Uitslagen

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 16-11-2019 14:30 Tholense Boys 1 Kloetinge J. (Josephe) Ngoumout 1 - 5
C 16-11-2019 14:30 DSE 2 Tholense Boys 2 Afgeschermd 2 - 5
C 16-11-2019 14:30 Tholense Boys 3 DVO'60 8 E (Eric) Opree 1 - 7
C 16-11-2019 12:45 WIK'57 2 Tholense Boys 4 H. (Heert) Andringa 3 - 5
C 16-11-2019 12:30 Terheijden JO19-1 Tholense Boys JO19-1 M.C.A. (Marco) Blommers 2 - 1
C 16-11-2019 10:30 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 ST Wernhout/Zundert MO19-1 P.A.M. (Pierre) Koolen 2 - 0
C 16-11-2019 vervallen Tholense Boys JO17-1 VC Vlissingen JO17-1
C 16-11-2019 10:30 DBGC JO16-1 Tholense Boys JO16-1 J. (Jan) Pieterse 4 - 3
C 16-11-2019 12:30 Tholense Boys JO14-1 De Alblas JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 9 - 1
C 16-11-2019 11:00 Tholense Boys JO13-1 Victoria'03 JO13-1 Afgeschermd 4 - 1
C 16-11-2019 09:45 MOC'17 JO13-4 Tholense Boys JO13-2 J. (Jaap) de Ruijter 2 - 1
C 16-11-2019 09:30 MZC'11 JO11-2 Tholense Boys JO11-1 Afgeschermd 1 - 6
C 16-11-2019 10:15 NVS JO11-2G Tholense Boys JO11-2 L.A. (Leonie) Kuijk 0 - 9
C 16-11-2019 09:30 Tholense Boys JO11-3 Roosendaal JO11-7 Afgeschermd 3 - 1
C 16-11-2019 09:00 Tholense Boys J10-1 De Fendert JO10-1
C 16-11-2019 10:30 Tholense Boys JO10-2 MZC'11 JO10-4
C 16-11-2019 vervallen RSV JO9-1 Tholense Boys JO9-1
C 16-11-2019 vervallen Oranje Blauw'14 JO9-2G Tholense Boys JO9-2
C 16-11-2019 09:45 WHS JO7-1 Tholense Boys JO7-1
C 16-11-2019 vervallen Halsteren JO8-1 Tholense Boys JO8-1
C 16-11-2019 09:30 Tholense Boys JO8-3 FC Bergen JO8-1
C 09-11-2019 15:00 Tholense Boys 1 SEOLTO 1 P. (Patrick) van Schilt 4 - 0
C 09-11-2019 12:45 Tholense Boys 2 Prinsenland 2 W. (Wil) Zuykerbuyk 2 - 5
C 09-11-2019 14:30 Tholense Boys 4 WHS 4 H. (Heert) Andringa 5 - 3
C 09-11-2019 15:00 NOAD'67 VE1 Tholense Boys VE1 P. (Peter) Baan 2 - 6
C 09-11-2019 12:30 Tholense Boys JO19-1 De Alblas JO19-1 M.C.A. (Marco) Blommers 3 - 1
C 09-11-2019 12:30 Lepelstraatse Boys MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 B. (Bram) Gabriels 0 - 4
C 09-11-2019 12:00 Patrijzen JO17-1 Tholense Boys JO17-1 JL (Jan) Minheere 3 - 2
C 09-11-2019 10:00 Yerseke JO16-1 Tholense Boys JO16-1 H. (Harvey) de Wit 2 - 0
C 09-11-2019 11:00 Tholense Boys JO14-1 DIA JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 10 - 0
C 09-11-2019 09:15 ST Tholense Boys/ WHS MO15-1 De Fendert MO15-1 J. (Jens) de Rond 0 - 7
C 09-11-2019 10:15 Halsteren JO13-2 Tholense Boys JO13-1 Afgeschermd 3 - 5
C 09-11-2019 09:00 Nieuw Borgvliet JO13-1 Tholense Boys JO13-2 J. (Jennifer) Hartog 2 - 2
C 09-11-2019 vervallen Tholense Boys JO11-1 FC Bergen JO11-1
C 09-11-2019 10:30 Tholense Boys JO11-2 Grenswachters JO11-1 Afgeschermd 0 - 0
C 09-11-2019 08:45 Klundert JO11-1 Tholense Boys JO11-3 Afgeschermd 2 - 12
C 09-11-2019 09:30 Tholense Boys J10-1 Klundert JO10-1
C 09-11-2019 vervallen Bruse Boys JO10-1 Tholense Boys JO10-2
C 09-11-2019 11:00 Victoria'03 JO9-1 Tholense Boys JO9-1
C 09-11-2019 11:15 Tholense Boys JO9-2 SC Kruisland JO9-2
C 09-11-2019 09:00 Tholense Boys JO7-1 DOSKO JO7-1G
C 09-11-2019 10:00 Tholense Boys JO8-1 Grenswachters JO8-1G
C 09-11-2019 10:00 SC Welberg JO8-1 Tholense Boys JO8-3
C 02-11-2019 15:00 Tholense Boys 1 Halsteren 1 J.L. (Jan) de Vos 1 - 2
C 02-11-2019 12:30 Tholense Boys 2 Halsteren 2 Afgeschermd 2 - 4
C 02-11-2019 12:00 De Zwerver JO19-1 Tholense Boys JO19-1 A.J. (Arjan) van Gemeren 3 - 3
C 02-11-2019 12:30 VVR MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 Afgeschermd
C 02-11-2019 12:45 Tholense Boys JO17-1 Arnemuiden JO17-1 JL (Jan) Minheere
C 02-11-2019 10:45 Tholense Boys JO16-1 OFB JO16-1 E.J.C. (Edo) ten Voorden 4 - 2
C 02-11-2019 12:30 Rood-Wit W JO14-1 Tholense Boys JO14-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 1 - 4
C 02-11-2019 09:00 Tholense Boys JO13-1 FC Bergen JO13-1 Afgeschermd
C 02-11-2019 11:00 Tholense Boys JO13-2 Kapelle JO13-2
C 02-11-2019 09:45 Kapelle JO11-3 Tholense Boys JO11-1 Afgeschermd 0 - 10
C 02-11-2019 08:45 Halsteren JO11-5 Tholense Boys JO11-2 D. (Dylan) v.d. Par 0 - 14
C 02-11-2019 09:15 Tholense Boys JO11-3 Unitas'30 JO11-11 B.A.J. (Ben) Brugman 10 - 0
C 02-11-2019 vervallen MOC'17 JO10-4 Tholense Boys J10-1
C 02-11-2019 vervallen Tholense Boys JO10-2 OFB JO10-1G
C 02-11-2019 vervallen Tholense Boys JO9-1 JEKA JO9-3G
C 02-11-2019 09:30 NVS JO9-1G Tholense Boys JO9-2
C 02-11-2019 vervallen Roosendaal JO8-2 Tholense Boys JO8-1
C 02-11-2019 vervallen Tholense Boys JO8-3 Halsteren JO8-2
C 26-10-2019 14:30 De Fendert 1 Tholense Boys 1 K. (Kevin) Konings 1 - 4
C 26-10-2019 12:30 SKNWK 2 Tholense Boys 2 C. (Chris) Heyt 1 - 3
C 26-10-2019 14:30 Tholense Boys 3 Waarde 3 E (Eric) Opree 3 - 1
C 26-10-2019 14:30 Tholense Boys 4 Bruse Boys 3 H. (Heert) Andringa 2 - 0
C 26-10-2019 12:30 Tholense Boys JO19-1 Sprundel JO19-1 M.C.A. (Marco) Blommers 1 - 0
C 26-10-2019 12:00 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 DVO'60 MO19-1 Afgeschermd 9 - 0
C 26-10-2019 12:00 Jong Ambon JO17-1 Tholense Boys JO17-1 JL (Jan) Minheere 0 - 4
C 26-10-2019 10:30 Patrijzen JO16-1 Tholense Boys JO16-1 R. (Richard) Steensma 4 - 1
C 26-10-2019 09:45 Tholense Boys JO14-1 Heerjansdam JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 4 - 2
C 26-10-2019 10:00 Wemeldinge JO13-1 Tholense Boys JO13-1 L. (Luc) Simons 1 - 2
C 26-10-2019 vervallen ST Rillandia/Hansweertse Boys JO13-1G Tholense Boys JO13-2
C 26-10-2019 08:30 Steenbergen JO13-2 Tholense Boys JO13-2 T. (Tijn) van Broekhoven 1 - 3
C 26-10-2019 09:00 Tholense Boys JO11-1 WVV'67 JO11-1 B.A.J. (Ben) Brugman 5 - 1
C 26-10-2019 10:00 Tholense Boys JO11-2 SPS JO11-1G D. (David) Niepce 2 - 2
C 26-10-2019 09:00 Sc Kruisland JO11-2 Tholense Boys JO11-3 P.C.G. (Pierre) Buijzen 0 - 8
C 26-10-2019 09:30 Tholense Boys J10-1 VVC'68 JO10-1
C 26-10-2019 11:00 Tholense Boys JO10-2 SC Stavenisse JO10-1
C 26-10-2019 vervallen De Fendert JO9-1 Tholense Boys JO9-1
C 26-10-2019 vervallen Nieuw Borgvliet JO9-1 Tholense Boys JO9-2
C 26-10-2019 09:15 Tholense Boys JO7-1 Cluzona JO7-1
C 26-10-2019 11:15 Tholense Boys JO8-1 BSC JO8-3
C 26-10-2019 09:00 Halsteren JO8-4 Tholense Boys JO8-3
C 24-10-2019 20:30 Halsteren VE3 Tholense Boys VE1 P. (Peter) Baan 2 - 11
C 19-10-2019 14:30 Jonge Spartaan, de 1 Tholense Boys 1 J. (Jos) van Belzen 1 - 1
C 19-10-2019 12:30 Tholense Boys 2 Boeimeer 2 Afgeschermd 0 - 0
C 19-10-2019 14:30 Tholense Boys 4 SPS 3 H. (Heert) Andringa 3 - 2
B 19-10-2019 11:00 Tholense Boys JO19-1 Walcheren JO19-1 M.C.A. (Marco) Blommers 0 - 4
C 19-10-2019 13:00 Tholense Boys JO17-1 SSV'65 JO17-1 JL (Jan) Minheere 6 - 5
B 19-10-2019 10:30 Tholense Boys JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 12 - 1
B 19-10-2019 10:00 Steenbergen JO13-1 Tholense Boys JO13-1 M.J. (Martijn) Hendrikx 3 - 2
B 19-10-2019 09:30 Tholense Boys JO11-2 De Fendert JO11-2 J. (Jaap) Zuideweg 5 - 3
B 19-10-2019 10:15 FC Bergen JO11-1 Tholense Boys JO11-3 Afgeschermd 2 - 8
C 12-10-2019 15:00 Tholense Boys 1 Duiveland 1 B. (Bayram) Cakir 1 - 1
C 12-10-2019 12:30 Alliance 5 Tholense Boys 3 W.C.J. (Walther) Stroop 1 - 4
C 12-10-2019 12:30 NOAD'67 3 Tholense Boys 4 H. (Heert) Andringa 4 - 5
C 12-10-2019 12:30 Krabbendijke JO16-1 Tholense Boys JO16-1 J. (Jordy) Luteijn 2 - 0
C 12-10-2019 09:30 Tholense Boys JO11-3 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 5 - 2
V 12-10-2019 10:00 Tholense Boys JO11-3 WHS J011-1
C 12-10-2019 vervallen Tholense Boys JO9-1 NSV JO9-1G
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 16-11-2019 14:30 DSE 2 Tholense Boys 2 Afgeschermd 2 - 5
C 16-11-2019 14:30 Tholense Boys 3 DVO'60 8 E (Eric) Opree 1 - 7
C 16-11-2019 12:45 WIK'57 2 Tholense Boys 4 H. (Heert) Andringa 3 - 5
C 16-11-2019 12:30 Terheijden JO19-1 Tholense Boys JO19-1 M.C.A. (Marco) Blommers 2 - 1
C 16-11-2019 10:30 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 ST Wernhout/Zundert MO19-1 P.A.M. (Pierre) Koolen 2 - 0
C 16-11-2019 vervallen Tholense Boys JO17-1 VC Vlissingen JO17-1
C 16-11-2019 10:30 DBGC JO16-1 Tholense Boys JO16-1 J. (Jan) Pieterse 4 - 3
C 16-11-2019 12:30 Tholense Boys JO14-1 De Alblas JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 9 - 1
C 16-11-2019 11:00 Tholense Boys JO13-1 Victoria'03 JO13-1 Afgeschermd 4 - 1
C 16-11-2019 09:45 MOC'17 JO13-4 Tholense Boys JO13-2 J. (Jaap) de Ruijter 2 - 1
C 16-11-2019 09:30 MZC'11 JO11-2 Tholense Boys JO11-1 Afgeschermd 1 - 6
C 16-11-2019 10:15 NVS JO11-2G Tholense Boys JO11-2 L.A. (Leonie) Kuijk 0 - 9
C 16-11-2019 09:30 Tholense Boys JO11-3 Roosendaal JO11-7 Afgeschermd 3 - 1
C 16-11-2019 09:00 Tholense Boys J10-1 De Fendert JO10-1
C 16-11-2019 10:30 Tholense Boys JO10-2 MZC'11 JO10-4
C 16-11-2019 vervallen RSV JO9-1 Tholense Boys JO9-1
C 16-11-2019 vervallen Oranje Blauw'14 JO9-2G Tholense Boys JO9-2
C 16-11-2019 09:45 WHS JO7-1 Tholense Boys JO7-1
C 16-11-2019 vervallen Halsteren JO8-1 Tholense Boys JO8-1
C 16-11-2019 09:30 Tholense Boys JO8-3 FC Bergen JO8-1
C 09-11-2019 15:00 Tholense Boys 1 SEOLTO 1 P. (Patrick) van Schilt 4 - 0
C 09-11-2019 12:45 Tholense Boys 2 Prinsenland 2 W. (Wil) Zuykerbuyk 2 - 5
C 09-11-2019 14:30 Tholense Boys 4 WHS 4 H. (Heert) Andringa 5 - 3
C 09-11-2019 15:00 NOAD'67 VE1 Tholense Boys VE1 P. (Peter) Baan 2 - 6
C 09-11-2019 12:30 Tholense Boys JO19-1 De Alblas JO19-1 M.C.A. (Marco) Blommers 3 - 1
C 09-11-2019 12:30 Lepelstraatse Boys MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 B. (Bram) Gabriels 0 - 4
C 09-11-2019 12:00 Patrijzen JO17-1 Tholense Boys JO17-1 JL (Jan) Minheere 3 - 2
C 09-11-2019 10:00 Yerseke JO16-1 Tholense Boys JO16-1 H. (Harvey) de Wit 2 - 0
C 09-11-2019 11:00 Tholense Boys JO14-1 DIA JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 10 - 0
C 09-11-2019 09:15 ST Tholense Boys/ WHS MO15-1 De Fendert MO15-1 J. (Jens) de Rond 0 - 7
C 09-11-2019 10:15 Halsteren JO13-2 Tholense Boys JO13-1 Afgeschermd 3 - 5
C 09-11-2019 09:00 Nieuw Borgvliet JO13-1 Tholense Boys JO13-2 J. (Jennifer) Hartog 2 - 2
C 09-11-2019 vervallen Tholense Boys JO11-1 FC Bergen JO11-1
C 09-11-2019 10:30 Tholense Boys JO11-2 Grenswachters JO11-1 Afgeschermd 0 - 0
C 09-11-2019 08:45 Klundert JO11-1 Tholense Boys JO11-3 Afgeschermd 2 - 12
C 09-11-2019 09:30 Tholense Boys J10-1 Klundert JO10-1
C 09-11-2019 vervallen Bruse Boys JO10-1 Tholense Boys JO10-2
C 09-11-2019 11:00 Victoria'03 JO9-1 Tholense Boys JO9-1
C 09-11-2019 11:15 Tholense Boys JO9-2 SC Kruisland JO9-2
C 09-11-2019 09:00 Tholense Boys JO7-1 DOSKO JO7-1G
C 09-11-2019 10:00 Tholense Boys JO8-1 Grenswachters JO8-1G
C 09-11-2019 10:00 SC Welberg JO8-1 Tholense Boys JO8-3
C 02-11-2019 15:00 Tholense Boys 1 Halsteren 1 J.L. (Jan) de Vos 1 - 2
C 02-11-2019 12:30 Tholense Boys 2 Halsteren 2 Afgeschermd 2 - 4
C 02-11-2019 12:00 De Zwerver JO19-1 Tholense Boys JO19-1 A.J. (Arjan) van Gemeren 3 - 3
C 02-11-2019 12:30 VVR MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 Afgeschermd
C 02-11-2019 12:45 Tholense Boys JO17-1 Arnemuiden JO17-1 JL (Jan) Minheere
C 02-11-2019 10:45 Tholense Boys JO16-1 OFB JO16-1 E.J.C. (Edo) ten Voorden 4 - 2
C 02-11-2019 12:30 Rood-Wit W JO14-1 Tholense Boys JO14-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 1 - 4
C 02-11-2019 09:00 Tholense Boys JO13-1 FC Bergen JO13-1 Afgeschermd
C 02-11-2019 11:00 Tholense Boys JO13-2 Kapelle JO13-2
C 02-11-2019 09:45 Kapelle JO11-3 Tholense Boys JO11-1 Afgeschermd 0 - 10
C 02-11-2019 08:45 Halsteren JO11-5 Tholense Boys JO11-2 D. (Dylan) v.d. Par 0 - 14
C 02-11-2019 09:15 Tholense Boys JO11-3 Unitas'30 JO11-11 B.A.J. (Ben) Brugman 10 - 0
C 02-11-2019 vervallen MOC'17 JO10-4 Tholense Boys J10-1
C 02-11-2019 vervallen Tholense Boys JO10-2 OFB JO10-1G
C 02-11-2019 vervallen Tholense Boys JO9-1 JEKA JO9-3G
C 02-11-2019 09:30 NVS JO9-1G Tholense Boys JO9-2
C 02-11-2019 vervallen Roosendaal JO8-2 Tholense Boys JO8-1
C 02-11-2019 vervallen Tholense Boys JO8-3 Halsteren JO8-2
C 26-10-2019 14:30 De Fendert 1 Tholense Boys 1 K. (Kevin) Konings 1 - 4
C 26-10-2019 12:30 SKNWK 2 Tholense Boys 2 C. (Chris) Heyt 1 - 3
C 26-10-2019 14:30 Tholense Boys 3 Waarde 3 E (Eric) Opree 3 - 1
C 26-10-2019 14:30 Tholense Boys 4 Bruse Boys 3 H. (Heert) Andringa 2 - 0
C 26-10-2019 12:30 Tholense Boys JO19-1 Sprundel JO19-1 M.C.A. (Marco) Blommers 1 - 0
C 26-10-2019 12:00 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 DVO'60 MO19-1 Afgeschermd 9 - 0
C 26-10-2019 12:00 Jong Ambon JO17-1 Tholense Boys JO17-1 JL (Jan) Minheere 0 - 4
C 26-10-2019 10:30 Patrijzen JO16-1 Tholense Boys JO16-1 R. (Richard) Steensma 4 - 1
C 26-10-2019 09:45 Tholense Boys JO14-1 Heerjansdam JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 4 - 2
C 26-10-2019 10:00 Wemeldinge JO13-1 Tholense Boys JO13-1 L. (Luc) Simons 1 - 2
C 26-10-2019 vervallen ST Rillandia/Hansweertse Boys JO13-1G Tholense Boys JO13-2
C 26-10-2019 08:30 Steenbergen JO13-2 Tholense Boys JO13-2 T. (Tijn) van Broekhoven 1 - 3
C 26-10-2019 09:00 Tholense Boys JO11-1 WVV'67 JO11-1 B.A.J. (Ben) Brugman 5 - 1
C 26-10-2019 10:00 Tholense Boys JO11-2 SPS JO11-1G D. (David) Niepce 2 - 2
C 26-10-2019 09:00 Sc Kruisland JO11-2 Tholense Boys JO11-3 P.C.G. (Pierre) Buijzen 0 - 8
C 26-10-2019 09:30 Tholense Boys J10-1 VVC'68 JO10-1
C 26-10-2019 11:00 Tholense Boys JO10-2 SC Stavenisse JO10-1
C 26-10-2019 vervallen De Fendert JO9-1 Tholense Boys JO9-1
C 26-10-2019 vervallen Nieuw Borgvliet JO9-1 Tholense Boys JO9-2
C 26-10-2019 09:15 Tholense Boys JO7-1 Cluzona JO7-1
C 26-10-2019 11:15 Tholense Boys JO8-1 BSC JO8-3
C 26-10-2019 09:00 Halsteren JO8-4 Tholense Boys JO8-3
C 24-10-2019 20:30 Halsteren VE3 Tholense Boys VE1 P. (Peter) Baan 2 - 11
C 19-10-2019 14:30 Jonge Spartaan, de 1 Tholense Boys 1 J. (Jos) van Belzen 1 - 1
C 19-10-2019 12:30 Tholense Boys 2 Boeimeer 2 Afgeschermd 0 - 0
C 19-10-2019 14:30 Tholense Boys 4 SPS 3 H. (Heert) Andringa 3 - 2
C 19-10-2019 13:00 Tholense Boys JO17-1 SSV'65 JO17-1 JL (Jan) Minheere 6 - 5
C 12-10-2019 15:00 Tholense Boys 1 Duiveland 1 B. (Bayram) Cakir 1 - 1
C 12-10-2019 12:30 Alliance 5 Tholense Boys 3 W.C.J. (Walther) Stroop 1 - 4
C 12-10-2019 12:30 NOAD'67 3 Tholense Boys 4 H. (Heert) Andringa 4 - 5
C 12-10-2019 12:30 Krabbendijke JO16-1 Tholense Boys JO16-1 J. (Jordy) Luteijn 2 - 0
C 12-10-2019 09:30 Tholense Boys JO11-3 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 5 - 2
C 12-10-2019 vervallen Tholense Boys JO9-1 NSV JO9-1G
C 10-10-2019 20:00 Tholense Boys VE1 MOC'17 VE2 P. (Peter) Baan 3 - 2
C 05-10-2019 14:30 NOAD'67 1 Tholense Boys 1 F.J. (Francisco) Alvarez 1 - 3
C 05-10-2019 15:15 WHS 2 Tholense Boys 2 P.B. (Pieter) de Viet 3 - 0
C 05-10-2019 14:30 Tholense Boys 3 FC Bergen 5 B.A.H. (Barry) v.d. Aarssen 1 - 2
C 05-10-2019 14:30 Tholense Boys 4 SKNWK 3 H. (Heert) Andringa 2 - 3
C 05-10-2019 14:30 EBOH JO19-1 Tholense Boys JO19-1 M.C.A. (Marco) Blommers 4 - 2
C 05-10-2019 11:30 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 De Fendert MO19-1 G. (Gert) van Brakel 4 - 4
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 16-11-2019 14:30 Tholense Boys 1 Kloetinge J. (Josephe) Ngoumout 1 - 5
B 19-10-2019 11:00 Tholense Boys JO19-1 Walcheren JO19-1 M.C.A. (Marco) Blommers 0 - 4
B 19-10-2019 10:30 Tholense Boys JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 12 - 1
B 19-10-2019 10:00 Steenbergen JO13-1 Tholense Boys JO13-1 M.J. (Martijn) Hendrikx 3 - 2
B 19-10-2019 09:30 Tholense Boys JO11-2 De Fendert JO11-2 J. (Jaap) Zuideweg 5 - 3
B 19-10-2019 10:15 FC Bergen JO11-1 Tholense Boys JO11-3 Afgeschermd 2 - 8
B 25-09-2019 19:00 Lepelstraatse Boys MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 M.J.C (Max) Hereijgers 4 - 1
B 14-09-2019 17:00 SC Welberg 1 Tholense Boys 1 W.M.G.M. (Wim) van Merode 1 - 8
B 14-09-2019 12:30 Kapelle 2 Tholense Boys 2 E (Eric) Opree 5 - 3
B 14-09-2019 14:30 Tholense Boys 3 WHS 3 J. (Jens) den Otter 2 - 4
B 14-09-2019 15:00 Halsteren 5 Tholense Boys 4 M.M.P. (Mike) de Bot 1 - 5
B 14-09-2019 12:30 Tholense Boys JO19-1 Cluzona JO19-1 M.C.A. (Marco) Blommers 7 - 2
B 14-09-2019 13:00 Halsteren JO17-2 Tholense Boys JO17-1 JL (Jan) Minheere 2 - 9
B 14-09-2019 12:30 Tholense Boys JO16-1 Roosendaal JO16-3 Afgeschermd 5 - 0
B 14-09-2019 12:00 FC Bergen JO14-1 Tholense Boys JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 1 - 3
B 14-09-2019 09:30 ST Tholense Boys/ WHS MO15-1 SC Welberg MO15-1 Afgeschermd 1 - 8
B 14-09-2019 11:00 Tholense Boys JO13-1 Wemeldinge JO13-1 E.J. (Edwin) Goetheer 3 - 0
B 14-09-2019 11:00 FC Moerstraten JO13-1G Tholense Boys JO13-2 A. Godschalk 3 - 2
B 14-09-2019 10:00 Steenbergen JO11-2 Tholense Boys JO11-1 0 - 16
B 14-09-2019 11:00 Tholense Boys JO11-2 Vosmeer JO11-1 8 - 2
B 14-09-2019 09:30 Tholense Boys JO11-3 SC Welberg JO11-1 Afgeschermd 7 - 1
B 14-09-2019 08:30 MOC'17 JO10-5 Tholense Boys J10-1
B 14-09-2019 10:00 NOAD'67 JO10-1 Tholense Boys JO10-2
B 14-09-2019 09:30 Tholense Boys JO9-1 Halsteren JO9-2
B 14-09-2019 11:00 Tholense Boys JO9-2 Smerdiek JO9-2
B 14-09-2019 09:00 Halsteren JO8-1 Tholense Boys JO8-1
B 14-09-2019 09:00 Tholense Boys JO8-3 MOC'17 JO8-6
B 11-09-2019 19:30 Halsteren 6 Tholense Boys 3 R. (Rick) de Keijzer 11 - 2
B 07-09-2019 15:00 Tholense Boys 1 SPS 1 C.Q. (Silco) Saaman 3 - 0
B 07-09-2019 12:30 Tholense Boys 2 Krabbendijke 2 Afgeschermd 7 - 0
B 07-09-2019 14:30 Tholense Boys 4 VVC'68 5 H. (Heert) Andringa 5 - 2
B 07-09-2019 12:30 Alliance JO19-1 Tholense Boys JO19-1 E. (Erradi) Azaoum 2 - 2
B 07-09-2019 10:30 De Fendert MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 F.J. (Frans) Berghout 0 - 0
B 07-09-2019 12:30 Tholense Boys JO17-1 Prinsenland JO17-1 Afgeschermd 1 - 2
B 07-09-2019 12:00 Lepelstraatse Boys JO16-1 Tholense Boys JO16-1 R. (Raymond) de Bakker 9 - 1
B 07-09-2019 11:45 Roosendaal JO14-3 Tholense Boys JO14-1 R.T.R. (Raul) Remesal van Merode 0 - 18
B 07-09-2019 09:30 ST Tholense Boys/ WHS MO15-1 MOC'17 MO15-1 Afgeschermd 0 - 15
B 07-09-2019 11:00 Tholense Boys JO13-1 MZC'11 JO13-1 Afgeschermd 3 - 3
B 07-09-2019 vervallen Halsteren JO13-6 Tholense Boys JO13-2
B 07-09-2019 09:30 Tholense Boys JO11-1 NVS JO11-1 6 - 1
B 07-09-2019 10:15 NVS JO11-2G Tholense Boys JO11-2 Afgeschermd 4 - 6
B 07-09-2019 08:30 MOC'17 JO11-6 Tholense Boys JO11-3 D. (Dewi) Snepvangers 1 - 9
B 07-09-2019 09:30 Tholense Boys J10-1 FC Bergen JO10-1
B 07-09-2019 11:00 Tholense Boys JO10-2 WHS JO10-1
B 07-09-2019 vervallen Prinsenland JO9-1 Tholense Boys JO9-1
B 07-09-2019 vervallen SC Stavenisse JO9-1 Tholense Boys JO9-2
B 07-09-2019 09:30 SC Stavenisse JO9-1 Tholense Boys JO9-2
B 07-09-2019 vervallen Prinsenland JO8-1 Tholense Boys JO8-1
B 07-09-2019 09:00 Tholense Boys JO8-3 SC Welberg JO8-1
B 31-08-2019 14:30 VVC'68 1 Tholense Boys 1 C.G.J.M. (John) van der Heijden 2 - 3
B 31-08-2019 12:00 De Fendert 2 Tholense Boys 2 R. (Ricardo) Bril 0 - 1
B 31-08-2019 14:30 Tholense Boys 3 Steenbergen 4 Afgeschermd 1 - 9
B 31-08-2019 vervallen SC Welberg 3 Tholense Boys 4 J. (Jesse) de Decker
B 31-08-2019 15:30 SC Welberg 3 Tholense Boys 4 J. (Jesse) de Decker 5 - 2
B 31-08-2019 12:30 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 SKNWK MO19-1 R.J (Robert-Jan) van Dijke 2 - 0
B 31-08-2019 10:30 Alliance JO17-1 Tholense Boys JO17-1 Afgeschermd 6 - 2
B 31-08-2019 12:30 Tholense Boys JO16-1 METO JO16-1 Afgeschermd 2 - 3
B 31-08-2019 09:30 Tholense Boys JO14-1 Halsteren JO14-1 B.A.J. (Ben) Brugman 4 - 2
B 31-08-2019 12:00 Grenswachters MO15-1 ST Tholense Boys/ WHS MO15-1 A. (Anton) Dam 5 - 5
B 31-08-2019 10:00 SSV'65 JO13-1 Tholense Boys JO13-1 K.A.N. (Kevin) van Huut 3 - 5
B 31-08-2019 11:00 Tholense Boys JO13-2 SC Welberg JO13-1 J.A.J. (Jorg) de Bont 5 - 5
B 31-08-2019 vervallen Tholense Boys JO13-2 SC Welberg JO13-1
B 31-08-2019 09:30 Smerdiek JO11-1 Tholense Boys JO11-1 M.J (Rieni) Moerland 18 - 1
B 31-08-2019 11:00 Tholense Boys JO11-2 SPS JO11-1G 4 - 2
B 31-08-2019 vervallen Tholense Boys JO11-3 Halsteren JO11-6
B 31-08-2019 vervallen VVC'68 JO10-1 Tholense Boys J10-1
B 31-08-2019 11:00 SPS JO10-1 Tholense Boys JO10-2
B 31-08-2019 09:30 Tholense Boys JO9-1 MOC'17 JO9-4
B 31-08-2019 11:00 Tholense Boys JO9-2 NVS JO9-1G
B 31-08-2019 afgelast Tholense Boys JO8-1 DGBC JO8-1G
B 31-08-2019 09:00 Halsteren JO8-3 Tholense Boys JO8-3


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 12-10-2019 10:00 Tholense Boys JO11-3 WHS J011-1
V 08-10-2019 20:00 WVV'67 1 Tholense Boys 1
V 03-09-2019 20:00 Tholense Boys 1 Sprundel 1 A.Deurloo (Scheidsrechter)
V 27-08-2019 20:00 Tholense Boys 1 MOC'17 1 J.Elenbaas (Scheidsrechter)
V 24-08-2019 13:30 Tholense Boys 1 Vrederust 1 J.d.Rond (Scheidsrechter)
V 24-08-2019 11:30 Tholense Boys JO17-1 Hontenisse J017-1
V 22-08-2019 19:15 SC Stavenisse 1 Tholense Boys 2
V 17-08-2019 14:30 Duiveland 1 Tholense Boys 1
V 17-08-2019 12:30 Tholense Boys 2 Duiveland 2 J.Elenbaas (Scheidsrechter)
V 10-08-2019 14:30 Tholense Boys 1 BSC 1 J.van Dijke (Scheidsrechter)
V 10-08-2019 12:00 Tholense Boys 2 BSC 2 P.Lisseveld (Scheidsrechter)



Terug naar boven