0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

Senioren - Tholense Boys 1

Teamleden

Spelers
Jesper Atres        
Luc van den Berg        
Ablas Boudou        
Youri Boudou        
Kevin van Dijke        
Gerwin Hoek        
Niels Hopmans        
Hans-Willem Hopmans        
Marien Hopmans        
Mitchel Jansen        
Pierre Koolen        
Aron de Korte        
Lennard Marsman        
Sander Nagtegaal        
David Niepce        
Sam Nieuwkoop        
Bram van de Sande        
Michael Schot        
Matthijs van Stee        
Raymond ten Voorden        
Jasper Wiens        
Jarno de Witte        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 14:30 Prinsenland 1 NOAD'67 1
C 01-02-2020 15:00 Tholense Boys 1 Krabbendijke 1
C 01-02-2020 15:00 Halsteren 1 Kogelvangers 1
C 01-02-2020 14:30 SEOLTO 1 Klundert 1
C 01-02-2020 14:30 De Fendert 1 WHS 1
C 01-02-2020 14:30 Den Bommel 1 Jonge Spartaan, de 1
C 01-02-2020 14:30 Duiveland 1 ZSC'62 1
C 08-02-2020 14:30 Duiveland 1 Tholense Boys 1
C 08-02-2020 14:30 Krabbendijke 1 De Fendert 1
C 08-02-2020 14:30 ZSC'62 1 SEOLTO 1
C 08-02-2020 14:30 Klundert 1 Prinsenland 1
C 08-02-2020 14:30 Jonge Spartaan, de 1 Kogelvangers 1
C 08-02-2020 14:30 NOAD'67 1 Halsteren 1
C 08-02-2020 14:30 WHS 1 Den Bommel 1
C 15-02-2020 15:00 Halsteren 1 Jonge Spartaan, de 1
C 15-02-2020 14:30 SEOLTO 1 Krabbendijke 1
C 15-02-2020 14:30 Den Bommel 1 Klundert 1
C 15-02-2020 14:30 Prinsenland 1 Duiveland 1
C 15-02-2020 14:30 De Fendert 1 ZSC'62 1
C 15-02-2020 14:30 Kogelvangers 1 WHS 1
C 15-02-2020 15:00 Tholense Boys 1 NOAD'67 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-01-2020 14:30 NOAD'67 1 SEOLTO 1 18533 3-0
C 25-01-2020 14:30 Krabbendijke 1 Halsteren 1 18575 0-3
C 25-01-2020 14:30 WHS 1 Prinsenland 1 18523 0-0
C 25-01-2020 14:30 Jonge Spartaan, de 1 Duiveland 1 18539 2-2
C 25-01-2020 14:30 Klundert 1 De Fendert 1 18548 3-0
C 25-01-2020 14:30 Kogelvangers 1 Den Bommel 1 18557 0-1
C 25-01-2020 14:30 ZSC'62 1 Tholense Boys 1 18568 0-4
C 18-01-2020 14:30 SEOLTO 1 Den Bommel 1 18378 1-1
C 18-01-2020 14:00 Duiveland 1 NOAD'67 1 94306 1-1
C 18-01-2020 14:00 Tholense Boys 1 WHS 1 18466 2-0
C 21-12-2019 14:00 Den Bommel 1 Tholense Boys 1 18335 3-1
C 21-12-2019 14:00 SEOLTO 1 Kogelvangers 1 18491 1-1
C 14-12-2019 14:30 Krabbendijke 1 ZSC'62 1 18461 4-0
C 14-12-2019 14:00 De Fendert 1 Jonge Spartaan, de 1 18475 1-3
C 14-12-2019 14:00 Duiveland 1 NOAD'67 1 18496 0-0
C 14-12-2019 14:30 Prinsenland 1 Den Bommel 1 18503 0-0
C 14-12-2019 15:00 Halsteren 1 Klundert 1 18512 3-1
C 07-12-2019 14:00 Klundert 1 ZSC'62 1 18425 2-0
C 07-12-2019 14:00 Kogelvangers 1 Tholense Boys 1 18433 1-1
C 07-12-2019 14:00 WHS 1 Krabbendijke 1 18401 1-0
C 07-12-2019 14:00 NOAD'67 1 De Fendert 1 18410 2-1
C 07-12-2019 14:00 Jonge Spartaan, de 1 SEOLTO 1 18416 4-0
C 07-12-2019 14:30 Prinsenland 1 Halsteren 1 18442 1-8
C 07-12-2019 14:00 Den Bommel 1 Duiveland 1 18457 2-1
C 30-11-2019 14:30 Jonge Spartaan, de 1 WHS 1 18338 2-4
C 30-11-2019 14:30 ZSC'62 1 NOAD'67 1 18349 3-2
C 30-11-2019 14:30 Krabbendijke 1 Kogelvangers 1 18356 0-2
C 30-11-2019 14:30 Duiveland 1 Klundert 1 18383 1-1
C 30-11-2019 14:30 Tholense Boys 1 Prinsenland 1 18362 3-1
C 30-11-2019 15:00 Halsteren 1 De Fendert 1 18390 2-3
C 23-11-2019 14:30 WHS 1 Halsteren 1 18279 1-4
C 23-11-2019 14:30 Kogelvangers 1 ZSC'62 1 18302 2-0
C 23-11-2019 14:30 Klundert 1 Krabbendijke 1 18295 3-0
C 23-11-2019 14:30 NOAD'67 1 Jonge Spartaan, de 1 18289 2-0
C 23-11-2019 14:30 De Fendert 1 Duiveland 1 18310 3-1
C 23-11-2019 14:30 Prinsenland 1 SEOLTO 1 18320 4-1
C 09-11-2019 14:30 Klundert 1 WHS 1 18216 2-2
C 09-11-2019 14:30 ZSC'62 1 Den Bommel 1 18227 2-5
C 09-11-2019 14:30 De Fendert 1 Kogelvangers 1 18249 0-3
C 09-11-2019 14:30 Duiveland 1 Prinsenland 1 18261 4-1
