Mannen Zaterdag standaard (A-cat), 3e klasse B

Senioren - Tholense Boys 1

Teamleden

Spelers
David Niepce Keeper      
Dave den Boef        
Youri Boudou        
Auke Bovenberg        
Laurens Bovenberg        
Joey Deurloo        
Dani Gladdines        
Niels Hopmans        
Hans-Willem Hopmans        
Marien Hopmans        
Mitchel Jansen        
Lennard Marsman        
Werner Marsman        
Koen Nieuwkoop        
Sam Nieuwkoop        
Matthijs van Stee        
Raymond ten Voorden        
 
Overige teamleden
Erwin de Nijs Trainer
Johan Schot Trainer
André Buscop Leider
Pierre Koolen Vlagger
Leo van den Born Verzorger
Kees Geuze Keeperstrainer
Gerwin Hoek Keeperstrainer
John Nieuwkoop TC vertegenwoordiger

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-05-2016 14:30 DFS 1 NOAD'67 1 17592 0-0
C 14-05-2016 14:30 Tholense Boys 1 DHV 1 17519 0-0
C 14-05-2016 14:30 Kogelvangers 1 Duiveland 1 17531 1-5
C 14-05-2016 14:30 Stellendam 1 The Gunners 1 17548 2-2
C 14-05-2016 14:30 De Fendert 1 WFB 1 17549 0-0
C 14-05-2016 14:30 Rimboe 1 WHS 1 17563 1-3
C 14-05-2016 14:30 Den Bommel 1 DBGC 1 17581 2-1
C 07-05-2016 14:30 WFB 1 Kogelvangers 1 17471 1-3
C 07-05-2016 14:30 DHV 1 Den Bommel 1 17474 3-1
C 07-05-2016 14:30 NOAD'67 1 De Fendert 1 17491 3-1
C 07-05-2016 14:30 Duiveland 1 Rimboe 1 17498 7-0
C 07-05-2016 14:30 WHS 1 DFS 1 17511 4-1
C 07-05-2016 14:30 DBGC 1 Stellendam 1 17440 7-2
C 07-05-2016 14:30 The Gunners 1 Tholense Boys 1 17455 3-1
C 30-04-2016 14:30 WHS 1 DHV 1 17423 1-2
C 30-04-2016 14:30 De Fendert 1 Rimboe 1 17428 1-0
C 30-04-2016 14:30 WFB 1 Den Bommel 1 17383 2-1
C 30-04-2016 14:30 NOAD'67 1 Stellendam 1 17392 5-1
C 30-04-2016 14:30 Duiveland 1 Tholense Boys 1 17399 1-3
C 30-04-2016 14:30 Kogelvangers 1 DFS 1 17410 5-0
C 30-04-2016 15:00 The Gunners 1 DBGC 1 17367 0-2
C 23-04-2016 14:30 DFS 1 Duiveland 1 17361 1-6
C 23-04-2016 14:30 DHV 1 DBGC 1 17298 3-0
C 23-04-2016 14:30 Kogelvangers 1 De Fendert 1 17311 0-2
C 23-04-2016 14:30 Stellendam 1 WFB 1 17328 3-4
C 23-04-2016 14:30 Rimboe 1 NOAD'67 1 17332 2-2
C 23-04-2016 14:30 Den Bommel 1 The Gunners 1 17350 1-1
C 23-04-2016 15:00 Tholense Boys 1 WHS 1 17288 1-1
C 09-04-2016 14:30 DHV 1 Stellendam 1 17243 4-0
C 09-04-2016 14:30 NOAD'67 1 Den Bommel 1 17260 1-4
C 09-04-2016 14:30 Duiveland 1 De Fendert 1 17267 0-3
C 09-04-2016 14:30 WHS 1 Kogelvangers 1 17280 3-3
C 09-04-2016 14:30 DBGC 1 Tholense Boys 1 17209 2-3
C 09-04-2016 14:30 WFB 1 DFS 1 17240 1-1
C 09-04-2016 15:00 The Gunners 1 Rimboe 1 17224 3-0
C 02-04-2016 15:00 Tholense Boys 1 NOAD'67 1 17134 0-1
C 02-04-2016 14:30 Den Bommel 1 Stellendam 1 17196 1-1
C 02-04-2016 14:30 DFS 1 The Gunners 1 17207 2-2
C 02-04-2016 14:30 WFB 1 Duiveland 1 17152 0-0
C 02-04-2016 14:30 Kogelvangers 1 DBGC 1 17157 0-1
