Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 20-10-2018 15:00 Tholense Boys 1 FC Axel 1 C.P. (Niels) Felix 22474 Sportpark De Bent - -
C 20-10-2018 14:30 De Fendert 6 Tholense Boys 4 P. (Peter) Knook 100331 Sportpark De Fendert - -
B 20-10-2018 vervallen Tholense Boys JO17-1 ST Oostkapelle/Domburg JO17-1 103835 Sportpark De Bent - -
B 20-10-2018 09:30 WVV'67 JO12-1 Tholense Boys JO12-1 S. (Stijn) Belloni 102932 Sportpark De Fortuin - -
B 20-10-2018 10:15 Halsteren JO13-3 Tholense Boys JO13-1 P. (Peter) deBoeck 102826 Sportpark De beek - -
B 20-10-2018 11:00 Prinsenland JO11-1 Tholense Boys JO11-1 A.B. (Arno) vanWezel 103022 Sportpark Molenkreek - -
C 20-10-2018 10:00 Tholense Boys JO9-1 De Fendert JO9-1 103490 Sportpark De Bent - -
C 20-10-2018 vervallen Tholense Boys JO9-3 ODIO JO9-1 101079 Sportpark De Bent - -
C 25-10-2018 20:00 DOSKO VE3 Tholense Boys VE1 Afgeschermd 21112 Sportpark Meilust - -
C 27-10-2018 14:30 DBGC 1 Tholense Boys 1 Afgeschermd 23238 Sportpark De Koepel - -
C 27-10-2018 12:30 Tholense Boys 2 Baronie 2 M. (Rien) Bosters 25682 Sportpark De Bent - -
C 27-10-2018 12:30 SC Stavenisse 2 Tholense Boys 3 91852 Sportpark SC Stavenisse - -
C 27-10-2018 vervallen MOC'17 3 Tholense Boys 3 27950 Sportpark Rozenoord - -
C 27-10-2018 14:30 Alliance 3 Tholense Boys 4 29047 Sportpark Kortendijk - -
C 27-10-2018 12:30 SJO HPC'16 JO19-1 Tholense Boys JO19-1 33358 Sportpark Bermpje - -
C 27-10-2018 vervallen Tholense Boys JO19-1 De Meeuwen JO19-1 33902 Sportpark De Bent - -
C 27-10-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 Tholense Boys JO17-1 T. (Thimo) Weijts 37482 Sportpark Rozenoord - -
C 27-10-2018 11:00 Smerdiek JO17-1 Tholense Boys JO17-2 92203 Sportpark Haestinge - -
C 27-10-2018 12:00 NVS JO15-1 Tholense Boys JO15-1 40639 Sportpark De Danen - -
C 27-10-2018 10:30 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 Halsteren MO17-1 66561 Sportpark De Bent - -
C 27-10-2018 10:00 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 Achtmaal MO13-1 94724 Sportpark De Bent - -
C 27-10-2018 10:00 De Alblas JO12-2 Tholense Boys JO12-1 48711 Sportpark Souburgh - -
C 27-10-2018 08:30 Prinsenland JO13-1 Tholense Boys JO13-1 45414 Sportpark Molenkreek - -
C 27-10-2018 11:30 Tholense Boys JO11-1 Luctor Heinkenszand JO11-2 51957 Sportpark De Bent - -
C 27-10-2018 11:30 Tholense Boys JO11-2 Halsteren JO11-6 51228 Sportpark De Bent - -
C 27-10-2018 08:30 Prinsenland JO11-2 Tholense Boys JO11-3 51614 Sportpark Molenkreek - -
C 27-10-2018 08:30 MOC'17 JO9-3 Tholense Boys JO9-1 57148 Sportpark Rozenoord - -
C 27-10-2018 10:30 Tholense Boys JO9-2 METO JO9-1 57775 Sportpark De Bent - -
C 27-10-2018 10:30 Tholense Boys JO9-3 WHS JO9-1 101120 Sportpark De Bent - -
C 27-10-2018 09:30 Tholense Boys JO7-1 BSC JO7-1 63718 Sportpark De Bent - -
C 27-10-2018 09:30 Tholense Boys JO8-1 Halsteren JO8-1 62175 Sportpark De Bent - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 20-10-2018 15:00 Tholense Boys 1 FC Axel 1 C.P. (Niels) Felix 22474 Sportpark De Bent - -
C 20-10-2018 14:30 De Fendert 6 Tholense Boys 4 P. (Peter) Knook 100331 Sportpark De Fendert - -
C 20-10-2018 10:00 Tholense Boys JO9-1 De Fendert JO9-1 103490 Sportpark De Bent - -
C 20-10-2018 vervallen Tholense Boys JO9-3 ODIO JO9-1 101079 Sportpark De Bent - -
C 25-10-2018 20:00 DOSKO VE3 Tholense Boys VE1 Afgeschermd 21112 Sportpark Meilust - -
C 27-10-2018 14:30 DBGC 1 Tholense Boys 1 Afgeschermd 23238 Sportpark De Koepel - -
C 27-10-2018 12:30 Tholense Boys 2 Baronie 2 M. (Rien) Bosters 25682 Sportpark De Bent - -
C 27-10-2018 12:30 SC Stavenisse 2 Tholense Boys 3 91852 Sportpark SC Stavenisse - -
C 27-10-2018 vervallen MOC'17 3 Tholense Boys 3 27950 Sportpark Rozenoord - -
C 27-10-2018 14:30 Alliance 3 Tholense Boys 4 29047 Sportpark Kortendijk - -
C 27-10-2018 12:30 SJO HPC'16 JO19-1 Tholense Boys JO19-1 33358 Sportpark Bermpje - -
C 27-10-2018 vervallen Tholense Boys JO19-1 De Meeuwen JO19-1 33902 Sportpark De Bent - -
C 27-10-2018 13:00 MOC'17 JO17-2 Tholense Boys JO17-1 T. (Thimo) Weijts 37482 Sportpark Rozenoord - -
C 27-10-2018 11:00 Smerdiek JO17-1 Tholense Boys JO17-2 92203 Sportpark Haestinge - -
C 27-10-2018 12:00 NVS JO15-1 Tholense Boys JO15-1 40639 Sportpark De Danen - -
C 27-10-2018 10:30 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 Halsteren MO17-1 66561 Sportpark De Bent - -
C 27-10-2018 10:00 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 Achtmaal MO13-1 94724 Sportpark De Bent - -
C 27-10-2018 10:00 De Alblas JO12-2 Tholense Boys JO12-1 48711 Sportpark Souburgh - -
C 27-10-2018 08:30 Prinsenland JO13-1 Tholense Boys JO13-1 45414 Sportpark Molenkreek - -
C 27-10-2018 11:30 Tholense Boys JO11-1 Luctor Heinkenszand JO11-2 51957 Sportpark De Bent - -
C 27-10-2018 11:30 Tholense Boys JO11-2 Halsteren JO11-6 51228 Sportpark De Bent - -
C 27-10-2018 08:30 Prinsenland JO11-2 Tholense Boys JO11-3 51614 Sportpark Molenkreek - -
C 27-10-2018 08:30 MOC'17 JO9-3 Tholense Boys JO9-1 57148 Sportpark Rozenoord - -
C 27-10-2018 10:30 Tholense Boys JO9-2 METO JO9-1 57775 Sportpark De Bent - -
C 27-10-2018 10:30 Tholense Boys JO9-3 WHS JO9-1 101120 Sportpark De Bent - -
C 27-10-2018 09:30 Tholense Boys JO7-1 BSC JO7-1 63718 Sportpark De Bent - -
C 27-10-2018 09:30 Tholense Boys JO8-1 Halsteren JO8-1 62175 Sportpark De Bent - -

Terug naar boven