225 Meiden Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - ST Tholense Boys / WHS MO19-1

Teamleden

Spelers
Luna de Graaff        
Arthur de Jonge        
Femke de Jonge        
Nina Keur        
Esmee Marrevee        
Karlijn Muller        
Lieke Polak        
Ylona Wijs        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 18-04-2020 afgelast MZC'11 MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 148610 Sportpark Den Hogen Blok
C 09-05-2020 afgelast SKNWK MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 148898 Sportpark Het Springer
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 18-04-2020 11:00 MZC'11 MO19-1 ST Tholense Boys/WHS MO19-1
C 18-04-2020 11:15 SKNWK MO19-1 SJO Serooskerke/Veere MO19-1
C 18-04-2020 12:00 ST Apollo '69/Luctor Heinkenszand MO19-1 SJO FC De Westhoek MO19-1
C 18-04-2020 12:45 Kloetinge MO19-1 VCK MO19-1
C 02-05-2020 11:15 SKNWK MO19-1 VCK MO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 04-04-2020 afgelast ST Tholense Boys / WHS MO19-1 ST Oostkapelle/Domburg MO19-1 J.C. (Hans) van Tiggele 148555
C 28-03-2020 12:45 Arnemuiden MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 J.C. (Hans) van Tiggele 148650
C 14-03-2020 12:30 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 Kloetinge MO19-1 J.C. (Hans) van Tiggele 148934
C 07-03-2020 13:00 VCK MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 J.C. (Hans) van Tiggele 148969 1 - 5
C 15-02-2020 10:30 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 SJO Serooskerke/Veere MO19-1 J.C. (Hans) van Tiggele 148627 1 - 1
C 08-02-2020 12:30 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 SJO FC De Westhoek MO19-1 J.C. (Hans) van Tiggele 148910 1 - 3
C 01-02-2020 11:45 ST Apollo '69/Luctor Heinkenszand MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 J.C. (Hans) van Tiggele 149045 4 - 0
C 14-12-2019 11:00 VVR MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 Afgeschermd 93895
C 07-12-2019 10:30 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 VVR MO19-1 H. (Henk) Brinkman 62467 1 - 1
C 30-11-2019 11:00 DVO'60 MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 M. (Marco) Albers 62201 1 - 7
C 23-11-2019 10:30 De Fendert MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 D. (Donny) Ossenblok 62191 1 - 1
C 16-11-2019 10:30 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 ST Zundert/Wernhout MO19-1 P.A.M. (Pierre) Koolen 62220 2 - 0
C 09-11-2019 12:30 Lepelstraatse Boys MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 B. (Bram) Gabriels 62519 0 - 4
C 02-11-2019 12:30 VVR MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 Afgeschermd 62424
C 26-10-2019 12:00 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 DVO'60 MO19-1 Afgeschermd 62284 9 - 0
C 05-10-2019 11:30 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 De Fendert MO19-1 G. (Gert) van Brakel 62241 4 - 4
C 28-09-2019 14:30 ST Wernhout/Zundert MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 Afgeschermd 62205 2 - 2
B 25-09-2019 19:00 Lepelstraatse Boys MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 M.J.C (Max) Hereijgers 15027 4 - 1
C 21-09-2019 12:30 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 Lepelstraatse Boys MO19-1 S.M.A. (Stefan) Blommerde 62153 4 - 0
B 07-09-2019 10:30 De Fendert MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 F.J. (Frans) Berghout 15022 0 - 0