C 02-04-2016 14:30 De Fendert 1 WHS 1 17164 3-0
C 02-04-2016 14:30 Rimboe 1 DHV 1 17178 0-4
C 26-03-2016 14:30 De Fendert 1 The Gunners 1 17021 1-0
C 19-03-2016 14:30 Stellendam 1 Rimboe 1 17119 4-0
C 19-03-2016 14:30 Den Bommel 1 Tholense Boys 1 17130 0-1
C 19-03-2016 14:30 DBGC 1 DFS 1 17055 4-0
C 19-03-2016 14:30 DHV 1 De Fendert 1 17078 1-1
C 19-03-2016 14:30 NOAD'67 1 Duiveland 1 17095 3-2
C 19-03-2016 14:30 WHS 1 WFB 1 17104 0-1
C 19-03-2016 15:00 The Gunners 1 Kogelvangers 1 17070 0-0
C 12-03-2016 14:30 Kogelvangers 1 Den Bommel 1 17014 3-2
C 12-03-2016 14:30 Rimboe 1 DBGC 1 17035 1-4
C 12-03-2016 14:30 DFS 1 DHV 1 17053 0-2
C 12-03-2016 14:30 WFB 1 NOAD'67 1 16998 0-1
C 12-03-2016 14:30 Duiveland 1 WHS 1 17003 3-0
C 12-03-2016 15:00 Tholense Boys 1 Stellendam 1 16980 2-0
C 05-03-2016 14:30 DBGC 1 Duiveland 1 16901 3-1
C 05-03-2016 14:30 DHV 1 Kogelvangers 1 16935 0-3
C 05-03-2016 14:30 NOAD'67 1 WHS 1 16952 2-5
C 05-03-2016 14:30 Stellendam 1 De Fendert 1 16965 2-1
C 05-03-2016 14:30 Den Bommel 1 DFS 1 16976 10-0
C 05-03-2016 15:00 The Gunners 1 WFB 1 16916 0-0
C 05-03-2016 15:00 Tholense Boys 1 Rimboe 1 16925 3-1
C 27-02-2016 14:30 Kogelvangers 1 Rimboe 1 16706 2-1
C 27-02-2016 14:30 De Fendert 1 Den Bommel 1 16724 0-5
C 27-02-2016 14:30 WHS 1 DBGC 1 16719 1-2
C 27-02-2016 15:00 Duiveland 1 The Gunners 1 16695 0-1
C 27-02-2016 14:30 NOAD'67 1 DHV 1 16688 2-1
C 27-02-2016 14:30 WFB 1 Tholense Boys 1 16679 0-1
C 27-02-2016 14:30 DFS 1 Stellendam 1 16745 0-2
C 20-02-2016 14:30 Duiveland 1 Stellendam 1 16838 2-0
C 20-02-2016 14:30 De Fendert 1 DBGC 1 16867 1-5
C 20-02-2016 14:30 DFS 1 Tholense Boys 1 16899 0-4
C 20-02-2016 14:30 Rimboe 1 Den Bommel 1 16881 0-3
C 20-02-2016 14:30 WHS 1 The Gunners 1 16862 3-0
C 20-02-2016 14:30 Kogelvangers 1 NOAD'67 1 16849 0-1
C 20-02-2016 14:30 WFB 1 DHV 1 16833 0-1
C 13-02-2016 15:00 The Gunners 1 NOAD'67 1 16762 0-3
C 13-02-2016 15:00 Tholense Boys 1 De Fendert 1 16771 0-1
C 13-02-2016 14:30 DHV 1 Duiveland 1 16781 4-2
C 13-02-2016 14:30 Stellendam 1 Kogelvangers 1 16800 1-2
C 13-02-2016 14:30 Rimboe 1 DFS 1 16804 3-0
C 13-02-2016 14:30 Den Bommel 1 WHS 1 16822 4-2
C 13-02-2016 14:30 DBGC 1 WFB 1 16747 1-1
C 23-01-2016 14:30 DBGC 1 NOAD'67 1 16593 4-0
C 23-01-2016 14:30 DHV 1 The Gunners 1 16616 4-1
C 23-01-2016 14:30 Stellendam 1 WHS 1 16635 1-3
C 23-01-2016 14:30 Rimboe 1 WFB 1 16639 2-1
C 23-01-2016 14:30 Den Bommel 1 Duiveland 1 16657 4-2
C 23-01-2016 14:30 DFS 1 De Fendert 1 16668 1-2
C 23-01-2016 15:00 Tholense Boys 1 Kogelvangers 1 16606 4-0
C 12-12-2015 15:00 The Gunners 1 Den Bommel 1 16531 1-2
C 12-12-2015 14:30 WHS 1 Tholense Boys 1 16576 0-2
C 12-12-2015 14:30 Duiveland 1 DFS 1 16563 3-1
C 12-12-2015 14:30 NOAD'67 1 Rimboe 1 16556 1-3
