0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

Senioren - Tholense Boys 2

Teamleden

Spelers
Omar Boudou        
Lauran Contant        
Hans Derwort        
Jannes Deurloo        
Quincy Hoek        
Marien Hopmans        
Samir Ibrahim        
Kenny Jansen        
Jelles de Kok        
Raymon Nesen        
Eric Opree        
Ricardo Opree        
Marion Opree        
Dimitri Vroegop        
Martin de Waal        
Youssri Zakriti        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 14:30 SKNWK 2 Boeimeer 2
C 16-11-2019 13:30 Cluzona 2 DHV 2
C 16-11-2019 13:30 Prinsenland 2 Halsteren 2
C 16-11-2019 14:15 Drechtstreek 3 WHS 2
C 16-11-2019 14:30 DSE 2 Tholense Boys 2
C 23-11-2019 15:15 WHS 2 Boeimeer 2
C 23-11-2019 15:00 Oranje Wit 4 Halsteren 2
C 23-11-2019 13:30 Internos 4 DSE 2
C 23-11-2019 13:30 Cluzona 2 Prinsenland 2
C 23-11-2019 12:45 SKNWK 2 Drechtstreek 3
C 23-11-2019 11:00 DHV 2 Tholense Boys 2
C 27-11-2019 19:30 Internos 4 Oranje Wit 4
C 30-11-2019 15:00 WHS 2 DSE 2
C 30-11-2019 15:00 Halsteren 2 DHV 2
C 30-11-2019 15:00 Boeimeer 2 Internos 4
C 30-11-2019 13:30 Prinsenland 2 SKNWK 2
C 30-11-2019 12:45 Tholense Boys 2 Oranje Wit 4
C 30-11-2019 12:00 Drechtstreek 3 Cluzona 2
C 07-12-2019 12:00 DHV 2 Oranje Wit 4
C 07-12-2019 12:45 SKNWK 2 WHS 2
C 07-12-2019 13:30 Cluzona 2 Boeimeer 2
C 07-12-2019 13:30 Prinsenland 2 Drechtstreek 3
C 07-12-2019 13:30 Internos 4 Tholense Boys 2
C 07-12-2019 14:30 DSE 2 Halsteren 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 09-11-2019 12:45 Tholense Boys 2 Prinsenland 2 W. (Wil) Zuykerbuyk 26094 2 - 5
C 02-11-2019 12:30 Tholense Boys 2 Halsteren 2 Afgeschermd 26058 2 - 4
C 26-10-2019 12:30 SKNWK 2 Tholense Boys 2 C. (Chris) Heyt 25951 1 - 3
C 19-10-2019 12:30 Tholense Boys 2 Boeimeer 2 Afgeschermd 25902 0 - 0
C 05-10-2019 15:15 WHS 2 Tholense Boys 2 P.B. (Pieter) de Viet 25852 3 - 0
C 28-09-2019 12:30 Tholense Boys 2 Cluzona 2 E (Eric) Opree 25734 2 - 1
C 21-09-2019 12:00 Drechtstreek 3 Tholense Boys 2 E (Eric) Opree 25713 2 - 1
B 14-09-2019 12:30 Kapelle 2 Tholense Boys 2 E (Eric) Opree 6168 5 - 3
B 07-09-2019 12:30 Tholense Boys 2 Krabbendijke 2 Afgeschermd 5790 7 - 0
B 31-08-2019 12:00 De Fendert 2 Tholense Boys 2 R. (Ricardo) Bril 5285 0 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 09-11-2019 14:30 Boeimeer 2 DSE 2 26116 1-1
C 09-11-2019 15:00 Oranje Wit 4 Cluzona 2 26143 2-1
C 09-11-2019 15:00 Halsteren 2 Drechtstreek 3 26153 6-1
C 09-11-2019 12:45 Tholense Boys 2 Prinsenland 2 26094 2-5
C 09-11-2019 12:00 DHV 2 SKNWK 2 26132 4-2
C 09-11-2019 15:00 WHS 2 Internos 4 26104 1-1
C 02-11-2019 12:30 Tholense Boys 2 Halsteren 2 26058 2-4
C 02-11-2019 12:00 DHV 2 WHS 2 26072 3-0
C 02-11-2019 13:30 Cluzona 2 SKNWK 2 26019 4-0
C 02-11-2019 13:30 Internos 4 Drechtstreek 3 26048 4-1
C 02-11-2019 15:00 Oranje Wit 4 Boeimeer 2 26083 0-0
C 02-11-2019 15:00 DSE 2 Prinsenland 2 26034 3-1
C 26-10-2019 12:00 Drechtstreek 3 DSE 2 25965 3-2
C 26-10-2019 13:30 Prinsenland 2 Internos 4 25970 1-4
C 26-10-2019 12:30 SKNWK 2 Tholense Boys 2 25951 1-3
C 26-10-2019 15:00 Boeimeer 2 DHV 2 25996 5-6
C 26-10-2019 15:00 Halsteren 2 Cluzona 2 26009 3-3
C 26-10-2019 15:15 WHS 2 Oranje Wit 4 25984 4-3
C 19-10-2019 12:00 DHV 2 Prinsenland 2 25916 4-2
C 19-10-2019 12:30 Tholense Boys 2 Boeimeer 2 25902 0-0
C 12-10-2019 15:00 Halsteren 2 WHS 2 25937 4-0
C 12-10-2019 15:00 Oranje Wit 4 Drechtstreek 3 25927 4-2
C 12-10-2019 14:30 DSE 2 SKNWK 2 25878 1-2
C 12-10-2019 13:30 Internos 4 Cluzona 2 25892 5-1
C 05-10-2019 12:00 Drechtstreek 3 DHV 2 25833 5-3
C 05-10-2019 12:30 SKNWK 2 Internos 4 25807 4-0
C 05-10-2019 13:30 Cluzona 2 DSE 2 25815 1-1
C 05-10-2019 15:00 Boeimeer 2 Halsteren 2 25864 0-0
C 05-10-2019 14:30 Prinsenland 2 Oranje Wit 4 25838 2-2
C 05-10-2019 15:15 WHS 2 Tholense Boys 2 25852 3-0
C 28-09-2019 12:00 DHV 2 Internos 4 25772 3-3
C 28-09-2019 12:30 Tholense Boys 2 Cluzona 2 25734 2-1
C 28-09-2019 17:00 Boeimeer 2 Drechtstreek 3 25756 2-3
C 28-09-2019 15:00 Oranje Wit 4 DSE 2 25783 2-3
C 28-09-2019 15:00 Halsteren 2 SKNWK 2 25793 7-0
C 28-09-2019 15:00 WHS 2 Prinsenland 2 25744 5-1
C 21-09-2019 12:00 Drechtstreek 3 Tholense Boys 2 25713 2-1
C 21-09-2019 14:30 Prinsenland 2 Boeimeer 2 25718 3-1
C 21-09-2019 14:30 DSE 2 DHV 2 25686 1-7
C 21-09-2019 13:30 Internos 4 Halsteren 2 25700 1-2
C 21-09-2019 13:30 Cluzona 2 WHS 2 25671 2-4
C 21-09-2019 12:45 SKNWK 2 Oranje Wit 4 25663 2-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 12:00 De Fendert 2 Krabbendijke 2 5905 4-2
B 14-09-2019 12:30 Kapelle 2 Tholense Boys 2 6168 5-3
B 07-09-2019 12:30 Kapelle 2 De Fendert 2 5712 1-0
B 07-09-2019 12:30 Tholense Boys 2 Krabbendijke 2 5790 7-0
B 31-08-2019 12:00 De Fendert 2 Tholense Boys 2 5285 0-1
B 29-08-2019 20:15 Krabbendijke 2 Kapelle 2 5468 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren 2 6 5 1 0 16 26 7 19 0
2 DHV 2 6 4 1 1 13 24 13 11 0
3 WHS 2 7 4 1 2 13 17 14 3 0
4 Internos 4 7 3 2 2 11 18 13 5 0
5 Drechtstreek 3 6 3 0 3 9 14 20 -6 0
6 SKNWK 2 7 3 0 4 9 11 19 -8 0
7 Oranje Wit 4 6 2 1 3 7 13 14 -1 0
8 DSE 2 6 2 1 3 7 11 16 -5 0
9 Tholense Boys 2 6 2 0 4 6 10 16 -6 0
10 Cluzona 2 7 1 2 4 5 13 17 -4 0
11 Prinsenland 2 6 1 1 4 4 12 20 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kapelle 2 3 2 1 0 7 6 3 3 0
2 Tholense Boys 2 3 2 0 1 6 11 5 6 0
3 De Fendert 2 3 1 0 2 3 4 4 0 0
4 Krabbendijke 2 3 0 1 2 1 2 11 -9 0

Training

Berichten



Terug naar boven