0278 Onder 7 competitie (najaar)

Pupillen - Tholense Boys JO7-1

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 09:00 DVO'60 JO7-2 Steenbergen JO7-2
C 16-11-2019 09:00 SC Welberg JO7-1G Smerdiek JO7-1
C 16-11-2019 09:30 Vosmeer JO7-1 Cluzona JO7-1
C 16-11-2019 09:30 NOAD'67 JO7-1 DOSKO JO7-1G
C 16-11-2019 09:45 WHS JO7-1 Tholense Boys JO7-1
C 23-11-2019 11:30 Steenbergen JO7-2 SC Welberg JO7-1G
C 23-11-2019 10:45 Tholense Boys JO7-1 NOAD'67 JO7-1
C 23-11-2019 09:30 Cluzona JO7-1 WHS JO7-1
C 30-11-2019 11:30 Steenbergen JO7-2 Tholense Boys JO7-1
C 30-11-2019 09:30 Smerdiek JO7-1 DOSKO JO7-1G
C 30-11-2019 09:30 Vosmeer JO7-1 NOAD'67 JO7-1
C 30-11-2019 09:00 DVO'60 JO7-2 WHS JO7-1
C 07-12-2019 11:00 WHS JO7-1 Steenbergen JO7-2
C 07-12-2019 10:45 DOSKO JO7-1G Cluzona JO7-1
C 07-12-2019 09:30 NOAD'67 JO7-1 SC Welberg JO7-1G
C 07-12-2019 09:00 DVO'60 JO7-2 Tholense Boys JO7-1
C 07-12-2019 12:30 Smerdiek JO7-1 Vosmeer JO7-1
C 14-12-2019 09:30 Cluzona JO7-1 DVO'60 JO7-2
C 14-12-2019 09:30 Smerdiek JO7-1 WHS JO7-1
C 14-12-2019 09:30 Vosmeer JO7-1 SC Welberg JO7-1G
C 14-12-2019 11:30 Steenbergen JO7-2 NOAD'67 JO7-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 09-11-2019 09:00 Tholense Boys JO7-1 DOSKO JO7-1G 61501
C 26-10-2019 09:15 Tholense Boys JO7-1 Cluzona JO7-1 61909
C 05-10-2019 vervallen Smerdiek JO7-1 Tholense Boys JO7-1 61526
C 28-09-2019 vervallen SC Welberg JO7-1G Tholense Boys JO7-1 60900
C 21-09-2019 09:30 Tholense Boys JO7-1 Vosmeer JO7-1 61468
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 09-11-2019 10:30 SC Welberg JO7-1G WHS JO7-1 61288 0-0
C 09-11-2019 09:00 Tholense Boys JO7-1 DOSKO JO7-1G 61501 0-0
C 09-11-2019 09:30 Vosmeer JO7-1 DVO'60 JO7-2 61971 0-0
C 09-11-2019 09:30 Smerdiek JO7-1 Cluzona JO7-1 62053 0-0
C 02-11-2019 09:00 DVO'60 JO7-2 SC Welberg JO7-1G 60525 0-0
C 02-11-2019 09:30 Cluzona JO7-1 NOAD'67 JO7-1 61500 0-0
C 02-11-2019 10:00 DOSKO JO7-1G Steenbergen JO7-2 61846 0-0
C 26-10-2019 11:30 Steenbergen JO7-2 Smerdiek JO7-1 60806 0-0
C 26-10-2019 09:15 Tholense Boys JO7-1 Cluzona JO7-1 61909 0-0
C 26-10-2019 09:30 Vosmeer JO7-1 DOSKO JO7-1G 60763 0-0
C 26-10-2019 09:30 NOAD'67 JO7-1 WHS JO7-1 60800 0-0
C 05-10-2019 10:00 WHS JO7-1 Vosmeer JO7-1 61980 0-0
C 05-10-2019 10:45 DOSKO JO7-1G SC Welberg JO7-1G 62103 0-0
C 05-10-2019 09:30 Smerdiek JO7-1 Tholense Boys JO7-1 61526 0-0
C 05-10-2019 09:30 Cluzona JO7-1 Steenbergen JO7-2 62031 0-0
C 05-10-2019 09:00 DVO'60 JO7-2 NOAD'67 JO7-1 60985 0-0
C 28-09-2019 09:00 DVO'60 JO7-2 DOSKO JO7-1G 62107 0-0
C 28-09-2019 09:00 SC Welberg JO7-1G Tholense Boys JO7-1 60900 0-0
C 28-09-2019 10:00 NOAD'67 JO7-1 Smerdiek JO7-1 61833 0-0
C 28-09-2019 09:30 Vosmeer JO7-1 Steenbergen JO7-2 61533 0-0
C 21-09-2019 10:45 DOSKO JO7-1G WHS JO7-1 61483 0-0
C 21-09-2019 09:30 Tholense Boys JO7-1 Vosmeer JO7-1 61468 0-0
C 21-09-2019 09:30 Smerdiek JO7-1 DVO'60 JO7-2 61197 0-0
C 21-09-2019 09:30 Cluzona JO7-1 SC Welberg JO7-1G 61800 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Cluzona JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Smerdiek JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tholense Boys JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Steenbergen JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DOSKO JO7-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NOAD'67 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DVO'60 JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 WHS JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Vosmeer JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SC Welberg JO7-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven