0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - Tholense Boys JO11-1

Teamleden

Spelers
Nasser Boulaioune        
Thomas van Dijke        
Jelle Geuze        
Luca de Graaff        
Stan Kalker        
Bas van Loenhout        
Frank Rietbergen        
Sven Veldman        
Jasper Zelle        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 06-06-2018 18:30 Tholense Boys JO11-1 Prinsenland JO11-2 B.A.J. (Ben) Brugman 119646 10 - 2
C 30-05-2018 18:30 Tholense Boys JO11-1 Roosendaal JO11-4 A. (Alie) Boudou 143052 3 - 3
C 26-05-2018 10:00 NOAD'67 JO11-1 Tholense Boys JO11-1 M. (Mark) Tichem 122354 3 - 7
C 19-05-2018 09:45 Tholense Boys JO11-1 Roosendaal JO11-4 117937 -
C 12-05-2018 10:45 WHS JO11-1 Tholense Boys JO11-1 122152 4 - 8
C 05-05-2018 09:00 Victoria'03 JO11-1 Tholense Boys JO11-1 117699 2 - 7
C 28-04-2018 09:45 Tholense Boys JO11-1 Klundert JO11-1 S. (Sander) Nagtegaal 119120 19 - 2
C 21-04-2018 11:00 Tholense Boys JO11-1 MZC'11 JO11-2 Afgeschermd 120829 14 - 0
C 14-04-2018 08:30 Steenbergen JO11-2 Tholense Boys JO11-1 R. (Raf) Konings 119533 2 - 5
C 07-04-2018 09:45 Tholense Boys JO11-1 Cluzona JO11-1 B. (Brandon) vanAs 121990 9 - 1
C 24-03-2018 10:00 SKNWK JO11-1 Tholense Boys JO11-1 118696 5 - 7
C 10-03-2018 10:15 Roosendaal JO11-3 Tholense Boys JO11-1 Deventer, Hans van 118411 6 - 6
V 03-02-2018 11:15 NVS JO11-1 Tholense Boys JO11-1
C 09-12-2017 11:00 Tholense Boys JO11-1 SEOLTO JO11-1 G. Potappel 91389 1 - 8
C 02-12-2017 09:45 Victoria'03 JO11-1 Tholense Boys JO11-1 91388 0 - 1
C 25-11-2017 11:00 Tholense Boys JO11-1 RSV JO11-1 91387 0 - 2
C 18-11-2017 09:30 Sprundel JO11-1 Tholense Boys JO11-1 J.A.M.F. Hal 91386 2 - 1
C 11-11-2017 09:30 Tholense Boys JO11-1 DSE JO11-1 G. Potappel 91385 2 - 5
C 28-10-2017 09:30 Tholense Boys JO11-1 Moerse Boys JO11-1 G. Potappel 91384 1 - 9
C 14-10-2017 10:30 Kogelvangers JO11-1 Tholense Boys JO11-1 95532 12 - 1
C 14-10-2017 vervallen Bavel JO9-2 Tholense Boys JO11-1 92045
C 07-10-2017 11:00 Tholense Boys JO11-1 Alliance JO11-2 C.W.N. Lagendijk 91383 4 - 2
C 30-09-2017 10:15 Roosendaal JO11-3 Tholense Boys JO11-1 91382 4 - 3
C 23-09-2017 11:45 Tholense Boys JO11-1 Zundert JO11-1 91381 1 - 3
B 16-09-2017 11:00 Tholense Boys JO11-1 RSV JO11-1 11777 2 - 6
B 09-09-2017 11:00 Tholense Boys JO11-1 Seolto JO11-1 11030 0 - 6
B 02-09-2017 11:15 Sprundel JO11-1 Tholense Boys JO11-1 10856 5 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 06-06-2018 18:30 Tholense Boys JO11-1 Prinsenland JO11-2 119646 10-2
C 02-06-2018 10:30 Cluzona JO11-1 Roosendaal JO11-4 120457 0-7
C 02-06-2018 11:15 Victoria'03 JO11-1 Roosendaal JO11-3 119156 3-2
C 02-06-2018 08:45 Klundert JO11-1 NOAD'67 JO11-1 120252 3-2
C 30-05-2018 18:30 Tholense Boys JO11-1 Roosendaal JO11-4 143052 3-3
C 26-05-2018 10:00 SKNWK JO11-1 Prinsenland JO11-2 120333 5-1
C 26-05-2018 10:15 Roosendaal JO11-4 Victoria'03 JO11-1 118565 4-2
C 26-05-2018 10:15 Roosendaal JO11-3 Steenbergen JO11-2 122018 9-5
C 26-05-2018 10:15 MZC'11 JO11-2 Cluzona JO11-1 121393 2-1
C 26-05-2018 10:45 WHS JO11-1 Klundert JO11-1 121376 4-6
C 26-05-2018 10:00 NOAD'67 JO11-1 Tholense Boys JO11-1 122354 3-7
C 23-05-2018 19:00 Steenbergen JO11-2 Prinsenland JO11-2 121023 8-1
C 19-05-2018 08:45 Klundert JO11-1 SKNWK JO11-1 121307 2-8
C 19-05-2018 09:45 Tholense Boys JO11-1 Roosendaal JO11-4 117937 0-0
C 19-05-2018 09:45 Prinsenland JO11-2 Roosendaal JO11-3 120577 2-2
C 19-05-2018 08:30 Steenbergen JO11-2 MZC'11 JO11-2 118579 3-4
C 19-05-2018 10:30 Victoria'03 JO11-1 NOAD'67 JO11-1 120355 4-6
C 19-05-2018 10:30 Cluzona JO11-1 WHS JO11-1 120451 3-5
C 17-05-2018 18:45 Prinsenland JO11-2 Victoria'03 JO11-1 119596 3-7
C 16-05-2018 19:00 SKNWK JO11-1 Steenbergen JO11-2 120633 9-0
C 12-05-2018 10:15 Victoria'03 JO11-1 Klundert JO11-1 120395 6-7
C 12-05-2018 10:45 WHS JO11-1 Tholense Boys JO11-1 122152 4-8
C 12-05-2018 10:00 NOAD'67 JO11-1 Roosendaal JO11-4 122516 4-6
C 12-05-2018 10:15 MZC'11 JO11-2 Roosendaal JO11-3 117353 2-10
C 09-05-2018 18:45 SKNWK JO11-1 Cluzona JO11-1 120344 8-1
C 09-05-2018 19:00 Klundert JO11-1 Roosendaal JO11-3 119714 0-6
C 05-05-2018 10:15 MZC'11 JO11-2 Roosendaal JO11-4 119623 2-18
C 05-05-2018 10:45 WHS JO11-1 SKNWK JO11-1 118128 2-5
C 05-05-2018 10:30 Cluzona JO11-1 Prinsenland JO11-2 121123 2-0
C 05-05-2018 09:00 Victoria'03 JO11-1 Tholense Boys JO11-1 117699 2-7
C 05-05-2018 09:45 Steenbergen JO11-2 NOAD'67 JO11-1 119856 3-8
C 28-04-2018 10:00 NOAD'67 JO11-1 MZC'11 JO11-2 120924 15-0
C 28-04-2018 09:45 Tholense Boys JO11-1 Klundert JO11-1 119120 19-2
C 28-04-2018 10:15 Roosendaal JO11-3 Cluzona JO11-1 117383 4-1
C 28-04-2018 10:15 Roosendaal JO11-4 WHS JO11-1 121367 3-2
C 21-04-2018 10:30 Cluzona JO11-1 Victoria'03 JO11-1 117860 2-2
C 21-04-2018 10:15 Roosendaal JO11-3 WHS JO11-1 121823 6-1
C 21-04-2018 10:15 Roosendaal JO11-4 SKNWK JO11-1 119403 7-2
C 21-04-2018 09:45 Prinsenland JO11-2 NOAD'67 JO11-1 117260 1-6
C 21-04-2018 11:00 Tholense Boys JO11-1 MZC'11 JO11-2 120829 14-0
C 21-04-2018 08:45 Klundert JO11-1 Steenbergen JO11-2 121572 1-4
C 14-04-2018 10:45 WHS JO11-1 Prinsenland JO11-2 120551 5-6
C 14-04-2018 10:30 Cluzona JO11-1 Klundert JO11-1 118176 2-4
C 14-04-2018 10:15 MZC'11 JO11-2 Victoria'03 JO11-1 120563 4-10
C 14-04-2018 10:15 Roosendaal JO11-4 Roosendaal JO11-3 117611 0-3
C 14-04-2018 10:00 SKNWK JO11-1 NOAD'67 JO11-1 122588 4-3
C 14-04-2018 08:30 Steenbergen JO11-2 Tholense Boys JO11-1 119533 2-5
C 07-04-2018 09:45 Tholense Boys JO11-1 Cluzona JO11-1 121990 9-1
C 07-04-2018 09:00 Victoria'03 JO11-1 Steenbergen JO11-2 120225 3-5
C 07-04-2018 08:45 Klundert JO11-1 Roosendaal JO11-4 117745 1-6
C 07-04-2018 09:30 NOAD'67 JO11-1 WHS JO11-1 121712 6-2
C 07-04-2018 09:45 Prinsenland JO11-2 MZC'11 JO11-2 118507 2-1
C 07-04-2018 10:15 Roosendaal JO11-3 SKNWK JO11-1 120425 2-3
C 31-03-2018 10:15 MZC'11 JO11-2 SKNWK JO11-1 120402 4-9
C 31-03-2018 11:15 Steenbergen JO11-2 WHS JO11-1 119649 3-3
C 24-03-2018 09:30 NOAD'67 JO11-1 Roosendaal JO11-3 121524 4-1
C 24-03-2018 10:15 MZC'11 JO11-2 Klundert JO11-1 122616 3-6
C 24-03-2018 10:15 Roosendaal JO11-4 Prinsenland JO11-2 117090 8-2
C 24-03-2018 10:45 WHS JO11-1 Victoria'03 JO11-1 120240 0-4
C 24-03-2018 10:00 SKNWK JO11-1 Tholense Boys JO11-1 118696 5-7
C 24-03-2018 08:30 Steenbergen JO11-2 Cluzona JO11-1 119066 7-3
C 10-03-2018 10:15 Roosendaal JO11-4 Steenbergen JO11-2 120387 8-5
C 10-03-2018 10:00 SKNWK JO11-1 Victoria'03 JO11-1 121673 7-2
C 10-03-2018 09:45 Prinsenland JO11-2 Klundert JO11-1 117098 2-2
C 10-03-2018 09:30 NOAD'67 JO11-1 Cluzona JO11-1 118385 10-1
C 10-03-2018 10:45 WHS JO11-1 MZC'11 JO11-2 122500 6-1
C 10-03-2018 10:15 Roosendaal JO11-3 Tholense Boys JO11-1 118411 6-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-12-2017 09:30 Kogelvangers JO11-1 Zundert JO11-1 95536 1-1
C 16-12-2017 10:30 Kogelvangers JO11-1 Roosendaal JO11-3 95529 0-0
C 16-12-2017 10:00 Victoria'03 JO11-1 Sprundel JO11-1 72631 10-3
C 16-12-2017 09:00 Zundert JO11-1 Alliance JO11-2 71319 5-1
C 16-12-2017 11:00 RSV JO11-1 Moerse Boys JO11-1 75189 1-2
C 13-12-2017 19:00 Sprundel JO11-1 Kogelvangers JO11-1 95537 0-0
C 09-12-2017 08:45 Moerse Boys JO11-1 Sprundel JO11-1 74223 4-3
C 09-12-2017 09:00 DSE JO11-1 Victoria'03 JO11-1 74551 1-8
C 09-12-2017 11:00 Tholense Boys JO11-1 SEOLTO JO11-1 91389 1-8
C 09-12-2017 10:30 Kogelvangers JO11-1 RSV JO11-1 95538 1-3
C 09-12-2017 10:15 Alliance JO11-2 Roosendaal JO11-3 72065 2-9
C 02-12-2017 09:45 Victoria'03 JO11-1 Tholense Boys JO11-1 91388 0-1
C 02-12-2017 10:15 Roosendaal JO11-3 DSE JO11-1 70277 0-0
C 25-11-2017 08:45 Moerse Boys JO11-1 SEOLTO JO11-1 69661 1-3
C 25-11-2017 10:15 Alliance JO11-2 DSE JO11-1 71634 2-7
C 25-11-2017 11:00 Tholense Boys JO11-1 RSV JO11-1 91387 0-2
C 18-11-2017 08:45 SEOLTO JO11-1 RSV JO11-1 72570 2-2
C 18-11-2017 09:00 Zundert JO11-1 Victoria'03 JO11-1 72171 9-0
C 18-11-2017 10:15 Roosendaal JO11-3 Moerse Boys JO11-1 71873 1-3
C 18-11-2017 10:30 Kogelvangers JO11-1 Alliance JO11-2 95535 10-0
C 18-11-2017 09:30 Sprundel JO11-1 Tholense Boys JO11-1 91386 2-1
C 11-11-2017 08:45 Moerse Boys JO11-1 Zundert JO11-1 72213 2-5
C 11-11-2017 09:30 Tholense Boys JO11-1 DSE JO11-1 91385 2-5
C 11-11-2017 09:30 Victoria'03 JO11-1 Roosendaal JO11-3 72175 2-4
C 11-11-2017 10:15 Alliance JO11-2 SEOLTO JO11-1 74842 1-17
C 11-11-2017 11:00 RSV JO11-1 Sprundel JO11-1 71267 8-1
C 04-11-2017 10:15 Alliance JO11-2 Sprundel JO11-1 72688 2-9
C 04-11-2017 10:30 Kogelvangers JO11-1 SEOLTO JO11-1 95534 4-2
C 04-11-2017 09:00 DSE JO11-1 RSV JO11-1 73508 2-3
C 04-11-2017 09:00 Roosendaal JO11-3 Zundert JO11-1 75127 2-4
C 04-11-2017 08:45 Moerse Boys JO11-1 Victoria'03 JO11-1 71356 5-2
C 28-10-2017 09:30 Tholense Boys JO11-1 Moerse Boys JO11-1 91384 1-9
C 28-10-2017 08:45 SEOLTO JO11-1 Roosendaal JO11-3 73455 4-2
C 28-10-2017 09:00 Zundert JO11-1 DSE JO11-1 69843 7-1
C 28-10-2017 10:30 Victoria'03 JO11-1 Kogelvangers JO11-1 95533 4-8
C 28-10-2017 11:00 RSV JO11-1 Alliance JO11-2 70135 11-0
C 14-10-2017 09:00 DSE JO11-1 Seolto JO11-1 71127 0-0
C 14-10-2017 09:00 Zundert JO11-1 RSV JO11-1 73964 5-5
C 14-10-2017 10:15 Roosendaal JO11-3 Sprundel JO11-1 73951 2-3
C 14-10-2017 10:15 Alliance JO11-2 Victoria'03 JO11-1 71987 1-9
C 14-10-2017 10:00 Bavel JO9-2 Tholense Boys JO11-1 92045 0-0
C 14-10-2017 10:30 Kogelvangers JO11-1 Tholense Boys JO11-1 95532 12-1
