0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - Tholense Boys JO10-2

Teamleden

Spelers
Cas van Bale        
Martijn van Bale        
Fleur Deurloo        
Thijs Otte        
Naomi Poldervaart        
Steff van der Reest        
Adam el Wali        
Yassine el Wali        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 23-05-2020 afgelast Tholense Boys JO10-2 Halsteren JO10-2 127345
C 16-05-2020 afgelast WHS JO10-1 Tholense Boys JO10-2 131711
C 09-05-2020 afgelast Bruse Boys JO10-1 Tholense Boys JO10-2 127851
C 18-04-2020 afgelast Tholense Boys JO10-2 MOC'17 JO10-7 130138
C 04-04-2020 afgelast MOC'17 JO10-5 Tholense Boys JO10-2 131206
C 28-03-2020 afgelast Tholense Boys JO10-2 SC Stavenisse JO10-1 129407
C 14-03-2020 afgelast Tholense Boys JO10-2 Lepelstraatse Boys JO10-1 129014
C 07-03-2020 09:30 OFB JO10-1G Tholense Boys JO10-2 126487
C 29-02-2020 10:00 Tholense Boys JO10-2 DBGC JO10-2 131423
C 15-02-2020 vervallen Tholense Boys JO10-2 VVC'68 JO10-2 127352
C 08-02-2020 vervallen SPS JO10-2G Tholense Boys JO10-2 127121
C 18-01-2020 10:00 DBGC JO10-1 Tholense Boys JO10-2 51661
C 14-12-2019 afgelast WHS JO10-1 Tholense Boys JO10-2 50923
C 07-12-2019 11:00 Tholense Boys JO10-2 NOAD'67 JO10-1 52701
C 23-11-2019 11:00 SPS JO10-1 Tholense Boys JO10-2 51465
C 16-11-2019 10:30 Tholense Boys JO10-2 MZC'11 JO10-4 52247
C 09-11-2019 vervallen Bruse Boys JO10-1 Tholense Boys JO10-2 52743
C 02-11-2019 vervallen Tholense Boys JO10-2 OFB JO10-1G 51170
C 26-10-2019 11:00 Tholense Boys JO10-2 SC Stavenisse JO10-1 89274
C 05-10-2019 11:00 WIK'57 JO10-1 Tholense Boys JO10-2 52169
C 28-09-2019 11:00 Tholense Boys JO10-2 De Schutters JO10-1G 49362
C 21-09-2019 vervallen Prinsenland JO10-2 Tholense Boys JO10-2 49804
B 14-09-2019 10:00 NOAD'67 JO10-1 Tholense Boys JO10-2 12926
B 07-09-2019 11:00 Tholense Boys JO10-2 WHS JO10-1 12500
B 31-08-2019 11:00 SPS JO10-1 Tholense Boys JO10-2 12063
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2020 11:00 Tholense Boys JO10-2 Halsteren JO10-2 127345 0-0
C 23-05-2020 09:30 VVC'68 JO10-2 MOC'17 JO10-5 127990 0-0
C 23-05-2020 09:30 Lepelstraatse Boys JO10-1 WHS JO10-1 130710 0-0
C 23-05-2020 09:15 Bruse Boys JO10-1 SPS JO10-2G 130175 0-0
C 23-05-2020 09:00 OFB JO10-1G MOC'17 JO10-7 131398 0-0
C 23-05-2020 08:30 DBGC JO10-2 SC Stavenisse JO10-1 127219 0-0
C 16-05-2020 08:30 MOC'17 JO10-5 DBGC JO10-2 128029 0-0
C 16-05-2020 08:30 MOC'17 JO10-7 Bruse Boys JO10-1 127133 0-0
C 16-05-2020 08:30 Halsteren JO10-2 Lepelstraatse Boys JO10-1 127167 0-0
C 16-05-2020 09:30 SPS JO10-2G OFB JO10-1G 127598 0-0
C 16-05-2020 10:30 WHS JO10-1 Tholense Boys JO10-2 131711 0-0
C 16-05-2020 10:45 SC Stavenisse JO10-1 VVC'68 JO10-2 128164 0-0
C 09-05-2020 08:30 DBGC JO10-2 Lepelstraatse Boys JO10-1 130095 0-0
C 09-05-2020 08:30 MOC'17 JO10-5 WHS JO10-1 128398 0-0
C 09-05-2020 09:00 OFB JO10-1G Halsteren JO10-2 130998 0-0
C 09-05-2020 09:15 Bruse Boys JO10-1 Tholense Boys JO10-2 127851 0-0
C 09-05-2020 09:30 SPS JO10-2G SC Stavenisse JO10-1 126563 0-0
C 09-05-2020 09:30 VVC'68 JO10-2 MOC'17 JO10-7 126415 0-0
