Onder 15 beker poule

Junioren - Tholense Boys JO15-1

Teamleden

Spelers
Rebar Abdo        
Brandon van As        
Luuk Atres        
Tommy Baaij        
Ismail Benjilali        
Rohit Bholasingh        
Marijn Bolier        
Mohammed El Bouazzaoui        
Nabil Eljilali        
Sam de Korte        
Aimen Laaziz        
Luca Maartense        
Pieter Minheere        
Luuk Nijsse        
Keo Schoremans        
Dylan Vroegop        
 
Overige teamleden
Stoffel de Korte Leider/Trainer
Jan Minheere Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 13:15 Roosendaal JO15-5 Kloetinge JO15-6 94679 15-1
C 16-12-2017 12:00 Tholense Boys JO15-1 Duiveland JO15-1 62467 9-0
C 09-12-2017 11:00 WIK'57 JO15-1 Brouwershaven JO15-1 98036 1-1
C 09-12-2017 09:00 NOAD'67 JO15-1 Roosendaal JO15-5 94688 1-4
C 09-12-2017 09:00 MZC'11 JO15-3 Kloetinge JO15-6 60902 2-0
C 02-12-2017 11:00 Duiveland JO15-1 NOAD'67 JO15-1 62891 1-6
C 02-12-2017 13:15 Roosendaal JO15-5 WIK'57 JO15-1 98035 0-0
C 02-12-2017 11:00 Brouwershaven JO15-1 SPS JO15-1G 61227 2-2
C 02-12-2017 11:15 Kloetinge JO15-6 DZC'09 JO15-1 60805 0-0
C 25-11-2017 11:30 DZC'09 JO15-1 Brouwershaven JO15-1 62996 6-3
C 25-11-2017 11:15 SPS JO15-1G Duiveland JO15-1 63140 2-0
C 25-11-2017 11:00 WIK'57 JO15-1 Kloetinge JO15-6 98034 14-1
C 25-11-2017 10:30 Tholense Boys JO15-1 NOAD'67 JO15-1 61306 3-1
C 18-11-2017 12:00 NOAD'67 JO15-1 SPS JO15-1G 60057 2-1
C 18-11-2017 11:45 MZC'11 JO15-3 Tholense Boys JO15-1 59529 3-8
C 18-11-2017 11:30 Brouwershaven JO15-1 Kloetinge JO15-6 63431 18-2
C 18-11-2017 11:00 Duiveland JO15-1 DZC'09 JO15-1 62537 0-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 02-06-2018 10:30 VVC'68 JO15-1 Tholense Boys JO15-1 103436 5-3
C 02-06-2018 11:00 Vivoo JO15-1G Yerseke JO15-1 103634 0-2
C 30-05-2018 19:30 Yerseke JO15-1 Lepelstraatse Boys JO15-1 104423 4-1
C 26-05-2018 11:00 Tholense Boys JO15-1 Lepelstraatse Boys JO15-1 102483 3-5
C 26-05-2018 11:15 SKNWK JO15-1 SC Kruisland JO15-1 101847 2-10
C 26-05-2018 11:15 VVC'68 JO15-1 Vivoo JO15-1G 102661 2-6
C 26-05-2018 11:15 SPS JO15-1G Yerseke JO15-1 102170 4-0
C 26-05-2018 10:45 WHS JO15-1 METO JO15-1 104259 9-1
C 24-05-2018 19:00 VVC'68 JO15-1 Halsteren JO15-3 103930 1-5
C 19-05-2018 09:30 Lepelstraatse Boys JO15-1 VVC'68 JO15-1 102891 2-3
C 19-05-2018 10:45 Yerseke JO15-1 SKNWK JO15-1 104855 8-2
C 19-05-2018 11:00 Vivoo JO15-1G Tholense Boys JO15-1 101619 12-2
C 19-05-2018 11:30 METO JO15-1 SPS JO15-1G 105371 3-1
C 19-05-2018 11:15 SC Kruisland JO15-1 Halsteren JO15-3 103611 4-7
C 17-05-2018 19:00 Yerseke JO15-1 VVC'68 JO15-1 102411 1-4
C 16-05-2018 19:00 Lepelstraatse Boys JO15-1 METO JO15-1 104960 2-4
C 12-05-2018 13:15 Halsteren JO15-3 SKNWK JO15-1 104869 10-0
C 12-05-2018 12:00 WHS JO15-1 Vivoo JO15-1G 102522 1-2
C 12-05-2018 11:15 SC Kruisland JO15-1 Yerseke JO15-1 102208 5-0
C 09-05-2018 19:00 SPS JO15-1G SC Kruisland JO15-1 103737 3-1
C 09-05-2018 18:30 Halsteren JO15-3 Tholense Boys JO15-1 102292 4-3
C 05-05-2018 11:15 SC Kruisland JO15-1 VVC'68 JO15-1 102101 2-5
C 05-05-2018 09:30 Lepelstraatse Boys JO15-1 Vivoo JO15-1G 103117 0-1
C 05-05-2018 12:00 WHS JO15-1 SPS JO15-1G 104710 4-3
C 05-05-2018 13:15 METO JO15-1 SKNWK JO15-1 102664 5-3
C 28-04-2018 11:00 Tholense Boys JO15-1 WHS JO15-1 104286 9-3
C 28-04-2018 12:00 Vivoo JO15-1G METO JO15-1 101547 4-2
C 21-04-2018 11:15 SKNWK JO15-1 WHS JO15-1 105214 0-9
C 21-04-2018 09:30 Tholense Boys JO15-1 SPS JO15-1G 101680 2-1
C 14-04-2018 11:15 SPS JO15-1G VVC'68 JO15-1 101540 6-4
C 14-04-2018 10:45 Tholense Boys JO15-1 SKNWK JO15-1 104484 8-3
C 14-04-2018 11:30 SC Kruisland JO15-1 Vivoo JO15-1G 102637 1-3
C 14-04-2018 11:45 Halsteren JO15-3 Lepelstraatse Boys JO15-1 104037 1-2
C 14-04-2018 12:00 WHS JO15-1 Yerseke JO15-1 104022 3-3
C 11-04-2018 18:30 SC Kruisland JO15-1 WHS JO15-1 102041 2-4
C 11-04-2018 19:15 METO JO15-1 VVC'68 JO15-1 102565 2-3
C 09-04-2018 18:45 Vivoo JO15-1G Halsteren JO15-3 103274 1-1
C 07-04-2018 10:45 SKNWK JO15-1 SPS JO15-1G 102674 0-3
C 07-04-2018 09:30 Lepelstraatse Boys JO15-1 SC Kruisland JO15-1 102619 2-5
C 07-04-2018 10:45 Yerseke JO15-1 Halsteren JO15-3 102415 4-2
C 07-04-2018 12:00 VVC'68 JO15-1 WHS JO15-1 102329 3-2
C 07-04-2018 13:15 METO JO15-1 Tholense Boys JO15-1 102954 8-7
C 31-03-2018 11:45 Halsteren JO15-3 SPS JO15-1G 101794 2-1
C 31-03-2018 09:30 Lepelstraatse Boys JO15-1 SKNWK JO15-1 103968 4-0
C 31-03-2018 13:15 METO JO15-1 SC Kruisland JO15-1 102584 0-4
C 24-03-2018 13:15 Halsteren JO15-3 METO JO15-1 103861 7-0
C 24-03-2018 12:00 WHS JO15-1 Lepelstraatse Boys JO15-1 105337 4-2
C 24-03-2018 10:15 Tholense Boys JO15-1 Yerseke JO15-1 105089 3-3
C 24-03-2018 11:15 VVC'68 JO15-1 SKNWK JO15-1 103103 6-2
C 24-03-2018 11:15 SPS JO15-1G Vivoo JO15-1G 101882 0-2
C 10-03-2018 10:45 Yerseke JO15-1 METO JO15-1 104486 8-2
C 10-03-2018 10:30 Tholense Boys JO15-1 SC Kruisland JO15-1 105368 4-9
C 10-03-2018 11:15 SPS JO15-1G Lepelstraatse Boys JO15-1 104506 6-1
C 10-03-2018 12:00 WHS JO15-1 Halsteren JO15-3 104310 5-1
C 10-03-2018 11:00 SKNWK JO15-1 Vivoo JO15-1G 104580 0-11

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vivoo JO15-1G 10 8 1 1 25 42 11 31 0
2 VVC'68 JO15-1 10 7 0 3 21 36 31 5 0
3 Halsteren JO15-3 10 6 1 3 19 40 21 19 0
4 WHS JO15-1 10 6 1 3 19 44 26 18 0
5 Yerseke JO15-1 10 5 2 3 17 33 26 7 0
6 SC Kruisland JO15-1 10 5 0 5 15 43 30 13 0
7 SPS JO15-1G 10 5 0 5 15 28 19 9 0
8 METO JO15-1 10 4 0 6 12 27 48 -21 0
9 Tholense Boys JO15-1 10 3 1 6 10 44 53 -9 0
10 Lepelstraatse Boys JO15-1 10 3 0 7 9 21 31 -10 0
11 SKNWK JO15-1 10 0 0 10 0 12 74 -62 0

Training

Berichten



Terug naar boven