0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - Tholense Boys JO9-2

Teamleden

Spelers
Senn Abekassis        
Thijs van den Bogerd        
Niels Borth        
Safouan Boulaioune        
Julia Burgers        
Ralph Caldenhove        
Fineth van Dijke        
Tim Draaijer        
Ot van Esbroek        
Michael van Esbroek        
Jesse de Groen        
Daan de Groen        
Ryan van de Hel        
Olivier Hoogvliet        
Thomas de Hoon        
Jayden van Houdt        
Bart Kriesels        
Thom Langenberg        
Stijn van Velde        
 
Overige teamleden
David Abekassis Leider/Trainer
Arie Draaijer Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 26-05-2018 10:45 Tholense Boys JO9-2 SC Welberg JO9-1 129091 Sportpark De Bent 10:15
C 02-06-2018 09:30 Cluzona JO9-1 Tholense Boys JO9-2 127187 Sportpark De Doelen 08:40
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2018 11:30 Grenswachters JO9-1 Rimboe JO9-1G
C 26-05-2018 10:45 Tholense Boys JO9-2 SC Welberg JO9-1
C 26-05-2018 09:00 DVO'60 JO9-1 NSV JO9-2
C 26-05-2018 09:00 METO JO9-1 Cluzona JO9-1
C 26-05-2018 08:30 Prinsenland JO9-2 Rillandia JO9-1
C 26-05-2018 08:30 MOC'17 JO9-6 Roosendaal JO9-4
C 02-06-2018 10:15 Roosendaal JO9-4 Grenswachters JO9-1
C 02-06-2018 09:30 Rimboe JO9-1G Prinsenland JO9-2
C 02-06-2018 09:30 Cluzona JO9-1 Tholense Boys JO9-2
C 02-06-2018 09:30 Rillandia JO9-1 NSV JO9-2
C 05-06-2018 18:30 MOC'17 JO9-6 Cluzona JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 19-05-2018 vervallen Rillandia JO9-1 Tholense Boys JO9-2 129548
C 12-05-2018 vervallen Prinsenland JO9-2 Tholense Boys JO9-2 125936
C 05-05-2018 vervallen METO JO9-1 Tholense Boys JO9-2 Mateeuwsen, J.B.L. (Barry) 126986
C 28-04-2018 11:00 Tholense Boys JO9-2 Grenswachters JO9-1 126927 -
C 21-04-2018 vervallen Tholense Boys JO9-2 DVO'60 JO9-1 125752
C 14-04-2018 vervallen Tholense Boys JO9-2 MOC'17 JO9-6 129274
C 07-04-2018 vervallen Rimboe JO9-1G Tholense Boys JO9-2 127981
C 24-03-2018 vervallen Tholense Boys JO9-2 NSV JO9-2 124817
C 10-03-2018 vervallen Tholense Boys JO9-2 Roosendaal JO9-4 126648
V 17-02-2018 11:00 Tholense Boys JO9-2 WHS JO9-2
V 03-02-2018 11:15 NVS JO9-3 Tholense Boys JO9-2
V 27-01-2018 10:00 Tholense Boys JO9-2 NVS JO9-2
C 16-12-2017 afgelast MOC'17 JO9-3 Tholense Boys JO9-2 93288
C 09-12-2017 vervallen Kruiningen JO9-1 Tholense Boys JO9-2 93292
C 09-12-2017 vervallen Tholense Boys JO9-2 Prinsenland JO9-1 79589
C 02-12-2017 vervallen Roosendaal JO9-3 Tholense Boys JO9-2 77380
C 25-11-2017 vervallen Tholense Boys JO9-2 DOSKO JO9-1 77536
C 18-11-2017 vervallen Roosendaal JO9-2 Tholense Boys JO9-2 95277
C 11-11-2017 vervallen Tholense Boys JO9-2 Hoeven JO9-1 80318
