0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - Tholense Boys JO8-3

Teamleden

Spelers
Lars de Frel        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 23-05-2020 afgelast DGBC JO8-1G Tholense Boys JO8-3 140239
C 16-05-2020 afgelast Tholense Boys JO8-3 Kogelvangers JO8-1 140860
C 09-05-2020 afgelast Bruse Boys JO8-1 Tholense Boys JO8-3 143001
C 18-04-2020 afgelast Tholense Boys JO8-3 Roosendaal JO8-5 142506
C 04-04-2020 afgelast Tholense Boys JO8-3 MZC'11 JO8-3 154002
C 28-03-2020 afgelast Vosmeer JO8-1G Tholense Boys JO8-3 139307
C 14-03-2020 afgelast Tholense Boys JO8-3 Prinsenland JO8-2 139557
C 07-03-2020 vervallen Lepelstraatse Boys JO8-1 Tholense Boys JO8-3 143609
C 15-02-2020 vervallen Tholense Boys JO8-3 Halsteren JO8-4 139024
C 08-02-2020 vervallen SC Welberg JO8-1 Tholense Boys JO8-3 139514
C 01-02-2020 vervallen Tholense Boys JO8-3 MOC'17 JO8-9 139196
C 25-01-2020 vervallen Tholense Boys JO8-3 SPS JO8-1 58403
C 14-12-2019 afgelast MOC'17 JO8-6 Tholense Boys JO8-3 58773
C 30-11-2019 vervallen Nieuw Borgvliet JO8-1 Tholense Boys JO8-3 59249
C 23-11-2019 10:00 Lepelstraatse Boys JO8-1 Tholense Boys JO8-3 60166
C 16-11-2019 09:30 Tholense Boys JO8-3 FC Bergen JO8-1 60097
C 09-11-2019 10:00 SC Welberg JO8-1 Tholense Boys JO8-3 58690
C 02-11-2019 vervallen Tholense Boys JO8-3 Halsteren JO8-2 58693
C 26-10-2019 09:00 Halsteren JO8-4 Tholense Boys JO8-3 58587
C 05-10-2019 vervallen Tholense Boys JO8-3 MOC'17 JO8-8 58184
C 28-09-2019 09:30 Tholense Boys JO8-3 SC Stavenisse JO8-1 57630
C 21-09-2019 10:45 DOSKO JO8-2 Tholense Boys JO8-3 59956
B 14-09-2019 09:00 Tholense Boys JO8-3 MOC'17 JO8-6 14813
B 07-09-2019 09:00 Tholense Boys JO8-3 SC Welberg JO8-1 14371
B 31-08-2019 09:00 Halsteren JO8-3 Tholense Boys JO8-3 14278
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2020 10:30 Kogelvangers JO8-1 Roosendaal JO8-5 140482 0-0
C 23-05-2020 09:45 MZC'11 JO8-3 Halsteren JO8-4 154009 0-0
C 23-05-2020 09:30 Vosmeer JO8-1G Lepelstraatse Boys JO8-1 141916 0-0
C 23-05-2020 09:15 Bruse Boys JO8-1 MOC'17 JO8-9 144130 0-0
C 23-05-2020 08:30 Prinsenland JO8-2 SC Welberg JO8-1 142653 0-0
C 23-05-2020 08:30 DGBC JO8-1G Tholense Boys JO8-3 140239 0-0
C 16-05-2020 08:30 MOC'17 JO8-9 Vosmeer JO8-1G 144172 0-0
C 16-05-2020 08:35 Halsteren JO8-4 Prinsenland JO8-2 141272 0-0
C 16-05-2020 09:30 Tholense Boys JO8-3 Kogelvangers JO8-1 140860 0-0
C 16-05-2020 10:00 Lepelstraatse Boys JO8-1 Bruse Boys JO8-1 141207 0-0
C 16-05-2020 10:15 Roosendaal JO8-5 DGBC JO8-1G 144435 0-0
C 16-05-2020 12:15 SC Welberg JO8-1 MZC'11 JO8-3 154003 0-0
C 09-05-2020 08:30 Halsteren JO8-4 Roosendaal JO8-5 139520 0-0
C 09-05-2020 08:45 Prinsenland JO8-2 Kogelvangers JO8-1 139704 0-0
C 09-05-2020 09:00 MZC'11 JO8-3 MOC'17 JO8-9 154008 0-0
C 09-05-2020 09:15 Bruse Boys JO8-1 Tholense Boys JO8-3 143001 0-0
C 09-05-2020 09:30 Vosmeer JO8-1G DGBC JO8-1G 143305 0-0
C 09-05-2020 10:00 Lepelstraatse Boys JO8-1 SC Welberg JO8-1 142519 0-0
C 18-04-2020 08:30 DGBC JO8-1G MOC'17 JO8-9 143093 0-0
C 18-04-2020 09:15 Bruse Boys JO8-1 Prinsenland JO8-2 139374 0-0
C 18-04-2020 09:30 Tholense Boys JO8-3 Roosendaal JO8-5 142506 0-0
