0214 Mannen Zaterdag reserve

Senioren - Tholense Boys 3

Teamleden

Spelers
Laith Alnaser        
Jeanot ten Bloemendal        
Sander Copier        
Mario de Graaf        
Mark de la Haye        
Marijn de Hond        
Ruben Molegraaf        
Jeroen Nieuwkoop        
Kjeld Nieuwkoop        
Jens den Otter        
Jens de Rond        
Jeroen van Stee        
Teamrat Teklemariam        
Collin van de Velde        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 21-09-2019 14:30 Tholense Boys 3 MOC'17 4 70827 Sportpark De Bent
C 28-09-2019 12:30 Rillandia 2 Tholense Boys 3 68945 Sportpark Rillandia
C 05-10-2019 14:30 Tholense Boys 3 FC Bergen 5 71343 Sportpark De Bent
C 12-10-2019 12:30 Alliance 5 Tholense Boys 3 67512 Sportpark Kortendijk
C 26-10-2019 14:30 Tholense Boys 3 Waarde 3 67832 Sportpark De Bent
C 02-11-2019 15:00 Halsteren 5 Tholense Boys 3 70766 Sportpark De beek
C 09-11-2019 14:45 Krabbendijke 3 Tholense Boys 3 69760 Sportpark Krabbendijke
C 16-11-2019 14:30 Tholense Boys 3 DVO'60 8 65954 Sportpark De Bent
C 23-11-2019 14:30 Tholense Boys 3 De Fendert 5 65786 Sportpark De Bent
C 30-11-2019 12:00 Vrederust 2 Tholense Boys 3 70514 Sportpark Vrederust
C 07-12-2019 14:30 Tholense Boys 3 VVC'68 4 68730 Sportpark De Bent
C 01-02-2020 15:00 MOC'17 4 Tholense Boys 3 66962 Sportpark Rozenoord
C 08-02-2020 14:30 Tholense Boys 3 Krabbendijke 3 69256 Sportpark De Bent
C 15-02-2020 13:00 Tholense Boys 3 Alliance 5 70349 Sportpark De Bent
C 07-03-2020 14:30 FC Bergen 5 Tholense Boys 3 66411 Sportpark De Markiezaten
C 14-03-2020 14:30 Tholense Boys 3 Halsteren 5 68349 Sportpark De Bent
C 28-03-2020 15:00 VVC'68 4 Tholense Boys 3 67723 Sportpark De beek
C 04-04-2020 14:30 Tholense Boys 3 Vrederust 2 68726 Sportpark De Bent
C 18-04-2020 15:00 DVO'60 8 Tholense Boys 3 69773 Sportpark Hulsdonk
C 09-05-2020 14:30 Waarde 3 Tholense Boys 3 68792 Sportpark Keizershoofd
C 16-05-2020 14:30 Tholense Boys 3 Rillandia 2 68134 Sportpark De Bent
C 23-05-2020 12:30 De Fendert 5 Tholense Boys 3 65978 Sportpark De Fendert
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 21-09-2019 12:00 Vrederust 2 DVO'60 8
C 21-09-2019 12:30 Alliance 5 Krabbendijke 3
C 21-09-2019 12:30 De Fendert 5 Waarde 3
C 21-09-2019 14:30 Tholense Boys 3 MOC'17 4
C 21-09-2019 15:00 Halsteren 5 VVC'68 4
C 28-09-2019 15:00 VVC'68 4 Vrederust 2
C 28-09-2019 15:00 DVO'60 8 De Fendert 5
C 28-09-2019 15:00 MOC'17 4 Alliance 5
C 28-09-2019 15:00 Krabbendijke 3 FC Bergen 5
C 28-09-2019 14:30 Waarde 3 Halsteren 5
C 28-09-2019 12:30 Rillandia 2 Tholense Boys 3
C 05-10-2019 15:00 VVC'68 4 Waarde 3
C 05-10-2019 15:00 Halsteren 5 Alliance 5
C 05-10-2019 15:00 DVO'60 8 Rillandia 2
C 05-10-2019 14:30 Tholense Boys 3 FC Bergen 5
C 05-10-2019 12:30 De Fendert 5 Krabbendijke 3
C 05-10-2019 12:00 Vrederust 2 MOC'17 4
C 12-10-2019 12:30 Alliance 5 Tholense Boys 3
C 12-10-2019 12:30 Rillandia 2 VVC'68 4
C 12-10-2019 14:30 Waarde 3 DVO'60 8
C 12-10-2019 14:30 Krabbendijke 3 Vrederust 2
C 12-10-2019 14:30 FC Bergen 5 Halsteren 5
C 12-10-2019 15:00 MOC'17 4 De Fendert 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
B 14-09-2019 14:30 Tholense Boys 3 WHS 3 R. (Rick) Vermaas 5937 2 - 4
B 11-09-2019 19:30 Halsteren 6 Tholense Boys 3 R. (René) Gillesse 5565 11 - 2
B 31-08-2019 14:30 Tholense Boys 3 Steenbergen 4 Afgeschermd 5316 1 - 9
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 14:30 Tholense Boys 3 WHS 3 5937 2-4
B 14-09-2019 15:00 Halsteren 6 Steenbergen 4 6035 0-4
B 11-09-2019 19:30 Halsteren 6 Tholense Boys 3 5565 11-2
B 07-09-2019 13:15 Steenbergen 4 WHS 3 5736 5-2
B 31-08-2019 13:00 WHS 3 Halsteren 6 5484 0-3
B 31-08-2019 14:30 Tholense Boys 3 Steenbergen 4 5316 1-9

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alliance 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Bergen 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DVO'60 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 De Fendert 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Halsteren 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Krabbendijke 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 MOC'17 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rillandia 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Tholense Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Vrederust 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VVC'68 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Waarde 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Steenbergen 4 3 3 0 0 9 18 3 15 0
2 Halsteren 6 3 2 0 1 6 14 6 8 0
3 WHS 3 3 1 0 2 3 6 10 -4 0
4 Tholense Boys 3 3 0 0 3 0 5 24 -19 0

Training

Berichten



Terug naar boven