C 04-11-2017 vervallen De Fendert JO9-1 Tholense Boys JO9-2 80850
C 28-10-2017 vervallen Tholense Boys JO9-2 BSC JO9-2 95166
C 28-10-2017 vervallen Tholense Boys JO9-2 DSE JO9-2 79091
C 14-10-2017 vervallen Halsteren JO9-2 Tholense Boys JO9-2 77677
C 07-10-2017 09:30 Tholense Boys JO9-2 Rood Wit W JO9-1 77245 2 - 7
C 30-09-2017 11:15 Steenbergen JO9-1 Tholense Boys JO9-2 80590 5 - 6
C 23-09-2017 11:45 Tholense Boys JO9-2 Virtus JO9-1 80776 4 - 17
B 16-09-2017 09:00 Tholense Boys JO9-2 Halsteren JO9-2 13495 3 - 6
B 09-09-2017 11:00 Tholense Boys JO9-2 DOSKO JO9-1 12935 1 - 10
B 02-09-2017 09:45 Steenbergen JO9-1 Tholense Boys JO9-2 12837 15 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2018 18:30 DVO'60 JO9-1 Cluzona JO9-1 127086 0-0
C 19-05-2018 09:30 Cluzona JO9-1 Grenswachters JO9-1 127594 0-0
C 19-05-2018 09:30 Rimboe JO9-1G DVO'60 JO9-1 124906 0-0
C 19-05-2018 09:30 Rillandia JO9-1 Tholense Boys JO9-2 129548 0-0
C 19-05-2018 10:00 NSV JO9-2 MOC'17 JO9-6 126662 0-0
C 19-05-2018 10:15 SC Welberg JO9-1 Prinsenland JO9-2 127858 0-0
C 19-05-2018 10:15 Roosendaal JO9-4 METO JO9-1 128268 0-0
C 15-05-2018 18:30 Rimboe JO9-1G MOC'17 JO9-6 125393 0-0
C 12-05-2018 10:15 Grenswachters JO9-1 Rillandia JO9-1 128975 0-0
C 12-05-2018 10:15 Roosendaal JO9-4 NSV JO9-2 126135 0-0
C 12-05-2018 09:00 SC Welberg JO9-1 Rimboe JO9-1G 127741 0-0
C 12-05-2018 09:00 METO JO9-1 MOC'17 JO9-6 127579 0-0
C 12-05-2018 08:30 Prinsenland JO9-2 Tholense Boys JO9-2 125936 0-0
C 09-05-2018 18:45 SC Welberg JO9-1 Rillandia JO9-1 125742 0-0
C 05-05-2018 10:15 Roosendaal JO9-4 Prinsenland JO9-2 129090 0-0
C 05-05-2018 11:30 Grenswachters JO9-1 DVO'60 JO9-1 129341 0-0
C 05-05-2018 09:30 Cluzona JO9-1 NSV JO9-2 129699 0-0
C 05-05-2018 09:00 METO JO9-1 Tholense Boys JO9-2 126986 0-0
C 28-04-2018 08:30 Prinsenland JO9-2 METO JO9-1 124991 0-0
C 28-04-2018 09:00 DVO'60 JO9-1 Roosendaal JO9-4 129075 0-0
C 28-04-2018 09:30 Rillandia JO9-1 Rimboe JO9-1G 126527 0-0
C 28-04-2018 10:00 NSV JO9-2 SC Welberg JO9-1 129815 0-0
C 28-04-2018 11:00 Tholense Boys JO9-2 Grenswachters JO9-1 126927 0-0
C 21-04-2018 11:00 Tholense Boys JO9-2 DVO'60 JO9-1 125752 0-0
C 21-04-2018 09:30 Rimboe JO9-1G Roosendaal JO9-4 126283 0-0
C 21-04-2018 09:30 Cluzona JO9-1 SC Welberg JO9-1 125410 0-0
C 21-04-2018 09:30 Rillandia JO9-1 METO JO9-1 128305 0-0
C 21-04-2018 10:00 NSV JO9-2 Prinsenland JO9-2 126575 0-0
C 21-04-2018 08:30 MOC'17 JO9-6 Grenswachters JO9-1 129026 0-0
C 14-04-2018 09:30 Cluzona JO9-1 Rimboe JO9-1G 128591 0-0
C 14-04-2018 09:00 METO JO9-1 SC Welberg JO9-1 129445 0-0
C 14-04-2018 09:00 DVO'60 JO9-1 Prinsenland JO9-2 129825 0-0
C 14-04-2018 10:15 Roosendaal JO9-4 Rillandia JO9-1 124916 0-0
C 14-04-2018 11:00 Tholense Boys JO9-2 MOC'17 JO9-6 129274 0-0
C 14-04-2018 11:30 Grenswachters JO9-1 NSV JO9-2 129074 0-0
C 07-04-2018 10:00 NSV JO9-2 METO JO9-1 124935 0-0
C 07-04-2018 08:30 Prinsenland JO9-2 Grenswachters JO9-1 128860 0-0
C 07-04-2018 08:30 MOC'17 JO9-6 DVO'60 JO9-1 127141 0-0
C 07-04-2018 09:30 Rimboe JO9-1G Tholense Boys JO9-2 127981 0-0
C 07-04-2018 10:30 SC Welberg JO9-1 Roosendaal JO9-4 130099 0-0
C 07-04-2018 09:30 Rillandia JO9-1 Cluzona JO9-1 124821 0-0
C 31-03-2018 09:00 SC Welberg JO9-1 MOC'17 JO9-6 125244 0-0
C 24-03-2018 09:00 METO JO9-1 Rimboe JO9-1G 125295 0-0
C 24-03-2018 10:15 Roosendaal JO9-4 Cluzona JO9-1 128679 0-0
C 24-03-2018 10:30 Tholense Boys JO9-2 NSV JO9-2 124817 0-0
C 24-03-2018 09:00 DVO'60 JO9-1 Rillandia JO9-1 129044 0-0
C 24-03-2018 11:30 Grenswachters JO9-1 SC Welberg JO9-1 129249 0-0
C 24-03-2018 08:30 Prinsenland JO9-2 MOC'17 JO9-6 128306 0-0
C 17-03-2018 09:00 METO JO9-1 DVO'60 JO9-1 129562 0-0
C 10-03-2018 10:30 Tholense Boys JO9-2 Roosendaal JO9-4 126648 0-0
C 10-03-2018 08:30 MOC'17 JO9-6 Rillandia JO9-1 126300 0-0
C 10-03-2018 10:00 NSV JO9-2 Rimboe JO9-1G 128333 0-0
C 10-03-2018 08:30 Prinsenland JO9-2 Cluzona JO9-1 129013 0-0
C 10-03-2018 09:00 Grenswachters JO9-1 METO JO9-1 129612 0-0
C 10-03-2018 09:00 DVO'60 JO9-1 SC Welberg JO9-1 126682 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 09:45 MOC'17 JO9-3 Tholense Boys JO9-2 93288 0-0
C 16-12-2017 09:15 Bruse Boys JO9-1 MZC'11 JO9-2 81631 0-0
C 09-12-2017 10:15 Alliance JO9-3 NVS JO9-1 92121 0-0
C 09-12-2017 10:00 Kruiningen JO9-1 Tholense Boys JO9-2 93292 0-0
C 09-12-2017 10:00 ODIO JO9-1 MZC'11 JO9-2 81627 0-0
C 09-12-2017 09:15 Bruse Boys JO9-1 Halsteren JO9-3 77311 0-0
C 09-12-2017 08:30 MOC'17 JO9-3 Wemeldinge JO9-1 82108 0-0
C 02-12-2017 10:45 NVS JO9-1 ODIO JO9-1 79240 0-0
C 02-12-2017 10:00 Wemeldinge JO9-1 Bruse Boys JO9-1 81311 0-0
C 02-12-2017 09:30 WVV'67 JO9-1 Alliance JO9-3 92120 0-0
C 02-12-2017 09:15 MZC'11 JO9-2 Kruiningen JO9-1 81876 0-0
C 02-12-2017 09:00 Halsteren JO9-3 MOC'17 JO9-3 79526 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 19-12-2017 18:45 Roosendaal JO9-2 Halsteren JO9-2 95279 0-0
C 16-12-2017 09:45 Prinsenland JO9-1 De Fendert JO9-1 81919 0-0
C 16-12-2017 10:15 Roosendaal JO9-3 Tholense Boys JO9-1 77380 0-0
C 16-12-2017 10:00 BSC JO9-2 Hoeven JO9-1 95162 0-0
C 09-12-2017 09:00 De Fendert JO9-1 Virtus JO9-1 78630 0-0
C 09-12-2017 10:00 BSC JO9-2 Roosendaal JO9-2 95280 0-0
C 09-12-2017 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Steenbergen JO9-1 77327 0-0
C 09-12-2017 09:30 Tholense Boys JO9-1 Prinsenland JO9-1 79589 0-0
