0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - Tholense Boys JO13-1

Teamleden

Spelers
Jesper Atres        
Lucas Boudou        
Yoeri van Dijke        
Sven den Engelsman        
Jesse Gunter        
Nathan van der Harst        
Koen de Jong        
Jari Keur        
Soufian Laaziz        
Marvin Marrevee        
Lars van der Meer        
Jason Meijer        
Julian Nelisse        
Luc Noort        
Thomas Visser        
Yari Vroegop        
 
Overige teamleden
Daniƫl de Graaf Leider/Trainer
Theo de Jong Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 06-06-2018 19:00 Tholense Boys JO13-1 Steenbergen JO13-2 Afgeschermd 143283 1 - 1
C 02-06-2018 10:30 Kogelvangers JO13-1 Tholense Boys JO13-1 Afgeschermd 112986 2 - 7
C 29-05-2018 19:00 Tholense Boys JO13-1 Steenbergen JO13-2 A (Menno) Bholasingh 112617 -
C 19-05-2018 09:15 Bruse Boys JO13-1 Tholense Boys JO13-1 Afgeschermd 114710 1 - 5
C 12-05-2018 10:30 DOSKO JO13-1 Tholense Boys JO13-1 T. (Tony) Backer 112413 2 - 9
C 05-05-2018 11:00 VVC'68 JO13-1 Tholense Boys JO13-1 Afgeschermd 113587 0 - 8
C 21-04-2018 09:30 Tholense Boys JO13-1 Alliance JO13-2 Afgeschermd 115517 13 - 0
C 18-04-2018 18:30 Tholense Boys JO13-1 SPS JO13-1G Afgeschermd 115809 4 - 1
C 14-04-2018 09:15 Tholense Boys JO13-1 Prinsenland JO13-1 Afgeschermd 111998 3 - 2
C 07-04-2018 10:45 SC Kruisland JO13-1 Tholense Boys JO13-1 Afgeschermd 113142 3 - 1
C 24-03-2018 09:30 Tholense Boys JO13-1 Roosendaal JO13-5 J.L.M. (Hans) Becx 113980 3 - 1
C 10-03-2018 09:30 Tholense Boys JO13-1 METO JO13-1 113907 4 - 2
V 17-02-2018 11:00 Tholense Boys JO13-1 Smerdiek JO13-1 A.Boudou (Scheidsrechter)
V 03-02-2018 10:30 Bruse Boys JO13-1 Tholense Boys JO13-1
V 27-01-2018 10:00 Victoria'03 JO13-2 Tholense Boys JO13-1
V 20-01-2018 11:30 NVS JO13-1 Tholense Boys JO13-1
C 23-12-2017 10:00 Krabbendijke JO13-2 Tholense Boys JO13-1 Sinke, Jakko 90676 1 - 11
C 16-12-2017 10:30 Tholense Boys JO13-1 Halsteren JO13-3 65223 -
C 09-12-2017 09:30 Tholense Boys JO13-1 DVO'60 JO13-1 Waal, Martin de 67464 11 - 0
C 25-11-2017 09:30 Tholense Boys JO13-1 Prinsenland JO13-1 67026 2 - 0
C 18-11-2017 11:45 METO JO13-1 Tholense Boys JO13-1 Deelen, Peter 65878 2 - 4
C 11-11-2017 09:00 Tholense Boys JO13-1 Roosendaal JO13-3 Paauw, J. (Jacco) 66543 2 - 1
C 28-10-2017 10:30 DOSKO JO13-1 Tholense Boys JO13-1 Rens, Bart 66671 4 - 4
B 21-10-2017 11:30 Tholense Boys JO13-1 SC Kruisland JO13-1 Hopmans, JW (Hans-Willem) 98662 2 - 4
C 14-10-2017 vervallen Tholense Boys JO13-1 SC Gastel JO13-2 68182
