Afdrukken
B9490 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 1/4 finales

Junioren - Tholense Boys JO14-1

Teamleden

Spelers
Max Baaij        
Virin Bholasingh        
Raoul Boudou        
Arjon Harmsen van der Vliet        
Mohammed Hoesseini        
Sam Hollander        
Lorenzo Luijs        
Lytse Maris        
Marvin Marrevee        
Julian Nelisse        
Kai Nitert        
Luc Noort        
Dinand Soomers        
Edwin Soomers        
Lorenzo Vroegop        
Perry Vroegop        
Jaap Zuideweg        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 18-04-2020 10:15 Willem II JO14-1 SV Capelle JO14-1
C 18-04-2020 11:00 SCO JO14-1 Groen Wit JO14-1
C 18-04-2020 11:00 The White Boys JO14-1 BSC JO14-1
C 18-04-2020 11:30 VOAB JO14-1 Tholense Boys JO14-1
C 18-04-2020 12:15 EBOH JO14-1 FC Tilburg JO14-1
C 18-04-2020 13:00 TVC Breda JO14-1 Drechtstreek JO14-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand
C 04-04-2020 vervallen Beek Vooruit JO14-1 Tholense Boys JO14-1 108792
C 04-04-2020 10:15 Drechtstreek JO14-1 Tholense Boys JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 155021
C 28-03-2020 11:00 Tholense Boys JO14-1 Groen Wit JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 155020
C 21-03-2020 vervallen Tholense Boys JO14-1 TSV Gudok JO14-1 108777
C 14-03-2020 vervallen TSV Gudok JO14-1 Tholense Boys JO14-1 108803
C 14-03-2020 11:00 The White Boys JO14-1 Tholense Boys JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 155019
C 07-03-2020 vervallen SC 't Zand JO14-1 Tholense Boys JO14-1 108788
C 07-03-2020 11:00 Tholense Boys JO14-1 BSC JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 155018 6 - 2
B 29-02-2020 11:00 De Fendert JO14-1 Tholense Boys JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 156703 1 - 9
C 15-02-2020 13:00 SV Capelle JO14-1 Tholense Boys JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 155017 9 - 2
C 15-02-2020 vervallen Tholense Boys JO14-1 Gloria UC JO14-1 108828
C 08-02-2020 vervallen Unitas JO14-1 Tholense Boys JO14-1 108743
C 08-02-2020 11:00 Tholense Boys JO14-1 SCO JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 155016 9 - 1
C 01-02-2020 13:00 TVC Breda JO14-1 Tholense Boys JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 155015 3 - 1
C 01-02-2020 vervallen Tholense Boys JO14-1 Heerjansdam JO14-1 J.A.P. (Jesse) de Best 108771
C 25-01-2020 11:45 Halsteren JO14-1 Tholense Boys JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 38844 2 - 2
C 14-12-2019 10:00 Tholense Boys JO14-1 Drechtstreek JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 39350 10 - 4
C 07-12-2019 11:00 TVC Breda JO14-1 Tholense Boys JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 38512 3 - 0
C 30-11-2019 10:45 Tholense Boys JO14-1 SCO JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 39094 3 - 2
C 16-11-2019 12:30 Tholense Boys JO14-1 De Alblas JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 38790 9 - 1
C 09-11-2019 11:00 Tholense Boys JO14-1 DIA JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 38520 10 - 0
C 02-11-2019 12:30 Rood-Wit W JO14-1 Tholense Boys JO14-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 38406 1 - 4
C 26-10-2019 09:45 Tholense Boys JO14-1 Heerjansdam JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 38846 4 - 2
B 19-10-2019 10:30 Tholense Boys JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 92573 12 - 1
C 05-10-2019 12:15 EBOH JO14-1 Tholense Boys JO14-1 T.H. (Theo) de Jong 38757 5 - 6
C 28-09-2019 11:00 Tholense Boys JO14-1 Groen Wit JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 38896 4 - 2
C 21-09-2019 12:00 TSC JO14-2 Tholense Boys JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 38479 3 - 5
B 14-09-2019 12:00 FC Bergen JO14-1 Tholense Boys JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 9276 1 - 3
B 07-09-2019 11:45 Roosendaal JO14-3 Tholense Boys JO14-1 R.T.R. (Raul) Remesal van Merode 9258 0 - 18
B 31-08-2019 09:30 Tholense Boys JO14-1 Halsteren JO14-1 B.A.J. (Ben) Brugman 9083 4 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 11-03-2020 18:30 ST Biervliet/Hoofdplaat JO14-1G Corn Boys JO14-1 156706 1-5
B 09-03-2020 19:00 Krabbendijke JO14-1 Patrijzen JO14-1 156707 0-2
B 29-02-2020 11:00 RSV JO14-1 DVO'60 JO14-1 156702 1-3
B 29-02-2020 11:00 De Fendert JO14-1 Tholense Boys JO14-1 156703 1-9
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 04-04-2020 12:30 BSC JO14-1 SV Capelle JO14-1 110365 0-0
C 04-04-2020 12:30 FC Tilburg JO14-1 TVC Breda JO14-1 108988 0-0
C 04-04-2020 12:15 EBOH JO14-1 VOAB JO14-1 109094 0-0
C 04-04-2020 11:00 The White Boys JO14-1 SCO JO14-1 110390 0-0
C 04-04-2020 10:15 Drechtstreek JO14-1 Tholense Boys JO14-1 155021 0-0
C 04-04-2020 14:00 Groen Wit JO14-1 Willem II JO14-1 108884 0-0
C 28-03-2020 11:00 SCO JO14-1 BSC JO14-1 110098 0-0
C 28-03-2020 10:15 Willem II JO14-1 Drechtstreek JO14-1 109986 0-0
C 28-03-2020 11:00 Tholense Boys JO14-1 Groen Wit JO14-1 155020 0-0
C 28-03-2020 11:30 VOAB JO14-1 FC Tilburg JO14-1 108966 0-0
C 28-03-2020 13:00 SV Capelle JO14-1 The White Boys JO14-1 109781 0-0
C 28-03-2020 13:00 TVC Breda JO14-1 EBOH JO14-1 110213 0-0
C 21-03-2020 10:00 Drechtstreek JO14-1 BSC JO14-1 110277 0-0
C 14-03-2020 10:00 Drechtstreek JO14-1 EBOH JO14-1 110032 0-0
C 14-03-2020 11:00 The White Boys JO14-1 Tholense Boys JO14-1 155019 0-0
C 14-03-2020 12:30 BSC JO14-1 VOAB JO14-1 109096 0-0
C 14-03-2020 13:30 SV Capelle JO14-1 SCO JO14-1 110403 0-0
C 14-03-2020 13:00 TVC Breda JO14-1 Willem II JO14-1 110247 0-0
C 14-03-2020 14:00 Groen Wit JO14-1 FC Tilburg JO14-1 109523 0-0
C 07-03-2020 14:00 Groen Wit JO14-1 The White Boys JO14-1 110340 3-1
C 07-03-2020 12:30 FC Tilburg JO14-1 Drechtstreek JO14-1 109407 0-5
C 07-03-2020 12:30 EBOH JO14-1 SV Capelle JO14-1 110093 1-7
C 07-03-2020 11:30 VOAB JO14-1 TVC Breda JO14-1 109618 0-4
C 07-03-2020 11:00 Tholense Boys JO14-1 BSC JO14-1 155018 6-2
C 07-03-2020 11:00 SCO JO14-1 Willem II JO14-1 109722 0-4
C 29-02-2020 13:00 SV Capelle JO14-1 FC Tilburg JO14-1 109071 11-0
C 15-02-2020 10:00 Drechtstreek JO14-1 Groen Wit JO14-1 110052 3-2
C 15-02-2020 10:15 Willem II JO14-1 VOAB JO14-1 109818 1-3
C 15-02-2020 11:00 The White Boys JO14-1 FC Tilburg JO14-1 109632 3-3
C 15-02-2020 12:30 BSC JO14-1 EBOH JO14-1 110338 1-0
C 15-02-2020 13:00 TVC Breda JO14-1 SCO JO14-1 109603 5-1
C 15-02-2020 13:00 SV Capelle JO14-1 Tholense Boys JO14-1 155017 9-2
C 08-02-2020 11:00 Tholense Boys JO14-1 SCO JO14-1 155016 9-1
C 08-02-2020 11:30 VOAB JO14-1 SV Capelle JO14-1 109189 0-11
C 08-02-2020 11:30 Groen Wit JO14-1 TVC Breda JO14-1 109105 0-8
C 08-02-2020 12:30 EBOH JO14-1 The White Boys JO14-1 108844 9-0
C 08-02-2020 12:30 FC Tilburg JO14-1 Willem II JO14-1 110326 5-4
C 01-02-2020 13:00 TVC Breda JO14-1 Tholense Boys JO14-1 155015 3-1
C 01-02-2020 12:30 BSC JO14-1 Groen Wit JO14-1 110434 3-1
C 01-02-2020 11:00 The White Boys JO14-1 Drechtstreek JO14-1 109910 4-0
C 01-02-2020 11:00 SCO JO14-1 VOAB JO14-1 110217 3-2
C 01-02-2020 10:15 Willem II JO14-1 EBOH JO14-1 110278 3-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-10-2019 10:30 Tholense Boys JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 92573 12-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-01-2020 11:45 Halsteren JO14-1 Tholense Boys JO14-1 38844 2-2
C 25-01-2020 09:30 Heerjansdam JO14-1 EBOH JO14-1 38484 2-4
C 18-01-2020 10:30 Heerjansdam JO14-1 Groen Wit JO14-1 38358 1-3
C 18-01-2020 13:00 TVC Breda JO14-1 EBOH JO14-1 38446 6-1
C 11-01-2020 13:00 Drechtstreek JO14-1 TVC Breda JO14-1 38442 2-7
C 14-12-2019 11:30 De Alblas JO14-1 DIA JO14-1 39146 0-0
C 14-12-2019 10:00 Tholense Boys JO14-1 Drechtstreek JO14-1 39350 10-4
C 14-12-2019 13:15 Groen Wit JO14-1 SCO JO14-1 39322 2-0
C 14-12-2019 11:45 TSC JO14-2 TVC Breda JO14-1 39195 1-8
C 14-12-2019 10:15 Halsteren JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 38436 0-0
C 07-12-2019 11:00 TVC Breda JO14-1 Tholense Boys JO14-1 38512 3-0
C 07-12-2019 11:00 SCO JO14-1 Drechtstreek JO14-1 38683 3-1
C 07-12-2019 11:00 DIA JO14-1 TSC JO14-2 38532 2-3
C 07-12-2019 10:15 Heerjansdam JO14-1 De Alblas JO14-1 39572 7-0
C 07-12-2019 12:30 Rood-Wit W JO14-1 Groen Wit JO14-1 39305 1-6
C 07-12-2019 12:30 EBOH JO14-1 Halsteren JO14-1 38672 3-2
C 30-11-2019 11:45 Halsteren JO14-1 Heerjansdam JO14-1 39574 1-2
C 30-11-2019 08:30 De Alblas JO14-1 EBOH JO14-1 38648 1-8
C 30-11-2019 10:45 Tholense Boys JO14-1 SCO JO14-1 39094 3-2
C 30-11-2019 12:30 DIA JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 39315 5-2
C 30-11-2019 14:30 Groen Wit JO14-1 TSC JO14-2 39095 3-1
C 23-11-2019 08:30 De Alblas JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 38366 1-2
C 23-11-2019 09:00 Heerjansdam JO14-1 TVC Breda JO14-1 39036 2-0
C 23-11-2019 11:45 TSC JO14-2 SCO JO14-1 39265 0-4
C 23-11-2019 12:00 EBOH JO14-1 DIA JO14-1 38605 12-0
C 23-11-2019 14:00 Groen Wit JO14-1 Drechtstreek JO14-1 39595 1-1
C 16-11-2019 11:00 SCO JO14-1 Heerjansdam JO14-1 38654 1-6
C 16-11-2019 13:00 Rood-Wit W JO14-1 TSC JO14-2 39316 2-0
C 16-11-2019 12:30 Tholense Boys JO14-1 De Alblas JO14-1 38790 9-1