C 09-12-2017 09:00 Halsteren JO9-2 DOSKO JO9-1 79076 0-0
C 09-12-2017 09:00 Hoeven JO9-1 Roosendaal JO9-3 80158 0-0
C 02-12-2017 11:15 Steenbergen JO9-1 Hoeven JO9-1 78451 0-0
C 02-12-2017 09:30 DOSKO JO9-1 BSC JO9-2 95171 0-0
C 02-12-2017 08:30 Virtus JO9-1 Rood Wit W JO9-1 78866 0-0
C 25-11-2017 09:00 Halsteren JO9-2 Virtus JO9-1 79434 0-0
C 25-11-2017 09:00 De Fendert JO9-1 Steenbergen JO9-1 77534 0-0
C 25-11-2017 09:30 Rood Wit W JO9-1 Hoeven JO9-1 79717 0-0
C 25-11-2017 09:30 Tholense Boys JO9-1 DOSKO JO9-1 77536 0-0
C 25-11-2017 10:00 BSC JO9-2 Prinsenland JO9-1 95170 0-0
C 25-11-2017 10:15 Roosendaal JO9-3 Roosendaal JO9-2 95278 0-0
C 18-11-2017 11:00 Steenbergen JO9-1 BSC JO9-2 95169 0-0
C 18-11-2017 08:30 Virtus JO9-1 Roosendaal JO9-3 81151 0-0
C 18-11-2017 09:00 Halsteren JO9-2 Rood-Wit W JO9-1 80308 0-0
C 18-11-2017 09:00 Hoeven JO9-1 De Fendert JO9-1 81097 0-0
C 18-11-2017 09:45 Prinsenland JO9-1 DOSKO JO9-1 81927 0-0
C 18-11-2017 10:15 Roosendaal JO9-2 Tholense Boys JO9-1 95277 0-0
C 11-11-2017 09:00 De Fendert JO9-1 Halsteren JO9-2 78278 0-0
C 11-11-2017 09:30 Tholense Boys JO9-1 Hoeven JO9-1 80318 0-0
C 11-11-2017 10:00 BSC JO9-2 Virtus JO9-1 95168 0-0
C 11-11-2017 10:30 Rood-Wit W JO9-1 Prinsenland JO9-1 79319 0-0
C 11-11-2017 10:15 Roosendaal JO9-3 Steenbergen JO9-1 77222 0-0
C 11-11-2017 10:30 DOSKO JO9-1 Roosendaal JO9-2 95276 0-0
C 04-11-2017 10:00 BSC JO9-2 Roosendaal JO9-3 95167 0-0
C 04-11-2017 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Roosendaal JO9-2 95275 0-0
C 04-11-2017 09:00 De Fendert JO9-1 Tholense Boys JO9-1 80850 0-0
C 04-11-2017 09:00 Halsteren JO9-2 Prinsenland JO9-1 79194 0-0
C 04-11-2017 09:00 Hoeven JO9-1 DOSKO JO9-1 79956 0-0
C 04-11-2017 08:30 Steenbergen JO9-1 Virtus JO9-1 80138 0-0
C 28-10-2017 10:30 DOSKO JO9-1 Rood Wit W JO9-1 81804 0-0
C 28-10-2017 08:30 Virtus JO9-1 Hoeven JO9-1 79090 0-0
C 28-10-2017 09:30 Tholense Boys JO9-1 BSC JO9-2 95166 0-0
C 28-10-2017 09:45 Prinsenland JO9-1 Steenbergen JO9-1 81175 0-0
C 28-10-2017 10:15 Roosendaal JO9-3 Halsteren JO9-2 79048 0-0
C 28-10-2017 10:15 Roosendaal JO9-2 De Fendert JO9-1 95274 0-0
C 21-10-2017 10:15 Roosendaal JO9-2 Prinsenland JO9-1 95270 0-0
C 14-10-2017 08:30 Steenbergen JO9-1 Victoria'03 JO9-1 80839 0-0
C 14-10-2017 08:30 Virtus JO9-1 DOSKO JO9-1 77282 0-0
C 14-10-2017 09:00 De Fendert JO9-1 DSE JO9-2 78929 0-0
C 14-10-2017 09:00 Halsteren JO9-2 Tholense Boys JO9-1 77677 0-0
C 14-10-2017 09:00 Hoeven JO9-1 Prinsenland JO9-1 80782 0-0
C 14-10-2017 09:30 Rood Wit W JO9-1 Roosendaal JO9-3 81593 0-0
C 14-10-2017 08:30 Steenbergen JO9-1 Roosendaal JO9-2 95273 0-0
C 14-10-2017 09:00 De Fendert JO9-1 BSC JO9-2 95165 0-0
C 07-10-2017 10:15 Roosendaal JO9-3 De Fendert JO9-1 82051 2-9
C 07-10-2017 10:15 Victoria'03 JO9-1 Hoeven JO9-1 77784 0-0
C 07-10-2017 09:30 Tholense Boys JO9-1 Rood Wit W JO9-1 77245 2-7
C 07-10-2017 11:30 DSE JO9-2 Halsteren JO9-2 80280 0-0
C 07-10-2017 10:30 DOSKO JO9-1 Steenbergen JO9-1 78713 6-4
C 07-10-2017 10:15 Roosendaal JO9-2 Hoeven JO9-1 95272 6-4
C 07-10-2017 10:00 BSC JO9-2 Halsteren JO9-2 95164 10-3
C 07-10-2017 08:30 Prinsenland JO9-1 Virtus JO9-1 81478 5-7
C 30-09-2017 08:30 Virtus JO9-1 Victoria'03 JO9-1 79912 0-0
C 30-09-2017 09:30 Rood Wit W JO9-1 BSC JO9-2 95163 4-5
C 30-09-2017 11:15 Steenbergen JO9-1 Tholense Boys JO9-1 80590 5-6
C 30-09-2017 09:00 Hoeven JO9-1 Halsteren JO9-2 80871 6-6
C 30-09-2017 09:30 Rood Wit W JO9-1 DSE JO9-2 81933 0-0
C 30-09-2017 09:45 Prinsenland JO9-1 Roosendaal JO9-3 77481 2-11
C 30-09-2017 10:30 DOSKO JO9-1 De Fendert JO9-1 79139 8-4
C 30-09-2017 08:30 Virtus JO9-1 Roosendaal JO9-2 95271 6-9
C 23-09-2017 10:15 DSE JO9-2 Hoeven JO9-1 78392 0-0
C 23-09-2017 10:15 Victoria'03 JO9-1 Prinsenland JO9-1 81597 10-5
C 23-09-2017 10:15 Roosendaal JO9-3 DOSKO JO9-1 79803 2-5
C 23-09-2017 11:45 Tholense Boys JO9-1 Virtus JO9-1 80776 4-17
C 23-09-2017 09:00 De Fendert JO9-1 Rood Wit W JO9-1 77352 7-4
C 23-09-2017 09:00 Halsteren JO9-2 Steenbergen JO9-1 78340 3-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Cluzona JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DVO'60 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Grenswachters JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 METO JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOC'17 JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NSV JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Prinsenland JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rillandia JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Rimboe JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Roosendaal JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SC Welberg JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Tholense Boys JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSKO JO9-1 3 3 0 0 9 19 10 9 0
2 BSC JO9-2 2 2 0 0 6 15 7 8 0
3 Roosendaal JO9-2 2 2 0 0 6 15 10 5 0
4 Virtus JO9-1 3 2 0 1 6 30 18 12 0
5 De Fendert JO9-1 3 2 0 1 6 20 14 6 0
6 Steenbergen JO9-1 3 1 0 2 3 16 15 1 0
7 Rood Wit W JO9-1 3 1 0 2 3 15 14 1 0
8 Roosendaal JO9-3 3 1 0 2 3 15 16 -1 0
9 Tholense Boys JO9-1 3 1 0 2 3 12 29 -17 0
10 Hoeven JO9-1 2 0 1 1 1 10 12 -2 0
11 Halsteren JO9-2 3 0 1 2 1 12 23 -11 0
12 Prinsenland JO9-1 2 0 0 2 0 7 18 -11 0

Training

Berichten



Terug naar boven