C 18-04-2020 08:35 Halsteren JO10-2 WHS JO10-1 126955 0-0
C 18-04-2020 09:00 OFB JO10-1G DBGC JO10-2 125731 0-0
C 18-04-2020 09:30 Lepelstraatse Boys JO10-1 Bruse Boys JO10-1 127465 0-0
C 18-04-2020 09:30 VVC'68 JO10-2 SPS JO10-2G 129459 0-0
C 18-04-2020 10:45 SC Stavenisse JO10-1 MOC'17 JO10-5 129356 0-0
C 18-04-2020 11:00 Tholense Boys JO10-2 MOC'17 JO10-7 130138 0-0
C 11-04-2020 08:30 MOC'17 JO10-7 DBGC JO10-2 128815 0-0
C 04-04-2020 08:30 MOC'17 JO10-5 Tholense Boys JO10-2 131206 0-0
C 04-04-2020 08:30 Halsteren JO10-2 VVC'68 JO10-2 129490 0-0
C 04-04-2020 09:30 SPS JO10-2G Lepelstraatse Boys JO10-1 129290 0-0
C 04-04-2020 10:30 WHS JO10-1 Bruse Boys JO10-1 130441 0-0
C 04-04-2020 10:45 SC Stavenisse JO10-1 OFB JO10-1G 126409 0-0
C 28-03-2020 11:30 Tholense Boys JO10-2 SC Stavenisse JO10-1 129407 0-0
C 28-03-2020 09:30 VVC'68 JO10-2 WHS JO10-1 130236 0-0
C 28-03-2020 09:30 Lepelstraatse Boys JO10-1 MOC'17 JO10-7 131168 0-0
C 28-03-2020 09:15 Bruse Boys JO10-1 Halsteren JO10-2 129225 0-0
C 28-03-2020 09:00 OFB JO10-1G MOC'17 JO10-5 127203 0-0
C 28-03-2020 08:30 DBGC JO10-2 SPS JO10-2G 127398 0-0
C 21-03-2020 08:30 MOC'17 JO10-5 MOC'17 JO10-7 130769 0-0
C 21-03-2020 09:30 VVC'68 JO10-2 Lepelstraatse Boys JO10-1 127158 0-0
C 21-03-2020 10:45 SC Stavenisse JO10-1 Bruse Boys JO10-1 128843 0-0
C 21-03-2020 10:00 Halsteren JO10-2 DBGC JO10-2 131561 0-0
C 14-03-2020 09:30 SPS JO10-2G MOC'17 JO10-5 127293 0-0
C 14-03-2020 08:30 MOC'17 JO10-7 SC Stavenisse JO10-1 127492 0-0
C 14-03-2020 09:15 Bruse Boys JO10-1 VVC'68 JO10-2 129297 0-0
C 14-03-2020 10:30 WHS JO10-1 OFB JO10-1G 125975 0-0
C 14-03-2020 11:00 Tholense Boys JO10-2 Lepelstraatse Boys JO10-1 129014 0-0
C 07-03-2020 08:30 DBGC JO10-2 WHS JO10-1 128026 0-0
C 07-03-2020 09:30 OFB JO10-1G Tholense Boys JO10-2 126487 0-0
C 07-03-2020 09:30 SPS JO10-2G Halsteren JO10-2 130084 0-0
C 29-02-2020 10:00 Tholense Boys JO10-2 DBGC JO10-2 131423 0-0
C 15-02-2020 08:30 MOC'17 JO10-7 SPS JO10-2G 128983 0-0
C 15-02-2020 08:30 Halsteren JO10-2 MOC'17 JO10-5 126887 0-0
C 15-02-2020 09:15 Bruse Boys JO10-1 DBGC JO10-2 126935 0-0
C 15-02-2020 09:30 Lepelstraatse Boys JO10-1 OFB JO10-1G 131017 0-0
C 15-02-2020 10:30 WHS JO10-1 SC Stavenisse JO10-1 128312 0-0
C 15-02-2020 10:00 Tholense Boys JO10-2 VVC'68 JO10-2 127352 0-0
C 08-02-2020 08:30 DBGC JO10-2 VVC'68 JO10-2 130705 0-0
C 08-02-2020 08:30 MOC'17 JO10-7 WHS JO10-1 128570 0-0
C 08-02-2020 08:30 MOC'17 JO10-5 Lepelstraatse Boys JO10-1 130845 0-0
C 08-02-2020 09:00 OFB JO10-1G Bruse Boys JO10-1 130927 0-0
C 08-02-2020 09:30 SPS JO10-2G Tholense Boys JO10-2 127121 0-0
C 08-02-2020 10:45 SC Stavenisse JO10-1 Halsteren JO10-2 126129 0-0
C 01-02-2020 10:30 WHS JO10-1 SPS JO10-2G 128317 0-0
C 01-02-2020 09:30 VVC'68 JO10-2 OFB JO10-1G 128419 0-0
C 01-02-2020 10:00 Lepelstraatse Boys JO10-1 SC Stavenisse JO10-1 126420 0-0
C 01-02-2020 09:15 Bruse Boys JO10-1 MOC'17 JO10-5 131014 0-0
C 01-02-2020 08:30 Halsteren JO10-2 MOC'17 JO10-7 131129 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 18-01-2020 09:00 SC Stavenisse JO10-1 WIK'57 JO10-1 89279 0-0