C 07-10-2017 13:00 NVS JO13-1 Tholense Boys JO13-1 Clarijs, Jurgen 64711 7 - 0
C 30-09-2017 11:15 Steenbergen JO13-2 Tholense Boys JO13-1 Heshof, B.J.W.M. (Bart) 67864 2 - 3
C 23-09-2017 09:30 Tholense Boys JO13-1 Kogelvangers JO13-1 64931 3 - 1
B 16-09-2017 09:30 Tholense Boys JO13-1 Krabbendijke JO13-2 10109 16 - 1
B 09-09-2017 09:30 Tholense Boys JO13-1 SPS JO13-1G 9501 2 - 2
B 02-09-2017 09:15 Nieuw Borgvliet JO13-1 Tholense Boys JO13-1 9351 0 - 9
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 06-06-2018 19:00 Tholense Boys JO13-1 Steenbergen JO13-2 143283 1-1
C 02-06-2018 10:30 Kogelvangers JO13-1 Tholense Boys JO13-1 112986 2-7
C 02-06-2018 08:30 Steenbergen JO13-2 Prinsenland JO13-1 113868 1-0
C 29-05-2018 19:00 Tholense Boys JO13-1 Steenbergen JO13-2 112617 0-0
C 28-05-2018 19:00 Bruse Boys JO13-1 Roosendaal JO13-5 112283 2-6
C 28-05-2018 19:00 SC Kruisland JO13-1 DOSKO JO13-1 112459 2-1
C 26-05-2018 11:00 VVC'68 JO13-1 Kogelvangers JO13-1 112126 9-2
C 26-05-2018 10:30 DOSKO JO13-1 Bruse Boys JO13-1 113576 2-12
C 26-05-2018 09:00 Alliance JO13-2 Roosendaal JO13-5 113637 2-6
C 24-05-2018 19:00 Prinsenland JO13-1 METO JO13-1 112288 2-1
C 24-05-2018 19:00 Steenbergen JO13-2 Bruse Boys JO13-1 112626 2-1
C 22-05-2018 19:00 SPS JO13-1G SC Kruisland JO13-1 114309 3-0
C 19-05-2018 11:15 Steenbergen JO13-2 DOSKO JO13-1 112461 3-4
C 19-05-2018 13:15 METO JO13-1 VVC'68 JO13-1 115329 0-3
C 19-05-2018 09:15 Bruse Boys JO13-1 Tholense Boys JO13-1 114710 1-5
C 19-05-2018 09:00 Kogelvangers JO13-1 SPS JO13-1G 112536 1-6
C 19-05-2018 11:45 Roosendaal JO13-5 Prinsenland JO13-1 112996 2-1
C 19-05-2018 09:45 SC Kruisland JO13-1 Alliance JO13-2 115753 12-1
C 17-05-2018 19:15 Kogelvangers JO13-1 Steenbergen JO13-2 113844 1-2
C 16-05-2018 19:00 Prinsenland JO13-1 SPS JO13-1G 114989 0-1
C 15-05-2018 19:00 DOSKO JO13-1 VVC'68 JO13-1 113630 1-1
C 12-05-2018 11:45 METO JO13-1 Roosendaal JO13-5 113804 4-1
C 12-05-2018 10:30 DOSKO JO13-1 Tholense Boys JO13-1 112413 2-9
C 12-05-2018 10:00 SPS JO13-1G Bruse Boys JO13-1 113747 12-2
C 12-05-2018 09:45 Steenbergen JO13-2 SC Kruisland JO13-1 114411 3-2
C 12-05-2018 09:00 Alliance JO13-2 Kogelvangers JO13-1 112271 1-4
C 09-05-2018 19:00 SPS JO13-1G Alliance JO13-2 114663 1-3
C 09-05-2018 19:00 METO JO13-1 DOSKO JO13-1 113391 1-3
C 09-05-2018 19:00 Prinsenland JO13-1 Kogelvangers JO13-1 112612 2-2
C 07-05-2018 19:00 SC Kruisland JO13-1 Prinsenland JO13-1 112739 3-1
C 05-05-2018 09:00 Kogelvangers JO13-1 Roosendaal JO13-5 113743 2-2
C 05-05-2018 11:00 VVC'68 JO13-1 Tholense Boys JO13-1 113587 0-8