C 09-11-2019 14:30 Krabbendijke 1 Jonge Spartaan, de 1 18234 1-6
C 09-11-2019 15:00 Halsteren 1 NOAD'67 1 18268 2-1
C 09-11-2019 15:00 Tholense Boys 1 SEOLTO 1 18240 4-0
C 02-11-2019 15:00 Tholense Boys 1 Halsteren 1 18011 1-2
C 02-11-2019 14:30 Den Bommel 1 WHS 1 18053 3-0
C 02-11-2019 14:30 Prinsenland 1 Kogelvangers 1 18038 1-0
C 02-11-2019 14:30 Duiveland 1 Krabbendijke 1 18032 1-4
C 02-11-2019 14:30 Jonge Spartaan, de 1 ZSC'62 1 18004 2-3
C 02-11-2019 14:30 NOAD'67 1 Klundert 1 17998 2-3
C 02-11-2019 14:30 SEOLTO 1 De Fendert 1 18027 0-5
C 26-10-2019 14:30 ZSC'62 1 Duiveland 1 17963 0-3
C 26-10-2019 14:30 WHS 1 NOAD'67 1 17936 0-1
C 26-10-2019 14:30 Klundert 1 Den Bommel 1 17943 1-0
C 26-10-2019 14:30 Kogelvangers 1 Jonge Spartaan, de 1 17952 2-2
C 26-10-2019 14:30 Krabbendijke 1 Prinsenland 1 17970 2-2
C 26-10-2019 14:30 De Fendert 1 Tholense Boys 1 17976 1-4
C 26-10-2019 15:00 Halsteren 1 SEOLTO 1 17986 5-0
C 19-10-2019 14:30 Den Bommel 1 De Fendert 1 17931 3-0
C 19-10-2019 14:30 NOAD'67 1 Krabbendijke 1 17884 1-3
C 19-10-2019 14:30 Duiveland 1 Halsteren 1 17909 1-1
C 19-10-2019 14:30 Prinsenland 1 Klundert 1 17916 2-2
C 19-10-2019 14:30 WHS 1 Kogelvangers 1 17875 0-2
C 19-10-2019 14:30 Jonge Spartaan, de 1 Tholense Boys 1 17890 1-1
C 19-10-2019 14:30 SEOLTO 1 ZSC'62 1 17904 0-1
C 12-10-2019 14:30 ZSC'62 1 WHS 1 17832 1-3
C 12-10-2019 14:30 Klundert 1 Jonge Spartaan, de 1 17812 5-1
C 12-10-2019 14:30 Kogelvangers 1 NOAD'67 1 17821 5-0
C 12-10-2019 14:30 Krabbendijke 1 SEOLTO 1 17839 3-0
C 12-10-2019 14:30 De Fendert 1 Prinsenland 1 17854 1-3
C 12-10-2019 15:00 Halsteren 1 Den Bommel 1 17864 4-1
C 12-10-2019 15:00 Tholense Boys 1 Duiveland 1 17845 1-1
C 05-10-2019 14:30 Den Bommel 1 Krabbendijke 1 17809 3-2
C 05-10-2019 14:30 Prinsenland 1 ZSC'62 1 17796 3-1
C 05-10-2019 14:30 NOAD'67 1 Tholense Boys 1 17763 1-3
C 05-10-2019 14:30 WHS 1 De Fendert 1 17753 3-0
C 05-10-2019 14:30 Kogelvangers 1 Klundert 1 17778 2-2
C 05-10-2019 14:30 SEOLTO 1 Duiveland 1 17793 0-4
C 05-10-2019 14:30 Jonge Spartaan, de 1 Halsteren 1 17769 1-4
C 28-09-2019 14:30 De Fendert 1 Krabbendijke 1 17698 1-1
C 28-09-2019 14:30 Den Bommel 1 NOAD'67 1 17740 5-1
C 28-09-2019 14:30 Duiveland 1 Kogelvangers 1 17718 0-1
C 28-09-2019 14:30 Prinsenland 1 Jonge Spartaan, de 1 17725 3-0
C 28-09-2019 14:30 SEOLTO 1 WHS 1 17713 0-4
C 28-09-2019 15:00 Halsteren 1 ZSC'62 1 17743 1-1
C 28-09-2019 15:00 Tholense Boys 1 Klundert 1 17689 2-0
C 21-09-2019 14:30 ZSC'62 1 De Fendert 1 17676 3-1
C 21-09-2019 14:30 WHS 1 Duiveland 1 17631 2-3
C 21-09-2019 14:30 Klundert 1 SEOLTO 1 17656 3-1
C 21-09-2019 14:30 Kogelvangers 1 Halsteren 1 17665 1-2
C 21-09-2019 14:30 Jonge Spartaan, de 1 Den Bommel 1 17647 5-2
C 21-09-2019 14:30 NOAD'67 1 Prinsenland 1 17641 3-2
C 21-09-2019 14:30 Krabbendijke 1 Tholense Boys 1 17683 0-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-11-2019 20:00 ONI 1 Baronie 1 90276 4-4
B 19-11-2019 20:15 Jong Brabant 1 Nieuwkuijk 1 90277 0-0
B 19-11-2019 20:00 DSE 1 Unitas'30 1 90260 1-8
B 19-11-2019 20:00 Bavel 1 Zundert 1 90270 2-1
B 19-11-2019 20:00 Hapert 1 Rood Wit V 1 90275 1-1
B 19-11-2019 20:00 Breskens 1 Philippine 1 90282 1-0
B 19-11-2019 20:00 ZSC 1 RPC 1 90280 2-4
B 19-11-2019 20:00 Irene'58 1 TSC 1 90258 2-0
B 19-11-2019 20:00 HSSC'61 1 Tricht 1 90243 1-4
B 19-11-2019 20:00 Hontenisse 1 VC Vlissingen 1 90228 0-2
B 19-11-2019 20:00 Clinge 1 Terneuzen 1 90236 1-1
B 19-11-2019 20:00 Hulsterloo 1 Cluzona 1 90238 0-1
B 17-11-2019 14:30 Schijf 1 Groen Wit 1 90248 3-2
B 17-11-2019 14:30 JEKA 1 SC Gastel 1 90251 1-2
B 17-11-2019 14:30 Den Dungen 1 Zwaluw VFC 1 90240 1-3
B 17-11-2019 14:30 Bladella 1 EFC 1 90227 1-1
B 17-11-2019 14:30 Best Vooruit 1 OJC ROSMALEN 90231 2-0