C 18-01-2020 10:00 DBGC JO10-1 Tholense Boys JO10-2 51661 0-0
C 14-12-2019 11:00 SPS JO10-1 MZC'11 JO10-4 52490 0-0
C 14-12-2019 09:00 OFB JO10-1G WIK'57 JO10-1 49444 0-0
C 14-12-2019 09:00 Prinsenland JO10-2 Bruse Boys JO10-1 51372 0-0
C 14-12-2019 09:30 De Schutters JO10-1G SC Stavenisse JO10-1 89281 0-0
C 14-12-2019 10:00 NOAD'67 JO10-1 DBGC JO10-1 51715 0-0
C 14-12-2019 10:30 WHS JO10-1 Tholense Boys JO10-2 50923 0-0
C 07-12-2019 11:00 SPS JO10-1 De Schutters JO10-1G 50631 0-0
C 07-12-2019 09:15 Bruse Boys JO10-1 DBGC JO10-1 51590 0-0
C 07-12-2019 09:45 MZC'11 JO10-4 OFB JO10-1G 51079 0-0
C 07-12-2019 10:45 SC Stavenisse JO10-1 WHS JO10-1 89280 0-0
C 07-12-2019 11:30 WIK'57 JO10-1 Prinsenland JO10-2 49938 0-0
C 07-12-2019 11:00 Tholense Boys JO10-2 NOAD'67 JO10-1 52701 0-0
C 30-11-2019 09:00 Prinsenland JO10-2 WHS JO10-1 51807 0-0
C 30-11-2019 09:00 OFB JO10-1G SPS JO10-1 49611 0-0
C 30-11-2019 09:30 De Schutters JO10-1G MZC'11 JO10-4 50912 0-0
C 30-11-2019 10:00 NOAD'67 JO10-1 Bruse Boys JO10-1 51808 0-0
C 23-11-2019 08:30 Prinsenland JO10-2 DBGC JO10-1 52833 0-0
C 23-11-2019 09:00 OFB JO10-1G NOAD'67 JO10-1 49314 0-0
C 23-11-2019 09:30 De Schutters JO10-1G WIK'57 JO10-1 51415 0-0
C 23-11-2019 10:00 MZC'11 JO10-4 SC Stavenisse JO10-1 89278 0-0
C 23-11-2019 10:30 WHS JO10-1 Bruse Boys JO10-1 51221 0-0
C 23-11-2019 11:00 SPS JO10-1 Tholense Boys JO10-2 51465 0-0
C 16-11-2019 08:30 DBGC JO10-1 OFB JO10-1G 51307 0-0
C 16-11-2019 09:00 SC Stavenisse JO10-1 Prinsenland JO10-2 89277 0-0
C 16-11-2019 09:15 Bruse Boys JO10-1 SPS JO10-1 49173 0-0
C 16-11-2019 10:00 WIK'57 JO10-1 WHS JO10-1 49531 0-0
C 16-11-2019 10:30 Tholense Boys JO10-2 MZC'11 JO10-4 52247 0-0
C 16-11-2019 10:00 NOAD'67 JO10-1 De Schutters JO10-1G 50403 0-0
C 09-11-2019 10:00 WHS JO10-1 SPS JO10-1 50316 0-0
C 09-11-2019 10:00 NOAD'67 JO10-1 SC Stavenisse JO10-1 89276 0-0
C 09-11-2019 09:15 Bruse Boys JO10-1 Tholense Boys JO10-2 52743 0-0
C 09-11-2019 09:00 OFB JO10-1G De Schutters JO10-1G 51053 0-0
C 09-11-2019 08:30 DBGC JO10-1 WIK'57 JO10-1 50171 0-0
C 09-11-2019 10:00 Prinsenland JO10-2 MZC'11 JO10-4 49388 0-0
C 02-11-2019 10:00 MZC'11 JO10-4 WHS JO10-1 52640 0-0
C 02-11-2019 09:30 De Schutters JO10-1G Bruse Boys JO10-1 49940 0-0
C 02-11-2019 10:30 Tholense Boys JO10-2 OFB JO10-1G 51170 0-0
C 02-11-2019 10:45 SC Stavenisse JO10-1 DBGC JO10-1 89275 0-0
C 02-11-2019 11:00 SPS JO10-1 Prinsenland JO10-2 52374 0-0
C 02-11-2019 11:00 WIK'57 JO10-1 NOAD'67 JO10-1 51822 0-0
C 26-10-2019 08:30 DBGC JO10-1 MZC'11 JO10-4 49141 0-0
C 26-10-2019 09:00 Prinsenland JO10-2 OFB JO10-1G 49981 0-0
C 26-10-2019 09:15 Bruse Boys JO10-1 WIK'57 JO10-1 52709 0-0
C 26-10-2019 10:00 NOAD'67 JO10-1 SPS JO10-1 52346 0-0
C 26-10-2019 10:30 WHS JO10-1 De Schutters JO10-1G 50731 0-0
C 26-10-2019 11:00 Tholense Boys JO10-2 SC Stavenisse JO10-1 89274 0-0
C 19-10-2019 10:00 MZC'11 JO10-4 Bruse Boys JO10-1 50530 0-0
C 12-10-2019 10:45 SC Stavenisse JO10-1 Bruse Boys JO10-1 89273 0-0
C 05-10-2019 09:30 OFB JO10-1G WHS JO10-1 50679 0-0
C 05-10-2019 09:30 MZC'11 JO10-4 NOAD'67 JO10-1 52686 0-0