C 21-04-2018 09:30 Tholense Boys JO13-1 Alliance JO13-2 115517 13-0
C 21-04-2018 09:45 SC Kruisland JO13-1 METO JO13-1 114147 7-0
C 21-04-2018 10:30 Bruse Boys JO13-1 VVC'68 JO13-1 115018 0-6
C 21-04-2018 11:45 Roosendaal JO13-5 DOSKO JO13-1 112504 7-0
C 18-04-2018 18:30 Tholense Boys JO13-1 SPS JO13-1G 115809 4-1
C 17-04-2018 19:00 VVC'68 JO13-1 Steenbergen JO13-2 112176 0-3
C 14-04-2018 10:00 SPS JO13-1G Roosendaal JO13-5 115800 2-5
C 14-04-2018 09:15 Tholense Boys JO13-1 Prinsenland JO13-1 111998 3-2
C 14-04-2018 09:00 Kogelvangers JO13-1 SC Kruisland JO13-1 113436 0-0
C 14-04-2018 11:45 METO JO13-1 Bruse Boys JO13-1 112353 4-0
C 11-04-2018 19:15 METO JO13-1 SPS JO13-1G 112836 2-3
C 07-04-2018 09:30 Prinsenland JO13-1 Alliance JO13-2 112805 6-1
C 07-04-2018 11:45 Roosendaal JO13-5 VVC'68 JO13-1 114855 2-0
C 07-04-2018 10:30 DOSKO JO13-1 SPS JO13-1G 112951 2-3
C 07-04-2018 10:30 Bruse Boys JO13-1 Kogelvangers JO13-1 111926 4-7
C 07-04-2018 10:45 SC Kruisland JO13-1 Tholense Boys JO13-1 113142 3-1
C 07-04-2018 11:15 Steenbergen JO13-2 METO JO13-1 113284 3-1
C 05-04-2018 18:30 VVC'68 JO13-1 Alliance JO13-2 111854 3-1
C 31-03-2018 10:30 Alliance JO13-2 METO JO13-1 115817 0-5
C 31-03-2018 10:15 Roosendaal JO13-5 Steenbergen JO13-2 115900 1-6
C 31-03-2018 10:30 Bruse Boys JO13-1 SC Kruisland JO13-1 113721 3-5
C 31-03-2018 11:00 VVC'68 JO13-1 Prinsenland JO13-1 114658 1-0
C 24-03-2018 09:30 Tholense Boys JO13-1 Roosendaal JO13-5 113980 3-1
C 24-03-2018 10:00 SPS JO13-1G Steenbergen JO13-2 115708 5-1
C 24-03-2018 11:45 METO JO13-1 Kogelvangers JO13-1 112627 1-1
C 24-03-2018 09:00 Alliance JO13-2 Bruse Boys JO13-1 112322 2-6
C 24-03-2018 11:00 VVC'68 JO13-1 SC Kruisland JO13-1 114079 1-3
C 24-03-2018 10:30 DOSKO JO13-1 Prinsenland JO13-1 115157 4-3
C 10-03-2018 10:30 DOSKO JO13-1 Kogelvangers JO13-1 114193 1-3
C 10-03-2018 10:00 SPS JO13-1G VVC'68 JO13-1 114635 0-1
C 10-03-2018 11:45 Roosendaal JO13-5 SC Kruisland JO13-1 115286 4-0
C 10-03-2018 09:30 Tholense Boys JO13-1 METO JO13-1 113907 4-2
C 10-03-2018 09:00 Alliance JO13-2 Steenbergen JO13-2 114643 1-3
C 10-03-2018 09:30 Prinsenland JO13-1 Bruse Boys JO13-1 115519 3-1
C 17-02-2018 09:00 Alliance JO13-2 DOSKO JO13-1 113076 3-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-12-2017 10:00 Krabbendijke JO13-2 Tholense Boys JO13-1 90676 1-11
C 16-12-2017 09:00 Kogelvangers JO13-1 NVS JO13-1 65906 0-0
C 16-12-2017 10:30 Tholense Boys JO13-1 Halsteren JO13-3 65223 0-0
C 16-12-2017 09:30 DVO'60 JO13-1 Kogelvangers JO13-1 65880 0-0