B 17-11-2019 14:30 Bergeijk 1 Reusel Sport/CoTrans 1 90232 1-4
B 17-11-2019 14:30 RKTVC 1 TGG 1 90230 1-0
B 17-11-2019 14:00 TSV Gudok 1 VVR 1 90262 4-0
B 17-11-2019 14:30 Steen 1 Halsteren 90250 0-4
B 17-11-2019 14:30 SV Unitas'59 1 Marvilde 1 90252 4-4
B 17-11-2019 14:30 Vlijmense Boys 1 Alem 1 93740 3-4
B 17-11-2019 14:30 SC 't Zand 1 VOAB 1 90273 1-1
B 17-11-2019 14:30 Haarsteeg 1 DESK 1 90266 4-0
B 17-11-2019 14:30 Baronie SC Kruisland 1 90269 5-0
B 17-11-2019 14:30 Rijen 1 The White Boys 1 90271 5-1
B 17-11-2019 14:30 De Valk 1 Brabantia 1 90263 0-1
B 17-11-2019 14:30 Waalre 1 Hoogeloon 1 90259 3-1
B 17-11-2019 14:30 Neerlandia'31 1 Gilze 1 90253 1-1
B 17-11-2019 14:30 Geldrop 1 FC Eindhoven AV 1 90254 0-2
B 17-11-2019 14:30 Oosterhout 1 IFC 90279 2-1
B 17-11-2019 14:30 SV Budel 1 RKSV Nuenen 2 90245 0-0
B 16-11-2019 19:00 Nuenen RKSV Heeze 1 90274 4-2
B 16-11-2019 14:30 Streefkerk 1 Nieuw Lekkerland 1 90255 1-5
B 16-11-2019 19:30 VV Trinitas Oisterwijk 1 Nemelaer 1 90289 2-2
B 16-11-2019 14:30 SV Noordeloos 1 Vuren 1 90246 2-5
B 16-11-2019 14:30 FC Axel 1 Goes 1 90235 4-1
B 16-11-2019 14:30 MVV'58 1 Woudrichem 1 90239 0-8
B 16-11-2019 14:30 Heerjansdam 1 Rijsoord 90242 0-3
B 16-11-2019 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 1 Achilles Veen 90241 1-3
B 16-11-2019 14:30 GPC Vlissingen 1 Serooskerke 1 90233 0-7
B 16-11-2019 19:00 Roosendaal 1 Moerse Boys 90284 1-4
B 16-11-2019 14:30 Alblasserdam 1 Sliedrecht 2 90229 3-3
B 16-11-2019 15:00 NEO'25 1 Altena 1 90247 2-5
B 16-11-2019 14:30 Klundert 1 Dubbeldam 1 90257 2-1
B 16-11-2019 14:30 Sliedrecht 1 EBOH 1 90264 6-0
B 16-11-2019 14:30 Sparta'30 1 Almkerk 1 90267 1-4
B 16-11-2019 14:30 SJO FC De Westhoek 1 ZSC'62 1 90287 2-2
B 16-11-2019 14:30 Tholense Boys 1 Kloetinge 90285 1-5
B 16-11-2019 14:30 Kogelvangers 1 ASWH 2 90278 1-2
B 16-11-2019 14:30 Schelluinen 1 VV Papendrecht 1 90272 1-4
B 16-11-2019 14:30 SV BLC 1 SVW 1 90283 1-3
B 16-11-2019 14:30 Luctor Heinkenszand 1 Duiveland 1 90288 1-1
B 16-11-2019 14:30 Zwaluwe 1 Prinsenland 1 90281 0-1
B 16-11-2019 14:30 Halsteren 1 FC Dauwendaele 1 90268 2-1
B 16-11-2019 15:00 Kapelle 1 Yerseke 1 90234 4-2
B 16-11-2019 18:00 FC Engelen 1 Real Lunet 1 90261 1-2
B 16-11-2019 14:30 RCS 1 De Meeuwen 1 90286 2-4
B 14-11-2019 20:00 SV Meerkerk 1 SC Everstein 1 90237 1-1
B 14-11-2019 20:15 SBC 1 RKVVO 1 90244 4-4
B 14-11-2019 20:30 Unitas B.V.V. 1 90265 2-0
B 14-11-2019 20:00 Spoordonkse Boys 1 PSV 1 90256 1-2
B 14-11-2019 20:00 Nieuw Borgvliet 1 Victoria'03 1 90249 0-3
B 14-09-2019 17:00 SC Welberg 1 Tholense Boys 1 3150 1-8
B 14-09-2019 14:30 VVC'68 1 SPS 1 3038 6-1
B 07-09-2019 15:00 Tholense Boys 1 SPS 1 2923 3-0
B 07-09-2019 17:00 SC Welberg 1 VVC'68 1 2856 2-11
B 31-08-2019 17:00 SPS 1 SC Welberg 1 2783 3-0
B 31-08-2019 14:30 VVC'68 1 Tholense Boys 1 2646 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren 1 13 10 2 1 32 41 13 28 0
2 Tholense Boys 1 13 8 3 2 27 30 11 19 0
3 Den Bommel 1 12 8 1 3 25 29 18 11 0
4 Klundert 1 13 7 4 2 25 28 16 12 0
5 Kogelvangers 1 13 6 4 3 22 22 10 12 0
6 Prinsenland 1 12 5 3 4 18 23 25 -2 0
7 Duiveland 1 13 4 5 4 17 23 19 4 0
8 WHS 1 13 5 2 6 17 20 20 0 0
9 NOAD'67 1 13 5 1 7 16 20 28 -8 0
10 Jonge Spartaan, de 1 13 4 3 6 15 29 30 -1 0
11 Krabbendijke 1 13 4 2 7 14 20 26 -6 0
12 ZSC'62 1 13 4 1 8 13 15 32 -17 0
13 De Fendert 1 13 3 1 9 10 17 31 -14 0
14 SEOLTO 1 13 0 2 11 2 4 42 -38 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Woudrichem 1 1 1 0 0 3 8 0 8 0
2 Unitas'30 1 1 1 0 0 3 8 1 7 0
3 Serooskerke 1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
4 Sliedrecht 1 1 1 0 0 3 6 0 6 0
5 Baronie 1 1 0 0 3 5 0 5 0
6 Kloetinge 1 1 0 0 3 5 1 4 0
7 Nieuw Lekkerland 1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
8 Rijen 1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