C 12-10-2017 19:00 SEOLTO JO11-1 Zundert JO11-1 71495 0-5
C 07-10-2017 08:45 Moerse Boys JO11-1 Bavel JO9-2 92044 0-0
C 07-10-2017 11:00 Tholense Boys JO11-1 Alliance JO11-2 91383 4-2
C 07-10-2017 11:00 RSV JO11-1 Roosendaal JO11-3 72728 5-1
C 07-10-2017 11:15 Sprundel JO11-1 DSE JO11-1 70220 0-0
C 07-10-2017 08:45 Moerse Boys JO11-1 Kogelvangers JO11-1 95531 4-3
C 30-09-2017 08:45 SEOLTO JO11-1 Victoria'03 JO11-1 74460 8-4
C 30-09-2017 09:00 Zundert JO11-1 Sprundel JO11-1 73066 7-4
C 30-09-2017 10:15 Roosendaal JO11-3 Tholense Boys JO11-1 91382 4-3
C 30-09-2017 10:15 Alliance JO11-2 Moerse Boys JO11-1 74125 1-17
C 30-09-2017 09:00 DSE JO11-1 Bavel JO9-2 92043 0-0
C 30-09-2017 09:00 DSE JO11-1 Kogelvangers JO11-1 95530 1-3
C 23-09-2017 10:00 Bavel JO9-2 Roosendaal JO11-3 92042 0-0
C 23-09-2017 10:00 Sprundel JO11-1 Seolto JO11-1 73102 3-8
C 23-09-2017 09:45 Victoria'03 JO11-1 RSV JO11-1 72039 0-6
C 23-09-2017 08:45 Moerse Boys JO11-1 DSE JO11-1 71506 9-1
C 23-09-2017 11:45 Tholense Boys JO11-1 Zundert JO11-1 91381 1-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys JO11-1 11 9 2 0 29 95 30 65 0
2 Roosendaal JO11-4 11 9 1 1 28 70 26 44 0
3 SKNWK JO11-1 11 9 0 2 27 65 31 34 0
4 NOAD'67 JO11-1 11 7 0 4 21 67 32 35 0
5 Roosendaal JO11-3 11 6 2 3 20 51 27 24 0
6 Klundert JO11-1 11 5 1 5 16 34 62 -28 0
7 Victoria'03 JO11-1 11 4 1 6 13 45 47 -2 0
8 Steenbergen JO11-2 11 4 1 6 13 45 54 -9 0
9 Prinsenland JO11-2 11 2 2 7 8 22 56 -34 0
10 WHS JO11-1 11 2 1 8 7 34 51 -17 0
11 MZC'11 JO11-2 11 2 0 9 6 23 94 -71 0
12 Cluzona JO11-1 11 1 1 9 4 17 58 -41 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SEOLTO JO11-1 3 3 0 0 9 13 3 10 0
2 RSV JO11-1 3 2 0 1 6 16 4 12 0
3 Sprundel JO11-1 3 1 0 2 3 7 17 -10 0
4 Tholense Boys JO11-1 3 0 0 3 0 5 17 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zundert JO11-1 10 8 2 0 26 51 17 34 0
2 Moerse Boys JO11-1 10 8 0 2 24 56 21 35 0
3 RSV JO11-1 10 7 2 1 23 46 14 32 0
4 SEOLTO JO11-1 9 6 1 2 19 52 23 29 0
5 Kogelvangers JO11-1 8 5 1 2 16 42 16 26 0
6 Roosendaal JO11-3 8 3 0 5 9 25 26 -1 0
7 Sprundel JO11-1 8 3 0 5 9 28 42 -14 0
8 Victoria'03 JO11-1 10 3 0 7 9 39 46 -7 0
9 DSE JO11-1 7 2 0 5 6 18 34 -16 0
10 Tholense Boys JO11-1 10 2 0 8 6 15 47 -32 0
11 Alliance JO11-2 10 0 0 10 0 12 98 -86 0

Training

Berichten



Terug naar boven