C 16-12-2017 09:30 Prinsenland JO13-1 METO JO13-1 67305 2-1
C 09-12-2017 09:00 Kogelvangers JO13-1 Prinsenland JO13-1 65538 0-0
C 09-12-2017 09:00 Halsteren JO13-3 Krabbendijke JO13-2 90677 2-4
C 09-12-2017 09:30 Tholense Boys JO13-1 DVO'60 JO13-1 67464 11-0
C 09-12-2017 11:45 METO JO13-1 NVS JO13-1 66992 0-8
C 09-12-2017 11:45 Roosendaal JO13-3 Steenbergen JO13-2 67104 5-1
C 02-12-2017 13:00 NVS JO13-1 Halsteren JO13-3 67890 8-1
C 02-12-2017 10:30 DOSKO JO13-1 Roosendaal JO13-3 66751 0-3
C 25-11-2017 11:45 Roosendaal JO13-3 DVO'60 JO13-1 66796 8-1
C 25-11-2017 09:00 Kogelvangers JO13-1 METO JO13-1 66740 4-0
C 25-11-2017 09:00 Halsteren JO13-3 Steenbergen JO13-2 68030 1-6
C 25-11-2017 09:30 Tholense Boys JO13-1 Prinsenland JO13-1 67026 2-0
C 25-11-2017 13:00 NVS JO13-1 DOSKO JO13-1 65131 7-0
C 18-11-2017 11:45 Roosendaal JO13-3 Kogelvangers JO13-1 66651 1-2
C 18-11-2017 11:45 METO JO13-1 Tholense Boys JO13-1 65878 2-4
C 18-11-2017 11:15 Krabbendijke JO13-2 Steenbergen JO13-2 90674 0-0
C 18-11-2017 10:30 DOSKO JO13-1 Halsteren JO13-3 64853 7-0
C 18-11-2017 09:30 DVO'60 JO13-1 NVS JO13-1 65670 0-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 21-10-2017 11:30 Tholense Boys JO13-1 SC Kruisland JO13-1 98662 2-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys JO13-1 11 9 1 1 28 58 15 43 0
2 Steenbergen JO13-2 11 8 1 2 25 28 17 11 0
3 SC Kruisland JO13-1 11 7 1 3 22 37 18 19 0
4 Roosendaal JO13-5 11 7 1 3 22 37 22 15 0
5 SPS JO13-1G 11 7 0 4 21 37 21 16 0
6 VVC'68 JO13-1 11 6 1 4 19 25 20 5 0
7 Kogelvangers JO13-1 11 3 4 4 13 25 35 -10 0
8 DOSKO JO13-1 11 3 2 6 11 23 47 -24 0
9 Prinsenland JO13-1 11 3 1 7 10 20 20 0 0
10 METO JO13-1 11 3 1 7 10 21 27 -6 0
11 Bruse Boys JO13-1 11 2 0 9 6 32 54 -22 0
12 Alliance JO13-2 11 1 1 9 4 15 62 -47 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NVS JO13-1 9 9 0 0 27 58 3 55 0
2 Tholense Boys JO13-1 9 7 1 1 22 40 18 22 0
3 Roosendaal JO13-3 10 7 0 3 21 49 20 29 0
4 Kogelvangers JO13-1 7 5 0 2 15 27 11 16 0
5 Steenbergen JO13-2 10 4 2 4 14 20 22 -2 0
6 Prinsenland JO13-1 9 4 1 4 13 27 20 7 0
7 METO JO13-1 10 3 1 6 10 31 35 -4 0
8 DOSKO JO13-1 10 2 4 4 10 29 33 -4 0
9 DVO'60 JO13-1 9 2 1 6 7 14 50 -36 0
10 Krabbendijke JO13-2 10 1 2 7 5 19 60 -41 0
11 Halsteren JO13-3 9 1 0 8 3 14 56 -42 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Kruisland JO13-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
2 Tholense Boys JO13-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0

Training

Berichten



Terug naar boven