9 Haarsteeg 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
10 Halsteren 1 1 0 0 3 4 0 4 0
11 TSV Gudok 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
12 Altena 1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
13 Vuren 1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
14 Almkerk 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
15 FC Axel 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
16 Moerse Boys 1 1 0 0 3 4 1 3 0
17 VV Papendrecht 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
18 Reusel Sport/CoTrans 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
19 Tricht 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
20 Rijsoord 1 1 0 0 3 3 0 3 0
21 Victoria'03 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
22 Kapelle 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
23 De Meeuwen 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
24 Nuenen 1 1 0 0 3 4 2 2 0
25 RPC 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
26 Achilles Veen 1 1 0 0 3 3 1 2 0
27 SVW 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
28 Waalre 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
29 Zwaluw VFC 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
30 Best Vooruit 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
31 FC Eindhoven AV 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
32 Irene'58 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
33 Unitas 1 1 0 0 3 2 0 2 0
34 VC Vlissingen 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
35 Alem 1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
36 Schijf 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
37 ASWH 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
38 Bavel 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
39 SC Gastel 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
40 Halsteren 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
41 Klundert 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
42 Oosterhout 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
43 PSV 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
44 Real Lunet 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
45 Brabantia 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
46 Breskens 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
47 Cluzona 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
48 Prinsenland 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
49 RKTVC 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
50 Baronie 1 1 1 0 0 3 4 4 0 0
51 SBC 1 1 1 0 0 3 4 4 0 0
52 SV Unitas'59 1 1 1 0 0 3 4 4 0 0
53 Alblasserdam 1 1 1 0 0 3 3 3 0 0
54 Nemelaer 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
55 ZSC'62 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
56 Duiveland 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
57 SC Everstein 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
58 Rood Wit V 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
59 VOAB 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
60 Gilze 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
61 Bladella 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
62 Clinge 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
63 RKSV Nuenen 2 1 1 0 0 3 0 0 0 0
64 Nieuwkuijk 1 1 1 0 0 3 0 0 0 0
65 ONI 1 1 0 0 1 0 4 4 0 0
66 Marvilde 1 1 0 0 1 0 4 4 0 0
67 RKVVO 1 1 0 0 1 0 4 4 0 0
68 Sliedrecht 2 1 0 0 1 0 3 3 0 0
69 SJO FC De Westhoek 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
70 VV Trinitas Oisterwijk 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
71 Luctor Heinkenszand 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
72 SV Meerkerk 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
73 Hapert 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
74 SC 't Zand 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
75 Terneuzen 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
76 Neerlandia'31 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
77 EFC 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
78 SV Budel 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
79 Jong Brabant 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
80 Vlijmense Boys 1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
81 Groen Wit 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
82 FC Dauwendaele 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
83 Dubbeldam 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
84 FC Engelen 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
85 IFC 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
86 JEKA 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
87 Kogelvangers 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
88 Spoordonkse Boys 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
89 Zundert 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
90 Hulsterloo 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
91 Philippine 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
92 TGG 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
93 De Valk 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
94 Zwaluwe 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
95 RKSV Heeze 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
96 RCS 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
97 Yerseke 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
98 ZSC 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
99 SV BLC 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
100 Den Dungen 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
101 Hoogeloon 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
102 Roda Boys/Bommelerwaard 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
103 B.V.V. 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
104 Geldrop 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
105 Hontenisse 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
106 OJC ROSMALEN 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
107 TSC 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
108 NEO'25 1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
109 SV Noordeloos 1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
110 Bergeijk 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
111 Goes 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
112 HSSC'61 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
113 Roosendaal 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
114 Schelluinen 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
115 Sparta'30 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
116 Heerjansdam 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
117 Nieuw Borgvliet 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
118 Streefkerk 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
119 Tholense Boys 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
120 The White Boys 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
121 DESK 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
122 Steen 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
123 VVR 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
124 SC Kruisland 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
125 EBOH 1 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
126 DSE 1 1 0 0 1 0 1 8 -7 0
127 GPC Vlissingen 1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0
128 MVV'58 1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0

Training

Berichten



Terug naar boven