C 16-11-2019 11:30 Drechtstreek JO14-1 Halsteren JO14-1 39063 3-0
C 16-11-2019 10:30 DIA JO14-1 Groen Wit JO14-1 39332 2-7
C 09-11-2019 11:00 SCO JO14-1 TVC Breda JO14-1 38912 2-5
C 09-11-2019 10:15 Halsteren JO14-1 De Alblas JO14-1 38630 4-1
C 09-11-2019 14:45 Groen Wit JO14-1 EBOH JO14-1 39397 3-1
C 09-11-2019 11:45 TSC JO14-2 Heerjansdam JO14-1 39274 0-2
C 09-11-2019 11:00 Tholense Boys JO14-1 DIA JO14-1 38520 10-0
C 09-11-2019 09:30 Drechtstreek JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 38737 9-1
C 02-11-2019 11:30 De Alblas JO14-1 SCO JO14-1 38580 1-3
C 02-11-2019 11:00 DIA JO14-1 Drechtstreek JO14-1 38855 1-6
C 02-11-2019 12:00 EBOH JO14-1 TSC JO14-2 38590 9-2
C 02-11-2019 12:30 Rood-Wit W JO14-1 Tholense Boys JO14-1 38406 1-4
C 02-11-2019 13:00 TVC Breda JO14-1 Halsteren JO14-1 38409 7-0
C 26-10-2019 08:30 Drechtstreek JO14-1 EBOH JO14-1 39096 1-4
C 26-10-2019 10:00 TSC JO14-2 De Alblas JO14-1 38398 1-0
C 26-10-2019 11:00 SCO JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 38589 7-3
C 26-10-2019 09:45 Tholense Boys JO14-1 Heerjansdam JO14-1 38846 4-2
C 26-10-2019 13:00 TVC Breda JO14-1 DIA JO14-1 38689 10-1
C 26-10-2019 15:30 Groen Wit JO14-1 Halsteren JO14-1 38365 3-1
C 05-10-2019 10:00 De Alblas JO14-1 Groen Wit JO14-1 38959 1-3
C 05-10-2019 12:15 EBOH JO14-1 Tholense Boys JO14-1 38757 5-6
C 05-10-2019 12:30 Rood-Wit W JO14-1 TVC Breda JO14-1 38865 0-4
C 05-10-2019 11:00 DIA JO14-1 SCO JO14-1 38476 0-8
C 05-10-2019 09:30 Heerjansdam JO14-1 Drechtstreek JO14-1 38644 3-1
C 05-10-2019 11:45 Halsteren JO14-1 TSC JO14-2 38471 1-1
C 28-09-2019 13:00 TVC Breda JO14-1 De Alblas JO14-1 39441 7-1
C 28-09-2019 11:00 SCO JO14-1 Halsteren JO14-1 38704 5-1
C 28-09-2019 10:00 Drechtstreek JO14-1 TSC JO14-2 38346 5-0
C 28-09-2019 11:00 Tholense Boys JO14-1 Groen Wit JO14-1 38896 4-2
C 28-09-2019 12:30 Rood-Wit W JO14-1 EBOH JO14-1 39512 1-4
C 28-09-2019 11:00 DIA JO14-1 Heerjansdam JO14-1 39591 0-9
C 21-09-2019 08:30 De Alblas JO14-1 Drechtstreek JO14-1 38444 2-5
C 21-09-2019 12:15 EBOH JO14-1 SCO JO14-1 39270 7-0
C 21-09-2019 11:45 Halsteren JO14-1 DIA JO14-1 39054 5-3
C 21-09-2019 12:00 TSC JO14-2 Tholense Boys JO14-1 38479 3-5
C 21-09-2019 09:30 Heerjansdam JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 38934 3-0
C 21-09-2019 11:30 Groen Wit JO14-1 TVC Breda JO14-1 39337 1-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 18-09-2019 19:00 Halsteren JO14-1 FC Bergen JO14-1 9141 3-0
B 14-09-2019 11:30 Halsteren JO14-1 Roosendaal JO14-3 9339 16-0
B 14-09-2019 12:00 FC Bergen JO14-1 Tholense Boys JO14-1 9276 1-3
B 07-09-2019 11:45 Roosendaal JO14-3 Tholense Boys JO14-1 9258 0-18
B 31-08-2019 09:30 Tholense Boys JO14-1 Halsteren JO14-1 9083 4-2
B 31-08-2019 10:00 FC Bergen JO14-1 Roosendaal JO14-3 9015 12-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-02-2020 09:00 Beek Vooruit JO14-1 SC 't Zand JO14-1 108748 0-0
C 15-02-2020 12:45 Bavel JO14-1 Heerjansdam JO14-1 108752 0-0
C 15-02-2020 11:15 TSV Gudok JO14-1 Unitas JO14-1 108756 0-0