C 12-12-2015 14:30 WFB 1 Stellendam 1 16547 5-0
C 12-12-2015 14:30 DBGC 1 DHV 1 16516 2-0
C 12-12-2015 14:30 De Fendert 1 Kogelvangers 1 16581 0-5
C 05-12-2015 14:30 Tholense Boys 1 The Gunners 1 16441 3-0
C 05-12-2015 14:30 Kogelvangers 1 WFB 1 16453 1-1
C 05-12-2015 14:30 Stellendam 1 DBGC 1 16470 1-6
C 05-12-2015 14:30 De Fendert 1 NOAD'67 1 16471 1-1
C 05-12-2015 14:30 Rimboe 1 Duiveland 1 16485 3-2
C 05-12-2015 14:30 Den Bommel 1 DHV 1 16503 4-2
C 05-12-2015 14:30 DFS 1 WHS 1 16514 5-3
C 28-11-2015 14:30 DBGC 1 Den Bommel 1 16362 2-3
C 28-11-2015 14:30 WFB 1 De Fendert 1 16393 4-1
C 28-11-2015 14:30 DHV 1 Tholense Boys 1 16396 0-5
C 28-11-2015 14:30 NOAD'67 1 DFS 1 16413 1-1
C 28-11-2015 14:30 Duiveland 1 Kogelvangers 1 16420 2-3
C 28-11-2015 14:30 WHS 1 Rimboe 1 16433 6-1
C 28-11-2015 15:00 The Gunners 1 Stellendam 1 16377 5-0
C 21-11-2015 14:30 Rimboe 1 Stellendam 1 103768 4-0
C 14-11-2015 14:30 Rimboe 1 The Gunners 1 16331 2-2
C 14-11-2015 14:30 Den Bommel 1 NOAD'67 1 16349 5-0
C 14-11-2015 14:30 DFS 1 WFB 1 16360 1-3
C 14-11-2015 14:30 Tholense Boys 1 DBGC 1 16287 0-1
C 14-11-2015 14:30 Stellendam 1 DHV 1 16316 0-0
C 14-11-2015 14:30 Kogelvangers 1 WHS 1 16299 2-2
C 14-11-2015 14:30 De Fendert 1 Duiveland 1 16317 2-2
C 07-11-2015 14:30 NOAD'67 1 Tholense Boys 1 16248 2-2
C 07-11-2015 14:30 Duiveland 1 WFB 1 16255 1-1
C 07-11-2015 14:30 WHS 1 De Fendert 1 16268 5-2
C 07-11-2015 14:30 Stellendam 1 Den Bommel 1 16283 0-1
C 07-11-2015 14:30 DBGC 1 Kogelvangers 1 16208 2-1
C 07-11-2015 14:30 DHV 1 Rimboe 1 16231 4-0
C 07-11-2015 15:00 The Gunners 1 DFS 1 16223 2-1
C 31-10-2015 14:30 WFB 1 WHS 1 16151 2-0
C 31-10-2015 14:30 Duiveland 1 NOAD'67 1 16156 4-2
C 31-10-2015 14:30 Kogelvangers 1 The Gunners 1 16167 2-2
C 31-10-2015 14:30 De Fendert 1 DHV 1 16174 0-0
C 31-10-2015 14:30 Rimboe 1 Stellendam 1 16188 1-0
C 31-10-2015 14:30 DFS 1 DBGC 1 16206 0-3
C 31-10-2015 15:00 Tholense Boys 1 Den Bommel 1 16133 4-0
C 24-10-2015 14:30 DHV 1 DFS 1 103285 3-3
C 17-10-2015 14:30 DHV 1 DFS 1 16077 0-0
C 17-10-2015 14:30 WHS 1 Duiveland 1 16103 0-2
C 17-10-2015 14:30 Stellendam 1 Tholense Boys 1 16118 0-2
C 17-10-2015 14:30 Den Bommel 1 Kogelvangers 1 16129 2-5
C 17-10-2015 14:30 DBGC 1 Rimboe 1 16054 4-0
C 17-10-2015 15:00 The Gunners 1 De Fendert 1 16069 0-7
C 17-10-2015 14:30 NOAD'67 1 WFB 1 16094 2-1
C 10-10-2015 14:30 WHS 1 NOAD'67 1 16015 5-0
C 10-10-2015 14:30 De Fendert 1 Stellendam 1 16020 0-2
C 10-10-2015 14:30 Rimboe 1 Tholense Boys 1 16034 0-2
C 10-10-2015 14:30 DFS 1 Den Bommel 1 16052 2-2
C 10-10-2015 14:30 WFB 1 The Gunners 1 15986 3-3
C 10-10-2015 14:30 Duiveland 1 DBGC 1 15991 5-1
C 10-10-2015 14:30 Kogelvangers 1 DHV 1 16002 2-1
C 03-10-2015 14:30 NOAD'67 1 Kogelvangers 1 15951 2-0