C 18-04-2020 10:00 SC Welberg JO8-1 Halsteren JO8-4 144968 0-0
C 18-04-2020 10:15 MZC'11 JO8-3 Lepelstraatse Boys JO8-1 154007 0-0
C 18-04-2020 10:30 Kogelvangers JO8-1 Vosmeer JO8-1G 141281 0-0
C 04-04-2020 08:30 MOC'17 JO8-9 Prinsenland JO8-2 141321 0-0
C 04-04-2020 08:30 Halsteren JO8-4 DGBC JO8-1G 140858 0-0
C 04-04-2020 09:30 Tholense Boys JO8-3 MZC'11 JO8-3 154002 0-0
C 04-04-2020 09:45 SC Welberg JO8-1 Bruse Boys JO8-1 141920 0-0
C 04-04-2020 10:15 Roosendaal JO8-5 Vosmeer JO8-1G 139967 0-0
C 04-04-2020 10:00 Lepelstraatse Boys JO8-1 Kogelvangers JO8-1 140950 0-0
C 28-03-2020 10:30 Kogelvangers JO8-1 MOC'17 JO8-9 140317 0-0
C 28-03-2020 10:00 MZC'11 JO8-3 Roosendaal JO8-5 154006 0-0
C 28-03-2020 09:30 Vosmeer JO8-1G Tholense Boys JO8-3 139307 0-0
C 28-03-2020 09:15 Bruse Boys JO8-1 Halsteren JO8-4 144797 0-0
C 28-03-2020 08:30 Prinsenland JO8-2 Lepelstraatse Boys JO8-1 141980 0-0
C 28-03-2020 08:30 DGBC JO8-1G SC Welberg JO8-1 140069 0-0
C 21-03-2020 09:45 MOC'17 JO8-9 Lepelstraatse Boys JO8-1 144196 0-0
C 14-03-2020 08:30 MOC'17 JO8-9 SC Welberg JO8-1 140630 0-0
C 14-03-2020 08:30 DGBC JO8-1G Kogelvangers JO8-1 143237 0-0
C 14-03-2020 09:30 Tholense Boys JO8-3 Prinsenland JO8-2 139557 0-0
C 14-03-2020 09:00 Vosmeer JO8-1G MZC'11 JO8-3 154001 0-0
C 14-03-2020 10:00 Lepelstraatse Boys JO8-1 Halsteren JO8-4 142853 0-0
C 14-03-2020 10:15 Roosendaal JO8-5 Bruse Boys JO8-1 142649 0-0
C 07-03-2020 08:30 Halsteren JO8-4 MOC'17 JO8-9 140998 0-0
C 07-03-2020 08:45 Prinsenland JO8-2 Roosendaal JO8-5 142220 0-0
C 07-03-2020 09:00 SC Welberg JO8-1 Vosmeer JO8-1G 139659 0-0
C 07-03-2020 09:15 Bruse Boys JO8-1 DGBC JO8-1G 142422 0-0
C 07-03-2020 10:00 Lepelstraatse Boys JO8-1 Tholense Boys JO8-3 143609 0-0
C 07-03-2020 10:00 MZC'11 JO8-3 Kogelvangers JO8-1 154005 0-0
C 15-02-2020 09:30 Vosmeer JO8-1G Prinsenland JO8-2 142692 0-0
C 15-02-2020 08:45 Tholense Boys JO8-3 Halsteren JO8-4 139024 0-0
C 15-02-2020 10:15 Roosendaal JO8-5 SC Welberg JO8-1 143442 0-0
C 15-02-2020 09:00 Kogelvangers JO8-1 Bruse Boys JO8-1 141037 0-0
C 15-02-2020 09:30 DGBC JO8-1G MZC'11 JO8-3 154000 0-0
C 08-02-2020 08:30 Halsteren JO8-4 Kogelvangers JO8-1 139207 0-0
C 08-02-2020 08:30 MOC'17 JO8-9 Roosendaal JO8-5 141362 0-0
C 08-02-2020 11:15 SC Welberg JO8-1 Tholense Boys JO8-3 139514 0-0
C 08-02-2020 09:15 Bruse Boys JO8-1 Vosmeer JO8-1G 140610 0-0
C 08-02-2020 10:00 Lepelstraatse Boys JO8-1 DGBC JO8-1G 141166 0-0
C 08-02-2020 09:00 Prinsenland JO8-2 MZC'11 JO8-3 153999 0-0
C 01-02-2020 10:00 MZC'11 JO8-3 Bruse Boys JO8-1 154004 0-0
C 01-02-2020 09:00 Kogelvangers JO8-1 SC Welberg JO8-1 139503 0-0
C 01-02-2020 09:00 Roosendaal JO8-5 Lepelstraatse Boys JO8-1 143715 0-0
C 01-02-2020 09:30 Tholense Boys JO8-3 MOC'17 JO8-9 139196 0-0
C 01-02-2020 09:30 Vosmeer JO8-1G Halsteren JO8-4 138812 0-0
C 01-02-2020 08:30 DGBC JO8-1G Prinsenland JO8-2 143971 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-01-2020 09:30 Tholense Boys JO8-3 SPS JO8-1 58403 0-0
C 21-12-2019 10:00 SPS JO8-1 FC Bergen JO8-1 59949 0-0
C 14-12-2019 10:00 SPS JO8-1 Halsteren JO8-4 58262 0-0
C 14-12-2019 10:00 DOSKO JO8-2 SC Stavenisse JO8-1 60134 0-0
C 14-12-2019 10:00 Lepelstraatse Boys JO8-1 Nieuw Borgvliet JO8-1 58413 0-0
C 14-12-2019 08:30 MOC'17 JO8-6 Tholense Boys JO8-3 58773 0-0
C 14-12-2019 08:45 Halsteren JO8-2 SC Welberg JO8-1 59811 0-0
C 14-12-2019 09:00 FC Bergen JO8-1 MOC'17 JO8-8 59985 0-0
C 07-12-2019 11:00 Nieuw Borgvliet JO8-1 FC Bergen JO8-1 58485 0-0
C 07-12-2019 09:30 SC Stavenisse JO8-1 MOC'17 JO8-6 57370 0-0
C 07-12-2019 08:45 Halsteren JO8-4 SC Welberg JO8-1 59230 0-0
C 07-12-2019 08:30 MOC'17 JO8-8 Halsteren JO8-2 57481 0-0
C 07-12-2019 10:45 DOSKO JO8-2 Lepelstraatse Boys JO8-1 57099 0-0
C 30-11-2019 08:30 MOC'17 JO8-6 DOSKO JO8-2 57252 0-0
C 30-11-2019 08:45 Halsteren JO8-2 Halsteren JO8-4 59751 0-0
C 30-11-2019 10:00 Lepelstraatse Boys JO8-1 SC Stavenisse JO8-1 59260 0-0
C 30-11-2019 10:15 SC Welberg JO8-1 MOC'17 JO8-8 57499 0-0
C 30-11-2019 11:00 Nieuw Borgvliet JO8-1 Tholense Boys JO8-3 59249 0-0
C 23-11-2019 08:30 MOC'17 JO8-6 Halsteren JO8-2 57733 0-0
C 23-11-2019 09:00 FC Bergen JO8-1 Halsteren JO8-4 59816 0-0
C 23-11-2019 10:00 Lepelstraatse Boys JO8-1 Tholense Boys JO8-3 60166 0-0
C 23-11-2019 10:00 SPS JO8-1 SC Welberg JO8-1 57145 0-0
C 23-11-2019 10:45 SC Stavenisse JO8-1 Nieuw Borgvliet JO8-1 60184 0-0
C 23-11-2019 10:45 DOSKO JO8-2 MOC'17 JO8-8 58151 0-0
C 16-11-2019 08:30 MOC'17 JO8-8 SC Stavenisse JO8-1 60156 0-0
C 16-11-2019 09:00 Halsteren JO8-4 DOSKO JO8-2 58961 0-0
C 16-11-2019 09:00 Halsteren JO8-2 Lepelstraatse Boys JO8-1 59320 0-0
C 16-11-2019 09:30 Tholense Boys JO8-3 FC Bergen JO8-1 60097 0-0
C 16-11-2019 11:00 Nieuw Borgvliet JO8-1 SPS JO8-1 57293 0-0
C 16-11-2019 11:00 SC Welberg JO8-1 MOC'17 JO8-6 57619 0-0
C 09-11-2019 10:00 SC Welberg JO8-1 Tholense Boys JO8-3 58690 0-0
C 09-11-2019 10:00 SPS JO8-1 SC Stavenisse JO8-1 57615 0-0
C 09-11-2019 09:00 FC Bergen JO8-1 DOSKO JO8-2 58376 0-0
C 09-11-2019 09:00 Halsteren JO8-2 Nieuw Borgvliet JO8-1 60020 0-0
C 09-11-2019 09:00 Halsteren JO8-4 MOC'17 JO8-8 60278 0-0
C 09-11-2019 08:30 MOC'17 JO8-6 Lepelstraatse Boys JO8-1 57925 0-0
C 02-11-2019 09:15 Tholense Boys JO8-3 Halsteren JO8-2 58693 0-0
C 02-11-2019 08:30 MOC'17 JO8-8 MOC'17 JO8-6 59998 0-0
C 02-11-2019 09:30 SC Stavenisse JO8-1 FC Bergen JO8-1 57596 0-0
C 02-11-2019 10:00 Lepelstraatse Boys JO8-1 Halsteren JO8-4 57266 0-0
C 02-11-2019 10:45 DOSKO JO8-2 SPS JO8-1 59954 0-0
C 02-11-2019 11:00 Nieuw Borgvliet JO8-1 SC Welberg JO8-1 58914 0-0
C 26-10-2019 08:30 MOC'17 JO8-8 Nieuw Borgvliet JO8-1 58179 0-0
C 26-10-2019 09:00 Halsteren JO8-2 DOSKO JO8-2 59334 0-0
C 26-10-2019 09:00 Halsteren JO8-4 Tholense Boys JO8-3 58587 0-0
C 26-10-2019 09:00 FC Bergen JO8-1 Lepelstraatse Boys JO8-1 58009 0-0
C 26-10-2019 10:00 SPS JO8-1 MOC'17 JO8-6 58959 0-0
C 26-10-2019 10:00 SC Welberg JO8-1 SC Stavenisse JO8-1 58211 0-0
C 05-10-2019 08:30 MOC'17 JO8-6 FC Bergen JO8-1 57455 0-0
C 05-10-2019 09:30 SC Stavenisse JO8-1 Halsteren JO8-2 58495 0-0
C 05-10-2019 09:30 Tholense Boys JO8-3 MOC'17 JO8-8 58184 0-0
C 05-10-2019 10:00 Lepelstraatse Boys JO8-1 SPS JO8-1 59199 0-0
C 05-10-2019 10:45 DOSKO JO8-2 SC Welberg JO8-1 58712 0-0
C 05-10-2019 11:00 Nieuw Borgvliet JO8-1 Halsteren JO8-4 57240 0-0
