0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - Tholense Boys JO9-2

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 18-04-2020 afgelast METO JO9-1 Tholense Boys JO9-2 131934 Sportpark Jac van Hoek
C 09-05-2020 afgelast Tholense Boys JO9-2 SC Welberg JO9-1M 134215 Sportpark De Bent
C 16-05-2020 afgelast Tholense Boys JO9-2 Halsteren JO9-5 137262 Sportpark De Bent
C 23-05-2020 afgelast MOC'17 JO9-5 Tholense Boys JO9-2 132447 Sportpark Rozenoord
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 18-04-2020 08:30 MOC'17 JO9-5 WVV'67 JO9-1
C 18-04-2020 09:00 METO JO9-1 Tholense Boys JO9-2
C 18-04-2020 09:00 Roosendaal JO9-7 Rillandia JO9-1
C 18-04-2020 10:00 Kruiningen JO9-2 Waarde JO9-2
C 18-04-2020 10:00 Nieuw Borgvliet JO9-2G Halsteren JO9-5
C 18-04-2020 11:00 Nieuw Borgvliet JO9-1 SC Welberg JO9-1M

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 04-04-2020 11:00 Nieuw Borgvliet JO9-1 MOC'17 JO9-5 135452 0-0
C 04-04-2020 11:00 SC Welberg JO9-1M Rillandia JO9-1 138199 0-0
C 04-04-2020 10:45 Tholense Boys JO9-2 Kruiningen JO9-2 133018 0-0
C 04-04-2020 09:30 Waarde JO9-2 Halsteren JO9-5 133200 0-0
C 04-04-2020 09:15 WVV'67 JO9-1 Roosendaal JO9-7 138612 0-0
C 04-04-2020 09:00 METO JO9-1 Nieuw Borgvliet JO9-2G 153429 0-0
C 28-03-2020 08:30 MOC'17 JO9-5 SC Welberg JO9-1M 136083 0-0
C 28-03-2020 08:30 Halsteren JO9-5 WVV'67 JO9-1 134480 0-0
C 28-03-2020 09:00 Roosendaal JO9-7 Waarde JO9-2 137145 0-0
C 28-03-2020 09:30 Rillandia JO9-1 Nieuw Borgvliet JO9-1 136188 0-0
C 28-03-2020 10:00 Kruiningen JO9-2 METO JO9-1 135464 0-0
C 28-03-2020 10:00 Nieuw Borgvliet JO9-2G Tholense Boys JO9-2 153428 0-0
C 14-03-2020 09:15 WVV'67 JO9-1 Tholense Boys JO9-2 135301 0-0
C 14-03-2020 09:30 Waarde JO9-2 METO JO9-1 136328 0-0
C 14-03-2020 09:30 Rillandia JO9-1 MOC'17 JO9-5 137398 0-0
C 14-03-2020 10:00 Kruiningen JO9-2 Roosendaal JO9-7 136159 0-0
C 14-03-2020 11:00 Nieuw Borgvliet JO9-1 Halsteren JO9-5 132753 0-0
C 14-03-2020 11:00 SC Welberg JO9-1M Nieuw Borgvliet JO9-2G 153427 0-0
C 07-03-2020 11:00 Tholense Boys JO9-2 Waarde JO9-2 133134 0-0
C 07-03-2020 10:00 Nieuw Borgvliet JO9-2G Kruiningen JO9-2 153426 0-0
C 07-03-2020 09:15 WVV'67 JO9-1 Nieuw Borgvliet JO9-1 137678 0-0
C 07-03-2020 10:00 METO JO9-1 Rillandia JO9-1 136528 0-0
C 07-03-2020 08:30 Halsteren JO9-5 SC Welberg JO9-1M 138078 0-0
C 07-03-2020 08:30 MOC'17 JO9-5 Roosendaal JO9-7 136116 0-0
C 29-02-2020 10:15 Roosendaal JO9-7 METO JO9-1 135427 0-0
C 15-02-2020 09:00 Roosendaal JO9-7 Nieuw Borgvliet JO9-2G 153425 0-0
C 15-02-2020 11:00 Nieuw Borgvliet JO9-1 Tholense Boys JO9-2 132956 0-0
C 15-02-2020 10:45 SC Welberg JO9-1M METO JO9-1 132635 0-0
C 15-02-2020 10:00 Kruiningen JO9-2 MOC'17 JO9-5 136176 0-0
C 15-02-2020 09:30 Waarde JO9-2 WVV'67 JO9-1 138260 0-0
C 15-02-2020 09:30 Rillandia JO9-1 Halsteren JO9-5 133656 0-0
C 08-02-2020 10:00 Nieuw Borgvliet JO9-2G Rillandia JO9-1 153424 0-0
C 08-02-2020 08:30 Halsteren JO9-5 MOC'17 JO9-5 136955 0-0
C 08-02-2020 09:30 Waarde JO9-2 SC Welberg JO9-1M 136352 0-0
C 08-02-2020 09:15 WVV'67 JO9-1 Kruiningen JO9-2 138340 0-0
C 08-02-2020 11:15 Tholense Boys JO9-2 Roosendaal JO9-7 137675 0-0
C 08-02-2020 09:00 METO JO9-1 Nieuw Borgvliet JO9-1 132360 0-0
C 01-02-2020 08:30 MOC'17 JO9-5 Nieuw Borgvliet JO9-2G 153423 0-0
C 01-02-2020 11:00 Nieuw Borgvliet JO9-1 Waarde JO9-2 134969 0-0
C 01-02-2020 10:00 SC Welberg JO9-1M WVV'67 JO9-1 138349 0-0
C 01-02-2020 10:00 Kruiningen JO9-2 Halsteren JO9-5 134718 0-0
C 01-02-2020 09:30 Rillandia JO9-1 Tholense Boys JO9-2 137494 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 11:00 SC Kruisland JO9-2 FC Bergen JO9-1 53816 0-0
C 14-12-2019 11:00 Tholense Boys JO9-2 DBGC JO9-2 55140 0-0
C 14-12-2019 11:45 Smerdiek JO9-1 Oranje Blauw'14 JO9-2G 52987 0-0
C 14-12-2019 11:00 Nieuw Borgvliet JO9-1 SC Welberg JO9-1M 53709 0-0
C 14-12-2019 08:45 Halsteren JO9-5 NVS JO9-1G 53357 0-0
C 07-12-2019 10:00 DBGC JO9-2 Nieuw Borgvliet JO9-1 53851 0-0
C 07-12-2019 09:00 FC Bergen JO9-1 Halsteren JO9-5 55451 0-0
C 07-12-2019 09:00 NVS JO9-1G Smerdiek JO9-1 54999 0-0
C 07-12-2019 09:45 DZC'09 JO9-1 SC Kruisland JO9-2 53336 0-0
C 07-12-2019 11:30 SC Welberg JO9-1M Oranje Blauw'14 JO9-2G 53881 0-0
C 30-11-2019 09:00 FC Bergen JO9-1 DBGC JO9-2 55390 0-0
C 30-11-2019 11:00 Oranje Blauw'14 JO9-2G NVS JO9-1G 55934 0-0
C 30-11-2019 11:00 Smerdiek JO9-1 SC Welberg JO9-1M 54264 0-0
C 30-11-2019 11:00 Tholense Boys JO9-2 DZC'09 JO9-1 55485 0-0
C 30-11-2019 11:00 Nieuw Borgvliet JO9-1 Halsteren JO9-5 54678 0-0
C 23-11-2019 11:00 Tholense Boys JO9-2 Smerdiek JO9-1 54168 0-0
C 23-11-2019 11:00 Nieuw Borgvliet JO9-1 Oranje Blauw'14 JO9-2G 54641 0-0
C 23-11-2019 09:45 DZC'09 JO9-1 NVS JO9-1G 54297 0-0
C 23-11-2019 09:00 SC Kruisland JO9-2 DBGC JO9-2 54067 0-0
C 23-11-2019 09:00 Halsteren JO9-5 SC Welberg JO9-1M 54533 0-0
C 16-11-2019 08:30 DBGC JO9-2 Halsteren JO9-5 54485 0-0
C 16-11-2019 09:00 FC Bergen JO9-1 Nieuw Borgvliet JO9-1 54800 0-0
C 16-11-2019 11:15 Oranje Blauw'14 JO9-2G Tholense Boys JO9-2 56161 0-0
C 16-11-2019 09:30 Smerdiek JO9-1 SC Kruisland JO9-2 54148 0-0
C 16-11-2019 12:00 SC Welberg JO9-1M DZC'09 JO9-1 53647 0-0
C 09-11-2019 11:15 Tholense Boys JO9-2 SC Kruisland JO9-2 56649 0-0
C 09-11-2019 11:00 SC Welberg JO9-1M NVS JO9-1G 55589 0-0
C 09-11-2019 11:00 Smerdiek JO9-1 FC Bergen JO9-1 56487 0-0
C 09-11-2019 11:00 Oranje Blauw'14 JO9-2G DBGC JO9-2 53467 0-0
C 09-11-2019 09:00 Halsteren JO9-5 DZC'09 JO9-1 54626 0-0
C 02-11-2019 08:30 DBGC JO9-2 Smerdiek JO9-1 53455 0-0
C 02-11-2019 09:45 DZC'09 JO9-1 Nieuw Borgvliet JO9-1 53167 0-0
C 02-11-2019 09:30 NVS JO9-1G Tholense Boys JO9-2 53627 0-0
C 02-11-2019 11:00 FC Bergen JO9-1 Oranje Blauw'14 JO9-2G 53921 0-0
C 02-11-2019 09:00 SC Kruisland JO9-2 SC Welberg JO9-1M 53013 0-0
C 26-10-2019 11:00 Smerdiek JO9-1 DZC'09 JO9-1 53229 0-0
C 26-10-2019 09:00 Halsteren JO9-5 SC Kruisland JO9-2 54371 0-0
C 26-10-2019 11:00 Nieuw Borgvliet JO9-1 Tholense Boys JO9-2 54726 0-0
C 26-10-2019 11:00 SC Welberg JO9-1M DBGC JO9-2 53728 0-0
C 26-10-2019 09:30 NVS JO9-1G FC Bergen JO9-1 55562 0-0
C 19-10-2019 11:15 DZC'09 JO9-1 Oranje Blauw'14 JO9-2G 93602 0-0
C 05-10-2019 08:30 DBGC JO9-2 NVS JO9-1G 54318 0-0
C 05-10-2019 09:00 SC Kruisland JO9-2 Nieuw Borgvliet JO9-1 55682 0-0
C 05-10-2019 09:00 FC Bergen JO9-1 SC Welberg JO9-1M 52964 0-0
C 05-10-2019 09:45 DZC'09 JO9-1 Oranje Blauw'14 JO9-2G 55104 0-0
C 05-10-2019 10:45 SC Stavenisse JO9-1 Smerdiek JO9-1 54573 0-0
C 05-10-2019 11:00 Tholense Boys JO9-2 Halsteren JO9-5 56194 0-0
C 28-09-2019 08:30 DBGC JO9-2 SC Stavenisse JO9-1 55699 0-0
C 28-09-2019 09:00 FC Bergen JO9-1 DZC'09 JO9-1 56942 0-0
C 28-09-2019 09:30 NVS JO9-1G SC Kruisland JO9-2 53249 0-0
C 28-09-2019 11:00 Oranje Blauw'14 JO9-2G Halsteren JO9-5 56909 0-0
C 28-09-2019 11:00 Smerdiek JO9-1 Nieuw Borgvliet JO9-1 55089 0-0
C 28-09-2019 12:00 SC Welberg JO9-1M Tholense Boys JO9-2 54492 0-0
C 21-09-2019 11:00 Nieuw Borgvliet JO9-1 NVS JO9-1G 55497 0-0
C 21-09-2019 11:00 Tholense Boys JO9-2 FC Bergen JO9-1 52942 0-0
C 21-09-2019 10:45 SC Stavenisse JO9-1 SC Welberg JO9-1M 55856 0-0
C 21-09-2019 09:45 DZC'09 JO9-1 DBGC JO9-2 52943 0-0
C 21-09-2019 10:15 Halsteren JO9-5 Smerdiek JO9-1 53893 0-0
C 21-09-2019 10:30 SC Kruisland JO9-2 Oranje Blauw'14 JO9-2G 55179 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 10:45 SC Stavenisse JO9-1 NVS JO9-1G 13960 0-0
B 14-09-2019 11:00 Tholense Boys JO9-2 Smerdiek JO9-2 13747 0-0
B 07-09-2019 09:30 NVS JO9-1G Smerdiek JO9-2 13533 0-0
B 07-09-2019 09:30 SC Stavenisse JO9-1 Tholense Boys JO9-2 13412 0-0
B 31-08-2019 10:45 Smerdiek JO9-2 SC Stavenisse JO9-1 13280 0-0
B 31-08-2019 11:00 Tholense Boys JO9-2 NVS JO9-1G 13017 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Waarde JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 METO JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 WVV'67 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tholense Boys JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuw Borgvliet JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Halsteren JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 MOC'17 JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Roosendaal JO9-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Kruiningen JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SC Welberg JO9-1M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Nieuw Borgvliet JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Rillandia JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Kruisland JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Tholense Boys JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Halsteren JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nieuw Borgvliet JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DZC'09 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SC Welberg JO9-1M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Bergen JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DBGC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Smerdiek JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Oranje Blauw'14 JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 NVS JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Smerdiek JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SC Stavenisse JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NVS JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven