0279 Onder 7 competitie (voorjaar)

Pupillen - Tholense Boys JO7-1

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 18-04-2020 afgelast De Fendert JO7-2 Tholense Boys JO7-1 155366 Sportpark De Fendert
C 09-05-2020 afgelast Tholense Boys JO7-1 Steenbergen JO7-3 146780 Sportpark De Bent
C 16-05-2020 afgelast Cluzona JO7-2 Tholense Boys JO7-1 147465 Sportpark De Doelen
C 23-05-2020 afgelast Tholense Boys JO7-1 SPS JO7-1 145063 Sportpark De Bent
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 11-04-2020 09:30 Tholense Boys JO7-2 Cluzona JO7-2
C 18-04-2020 09:30 SPS JO7-1 Cluzona JO7-2
C 18-04-2020 09:30 Tholense Boys JO7-2 Smerdiek JO7-1
C 18-04-2020 09:45 Prinsenland JO7-1 WHS JO7-1
C 18-04-2020 10:00 De Fendert JO7-2 Tholense Boys JO7-1
C 18-04-2020 11:30 Steenbergen JO7-3 NOAD'67 JO7-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 04-04-2020 11:00 WHS JO7-1 NOAD'67 JO7-1 147534 0-0
C 04-04-2020 11:00 Prinsenland JO7-1 Tholense Boys JO7-2 146614 0-0
C 04-04-2020 09:30 SPS JO7-1 De Fendert JO7-2 155365 0-0
C 04-04-2020 09:30 Smerdiek JO7-1 Steenbergen JO7-3 147397 0-0
C 04-04-2020 09:30 Cluzona JO7-2 VVC'68 JO7-2 146913 0-0
C 28-03-2020 09:00 VVC'68 JO7-2 SPS JO7-1 147636 0-0
C 28-03-2020 09:30 NOAD'67 JO7-1 Prinsenland JO7-1 145433 0-0
C 28-03-2020 09:30 Tholense Boys JO7-2 WHS JO7-1 146648 0-0
C 28-03-2020 10:00 De Fendert JO7-2 Cluzona JO7-2 155364 0-0
C 28-03-2020 10:30 Tholense Boys JO7-1 Smerdiek JO7-1 148401 0-0
C 21-03-2020 10:00 De Fendert JO7-2 VVC'68 JO7-2 155362 0-0
C 14-03-2020 09:00 VVC'68 JO7-2 Steenbergen JO7-3 145107 0-0
C 14-03-2020 09:30 Smerdiek JO7-1 Cluzona JO7-2 147815 0-0
C 14-03-2020 09:30 NOAD'67 JO7-1 Tholense Boys JO7-2 148023 0-0
C 14-03-2020 09:45 Prinsenland JO7-1 Tholense Boys JO7-1 148355 0-0
C 14-03-2020 11:00 WHS JO7-1 De Fendert JO7-2 155363 0-0
C 07-03-2020 10:30 Tholense Boys JO7-2 Steenbergen JO7-3 148145 0-0
C 07-03-2020 09:30 Tholense Boys JO7-1 WHS JO7-1 147776 0-0
C 07-03-2020 09:30 SPS JO7-1 NOAD'67 JO7-1 145542 0-0
C 07-03-2020 09:30 Smerdiek JO7-1 Prinsenland JO7-1 147071 0-0
C 15-02-2020 09:00 VVC'68 JO7-2 Tholense Boys JO7-2 146477 0-0
C 15-02-2020 10:00 NOAD'67 JO7-1 Tholense Boys JO7-1 148138 0-0
C 15-02-2020 09:45 Prinsenland JO7-1 Cluzona JO7-2 147266 0-0
C 15-02-2020 10:15 NVS JO7-1 Smerdiek JO7-1 148462 0-0
C 15-02-2020 11:00 WHS JO7-1 SPS JO7-1 147143 0-0
C 15-02-2020 11:30 Steenbergen JO7-3 De Fendert JO7-2 155361 0-0
C 08-02-2020 09:30 Smerdiek JO7-1 VVC'68 JO7-2 147281 0-0
C 08-02-2020 09:30 Cluzona JO7-2 Steenbergen JO7-3 147757 0-0
C 08-02-2020 09:30 SPS JO7-1 Prinsenland JO7-1 145659 0-0
C 08-02-2020 09:15 Tholense Boys JO7-1 Tholense Boys JO7-2 146810 0-0
C 08-02-2020 10:15 NVS JO7-1 WHS JO7-1 148149 0-0
C 08-02-2020 10:00 De Fendert JO7-2 NOAD'67 JO7-1 155360 0-0
C 01-02-2020 11:00 Tholense Boys JO7-2 De Fendert JO7-2 155359 0-0
C 01-02-2020 11:30 Steenbergen JO7-3 SPS JO7-1 147018 0-0
C 01-02-2020 11:00 WHS JO7-1 Smerdiek JO7-1 147311 0-0
C 01-02-2020 09:45 Prinsenland JO7-1 NVS JO7-1 147024 0-0
C 01-02-2020 09:30 NOAD'67 JO7-1 Cluzona JO7-2 145724 0-0
C 01-02-2020 09:00 VVC'68 JO7-2 Tholense Boys JO7-1 146882 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 11:30 Steenbergen JO7-2 NOAD'67 JO7-1 61742 0-0
C 14-12-2019 09:30 Vosmeer JO7-1 SC Welberg JO7-1G 60727 0-0
C 14-12-2019 09:30 Smerdiek JO7-1 WHS JO7-1 61981 0-0
C 14-12-2019 09:30 Cluzona JO7-1 DVO'60 JO7-2 60779 0-0
C 07-12-2019 12:30 Smerdiek JO7-1 Vosmeer JO7-1 61699 0-0
C 07-12-2019 09:00 DVO'60 JO7-2 Tholense Boys JO7-1 61370 0-0
C 07-12-2019 09:30 NOAD'67 JO7-1 SC Welberg JO7-1G 60712 0-0
C 07-12-2019 10:45 DOSKO JO7-1G Cluzona JO7-1 60588 0-0
C 07-12-2019 11:00 WHS JO7-1 Steenbergen JO7-2 61835 0-0
C 30-11-2019 09:00 DVO'60 JO7-2 WHS JO7-1 60509 0-0
C 30-11-2019 09:30 Vosmeer JO7-1 NOAD'67 JO7-1 61474 0-0
C 30-11-2019 09:30 Smerdiek JO7-1 DOSKO JO7-1G 61251 0-0
C 30-11-2019 11:30 Steenbergen JO7-2 Tholense Boys JO7-1 61228 0-0
C 26-11-2019 18:15 Steenbergen JO7-2 SC Welberg JO7-1G 62002 0-0
C 23-11-2019 10:00 Tholense Boys JO7-1 NOAD'67 JO7-1 61783 0-0
C 23-11-2019 09:30 Cluzona JO7-1 WHS JO7-1 61623 0-0
C 16-11-2019 09:00 DVO'60 JO7-2 Steenbergen JO7-2 62007 0-0
C 16-11-2019 09:00 SC Welberg JO7-1G Smerdiek JO7-1 60636 0-0
C 16-11-2019 09:30 Vosmeer JO7-1 Cluzona JO7-1 60486 0-0
C 16-11-2019 09:30 NOAD'67 JO7-1 DOSKO JO7-1G 61502 0-0
C 16-11-2019 09:45 WHS JO7-1 Tholense Boys JO7-1 60449 0-0
C 09-11-2019 10:30 SC Welberg JO7-1G WHS JO7-1 61288 0-0
C 09-11-2019 09:00 Tholense Boys JO7-1 DOSKO JO7-1G 61501 0-0
C 09-11-2019 09:30 Vosmeer JO7-1 DVO'60 JO7-2 61971 0-0
C 09-11-2019 09:30 Smerdiek JO7-1 Cluzona JO7-1 62053 0-0
C 02-11-2019 10:00 DOSKO JO7-1G Steenbergen JO7-2 61846 0-0
C 02-11-2019 09:30 Cluzona JO7-1 NOAD'67 JO7-1 61500 0-0
C 02-11-2019 09:00 DVO'60 JO7-2 SC Welberg JO7-1G 60525 0-0
C 26-10-2019 09:30 NOAD'67 JO7-1 WHS JO7-1 60800 0-0
C 26-10-2019 09:30 Vosmeer JO7-1 DOSKO JO7-1G 60763 0-0
C 26-10-2019 09:15 Tholense Boys JO7-1 Cluzona JO7-1 61909 0-0
C 26-10-2019 11:30 Steenbergen JO7-2 Smerdiek JO7-1 60806 0-0
C 05-10-2019 09:00 DVO'60 JO7-2 NOAD'67 JO7-1 60985 0-0
C 05-10-2019 09:30 Cluzona JO7-1 Steenbergen JO7-2 62031 0-0
C 05-10-2019 09:30 Smerdiek JO7-1 Tholense Boys JO7-1 61526 0-0
C 05-10-2019 10:45 DOSKO JO7-1G SC Welberg JO7-1G 62103 0-0
C 05-10-2019 10:00 WHS JO7-1 Vosmeer JO7-1 61980 0-0
C 28-09-2019 09:00 DVO'60 JO7-2 DOSKO JO7-1G 62107 0-0
C 28-09-2019 09:00 SC Welberg JO7-1G Tholense Boys JO7-1 60900 0-0
C 28-09-2019 10:00 NOAD'67 JO7-1 Smerdiek JO7-1 61833 0-0
C 28-09-2019 09:30 Vosmeer JO7-1 Steenbergen JO7-2 61533 0-0
C 21-09-2019 10:45 DOSKO JO7-1G WHS JO7-1 61483 0-0
C 21-09-2019 09:30 Tholense Boys JO7-1 Vosmeer JO7-1 61468 0-0
C 21-09-2019 09:30 Smerdiek JO7-1 DVO'60 JO7-2 61197 0-0
C 21-09-2019 09:30 Cluzona JO7-1 SC Welberg JO7-1G 61800 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SPS JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Smerdiek JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Cluzona JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 De Fendert JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tholense Boys JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tholense Boys JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Steenbergen JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VVC'68 JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 WHS JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Prinsenland JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 NOAD'67 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Cluzona JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Smerdiek JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tholense Boys JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Steenbergen JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DOSKO JO7-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NOAD'67 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DVO'60 JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 WHS JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Vosmeer JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SC Welberg JO7-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven