Afdrukken
0214 Mannen Zaterdag reserve

Senioren - Tholense Boys 4

Teamleden

Spelers
Heert Andringa        
Stephan van As        
Noureddine Benjilali        
Stefan Bogers        
Danny Bout        
Sander Deurloo        
Bas van Dongen        
Erik van Gorsel        
Robin Junge        
Patrick van de Kasteele        
Bart Kuipers        
Michael Marinus        
Michiel Nagtegaal        
Martijn Roovers        
Freddy Simons        
Joeri Stokkers        
Rick van de Velde        
Daan Verstraten        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand
C 23-05-2020 14:30 Tholense Boys 4 ZSC'62 2 H. (Heert) Andringa 67935
C 16-05-2020 14:30 Bruse Boys 3 Tholense Boys 4 H. (Heert) Andringa 65798
C 09-05-2020 14:30 SPS 3 Tholense Boys 4 Afgeschermd 69520
C 18-04-2020 14:30 Tholense Boys 4 NOAD'67 3 H. (Heert) Andringa 68675
C 04-04-2020 14:30 Smerdiek 3 Tholense Boys 4 H. (Heert) Andringa 69041
C 28-03-2020 14:30 Tholense Boys 4 Duiveland 3 H. (Heert) Andringa 65676
C 14-03-2020 14:30 SC Stavenisse 2 Tholense Boys 4 H. (Heert) Andringa 67581
C 07-03-2020 14:30 SKNWK 3 Tholense Boys 4 H. (Heert) Andringa 67929
C 29-02-2020 14:30 Tholense Boys 4 SC Stavenisse 2 H. (Heert) Andringa 68968 1 - 0
C 15-02-2020 14:30 Tholense Boys 4 WIK'57 2 H. (Heert) Andringa 66769 5 - 0
C 08-02-2020 14:30 WHS 4 Tholense Boys 4 H. (Heert) Andringa 70247 0 - 2
C 01-02-2020 14:30 Tholense Boys 4 Vosmeer 1 H. (Heert) Andringa 67223 4 - 4
C 21-12-2019 12:30 ZSC'62 2 Tholense Boys 4 Afgeschermd 70433 1 - 6
C 07-12-2019 14:30 Duiveland 3 Tholense Boys 4 H. (Heert) Andringa 70876 1 - 6
C 30-11-2019 14:30 Tholense Boys 4 Smerdiek 3 H. (Heert) Andringa 65901 1 - 0
C 16-11-2019 12:45 WIK'57 2 Tholense Boys 4 H. (Heert) Andringa 67390 3 - 5
C 09-11-2019 14:30 Tholense Boys 4 WHS 4 H. (Heert) Andringa 71233 5 - 3
C 26-10-2019 14:30 Tholense Boys 4 Bruse Boys 3 H. (Heert) Andringa 69201 2 - 0
C 19-10-2019 14:30 Tholense Boys 4 SPS 3 H. (Heert) Andringa 68825 3 - 2
C 12-10-2019 12:30 NOAD'67 3 Tholense Boys 4 H. (Heert) Andringa 68929 4 - 5
C 05-10-2019 14:30 Tholense Boys 4 SKNWK 3 H. (Heert) Andringa 68371 2 - 3
C 21-09-2019 14:30 Vosmeer 1 Tholense Boys 4 H. (Heert) Andringa 65656 9 - 0
B 14-09-2019 15:00 Halsteren 5 Tholense Boys 4 M.M.P. (Mike) de Bot 6072 1 - 5
B 07-09-2019 14:30 Tholense Boys 4 VVC'68 5 H. (Heert) Andringa 5789 5 - 2
B 31-08-2019 15:30 SC Welberg 3 Tholense Boys 4 J. (Jesse) de Decker 5279 5 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2020 14:30 SC Stavenisse 2 Bruse Boys 3 69510 0-0
C 23-05-2020 14:30 SPS 3 Vosmeer 1 70943 0-0
C 23-05-2020 14:30 SKNWK 3 WHS 4 70653 0-0
C 23-05-2020 12:45 WIK'57 2 Duiveland 3 70767 0-0
C 23-05-2020 12:30 NOAD'67 3 Smerdiek 3 65987 0-0
C 23-05-2020 14:30 Tholense Boys 4 ZSC'62 2 67935 0-0
C 16-05-2020 14:30 Smerdiek 3 WIK'57 2 70953 0-0
C 16-05-2020 12:30 ZSC'62 2 SC Stavenisse 2 68216 0-0
C 16-05-2020 14:30 Bruse Boys 3 Tholense Boys 4 65798 0-0
C 16-05-2020 14:30 Duiveland 3 NOAD'67 3 68784 0-0
C 16-05-2020 14:30 WHS 4 SPS 3 66434 0-0
C 16-05-2020 14:30 Vosmeer 1 SKNWK 3 69112 0-0
C 09-05-2020 14:30 SKNWK 3 Duiveland 3 70872 0-0
C 09-05-2020 12:45 WIK'57 2 Bruse Boys 3 65840 0-0
C 09-05-2020 14:30 SPS 3 Tholense Boys 4 69520 0-0
C 09-05-2020 12:30 SC Stavenisse 2 NOAD'67 3 68492 0-0
C 09-05-2020 14:30 Smerdiek 3 Vosmeer 1 69410 0-0
C 09-05-2020 14:30 WHS 4 ZSC'62 2 66013 0-0
C 02-05-2020 14:30 SPS 3 ZSC'62 2 67212 0-0
C 25-04-2020 14:30 WIK'57 2 SC Stavenisse 2 68120 0-0
C 18-04-2020 14:30 Bruse Boys 3 ZSC'62 2 66846 0-0
C 18-04-2020 14:30 SKNWK 3 Smerdiek 3 66937 0-0
C 18-04-2020 14:30 SC Stavenisse 2 Duiveland 3 65870 0-0
C 18-04-2020 14:30 Tholense Boys 4 NOAD'67 3 68675 0-0
C 18-04-2020 14:30 Vosmeer 1 WHS 4 67560 0-0
C 18-04-2020 14:30 WIK'57 2 SPS 3 71612 0-0
C 04-04-2020 12:30 ZSC'62 2 NOAD'67 3 66225 0-0
C 04-04-2020 14:30 Bruse Boys 3 SKNWK 3 66464 0-0
C 04-04-2020 14:30 Smerdiek 3 Tholense Boys 4 69041 0-0
C 04-04-2020 14:30 Duiveland 3 SPS 3 69014 0-0
C 04-04-2020 14:30 WHS 4 SC Stavenisse 2 70381 0-0
C 04-04-2020 14:30 Vosmeer 1 WIK'57 2 70155 0-0
C 28-03-2020 12:30 WIK'57 2 WHS 4 71513 0-0
C 28-03-2020 12:30 NOAD'67 3 Bruse Boys 3 70580 0-0
C 28-03-2020 14:30 SPS 3 Smerdiek 3 68529 0-0
C 28-03-2020 14:30 SC Stavenisse 2 Vosmeer 1 65829 0-0
C 28-03-2020 14:30 Tholense Boys 4 Duiveland 3 65676 0-0
C 28-03-2020 14:30 SKNWK 3 ZSC'62 2 65752 0-0
C 21-03-2020 14:30 SKNWK 3 SC Stavenisse 2 66332 0-0
C 14-03-2020 12:30 ZSC'62 2 WIK'57 2 70206 0-0
C 14-03-2020 14:30 Smerdiek 3 WHS 4 67257 0-0
C 14-03-2020 14:30 SC Stavenisse 2 Tholense Boys 4 67581 0-0
C 14-03-2020 14:30 Duiveland 3 Vosmeer 1 70298 0-0
C 14-03-2020 14:30 Bruse Boys 3 SPS 3 66214 0-0
C 14-03-2020 12:30 NOAD'67 3 SKNWK 3 69790 0-0
C 07-03-2020 14:30 Smerdiek 3 Bruse Boys 3 70983 1-4
C 07-03-2020 14:30 Vosmeer 1 NOAD'67 3 69417 14-0
C 07-03-2020 14:30 WHS 4 Duiveland 3 71185 1-2
C 07-03-2020 14:30 SKNWK 3 Tholense Boys 4 67929 0-0
C 29-02-2020 12:30 ZSC'62 2 Vosmeer 1 68568 4-1
C 29-02-2020 14:30 NOAD'67 3 SPS 3 69119 4-1
C 29-02-2020 14:30 Tholense Boys 4 SC Stavenisse 2 68968 1-0
C 22-02-2020 14:30 WIK'57 2 NOAD'67 3 71158 3-1
C 15-02-2020 14:30 Tholense Boys 4 WIK'57 2 66769 5-0
C 15-02-2020 14:30 Duiveland 3 Smerdiek 3 67900 5-0
C 15-02-2020 14:30 SC Stavenisse 2 SKNWK 3 68546 8-1
C 15-02-2020 14:30 Bruse Boys 3 WHS 4 66954 1-1
C 08-02-2020 14:30 SPS 3 SKNWK 3 70851 2-2
C 08-02-2020 14:30 WHS 4 Tholense Boys 4 70247 0-2
C 08-02-2020 14:30 Vosmeer 1 Bruse Boys 3 70757 6-1
C 08-02-2020 12:30 Duiveland 3 ZSC'62 2 68105 14-2
C 08-02-2020 12:30 SC Stavenisse 2 Smerdiek 3 70589 1-0
C 01-02-2020 14:30 Tholense Boys 4 Vosmeer 1 67223 4-4
C 01-02-2020 13:30 SC Stavenisse 2 SPS 3 65619 2-2
C 01-02-2020 14:30 SKNWK 3 WIK'57 2 71366 2-1
C 01-02-2020 14:30 Bruse Boys 3 Duiveland 3 66065 1-1
C 01-02-2020 12:30 NOAD'67 3 WHS 4 70830 1-2
C 01-02-2020 12:30 ZSC'62 2 Smerdiek 3 71177 3-2
C 25-01-2020 14:30 WHS 4 Bruse Boys 3 68379 2-0
C 25-01-2020 14:30 Duiveland 3 SC Stavenisse 2 66140 1-1
C 25-01-2020 12:30 ZSC'62 2 SPS 3 70978 1-1
C 18-01-2020 14:30 Vosmeer 1 SPS 3 66075 6-0
C 21-12-2019 12:30 ZSC'62 2 Tholense Boys 4 70433 1-6
C 14-12-2019 14:30 SC Stavenisse 2 ZSC'62 2 67263 3-0
C 14-12-2019 14:30 Smerdiek 3 SPS 3 66820 5-3
C 07-12-2019 14:30 Smerdiek 3 NOAD'67 3 68867 5-1
C 07-12-2019 14:30 Vosmeer 1 SC Stavenisse 2 65621 4-0
C 07-12-2019 14:30 SPS 3 WIK'57 2 67118 4-2
C 07-12-2019 14:30 Duiveland 3 Tholense Boys 4 70876 1-6
C 07-12-2019 14:30 WHS 4 SKNWK 3 67979 8-1
C 07-12-2019 12:30 ZSC'62 2 Bruse Boys 3 69408 1-3
C 30-11-2019 12:45 WIK'57 2 Vosmeer 1 65947 0-6
C 30-11-2019 14:30 SC Stavenisse 2 WHS 4 68596 0-0
C 30-11-2019 14:30 SKNWK 3 Bruse Boys 3 67304 0-8
C 30-11-2019 14:30 Tholense Boys 4 Smerdiek 3 65901 1-0
C 30-11-2019 14:30 SPS 3 Duiveland 3 66748 1-5
C 30-11-2019 12:30 NOAD'67 3 ZSC'62 2 67822 1-3
C 23-11-2019 12:30 ZSC'62 2 SKNWK 3 70660 0-1
C 23-11-2019 12:30 WHS 4 Smerdiek 3 68606 2-1
C 23-11-2019 14:30 Duiveland 3 WIK'57 2 65795 5-2
C 23-11-2019 14:30 Bruse Boys 3 NOAD'67 3 71605 2-1
C 16-11-2019 15:00 Smerdiek 3 SKNWK 3 69026 4-3
C 16-11-2019 14:30 Vosmeer 1 ZSC'62 2 67835 6-2
C 16-11-2019 14:30 SPS 3 NOAD'67 3 70692 4-2
C 16-11-2019 12:45 WIK'57 2 Tholense Boys 4 67390 3-5
C 09-11-2019 12:45 ZSC'62 2 Duiveland 3 70071 3-1
C 09-11-2019 12:30 NOAD'67 3 WIK'57 2 68107 1-1
C 09-11-2019 14:30 SKNWK 3 SPS 3 68771 2-5
C 09-11-2019 14:30 Bruse Boys 3 Vosmeer 1 70947 3-4
C 09-11-2019 14:30 Tholense Boys 4 WHS 4 71233 5-3
C 09-11-2019 14:30 Smerdiek 3 SC Stavenisse 2 69798 2-3
C 02-11-2019 14:30 SKNWK 3 NOAD'67 3 66687 0-2
C 02-11-2019 14:30 Vosmeer 1 Duiveland 3 68826 11-0
C 02-11-2019 14:30 Bruse Boys 3 SC Stavenisse 2 71618 0-0
C 02-11-2019 14:30 WHS 4 WIK'57 2 69168 5-4
C 26-10-2019 12:30 NOAD'67 3 Vosmeer 1 71293 3-5
C 26-10-2019 14:30 Tholense Boys 4 Bruse Boys 3 69201 2-0
C 26-10-2019 14:30 Duiveland 3 SKNWK 3 68950 4-2
C 26-10-2019 14:30 SPS 3 WHS 4 68249 2-1
C 26-10-2019 12:45 WIK'57 2 Smerdiek 3 71096 1-4
C 19-10-2019 14:30 Tholense Boys 4 SPS 3 68825 3-2
C 12-10-2019 14:30 Bruse Boys 3 WIK'57 2 67549 6-1
C 12-10-2019 14:30 WHS 4 Vosmeer 1 69816 2-1
C 12-10-2019 15:00 Smerdiek 3 Duiveland 3 65711 4-2
C 12-10-2019 12:30 NOAD'67 3 Tholense Boys 4 68929 4-5
C 05-10-2019 14:30 Duiveland 3 WHS 4 70702 1-1
C 05-10-2019 12:30 NOAD'67 3 SC Stavenisse 2 67311 1-6
C 05-10-2019 12:45 WIK'57 2 ZSC'62 2 70750 2-4
C 05-10-2019 14:30 SPS 3 Bruse Boys 3 70289 2-6
C 05-10-2019 14:30 Tholense Boys 4 SKNWK 3 68371 2-3
C 05-10-2019 14:30 Vosmeer 1 Smerdiek 3 66844 6-3
C 28-09-2019 12:30 NOAD'67 3 Duiveland 3 70058 4-2
C 28-09-2019 12:30 ZSC'62 2 WHS 4 70859 2-0
C 28-09-2019 14:30 Bruse Boys 3 Smerdiek 3 67539 2-1
C 28-09-2019 14:30 SKNWK 3 Vosmeer 1 71248 1-5
C 28-09-2019 14:30 SC Stavenisse 2 WIK'57 2 71178 4-1
C 21-09-2019 15:00 Smerdiek 3 ZSC'62 2 69980 2-4
C 21-09-2019 14:30 Vosmeer 1 Tholense Boys 4 65656 9-0
C 21-09-2019 13:30 WHS 4 NOAD'67 3 66609 3-2
C 21-09-2019 12:30 Duiveland 3 Bruse Boys 3 70890 0-2
C 21-09-2019 14:30 SPS 3 SC Stavenisse 2 70677 2-1
C 21-09-2019 12:45 WIK'57 2 SKNWK 3 69987 5-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 14:15 SC Welberg 3 VVC'68 5 5898 2-2
B 14-09-2019 15:00 Halsteren 5 Tholense Boys 4 6072 1-5
B 07-09-2019 14:30 Tholense Boys 4 VVC'68 5 5789 5-2
B 07-09-2019 15:00 Halsteren 5 SC Welberg 3 5605 1-3
B 31-08-2019 13:00 VVC'68 5 Halsteren 5 5472 2-4
B 31-08-2019 15:30 SC Welberg 3 Tholense Boys 4 5279 5-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vosmeer 1 15 12 1 2 37 88 23 65 0
2 Tholense Boys 4 14 11 1 2 34 47 30 17 0
3 Bruse Boys 3 14 8 2 4 26 39 23 16 0
4 WHS 4 15 7 3 5 24 31 25 6 0
5 ZSC'62 2 14 7 1 6 22 30 43 -13 0
6 SC Stavenisse 2 12 6 3 3 21 29 15 14 0
7 Duiveland 3 15 6 3 6 21 44 41 3 0
8 SPS 3 14 5 3 6 18 31 42 -11 0
9 Smerdiek 3 15 5 0 10 15 34 41 -7 0
10 SKNWK 3 13 3 1 9 10 19 54 -35 0
11 NOAD'67 3 15 3 1 11 10 28 56 -28 0
12 WIK'57 2 14 2 1 11 7 26 53 -27 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Welberg 3 3 2 1 0 7 10 5 5 0
2 Tholense Boys 4 3 2 0 1 6 12 8 4 0
3 Halsteren 5 3 1 0 2 3 6 10 -4 0
4 VVC'68 5 3 0 1 2 1 6 11 -5 0

Training

Berichten



Powered by