0263 Onder 10 competitie (najaar)

Pupillen - Tholense Boys JO10-2

Teamleden

Spelers
Cas van Bale        
Martijn van Bale        
Fleur Deurloo        
Thijs Otte        
Naomi Poldervaart        
Steff van der Reest        
Adam el Wali        
Yassine el Wali        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 08:30 Prinsenland JO10-2 DBGC JO10-1
C 23-11-2019 09:00 OFB JO10-1G NOAD'67 JO10-1
C 23-11-2019 09:30 De Schutters JO10-1G WIK'57 JO10-1
C 23-11-2019 10:00 MZC'11 JO10-4 SC Stavenisse JO10-1
C 23-11-2019 10:30 WHS JO10-1 Bruse Boys JO10-1
C 23-11-2019 11:00 SPS JO10-1 Tholense Boys JO10-2
C 30-11-2019 10:00 NOAD'67 JO10-1 Bruse Boys JO10-1
C 30-11-2019 09:30 De Schutters JO10-1G MZC'11 JO10-4
C 30-11-2019 09:00 Prinsenland JO10-2 WHS JO10-1
C 30-11-2019 09:00 OFB JO10-1G SPS JO10-1
C 30-11-2019 09:00 SC Stavenisse JO10-1 WIK'57 JO10-1
C 30-11-2019 08:30 DBGC JO10-1 Tholense Boys JO10-2
C 07-12-2019 11:30 WIK'57 JO10-1 Prinsenland JO10-2
C 07-12-2019 11:00 Tholense Boys JO10-2 NOAD'67 JO10-1
C 07-12-2019 11:00 SPS JO10-1 De Schutters JO10-1G
C 07-12-2019 10:45 SC Stavenisse JO10-1 WHS JO10-1
C 07-12-2019 09:45 MZC'11 JO10-4 OFB JO10-1G
C 07-12-2019 09:15 Bruse Boys JO10-1 DBGC JO10-1
C 14-12-2019 09:00 OFB JO10-1G WIK'57 JO10-1
C 14-12-2019 09:00 Prinsenland JO10-2 Bruse Boys JO10-1
C 14-12-2019 09:30 De Schutters JO10-1G SC Stavenisse JO10-1
C 14-12-2019 10:00 NOAD'67 JO10-1 DBGC JO10-1
C 14-12-2019 10:30 WHS JO10-1 Tholense Boys JO10-2
C 14-12-2019 11:00 SPS JO10-1 MZC'11 JO10-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-11-2019 10:30 Tholense Boys JO10-2 MZC'11 JO10-4 52247 0-0
C 16-11-2019 10:00 NOAD'67 JO10-1 De Schutters JO10-1G 50403 0-0
C 16-11-2019 10:00 WIK'57 JO10-1 WHS JO10-1 49531 0-0
C 16-11-2019 09:15 Bruse Boys JO10-1 SPS JO10-1 49173 0-0
C 16-11-2019 09:00 SC Stavenisse JO10-1 Prinsenland JO10-2 89277 0-0
C 16-11-2019 08:30 DBGC JO10-1 OFB JO10-1G 51307 0-0
C 09-11-2019 10:00 Prinsenland JO10-2 MZC'11 JO10-4 49388 0-0
C 09-11-2019 08:30 DBGC JO10-1 WIK'57 JO10-1 50171 0-0
C 09-11-2019 09:00 OFB JO10-1G De Schutters JO10-1G 51053 0-0
C 09-11-2019 09:15 Bruse Boys JO10-1 Tholense Boys JO10-2 52743 0-0
C 09-11-2019 10:00 NOAD'67 JO10-1 SC Stavenisse JO10-1 89276 0-0
C 09-11-2019 10:00 WHS JO10-1 SPS JO10-1 50316 0-0
C 02-11-2019 09:30 De Schutters JO10-1G Bruse Boys JO10-1 49940 0-0
C 02-11-2019 10:30 Tholense Boys JO10-2 OFB JO10-1G 51170 0-0
C 02-11-2019 10:00 MZC'11 JO10-4 WHS JO10-1 52640 0-0
C 02-11-2019 10:45 SC Stavenisse JO10-1 DBGC JO10-1 89275 0-0
C 02-11-2019 11:00 SPS JO10-1 Prinsenland JO10-2 52374 0-0
C 02-11-2019 11:00 WIK'57 JO10-1 NOAD'67 JO10-1 51822 0-0
C 26-10-2019 11:00 Tholense Boys JO10-2 SC Stavenisse JO10-1 89274 0-0
C 26-10-2019 10:30 WHS JO10-1 De Schutters JO10-1G 50731 0-0
C 26-10-2019 10:00 NOAD'67 JO10-1 SPS JO10-1 52346 0-0
C 26-10-2019 09:15 Bruse Boys JO10-1 WIK'57 JO10-1 52709 0-0
C 26-10-2019 09:00 Prinsenland JO10-2 OFB JO10-1G 49981 0-0
C 26-10-2019 08:30 DBGC JO10-1 MZC'11 JO10-4 49141 0-0
C 19-10-2019 10:00 MZC'11 JO10-4 Bruse Boys JO10-1 50530 0-0
C 12-10-2019 10:45 SC Stavenisse JO10-1 Bruse Boys JO10-1 89273 0-0
C 05-10-2019 09:30 OFB JO10-1G WHS JO10-1 50679 0-0
C 05-10-2019 09:30 MZC'11 JO10-4 NOAD'67 JO10-1 52686 0-0
C 05-10-2019 09:30 De Schutters JO10-1G Prinsenland JO10-2 52167 0-0
C 05-10-2019 11:00 WIK'57 JO10-1 Tholense Boys JO10-2 52169 0-0
C 05-10-2019 11:00 SPS JO10-1 DBGC JO10-1 52604 0-0
C 28-09-2019 08:30 DBGC JO10-1 WHS JO10-1 51834 0-0
C 28-09-2019 09:15 Bruse Boys JO10-1 OFB JO10-1G 51615 0-0
C 28-09-2019 10:00 NOAD'67 JO10-1 Prinsenland JO10-2 50495 0-0
C 28-09-2019 11:00 WIK'57 JO10-1 MZC'11 JO10-4 52595 0-0
C 28-09-2019 11:00 Tholense Boys JO10-2 De Schutters JO10-1G 49362 0-0
C 28-09-2019 09:00 SC Stavenisse JO10-1 SPS JO10-1 89272 0-0
C 21-09-2019 11:00 SPS JO10-1 WIK'57 JO10-1 51718 0-0
C 21-09-2019 10:30 WHS JO10-1 NOAD'67 JO10-1 49769 0-0
C 21-09-2019 09:30 De Schutters JO10-1G DBGC JO10-1 51989 0-0
C 21-09-2019 09:00 OFB JO10-1G SC Stavenisse JO10-1 89271 0-0
C 21-09-2019 08:45 Prinsenland JO10-2 Tholense Boys JO10-2 49804 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 10:00 NOAD'67 JO10-1 Tholense Boys JO10-2 12926 0-0
B 14-09-2019 11:00 SPS JO10-1 WHS JO10-1 12728 0-0
B 07-09-2019 10:00 NOAD'67 JO10-1 SPS JO10-1 12431 0-0
B 07-09-2019 11:00 Tholense Boys JO10-2 WHS JO10-1 12500 0-0
B 31-08-2019 10:30 WHS JO10-1 NOAD'67 JO10-1 12224 0-0
B 31-08-2019 11:00 SPS JO10-1 Tholense Boys JO10-2 12063 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Schutters JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 OFB JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 WHS JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Prinsenland JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MZC'11 JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SPS JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Bruse Boys JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SC Stavenisse JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 WIK'57 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 NOAD'67 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DBGC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Tholense Boys JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SPS JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 WHS JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NOAD'67 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tholense Boys JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven