Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 25-05-2019 14:30 Tholense Boys 1 Bruse Boys 1 23764 Sportpark De Bent - -
C 25-05-2019 12:30 Tholense Boys 2 ONI 2 25385 Sportpark De Bent - -
C 25-05-2019 12:30 WHS 3 Tholense Boys 3 P. (Peter) Wielaard 29348 Sportpark De Waaje - -
C 25-05-2019 13:00 VVC'68 6 Tholense Boys 4 27660 Sportpark De beek - -
C 25-05-2019 12:30 Tholense Boys JO19-1 WHS JO19-1 107756 Sportpark De Bent - -
C 25-05-2019 12:45 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 Tholense Boys JO17-1 109101 Sportpark Velterspark - -
C 25-05-2019 09:30 Smerdiek JO17-1 Tholense Boys JO17-2 109923 Sportpark Haestinge - -
C 25-05-2019 10:45 Colijnsplaatse Boys MO17-1 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 140451 Sportpark Colijnsplaatse Boys - -
C 25-05-2019 08:45 Moerse Boys MO13-1 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 142077 Sportpark Akkermolen - -
C 25-05-2019 11:00 Tholense Boys JO12-1 WIK'57 JO12-1G 121529 Sportpark De Bent - -
C 25-05-2019 09:30 Tholense Boys JO13-1 Halsteren JO13-3 118404 Sportpark De Bent - -
C 25-05-2019 09:30 Tholense Boys JO11-1 MOC'17 JO11-3 121824 Sportpark De Bent - -
C 25-05-2019 09:30 Wolfaartsdijk JO11-1 Tholense Boys JO11-2 125261 Sportpark Wolfaartsdijk - -
C 25-05-2019 09:30 WVV'67 JO11-2 Tholense Boys JO11-3 123321 Sportpark De Fortuin - -
C 25-05-2019 10:15 Klundert JO9-1 Tholense Boys JO9-1 131734 Sportpark Molenvliet - -
C 25-05-2019 09:00 DVO'60 JO9-1 Tholense Boys JO9-2 132336 Sportpark Hulsdonk - -
C 25-05-2019 10:00 Tholense Boys JO9-3 DVO'60 JO9-2 129946 Sportpark De Bent - -
C 25-05-2019 11:00 Tholense Boys JO7-1 VVR JO7-2 137961 Sportpark De Bent - -
C 25-05-2019 09:30 Tholense Boys JO8-1 BSC JO8-2 136205 Sportpark De Bent - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 25-05-2019 14:30 Tholense Boys 1 Bruse Boys 1 23764 Sportpark De Bent - -
C 25-05-2019 12:30 Tholense Boys 2 ONI 2 25385 Sportpark De Bent - -
C 25-05-2019 12:30 WHS 3 Tholense Boys 3 P. (Peter) Wielaard 29348 Sportpark De Waaje - -
C 25-05-2019 13:00 VVC'68 6 Tholense Boys 4 27660 Sportpark De beek - -
C 25-05-2019 12:30 Tholense Boys JO19-1 WHS JO19-1 107756 Sportpark De Bent - -
C 25-05-2019 12:45 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 Tholense Boys JO17-1 109101 Sportpark Velterspark - -
C 25-05-2019 09:30 Smerdiek JO17-1 Tholense Boys JO17-2 109923 Sportpark Haestinge - -
C 25-05-2019 10:45 Colijnsplaatse Boys MO17-1 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 140451 Sportpark Colijnsplaatse Boys - -
C 25-05-2019 08:45 Moerse Boys MO13-1 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 142077 Sportpark Akkermolen - -
C 25-05-2019 11:00 Tholense Boys JO12-1 WIK'57 JO12-1G 121529 Sportpark De Bent - -
C 25-05-2019 09:30 Tholense Boys JO13-1 Halsteren JO13-3 118404 Sportpark De Bent - -
C 25-05-2019 09:30 Tholense Boys JO11-1 MOC'17 JO11-3 121824 Sportpark De Bent - -
C 25-05-2019 09:30 Wolfaartsdijk JO11-1 Tholense Boys JO11-2 125261 Sportpark Wolfaartsdijk - -
C 25-05-2019 09:30 WVV'67 JO11-2 Tholense Boys JO11-3 123321 Sportpark De Fortuin - -
C 25-05-2019 10:15 Klundert JO9-1 Tholense Boys JO9-1 131734 Sportpark Molenvliet - -
C 25-05-2019 09:00 DVO'60 JO9-1 Tholense Boys JO9-2 132336 Sportpark Hulsdonk - -
C 25-05-2019 10:00 Tholense Boys JO9-3 DVO'60 JO9-2 129946 Sportpark De Bent - -
C 25-05-2019 11:00 Tholense Boys JO7-1 VVR JO7-2 137961 Sportpark De Bent - -
C 25-05-2019 09:30 Tholense Boys JO8-1 BSC JO8-2 136205 Sportpark De Bent - -

Terug naar boven