Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 19-09-2019 20:00 Tholense Boys VE1 DOSKO VE3 22970 Sportpark De Bent - -
C 21-09-2019 14:30 Krabbendijke 1 Tholense Boys 1 B.W. (Ben) van Belzen 17683 Sportpark Krabbendijke - -
C 21-09-2019 12:00 Drechtstreek 3 Tholense Boys 2 25713 Sportpark Oostpolder - -
C 21-09-2019 14:30 Tholense Boys 3 MOC'17 4 70827 Sportpark De Bent - -
C 21-09-2019 14:30 Vosmeer 1 Tholense Boys 4 65656 Sportpark De Vossenberg - -
C 21-09-2019 14:30 Tholense Boys JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 29430 Sportpark De Bent - -
C 21-09-2019 12:30 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 Lepelstraatse Boys MO19-1 62153 Sportpark De Waaje - -
C 21-09-2019 12:45 Steen JO17-1 Tholense Boys JO17-1 32987 Sportpark 't Steen - -
C 21-09-2019 12:30 Tholense Boys JO16-1 Roosendaal JO16-2 34349 Sportpark De Bent - -
C 21-09-2019 12:00 TSC JO14-2 Tholense Boys JO14-1 38479 Sportpark De Warande - -
C 21-09-2019 09:30 ST Tholense Boys/ WHS MO15-1 Cluzona MO15-1 63845 Sportpark De Bent - -
C 21-09-2019 11:45 Roosendaal JO13-3 Tholense Boys JO13-1 41157 Sportpark Hulsdonk - -
C 21-09-2019 11:00 Tholense Boys JO13-2 VVC'68 JO13-1 40218 Sportpark De Bent - -
C 21-09-2019 09:30 Tholense Boys JO11-1 WHS JO11-1 89610 Sportpark De Bent - -
C 21-09-2019 11:00 Tholense Boys JO11-2 SC Welberg JO11-1 47779 Sportpark De Bent - -
C 21-09-2019 08:30 MOC'17 JO11-7 Tholense Boys JO11-3 D. (Dagmar) van Bergen 48590 Sportpark Rozenoord - -
C 21-09-2019 08:30 Virtus JO10-1 Tholense Boys J10-1 49852 Sportpark De Meeren - -
C 21-09-2019 08:45 Prinsenland JO10-2 Tholense Boys JO10-2 49804 Sportpark Molenkreek - -
C 21-09-2019 10:30 Tholense Boys JO9-1 NSV JO9-1G 54966 Sportpark De Bent - -
C 21-09-2019 11:00 Tholense Boys JO9-2 FC Bergen JO9-1 52942 Sportpark De Bent - -
C 21-09-2019 09:30 Tholense Boys JO7-1 Vosmeer JO7-1 61468 Sportpark De Bent - -
C 21-09-2019 09:30 Tholense Boys JO8-1 MOC'17 JO8-3 58643 Sportpark De Bent - -
C 21-09-2019 10:45 DOSKO JO8-2 Tholense Boys JO8-3 59956 Sportpark Meilust - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 19-09-2019 20:00 Tholense Boys VE1 DOSKO VE3 22970 Sportpark De Bent - -
C 21-09-2019 14:30 Krabbendijke 1 Tholense Boys 1 B.W. (Ben) van Belzen 17683 Sportpark Krabbendijke - -
C 21-09-2019 12:00 Drechtstreek 3 Tholense Boys 2 25713 Sportpark Oostpolder - -
C 21-09-2019 14:30 Tholense Boys 3 MOC'17 4 70827 Sportpark De Bent - -
C 21-09-2019 14:30 Vosmeer 1 Tholense Boys 4 65656 Sportpark De Vossenberg - -
C 21-09-2019 14:30 Tholense Boys JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 29430 Sportpark De Bent - -
C 21-09-2019 12:30 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 Lepelstraatse Boys MO19-1 62153 Sportpark De Waaje - -
C 21-09-2019 12:45 Steen JO17-1 Tholense Boys JO17-1 32987 Sportpark 't Steen - -
C 21-09-2019 12:30 Tholense Boys JO16-1 Roosendaal JO16-2 34349 Sportpark De Bent - -
C 21-09-2019 12:00 TSC JO14-2 Tholense Boys JO14-1 38479 Sportpark De Warande - -
C 21-09-2019 09:30 ST Tholense Boys/ WHS MO15-1 Cluzona MO15-1 63845 Sportpark De Bent - -
C 21-09-2019 11:45 Roosendaal JO13-3 Tholense Boys JO13-1 41157 Sportpark Hulsdonk - -
C 21-09-2019 11:00 Tholense Boys JO13-2 VVC'68 JO13-1 40218 Sportpark De Bent - -
C 21-09-2019 09:30 Tholense Boys JO11-1 WHS JO11-1 89610 Sportpark De Bent - -
C 21-09-2019 11:00 Tholense Boys JO11-2 SC Welberg JO11-1 47779 Sportpark De Bent - -
C 21-09-2019 08:30 MOC'17 JO11-7 Tholense Boys JO11-3 D. (Dagmar) van Bergen 48590 Sportpark Rozenoord - -
C 21-09-2019 08:30 Virtus JO10-1 Tholense Boys J10-1 49852 Sportpark De Meeren - -
C 21-09-2019 08:45 Prinsenland JO10-2 Tholense Boys JO10-2 49804 Sportpark Molenkreek - -
C 21-09-2019 10:30 Tholense Boys JO9-1 NSV JO9-1G 54966 Sportpark De Bent - -
C 21-09-2019 11:00 Tholense Boys JO9-2 FC Bergen JO9-1 52942 Sportpark De Bent - -
C 21-09-2019 09:30 Tholense Boys JO7-1 Vosmeer JO7-1 61468 Sportpark De Bent - -
C 21-09-2019 09:30 Tholense Boys JO8-1 MOC'17 JO8-3 58643 Sportpark De Bent - -
C 21-09-2019 10:45 DOSKO JO8-2 Tholense Boys JO8-3 59956 Sportpark Meilust - -

Terug naar boven