B 31-08-2019 12:30 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 SKNWK MO19-1 R.J (Robert-Jan) van Dijke 14982 2 - 0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 04-04-2020 12:00 VCK MO19-1 MZC'11 MO19-1 148732 0-0
C 04-04-2020 12:00 ST Apollo '69/Luctor Heinkenszand MO19-1 SKNWK MO19-1 148618 0-0
C 04-04-2020 11:15 SJO Serooskerke/Veere MO19-1 Arnemuiden MO19-1 148696 0-0
C 04-04-2020 10:30 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 ST Oostkapelle/Domburg MO19-1 148555 0-0
C 28-03-2020 11:00 MZC'11 MO19-1 Kloetinge MO19-1 148523 0-0
C 28-03-2020 12:00 ST Oostkapelle/Domburg MO19-1 SJO Serooskerke/Veere MO19-1 148578 0-0
C 28-03-2020 12:45 Arnemuiden MO19-1 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 148650 0-0
C 28-03-2020 11:15 SKNWK MO19-1 SJO FC De Westhoek MO19-1 148714 0-0
C 21-03-2020 11:15 SKNWK MO19-1 Arnemuiden MO19-1 148852 0-0
C 14-03-2020 12:30 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 Kloetinge MO19-1 148934 0-0
C 14-03-2020 12:00 ST Apollo '69/Luctor Heinkenszand MO19-1 ST Oostkapelle/Domburg MO19-1 148950 0-0
C 14-03-2020 11:15 SJO Serooskerke/Veere MO19-1 VCK MO19-1 148677 0-0
C 14-03-2020 11:00 MZC'11 MO19-1 Arnemuiden MO19-1 148861 0-0
C 07-03-2020 13:00 VCK MO19-1 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 148969 1-5
C 07-03-2020 12:00 ST Oostkapelle/Domburg MO19-1 SJO FC De Westhoek MO19-1 149019 2-1
C 07-03-2020 11:15 SJO Serooskerke/Veere MO19-1 ST Apollo '69/Luctor Heinkenszand MO19-1 148817 2-0
C 29-02-2020 09:45 MZC'11 MO19-1 SKNWK MO19-1 148546 7-1
C 15-02-2020 10:30 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 SJO Serooskerke/Veere MO19-1 148627 1-1
C 15-02-2020 10:30 SJO FC De Westhoek MO19-1 Kloetinge MO19-1 148725 6-1
C 15-02-2020 12:00 ST Apollo '69/Luctor Heinkenszand MO19-1 VCK MO19-1 148593 6-1
C 08-02-2020 11:15 SJO Serooskerke/Veere MO19-1 MZC'11 MO19-1 148609 5-3
C 08-02-2020 12:00 ST Oostkapelle/Domburg MO19-1 SKNWK MO19-1 149030 9-0
C 08-02-2020 12:30 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 SJO FC De Westhoek MO19-1 148910 1-3
C 08-02-2020 11:15 Kloetinge MO19-1 ST Apollo '69/Luctor Heinkenszand MO19-1 148498 0-1
C 08-02-2020 12:15 VCK MO19-1 Arnemuiden MO19-1 148995 1-0
C 01-02-2020 12:45 Arnemuiden MO19-1 Kloetinge MO19-1 148932 0-5
C 01-02-2020 11:00 MZC'11 MO19-1 ST Oostkapelle/Domburg MO19-1 148792 2-1
C 01-02-2020 10:30 SJO FC De Westhoek MO19-1 SJO Serooskerke/Veere MO19-1 148682 4-5
C 01-02-2020 11:45 ST Apollo '69/Luctor Heinkenszand MO19-1 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 149045 4-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 11:00 VVR MO19-1 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 93895 0-0
C 14-12-2019 11:00 ST Zundert/Wernhout MO19-1 De Fendert MO19-1 94106 0-0
C 07-12-2019 14:30 ST Zundert/Wernhout MO19-1 DVO'60 MO19-1 62535 4-1
C 07-12-2019 10:30 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 VVR MO19-1 62467 1-1
C 07-12-2019 10:30 De Fendert MO19-1 Lepelstraatse Boys MO19-1 62384 5-0
C 02-12-2019 20:00 VVR MO19-1 Lepelstraatse Boys MO19-1 62299 10-0
C 30-11-2019 14:30 VVR MO19-1 De Fendert MO19-1 62227 4-0
C 30-11-2019 11:00 DVO'60 MO19-1 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 62201 1-7
C 30-11-2019 11:00 Lepelstraatse Boys MO19-1 ST Wernhout/Zundert MO19-1 62197 0-3
C 23-11-2019 10:30 De Fendert MO19-1 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 62191 1-1