C 28-09-2019 08:30 MOC'17 JO8-8 Lepelstraatse Boys JO8-1 60368 0-0
C 28-09-2019 09:00 Halsteren JO8-4 MOC'17 JO8-6 60410 0-0
C 28-09-2019 09:00 Halsteren JO8-2 SPS JO8-1 60270 0-0
C 28-09-2019 09:30 Tholense Boys JO8-3 SC Stavenisse JO8-1 57630 0-0
C 28-09-2019 11:00 SC Welberg JO8-1 FC Bergen JO8-1 59791 0-0
C 28-09-2019 11:00 Nieuw Borgvliet JO8-1 DOSKO JO8-2 60254 0-0
C 21-09-2019 10:45 DOSKO JO8-2 Tholense Boys JO8-3 59956 0-0
C 21-09-2019 10:00 SPS JO8-1 MOC'17 JO8-8 57206 0-0
C 21-09-2019 10:00 Lepelstraatse Boys JO8-1 SC Welberg JO8-1 60043 0-0
C 21-09-2019 09:30 SC Stavenisse JO8-1 Halsteren JO8-4 57972 0-0
C 21-09-2019 09:00 FC Bergen JO8-1 Halsteren JO8-2 58968 0-0
C 21-09-2019 08:30 MOC'17 JO8-6 Nieuw Borgvliet JO8-1 58746 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 09:00 SC Welberg JO8-1 Halsteren JO8-3 14679 0-0
B 14-09-2019 09:00 Tholense Boys JO8-3 MOC'17 JO8-6 14813 0-0
B 07-09-2019 08:30 MOC'17 JO8-6 Halsteren JO8-3 14583 0-0
B 07-09-2019 09:00 Tholense Boys JO8-3 SC Welberg JO8-1 14371 0-0
B 31-08-2019 09:00 Halsteren JO8-3 Tholense Boys JO8-3 14278 0-0
B 31-08-2019 11:30 SC Welberg JO8-1 MOC'17 JO8-6 14094 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 JO8-9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SC Welberg JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Lepelstraatse Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Halsteren JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bruse Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Prinsenland JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 MZC'11 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kogelvangers JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DGBC JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Roosendaal JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Tholense Boys JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Vosmeer JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Lepelstraatse Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 MOC'17 JO8-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Bergen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SPS JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SC Stavenisse JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DOSKO JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Halsteren JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nieuw Borgvliet JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Tholense Boys JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Halsteren JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SC Welberg JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 MOC'17 JO8-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Welberg JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Halsteren JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tholense Boys JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOC'17 JO8-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Er is een fout opgetreden. (200708-320705)
Er is een fout opgetreden. (200708-320705)

Berichten



Terug naar boven