholense Boys JO16-1 103106
C 21-03-2020 11:00 Tholense Boys JO16-1 ST Biervliet/Hoofdplaat JO16-1 103558
C 14-03-2020 11:30 Hansweertse Boys JO16-1 Tholense Boys JO16-1 103543
C 15-02-2020 10:45 Tholense Boys JO16-1 Kruiningen JO16-1 R (Raymond) Voois 103233 2 - 2
C 08-02-2020 10:15 Brouwershaven JO16-1G Tholense Boys JO16-1 B.J. (Ben) van der Meer 103281 3 - 1
C 01-02-2020 12:30 Tholense Boys JO16-1 Bruse Boys JO16-1 J. (Jens) de Rond 103413 6 - 0
C 25-01-2020 vervallen Tholense Boys JO16-1 METO JO16-1 34596
C 07-12-2019 11:00 Tholense Boys JO16-1 Wemeldinge JO16-1 J. (Jens) de Rond 34708 2 - 4
C 30-11-2019 13:00 Lepelstraatse Boys JO16-1 Tholense Boys JO16-1 PP (Peter) van Tillo 34422 2 - 0
C 16-11-2019 10:30 DBGC JO16-1 Tholense Boys JO16-1 J. (Jan) Pieterse 34864 4 - 3
C 09-11-2019 10:00 Yerseke JO16-1 Tholense Boys JO16-1 H. (Harvey) de Wit 92264 2 - 0
C 02-11-2019 10:45 Tholense Boys JO16-1 OFB JO16-1 E.J.C. (Edo) ten Voorden 34104 4 - 2
C 26-10-2019 10:30 Patrijzen JO16-1 Tholense Boys JO16-1 R. (Richard) Steensma 34201 4 - 1
C 12-10-2019 12:30 Krabbendijke JO16-1 Tholense Boys JO16-1 J. (Jordy) Luteijn 34400 2 - 0
C 05-10-2019 09:30 Tholense Boys JO16-1 WHS JO16-1 Afgeschermd 34322 2 - 5
C 21-09-2019 12:30 Tholense Boys JO16-1 Roosendaal JO16-2 J. (Jens) de Rond 34349 0 - 5
B 14-09-2019 12:30 Tholense Boys JO16-1 Roosendaal JO16-3 Afgeschermd 8108 5 - 0
B 07-09-2019 12:00 Lepelstraatse Boys JO16-1 Tholense Boys JO16-1 R. (Raymond) de Bakker 8043 9 - 1
B 31-08-2019 12:30 Tholense Boys JO16-1 METO JO16-1 Afgeschermd 7987 2 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 04-04-2020 12:30 Tholense Boys JO16-1 Brouwershaven JO16-1G 103574 0-0
C 04-04-2020 12:00 Kruiningen JO16-1 ST Biervliet/Hoofdplaat JO16-1 103424 0-0
C 04-04-2020 11:30 Hansweertse Boys JO16-1 Bruse Boys JO16-1 103308 0-0
C 28-03-2020 12:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO16-1 Hansweertse Boys JO16-1 103278 0-0
C 28-03-2020 10:30 Bruse Boys JO16-1 Tholense Boys JO16-1 103106 0-0
C 28-03-2020 10:15 Brouwershaven JO16-1G Kruiningen JO16-1 103588 0-0
C 21-03-2020 11:00 Tholense Boys JO16-1 ST Biervliet/Hoofdplaat JO16-1 103558 0-0
C 21-03-2020 11:30 Kruiningen JO16-1 Brouwershaven JO16-1G 103419 0-0
C 14-03-2020 12:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO16-1 Brouwershaven JO16-1G 103179 0-0
C 14-03-2020 11:30 Hansweertse Boys JO16-1 Tholense Boys JO16-1 103543 0-0
C 14-03-2020 10:30 Bruse Boys JO16-1 Kruiningen JO16-1 103549 0-0
C 07-03-2020 12:00 Kruiningen JO16-1 Hansweertse Boys JO16-1 103582 1-2
C 07-03-2020 11:30 Brouwershaven JO16-1G Bruse Boys JO16-1 103314 0-0
C 15-02-2020 10:30 Bruse Boys JO16-1 ST Biervliet/Hoofdplaat JO16-1 103464 4-1
C 15-02-2020 10:45 Tholense Boys JO16-1 Kruiningen JO16-1 103233 2-2
C 15-02-2020 11:30 Hansweertse Boys JO16-1 Brouwershaven JO16-1G 103201 0-1
C 08-02-2020 12:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO16-1 Kruiningen JO16-1 103082 3-3
C 08-02-2020 10:30 Bruse Boys JO16-1 Hansweertse Boys JO16-1 103135 0-3
C 08-02-2020 10:15 Brouwershaven JO16-1G Tholense Boys JO16-1 103281 3-1
C 01-02-2020 12:30 Tholense Boys JO16-1 Bruse Boys JO16-1 103413 6-0
C 01-02-2020 11:30 Hansweertse Boys JO16-1 ST Biervliet/Hoofdplaat JO16-1 103436 1-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-01-2020 11:00 Tholense Boys JO16-1 METO JO16-1 34596 0-0
C 25-01-2020 11:30 Wemeldinge JO16-1 OFB JO16-1 34344 0-0
C 18-01-2020 10:45 Yerseke JO16-1 OFB JO16-1 92267 4-2
C 21-12-2019 11:30 WHS JO16-1 Patrijzen JO16-1 34808 3-3
C 14-12-2019 13:00 Lepelstraatse Boys JO16-1 METO JO16-1 34167 12-0
C 14-12-2019 13:00 OFB JO16-1 DBGC JO16-1 34151 0-0
C 14-12-2019 11:30 Wemeldinge JO16-1 Krabbendijke JO16-1 34247 4-1
C 14-12-2019 10:45 Yerseke JO16-1 Roosendaal JO16-2 92269 4-1
C 07-12-2019 12:45 Krabbendijke JO16-1 Yerseke JO16-1 92268 3-1
C 07-12-2019 10:30 DBGC JO16-1 WHS JO16-1 34491 0-0
C 07-12-2019 11:00 Tholense Boys JO16-1 Wemeldinge JO16-1 34708 2-4
C 07-12-2019 13:15 Roosendaal JO16-2 Patrijzen JO16-1 34358 1-2
C 07-12-2019 13:15 METO JO16-1 OFB JO16-1 34606 2-0
C 30-11-2019 12:30 Patrijzen JO16-1 DBGC JO16-1 34802 5-4
C 30-11-2019 11:00 WHS JO16-1 Roosendaal JO16-2 34376 0-0
C 30-11-2019 13:00 Lepelstraatse Boys JO16-1 Tholense Boys JO16-1 34422 2-0
C 30-11-2019 13:30 METO JO16-1 Krabbendijke JO16-1 34307 1-13
C 23-11-2019 13:00 Lepelstraatse Boys JO16-1 Krabbendijke JO16-1 34845 3-4
C 23-11-2019 13:00 OFB JO16-1 Roosendaal JO16-2 34280 0-1
C 23-11-2019 10:00 Wemeldinge JO16-1 WHS JO16-1 34364 2-1
C 23-11-2019 10:45 Yerseke JO16-1 Patrijzen JO16-1 92266 0-4
C 16-11-2019 10:30 DBGC JO16-1 Tholense Boys JO16-1 34864 4-3
C 16-11-2019 11:00 WHS JO16-1 Lepelstraatse Boys JO16-1 34563 4-1
C 16-11-2019 12:15 Patrijzen JO16-1 Wemeldinge JO16-1 34567 5-2
C 16-11-2019 13:15 METO JO16-1 Yerseke JO16-1 92265 1-6
C 16-11-2019 12:30 Krabbendijke JO16-1 OFB JO16-1 34101 6-1
C 09-11-2019 13:15 Roosendaal JO16-2 DBGC JO16-1 34261 2-2
C 09-11-2019 11:30 Wemeldinge JO16-1 Lepelstraatse Boys JO16-1 34533 5-1
C 09-11-2019 10:00 Yerseke JO16-1 Tholense Boys JO16-1 92264 2-0
C 09-11-2019 10:00 Patrijzen JO16-1 Krabbendijke JO16-1 34277 7-3
C 09-11-2019 09:30 WHS JO16-1 METO JO16-1 34748 12-1
C 02-11-2019 12:30 DBGC JO16-1 Wemeldinge JO16-1 34866 4-2
C 02-11-2019 10:15 Krabbendijke JO16-1 WHS JO16-1 34712 2-2
C 02-11-2019 10:45 Tholense Boys JO16-1 OFB JO16-1 34104 4-2
C 02-11-2019 13:00 Lepelstraatse Boys JO16-1 Roosendaal JO16-2 34223 4-1
C 02-11-2019 13:15 METO JO16-1 Patrijzen JO16-1 34148 0-5
C 30-10-2019 19:00 WHS JO16-1 Yerseke JO16-1 92261 4-2
C 26-10-2019 10:30 Patrijzen JO16-1 Tholense Boys JO16-1 34201 4-1
C 26-10-2019 10:00 OFB JO16-1 Lepelstraatse Boys JO16-1 34601 0-3
C 26-10-2019 13:15 Roosendaal JO16-2 Krabbendijke JO16-1 34203 3-2
C 26-10-2019 09:30 DBGC JO16-1 METO JO16-1 34782 7-1
C 26-10-2019 10:00 Yerseke JO16-1 Wemeldinge JO16-1 92263 1-7
C 19-10-2019 10:30 Yerseke JO16-1 DBGC JO16-1 92260 1-4
C 12-10-2019 12:30 Krabbendijke JO16-1 Tholense Boys JO16-1 34400 2-0
C 05-10-2019 13:00 Lepelstraatse Boys JO16-1 Yerseke JO16-1 92262 6-1
C 05-10-2019 09:30 Tholense Boys JO16-1 WHS JO16-1 34322 2-5
C 05-10-2019 12:45 Krabbendijke JO16-1 DBGC JO16-1 34263 5-4
C 05-10-2019 13:15 METO JO16-1 Roosendaal JO16-2 34809 1-9
C 28-09-2019 11:15 Patrijzen JO16-1 OFB JO16-1 34743 2-1
C 28-09-2019 12:00 DBGC JO16-1 Lepelstraatse Boys JO16-1 34831 0-7
C 28-09-2019 13:15 Roosendaal JO16-2 Wemeldinge JO16-1 34110 1-1
C 21-09-2019 11:30 Wemeldinge JO16-1 METO JO16-1 34647 6-0
C 21-09-2019 11:30 Lepelstraatse Boys JO16-1 Patrijzen JO16-1 34604 6-4
C 21-09-2019 12:30 Tholense Boys JO16-1 Roosendaal JO16-2 34349 0-5
C 21-09-2019 10:00 OFB JO16-1 WHS JO16-1 34842 0-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 12:30 Tholense Boys JO16-1 Roosendaal JO16-3 8108 5-0
B 14-09-2019 12:00 Lepelstraatse Boys JO16-1 METO JO16-1 8134 6-2
B 07-09-2019 12:00 Lepelstraatse Boys JO16-1 Tholense Boys JO16-1 8043 9-1
B 07-09-2019 11:45 METO JO16-1 Roosendaal JO16-3 8074 2-1
B 31-08-2019 12:30 Tholense Boys JO16-1 METO JO16-1 7987 2-3
B 31-08-2019 13:15 Roosendaal JO16-3 Lepelstraatse Boys JO16-1 8009 2-11

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hansweertse Boys JO16-1 4 2 1 1 7 6 3 3 0
2 Brouwershaven JO16-1G 2 2 0 0 6 4 1 3 0
3 Tholense Boys JO16-1 3 1 1 1 4 9 5 4 0
4 Bruse Boys JO16-1 3 1 0 2 3 4 10 -6 0
5 Kruiningen JO16-1 3 0 2 1 2 6 7 -1 0
6 ST Biervliet/Hoofdplaat JO16-1 3 0 2 1 2 5 8 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Patrijzen JO16-1 10 8 1 1 25 41 21 20 0
2 Lepelstraatse Boys JO16-1 10 7 0 3 21 45 19 26 0
3 Wemeldinge JO16-1 9 6 1 2 19 33 16 17 0
4 Krabbendijke JO16-1 10 6 1 3 19 41 26 15 0
5 WHS JO16-1 8 5 2 1 17 38 13 25 0
6 Roosendaal JO16-2 9 4 2 3 14 24 16 8 0
7 DBGC JO16-1 8 4 1 3 13 29 26 3 0
8 Yerseke JO16-1 10 4 0 6 12 22 32 -10 0
9 Tholense Boys JO16-1 9 1 0 8 3 12 30 -18 0
10 METO JO16-1 9 1 0 8 3 7 70 -63 0
11 OFB JO16-1 8 0 0 8 0 6 29 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Lepelstraatse Boys JO16-1 3 3 0 0 9 26 5 21 0
2 METO JO16-1 3 2 0 1 6 7 9 -2 0
3 Tholense Boys JO16-1 3 1 0 2 3 8 12 -4 0
4 Roosendaal JO16-3 3 0 0 3 0 3 18 -15 0

Training

Berichten



Terug naar boven