C 23-11-2019 11:00 DVO'60 MO19-1 Lepelstraatse Boys MO19-1 62448 3-3
C 23-11-2019 14:30 ST Wernhout/Zundert MO19-1 VVR MO19-1 62314 1-4
C 16-11-2019 10:30 De Fendert MO19-1 DVO'60 MO19-1 62439 0-0
C 16-11-2019 10:30 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 ST Wernhout/Zundert MO19-1 62220 2-0
C 12-11-2019 20:00 DVO'60 MO19-1 VVR MO19-1 62429 1-9
C 09-11-2019 12:30 ST Wernhout/Zundert MO19-1 De Fendert MO19-1 62185 0-0
C 09-11-2019 12:30 Lepelstraatse Boys MO19-1 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 62519 0-4
C 02-11-2019 11:00 Lepelstraatse Boys MO19-1 De Fendert MO19-1 62335 1-2
C 02-11-2019 12:30 VVR MO19-1 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 62424 0-0
C 02-11-2019 11:00 DVO'60 MO19-1 ST Wernhout/Zundert MO19-1 62159 0-10
C 26-10-2019 11:30 ST Wernhout/Zundert MO19-1 Lepelstraatse Boys MO19-1 62517 4-0
C 26-10-2019 12:00 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 DVO'60 MO19-1 62284 9-0
C 26-10-2019 10:15 De Fendert MO19-1 VVR MO19-1 62237 2-4
C 12-10-2019 11:00 Lepelstraatse Boys MO19-1 DVO'60 MO19-1 62323 5-2
C 05-10-2019 12:30 VVR MO19-1 ST Wernhout/Zundert MO19-1 62243 3-0
C 05-10-2019 11:30 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 De Fendert MO19-1 62241 4-4
C 28-09-2019 14:30 ST Wernhout/Zundert MO19-1 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 62205 2-2
C 28-09-2019 11:00 Lepelstraatse Boys MO19-1 VVR MO19-1 62247 0-3
C 28-09-2019 11:00 DVO'60 MO19-1 De Fendert MO19-1 62192 2-7
C 21-09-2019 12:30 VVR MO19-1 DVO'60 MO19-1 62355 10-0
C 21-09-2019 12:30 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 Lepelstraatse Boys MO19-1 62153 4-0
C 21-09-2019 10:30 De Fendert MO19-1 ST Wernhout/Zundert MO19-1 62173 3-8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 25-09-2019 19:00 Lepelstraatse Boys MO19-1 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 15027 4-1
B 14-09-2019 11:15 SKNWK MO19-1 De Fendert MO19-1 15046 0-0
B 07-09-2019 09:30 SKNWK MO19-1 Lepelstraatse Boys MO19-1 14989 4-2
B 07-09-2019 10:30 De Fendert MO19-1 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 15022 0-0
B 31-08-2019 12:30 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 SKNWK MO19-1 14982 2-0
B 31-08-2019 11:00 Lepelstraatse Boys MO19-1 De Fendert MO19-1 14953 0-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SJO Serooskerke/Veere MO19-1 4 3 1 0 10 13 8 5 0
2 ST Apollo '69/Luctor Heinkenszand MO19-1 4 3 0 1 9 11 3 8 0
3 ST Oostkapelle/Domburg MO19-1 3 2 0 1 6 12 3 9 0
4 MZC'11 MO19-1 3 2 0 1 6 12 7 5 0
5 SJO FC De Westhoek MO19-1 4 2 0 2 6 14 9 5 0
6 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 4 1 1 2 4 7 9 -2 0
7 Kloetinge MO19-1 3 1 0 2 3 6 7 -1 0
8 VCK MO19-1 3 1 0 2 3 3 11 -8 0
9 Arnemuiden MO19-1 2 0 0 2 0 0 6 -6 0
10 SKNWK MO19-1 2 0 0 2 0 1 16 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR MO19-1 9 8 1 0 25 48 5 43 0
2 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 9 5 4 0 19 34 9 25 0
3 ST Zundert/Wernhout MO19-1 9 5 1 3 16 32 15 17 0
4 De Fendert MO19-1 8 3 2 3 11 24 24 0 0
5 Lepelstraatse Boys MO19-1 10 1 1 8 4 9 40 -31 0
6 DVO'60 MO19-1 9 0 1 8 1 10 64 -54 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Fendert MO19-1 3 1 2 0 5 1 0 1 0
2 SKNWK MO19-1 3 1 1 1 4 4 4 0 0
3 ST Tholense Boys/WHS MO19-1 3 1 1 1 4 3 4 -1 0
4 Lepelstraatse Boys MO19-1 3 1 0 2 3 6 6 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven