0258 Onder 13 competitie 7x7 (voorjaar)

Pupillen - Tholense Boys JO13-2

Teamleden

Spelers
Max Baaij        
Virin Bholasingh        
Raoul Boudou        
Arjon Harmsen van der Vliet        
Sam Hollander        
Lytse Maris        
Kai Nitert        
Dinand Soomers        
Lorenzo Vroegop        
 
Overige teamleden
Edwin Soomers Leider/Trainer
Perry Vroegop Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 02-06-2018 vervallen Tholense Boys JO13-2 Goes JO13-2 116080 Sportpark De Bent
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2018 09:30 Waarde JO13-1 Colijnsplaatse Boys JO13-1
C 02-06-2018 10:00 Colijnsplaatse Boys JO13-1 Waarde JO13-1
C 06-06-2018 19:00 Krabbendijke JO13-3 Vosmeer JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 19-05-2018 09:45 Tholense Boys JO13-2 Waarde JO13-1 A (Menno) Bholasingh 116098 13 - 0
C 12-05-2018 vervallen Goes JO13-2 Tholense Boys JO13-2 116172
C 05-05-2018 09:00 Tholense Boys JO13-2 Colijnsplaatse Boys JO13-1 G. (Greet) Potappel 116132 3 - 0
C 02-05-2018 19:00 Tholense Boys JO13-2 Vosmeer JO13-1 G. (Greet) Potappel 116030 6 - 1
B 18-04-2018 18:30 Tholense Boys JO13-2 Krabbendijke JO13-3 M. (Mark) deBat 142304 3 - 4
C 14-04-2018 10:00 Colijnsplaatse Boys JO13-1 Tholense Boys JO13-2 P. (Peter) Quinten 116148 0 - 8
C 07-04-2018 10:00 Tholense Boys JO13-2 Krabbendijke JO13-3 M. (Mark) deBat 116171 4 - 0
C 31-03-2018 09:45 Krabbendijke JO13-3 Tholense Boys JO13-2 M. (Mark) deBat 116139 2 - 2
C 24-03-2018 09:30 Waarde JO13-1 Tholense Boys JO13-2 Afgeschermd 116027 0 - 3
C 10-03-2018 10:00 Vosmeer JO13-1 Tholense Boys JO13-2 Heijboer, Gert 116062 0 - 6
V 03-02-2018 afgelast Kogelvangers JO13-2G Tholense Boys JO13-2
V 27-01-2018 09:30 Tholense Boys JO13-2 NVS JO13-2G
B 16-12-2017 09:30 Tholense Boys JO13-2 Rillandia JO13-2 Schot, Michael 100580 12 - 2
C 07-12-2017 19:00 Tholense Boys JO13-2 Rillandia JO13-2 Dongen, Johan van 68691 -
C 25-11-2017 11:00 Vosmeer JO13-1 Tholense Boys JO13-2 Hof, L.A. van 't 68695 1 - 8
C 18-11-2017 10:00 Tholense Boys JO13-2 Bruse Boys JO13-2 Bovenberg, LPF (Laurens) 68565 7 - 0
C 11-11-2017 09:30 Yerseke JO13-3 Tholense Boys JO13-2 Lamper, J.P. (Hans) 92329 1 - 11
C 04-11-2017 11:00 Tholense Boys JO13-2 Krabbendijke JO13-3 Niepce, David 68684 7 - 3
C 28-10-2017 10:00 Rillandia JO13-2 Tholense Boys JO13-2 Kloet, Wannes 68671 1 - 12
B 26-10-2017 18:30 Tholense Boys JO13-2 Vosmeer JO13-1 Bholasingh, Menno 98673 7 - 1
C 14-10-2017 afgelast Tholense Boys JO13-2 Vosmeer JO13-1 68620
C 07-10-2017 09:15 Bruse Boys JO13-2 Tholense Boys JO13-2 Strien, Lionel van 68572 3 - 6
C 30-09-2017 vervallen Tholense Boys JO13-2 Bevelanders JO13-2 68658
C 30-09-2017 10:00 Tholense Boys JO13-2 Yerseke JO13-3 Gladdines, D.P.E. (Dani) 92324 11 - 0
C 23-09-2017 10:00 Krabbendijke JO13-3 Tholense Boys JO13-2 68622 2 - 6
B 16-09-2017 09:30 Tholense Boys JO13-2 NVS JO13-2G 10305 15 - 0
B 09-09-2017 12:15 Tholense Boys JO13-2 Kogelvangers JO13-2 10285 22 - 0
B 02-09-2017 10:00 Colijnspl. Boys JO13-1 Tholense Boys JO13-2 10281 0 - 9
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2018 18:30 Vosmeer JO13-1 Krabbendijke JO13-3 116196 0-0
C 19-05-2018 10:00 Colijnsplaatse Boys JO13-1 Vosmeer JO13-1 116156 0-0
C 19-05-2018 09:45 Tholense Boys JO13-2 Waarde JO13-1 116098 13-0
C 19-05-2018 09:45 Krabbendijke JO13-3 Goes JO13-2 116150 0-0
C 12-05-2018 09:30 Goes JO13-2 Tholense Boys JO13-2 116172 0-0
C 05-05-2018 09:30 Waarde JO13-1 Krabbendijke JO13-3 116179 2-4
C 05-05-2018 09:00 Tholense Boys JO13-2 Colijnsplaatse Boys JO13-1 116132 3-0
C 05-05-2018 09:30 Goes JO13-2 Vosmeer JO13-1 116087 0-0
C 02-05-2018 19:00 Tholense Boys JO13-2 Vosmeer JO13-1 116030 6-1
C 28-04-2018 10:00 Colijnsplaatse Boys JO13-1 Goes JO13-2 116091 0-0
C 28-04-2018 10:00 Vosmeer JO13-1 Waarde JO13-1 116189 2-2
C 21-04-2018 10:30 Krabbendijke JO13-3 Colijnsplaatse Boys JO13-1 116128 4-1
C 21-04-2018 09:30 Waarde JO13-1 Goes JO13-2 116141 0-0
C 14-04-2018 10:00 Colijnsplaatse Boys JO13-1 Tholense Boys JO13-2 116148 0-8
C 14-04-2018 10:00 Vosmeer JO13-1 Goes JO13-2 116143 3-0
C 14-04-2018 09:45 Krabbendijke JO13-3 Waarde JO13-1 116152 4-0
C 07-04-2018 10:00 Tholense Boys JO13-2 Krabbendijke JO13-3 116171 4-0
C 07-04-2018 09:30 Goes JO13-2 Colijnsplaatse Boys JO13-1 116102 0-3
C 07-04-2018 09:30 Waarde JO13-1 Vosmeer JO13-1 116074 3-3
C 31-03-2018 09:45 Krabbendijke JO13-3 Tholense Boys JO13-2 116139 2-2
C 24-03-2018 09:30 Goes JO13-2 Krabbendijke JO13-3 116035 0-25
C 24-03-2018 10:00 Vosmeer JO13-1 Colijnsplaatse Boys JO13-1 116165 4-2
C 24-03-2018 09:30 Waarde JO13-1 Tholense Boys JO13-2 116027 0-3
C 17-03-2018 11:00 Tholense Boys JO13-2 Goes JO13-2 116080 0-0
C 10-03-2018 10:00 Vosmeer JO13-1 Tholense Boys JO13-2 116062 0-6
C 10-03-2018 09:30 Goes JO13-2 Waarde JO13-1 116092 1-8
C 10-03-2018 09:00 Colijnsplaatse Boys JO13-1 Krabbendijke JO13-3 116107 2-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 09-12-2017 11:15 Rillandia JO13-2 Bruse Boys JO13-2 68621 2-1
C 09-12-2017 11:30 Krabbendijke JO13-3 Yerseke JO13-3 92330 10-2
C 07-12-2017 19:00 Tholense Boys JO13-2 Rillandia JO13-2 68691 0-0
C 02-12-2017 10:45 Yerseke JO13-3 Bruse Boys JO13-2 92332 3-4
C 02-12-2017 09:45 Krabbendijke JO13-3 Vosmeer JO13-1 68740 0-0
C 25-11-2017 11:00 Vosmeer JO13-1 Tholense Boys JO13-2 68695 1-8
C 25-11-2017 10:30 Bruse Boys JO13-2 Krabbendijke JO13-3 68675 0-8
C 25-11-2017 12:00 Rillandia JO13-2 Yerseke JO13-3 92331 5-4
C 18-11-2017 10:30 Rillandia JO13-2 Vosmeer JO13-1 68734 5-8
C 18-11-2017 10:00 Tholense Boys JO13-2 Bruse Boys JO13-2 68565 7-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 18-04-2018 18:30 Tholense Boys JO13-2 Krabbendijke JO13-3 142304 3-4
B 16-12-2017 09:30 Tholense Boys JO13-2 Rillandia JO13-2 100580 12-2
B 26-10-2017 18:30 Tholense Boys JO13-2 Vosmeer JO13-1 98673 7-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys JO13-2 8 7 1 0 22 45 3 42 0
2 Krabbendijke JO13-3 6 4 1 1 13 20 11 9 0
3 Vosmeer JO13-1 5 1 2 2 5 10 19 -9 0
4 Waarde JO13-1 6 0 2 4 2 7 29 -22 0
5 Colijnsplaatse Boys JO13-1 5 0 0 5 0 5 25 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys JO13-2 8 8 0 0 24 68 11 57 0
2 Krabbendijke JO13-3 9 6 1 2 19 78 23 55 0
3 Vosmeer JO13-1 8 4 0 4 12 31 44 -13 0
4 Rillandia JO13-2 9 3 0 6 9 28 68 -40 0
5 Yerseke JO13-3 10 3 0 7 9 31 70 -39 0
6 Bruse Boys JO13-2 10 2 1 7 7 24 44 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys JO13-2 3 3 0 0 9 46 0 46 0
2 NVS JO13-2G 3 2 0 1 6 8 21 -13 0
3 Colijnsplaatse Boys JO13-1 3 1 0 2 3 7 16 -9 0
4 Kogelvangers JO13-2G 3 0 0 3 0 4 28 -24 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Krabbendijke JO13-3 1 1 0 0 3 4 3 1 0
2 Tholense Boys JO13-2 1 0 0 1 0 3 4 -1 0

Training

Berichten



Terug naar boven