C 05-10-2019 09:30 De Schutters JO10-1G Prinsenland JO10-2 52167 0-0
C 05-10-2019 11:00 WIK'57 JO10-1 Tholense Boys JO10-2 52169 0-0
C 05-10-2019 11:00 SPS JO10-1 DBGC JO10-1 52604 0-0
C 28-09-2019 08:30 DBGC JO10-1 WHS JO10-1 51834 0-0
C 28-09-2019 09:15 Bruse Boys JO10-1 OFB JO10-1G 51615 0-0
C 28-09-2019 10:00 NOAD'67 JO10-1 Prinsenland JO10-2 50495 0-0
C 28-09-2019 11:00 WIK'57 JO10-1 MZC'11 JO10-4 52595 0-0
C 28-09-2019 11:00 Tholense Boys JO10-2 De Schutters JO10-1G 49362 0-0
C 28-09-2019 09:00 SC Stavenisse JO10-1 SPS JO10-1 89272 0-0
C 21-09-2019 09:00 OFB JO10-1G SC Stavenisse JO10-1 89271 0-0
C 21-09-2019 11:00 SPS JO10-1 WIK'57 JO10-1 51718 0-0
C 21-09-2019 10:30 WHS JO10-1 NOAD'67 JO10-1 49769 0-0
C 21-09-2019 09:30 De Schutters JO10-1G DBGC JO10-1 51989 0-0
C 21-09-2019 08:45 Prinsenland JO10-2 Tholense Boys JO10-2 49804 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 10:00 NOAD'67 JO10-1 Tholense Boys JO10-2 12926 0-0
B 14-09-2019 11:00 SPS JO10-1 WHS JO10-1 12728 0-0
B 07-09-2019 10:00 NOAD'67 JO10-1 SPS JO10-1 12431 0-0
B 07-09-2019 11:00 Tholense Boys JO10-2 WHS JO10-1 12500 0-0
B 31-08-2019 10:30 WHS JO10-1 NOAD'67 JO10-1 12224 0-0
B 31-08-2019 11:00 SPS JO10-1 Tholense Boys JO10-2 12063 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SC Stavenisse JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SPS JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOC'17 JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 OFB JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DBGC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VVC'68 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Lepelstraatse Boys JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Tholense Boys JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 WHS JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Halsteren JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Bruse Boys JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Schutters JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 OFB JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 WHS JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Prinsenland JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MZC'11 JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SPS JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Bruse Boys JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SC Stavenisse JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 WIK'57 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 NOAD'67 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DBGC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Tholense Boys JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SPS JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 WHS JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NOAD'67 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tholense Boys JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Er is een fout opgetreden. (200708-702259)
Er is een fout opgetreden. (200708-702259)

Berichten



Terug naar boven