Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 11-05-2019 15:00 Tholense Boys 1 Arnemuiden 1 23908 Sportpark De Bent - -
C 11-05-2019 12:30 Tholense Boys 2 Yerseke 2 25152 Sportpark De Bent - -
C 11-05-2019 13:15 Steenbergen 3 Tholense Boys 3 28515 Sportpark Seringenlaan - -
C 11-05-2019 14:30 SPS 3 Tholense Boys 4 30979 Sportpark D'n Aekerboam - -
C 11-05-2019 12:30 Tholense Boys JO19-1 Kapelle JO19-1 108465 Sportpark De Bent - -
C 11-05-2019 11:30 Kloetinge JO17-2 Tholense Boys JO17-1 109370 Sportpark Wesselopark - -
C 11-05-2019 12:30 Nieuw Borgvliet JO17-2G Tholense Boys JO17-2 109821 Sportpark De Markiezaten - -
C 11-05-2019 13:00 MOC'17 JO15-4 Tholense Boys JO15-1 113078 Sportpark Rozenoord - -
C 11-05-2019 11:00 FC Dauwendaele MO17-1 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 140221 Sportpark De Kruitmolen - -
C 11-05-2019 08:30 WDS'19 MO13-1 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 142353 Sportpark Paradijs - -
C 11-05-2019 10:30 Tholense Boys JO13-1 FC Dauwendaele JO13-1 119358 Sportpark De Bent - -
C 11-05-2019 09:45 Tholense Boys JO11-1 Roosendaal JO11-3 125508 Sportpark De Bent - -
C 11-05-2019 08:30 Zeelandia Middelburg JO11-6 Tholense Boys JO11-2 123286 Sportpark Veerse Poort - -
C 11-05-2019 10:15 FC Bergen JO11-1 Tholense Boys JO11-3 124099 Sportpark De Markiezaten - -
C 11-05-2019 11:15 Tholense Boys JO9-1 Virtus JO9-1 129701 Sportpark De Bent - -
C 11-05-2019 vervallen SPS JO9-1 Tholense Boys JO9-2 130102 Sportpark D'n Aekerboam - -
C 11-05-2019 10:00 Tholense Boys JO9-3 SC Kruisland JO9-1 131662 Sportpark De Bent - -
C 11-05-2019 09:30 Tholense Boys JO7-1 Klundert JO7-2 137679 Sportpark De Bent - -
C 11-05-2019 08:30 MOC'17 JO8-7 Tholense Boys JO8-1 134348 Sportpark Rozenoord - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 11-05-2019 15:00 Tholense Boys 1 Arnemuiden 1 23908 Sportpark De Bent - -
C 11-05-2019 12:30 Tholense Boys 2 Yerseke 2 25152 Sportpark De Bent - -
C 11-05-2019 13:15 Steenbergen 3 Tholense Boys 3 28515 Sportpark Seringenlaan - -
C 11-05-2019 14:30 SPS 3 Tholense Boys 4 30979 Sportpark D'n Aekerboam - -
C 11-05-2019 12:30 Tholense Boys JO19-1 Kapelle JO19-1 108465 Sportpark De Bent - -
C 11-05-2019 11:30 Kloetinge JO17-2 Tholense Boys JO17-1 109370 Sportpark Wesselopark - -
C 11-05-2019 12:30 Nieuw Borgvliet JO17-2G Tholense Boys JO17-2 109821 Sportpark De Markiezaten - -
C 11-05-2019 13:00 MOC'17 JO15-4 Tholense Boys JO15-1 113078 Sportpark Rozenoord - -
C 11-05-2019 11:00 FC Dauwendaele MO17-1 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 140221 Sportpark De Kruitmolen - -
C 11-05-2019 08:30 WDS'19 MO13-1 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 142353 Sportpark Paradijs - -
C 11-05-2019 10:30 Tholense Boys JO13-1 FC Dauwendaele JO13-1 119358 Sportpark De Bent - -
C 11-05-2019 09:45 Tholense Boys JO11-1 Roosendaal JO11-3 125508 Sportpark De Bent - -
C 11-05-2019 08:30 Zeelandia Middelburg JO11-6 Tholense Boys JO11-2 123286 Sportpark Veerse Poort - -
C 11-05-2019 10:15 FC Bergen JO11-1 Tholense Boys JO11-3 124099 Sportpark De Markiezaten - -
C 11-05-2019 11:15 Tholense Boys JO9-1 Virtus JO9-1 129701 Sportpark De Bent - -
C 11-05-2019 vervallen SPS JO9-1 Tholense Boys JO9-2 130102 Sportpark D'n Aekerboam - -
C 11-05-2019 10:00 Tholense Boys JO9-3 SC Kruisland JO9-1 131662 Sportpark De Bent - -
C 11-05-2019 09:30 Tholense Boys JO7-1 Klundert JO7-2 137679 Sportpark De Bent - -
C 11-05-2019 08:30 MOC'17 JO8-7 Tholense Boys JO8-1 134348 Sportpark Rozenoord - -

Terug naar boven