C 03-10-2015 14:30 Stellendam 1 Duiveland 1 15964 1-3
C 03-10-2015 14:30 Den Bommel 1 Rimboe 1 15975 2-4
C 03-10-2015 14:30 DBGC 1 De Fendert 1 15900 7-0
C 03-10-2015 14:30 DHV 1 WFB 1 15934 1-3
C 03-10-2015 15:00 The Gunners 1 WHS 1 15915 2-1
C 03-10-2015 15:00 Tholense Boys 1 DFS 1 15924 5-0
C 26-09-2015 14:30 WFB 1 DBGC 1 15832 1-4
C 26-09-2015 14:30 DFS 1 Rimboe 1 15898 0-0
C 26-09-2015 14:30 De Fendert 1 Tholense Boys 1 15877 1-0
C 26-09-2015 16:00 NOAD'67 1 The Gunners 1 15841 1-1
C 26-09-2015 14:30 Duiveland 1 DHV 1 15848 1-1
C 26-09-2015 14:30 Kogelvangers 1 Stellendam 1 15859 4-1
C 26-09-2015 14:30 WHS 1 Den Bommel 1 15872 3-4
C 19-09-2015 14:45 The Gunners 1 Duiveland 1 15761 1-1
C 19-09-2015 14:30 Den Bommel 1 De Fendert 1 15821 3-3
C 19-09-2015 14:30 Rimboe 1 Kogelvangers 1 15803 3-3
C 19-09-2015 14:30 Stellendam 1 DFS 1 15799 3-0
C 19-09-2015 14:30 DHV 1 NOAD'67 1 15780 3-4
C 19-09-2015 14:30 DBGC 1 WHS 1 15746 5-4
C 19-09-2015 15:00 Tholense Boys 1 WFB 1 15770 1-2
C 12-09-2015 14:30 De Fendert 1 DFS 1 15734 5-1
C 12-09-2015 15:00 The Gunners 1 DHV 1 15673 2-3
C 12-09-2015 14:30 WHS 1 Stellendam 1 15729 2-0
C 12-09-2015 14:30 Kogelvangers 1 Tholense Boys 1 15716 1-2
C 12-09-2015 14:30 Duiveland 1 Den Bommel 1 15705 6-3
C 12-09-2015 14:30 NOAD'67 1 DBGC 1 15698 1-2
C 12-09-2015 14:30 WFB 1 Rimboe 1 15689 0-0
C 05-09-2015 14:30 DBGC 1 The Gunners 1 15592 3-1
C 05-09-2015 15:00 Tholense Boys 1 Duiveland 1 15605 3-4
C 05-09-2015 14:30 DHV 1 WHS 1 15615 2-3
C 05-09-2015 14:30 Stellendam 1 NOAD'67 1 15634 3-5
C 05-09-2015 14:30 Den Bommel 1 WFB 1 15656 4-5
C 05-09-2015 14:30 DFS 1 Kogelvangers 1 15667 1-1
C 05-09-2015 14:30 Rimboe 1 De Fendert 1 15638 3-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Fendert 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DHV 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DIA 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Duiveland 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kogelvangers 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NOAD'67 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Olympia'60 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rillandia 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SKNWK 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Tholense Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VVC'68 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 WHS 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Zwaluwe 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

WHS-Tholense Boys 0-2
12 december 2015
12-12-2015
www.tholenseboys.nl
Zaterdag 3 oktober 2015 Tholense Boys 1 - DFS 1 5-0
2015-10-09
www.tholenseboys.nl
Zaterdag 5 september 2015 Tholense Boys-Duiveland
2015-09-06

Berichten



Terug naar boven