C 15-02-2020 09:00 Tholense Boys JO14-1 Gloria UC JO14-1 108828 0-0
C 08-02-2020 12:00 Beek Vooruit JO14-1 Bavel JO14-1 108810 0-0
C 08-02-2020 12:45 SC 't Zand JO14-1 Gloria UC JO14-1 108818 0-0
C 08-02-2020 12:45 Unitas JO14-1 Tholense Boys JO14-1 108743 0-0
C 08-02-2020 10:15 Heerjansdam JO14-1 TSV Gudok JO14-1 108742 0-0
C 01-02-2020 13:00 Gloria UC JO14-1 Unitas JO14-1 108755 0-0
C 01-02-2020 12:45 Bavel JO14-1 SC 't Zand JO14-1 108816 0-0
C 01-02-2020 11:15 TSV Gudok JO14-1 Beek Vooruit JO14-1 108815 0-0
C 01-02-2020 11:00 Tholense Boys JO14-1 Heerjansdam JO14-1 108771 0-0
C 25-01-2020 11:15 TSV Gudok JO14-1 Bavel JO14-1 108783 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys JO14-1 1 1 0 0 3 9 1 8 0
2 Corn Boys JO14-1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
3 DVO'60 JO14-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 Patrijzen JO14-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
5 RSV JO14-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
6 Krabbendijke JO14-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
7 ST Biervliet/Hoofdplaat JO14-1G 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
8 De Fendert JO14-1 1 0 0 1 0 1 9 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Capelle JO14-1 4 4 0 0 12 38 3 35 0
2 TVC Breda JO14-1 4 4 0 0 12 20 2 18 0
3 Drechtstreek JO14-1 3 2 0 1 6 8 6 2 0
4 BSC JO14-1 3 2 0 1 6 6 7 -1 0
5 Tholense Boys JO14-1 4 2 0 2 6 18 15 3 0
6 Willem II JO14-1 4 2 0 2 6 12 10 2 0
7 The White Boys JO14-1 4 1 1 2 4 8 15 -7 0
8 FC Tilburg JO14-1 4 1 1 2 4 8 23 -15 0
9 EBOH JO14-1 4 1 0 3 3 12 11 1 0
10 Groen Wit JO14-1 4 1 0 3 3 6 15 -9 0
11 VOAB JO14-1 4 1 0 3 3 5 19 -14 0
12 SCO JO14-1 4 1 0 3 3 5 20 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys JO14-1 1 1 0 0 3 12 1 11 0
2 Rood-Wit W JO14-1 1 0 0 1 0 1 12 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys JO14-1 11 9 1 1 28 57 25 32 0
2 Groen Wit JO14-1 11 9 1 1 28 34 13 21 0
3 TVC Breda JO14-1 11 9 0 2 27 57 11 46 0
4 EBOH JO14-1 11 8 0 3 24 58 24 34 0
5 Heerjansdam JO14-1 11 8 0 3 24 39 14 25 0
6 SCO JO14-1 11 6 0 5 18 35 29 6 0
7 Drechtstreek JO14-1 11 5 1 5 16 38 32 6 0
8 Halsteren JO14-1 10 2 2 6 8 17 30 -13 0
9 TSC JO14-2 11 2 1 8 7 12 41 -29 0
10 Rood-Wit W JO14-1 10 2 0 8 6 13 43 -30 0
11 DIA JO14-1 10 1 0 9 3 14 72 -58 0
12 De Alblas JO14-1 10 0 0 10 0 9 49 -40 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys JO14-1 3 3 0 0 9 25 3 22 0
2 Halsteren JO14-1 3 2 0 1 6 21 4 17 0
3 FC Bergen JO14-1 3 1 0 2 3 13 6 7 0
4 Roosendaal JO14-3 3 0 0 3 0 0 46 -46 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gloria UC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heerjansdam JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tholense Boys JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 TSV Gudok JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Unitas JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SC 't Zand JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Powered by