0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

Senioren - Tholense Boys 1

Teamleden

Spelers
Jesper Atres        
Luc van den Berg        
Ablas Boudou        
Youri Boudou        
Kevin van Dijke        
Gerwin Hoek        
Niels Hopmans        
Hans-Willem Hopmans        
Marien Hopmans        
Mitchel Jansen        
Pierre Koolen        
Aron de Korte        
Lennard Marsman        
Sander Nagtegaal        
David Niepce        
Sam Nieuwkoop        
Bram van de Sande        
Michael Schot        
Matthijs van Stee        
Raymond ten Voorden        
Jasper Wiens        
Jarno de Witte        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 21-09-2019 14:30 Krabbendijke 1 Tholense Boys 1 B.W. (Ben) van Belzen 17683 Sportpark Krabbendijke
C 28-09-2019 15:00 Tholense Boys 1 Klundert 1 A.J. (Adrie) Schot 17689 Sportpark De Bent
C 05-10-2019 14:30 NOAD'67 1 Tholense Boys 1 17763 Sportpark vv NOAD '67
C 12-10-2019 15:00 Tholense Boys 1 Duiveland 1 17845 Sportpark De Bent
C 19-10-2019 14:30 Jonge Spartaan, de 1 Tholense Boys 1 17890 Sportpark Spartacus
C 26-10-2019 14:30 De Fendert 1 Tholense Boys 1 17976 Sportpark De Fendert
C 02-11-2019 15:00 Tholense Boys 1 Halsteren 1 18011 Sportpark De Bent
C 09-11-2019 15:00 Tholense Boys 1 SEOLTO 1 18240 Sportpark De Bent
C 23-11-2019 14:30 Den Bommel 1 Tholense Boys 1 18335 Sportpark De Kruus
C 30-11-2019 15:00 Tholense Boys 1 Prinsenland 1 18362 Sportpark De Bent
C 07-12-2019 14:30 Kogelvangers 1 Tholense Boys 1 18433 Sportpark De Willemsch Veste
C 14-12-2019 15:00 Tholense Boys 1 WHS 1 18466 Sportpark De Bent
C 25-01-2020 14:30 ZSC'62 1 Tholense Boys 1 18568 Sportpark ZSC'62
C 01-02-2020 15:00 Tholense Boys 1 Krabbendijke 1 18581 Sportpark De Bent
C 08-02-2020 14:30 Duiveland 1 Tholense Boys 1 18697 Sportpark Oostersportpark
C 15-02-2020 15:00 Tholense Boys 1 NOAD'67 1 18712 Sportpark De Bent
C 07-03-2020 15:00 Tholense Boys 1 De Fendert 1 18807 Sportpark De Bent
C 14-03-2020 14:30 SEOLTO 1 Tholense Boys 1 18859 Sportpark De Meeren
C 21-03-2020 14:30 WHS 1 Tholense Boys 1 18889 Sportpark De Waaje
C 28-03-2020 15:00 Tholense Boys 1 ZSC'62 1 18956 Sportpark De Bent
C 04-04-2020 14:30 Klundert 1 Tholense Boys 1 19027 Sportpark Molenvliet
C 18-04-2020 15:00 Tholense Boys 1 Jonge Spartaan, de 1 19094 Sportpark De Bent
C 25-04-2020 15:00 Halsteren 1 Tholense Boys 1 19183 Sportpark De beek
C 09-05-2020 15:00 Tholense Boys 1 Kogelvangers 1 19207 Sportpark De Bent
C 16-05-2020 14:30 Prinsenland 1 Tholense Boys 1 19296 Sportpark Molenkreek
C 23-05-2020 14:30 Tholense Boys 1 Den Bommel 1 19329 Sportpark De Bent
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 21-09-2019 14:30 NOAD'67 1 Prinsenland 1
C 21-09-2019 14:30 Jonge Spartaan, de 1 Den Bommel 1
C 21-09-2019 14:30 Krabbendijke 1 Tholense Boys 1
C 21-09-2019 14:30 Kogelvangers 1 Halsteren 1
C 21-09-2019 14:30 Klundert 1 SEOLTO 1
C 21-09-2019 14:30 WHS 1 Duiveland 1
C 21-09-2019 14:30 ZSC'62 1 De Fendert 1
C 28-09-2019 15:00 Tholense Boys 1 Klundert 1
C 28-09-2019 15:00 Halsteren 1 ZSC'62 1
C 28-09-2019 14:30 SEOLTO 1 WHS 1
C 28-09-2019 14:30 De Fendert 1 Krabbendijke 1
C 28-09-2019 14:30 Duiveland 1 Kogelvangers 1
C 28-09-2019 14:30 Prinsenland 1 Jonge Spartaan, de 1
C 28-09-2019 14:30 Den Bommel 1 NOAD'67 1
C 05-10-2019 14:30 Jonge Spartaan, de 1 Halsteren 1
C 05-10-2019 14:30 SEOLTO 1 Duiveland 1
C 05-10-2019 14:30 Kogelvangers 1 Klundert 1
C 05-10-2019 14:30 WHS 1 De Fendert 1
C 05-10-2019 14:30 NOAD'67 1 Tholense Boys 1
C 05-10-2019 14:30 Prinsenland 1 ZSC'62 1
C 05-10-2019 14:30 Den Bommel 1 Krabbendijke 1
C 12-10-2019 15:00 Halsteren 1 Den Bommel 1
C 12-10-2019 14:30 De Fendert 1 Prinsenland 1
C 12-10-2019 14:30 Krabbendijke 1 SEOLTO 1
C 12-10-2019 14:30 Kogelvangers 1 NOAD'67 1
C 12-10-2019 14:30 Klundert 1 Jonge Spartaan, de 1
C 12-10-2019 14:30 ZSC'62 1 WHS 1
C 12-10-2019 15:00 Tholense Boys 1 Duiveland 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
B 14-09-2019 17:00 SC Welberg 1 Tholense Boys 1 C. (Carlo) van Oijen 3150 1 - 8
B 07-09-2019 15:00 Tholense Boys 1 SPS 1 P.A.M. (Pierre) Koolen 2923 3 - 0
B 31-08-2019 14:30 VVC'68 1 Tholense Boys 1 C.G.J.M. (John) van der Heijden 2646 2 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 14:30 VVC'68 1 SPS 1 3038 6-1
B 14-09-2019 17:00 SC Welberg 1 Tholense Boys 1 3150 1-8
B 07-09-2019 15:00 Tholense Boys 1 SPS 1 2923 3-0
B 07-09-2019 17:00 SC Welberg 1 VVC'68 1 2856 2-11
B 31-08-2019 14:30 VVC'68 1 Tholense Boys 1 2646 2-3
B 31-08-2019 17:00 SPS 1 SC Welberg 1 2783 3-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Den Bommel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Duiveland 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 De Fendert 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Halsteren 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jonge Spartaan, de 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Klundert 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kogelvangers 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Krabbendijke 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 NOAD'67 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Prinsenland 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SEOLTO 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Tholense Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 WHS 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 ZSC'62 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys 1 3 3 0 0 9 14 3 11 0
2 VVC'68 1 3 2 0 1 6 19 6 13 0
3 SPS 1 3 1 0 2 3 4 9 -5 0
4 SC Welberg 1 3 0 0 3 0 3 22 -19 0

Training

Berichten



Terug naar boven