Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
B 18-09-2018 18:30 Tholense Boys JO8-1 SPS JO8-1 16790 Sportpark De Bent - -
B 19-09-2018 19:30 SC Welberg 3 Tholense Boys 3 J. (Jesse) de Decker 2801 Sportpark 't Zandbaantje - -
B 19-09-2018 19:45 Tholense Boys JO17-2 Vosmeer JO17-1 5349 Sportpark De Bent - -
B 19-09-2018 18:30 Tholense Boys JO9-3 NOAD'67 JO9-1 14535 Sportpark De Bent - -
C 20-09-2018 20:30 VVC'68 VE1 Tholense Boys VE1 21078 Sportpark De beek - -
C 22-09-2018 15:00 Tholense Boys 1 SSV'65 1 A.H. (Ad) van Drunen 22775 Sportpark De Bent - -
C 22-09-2018 12:30 Tholense Boys 2 Altena 2 P.K.W.J. (Peter) Nuijtemans 24986 Sportpark De Bent - -
C 22-09-2018 12:00 Vrederust 2 Tholense Boys 3 28323 Sportpark Vrederust - -
C 22-09-2018 14:30 De Fendert 6 Tholense Boys 4 Afgeschermd 29336 Sportpark De Fendert - -
C 22-09-2018 vervallen Tholense Boys JO19-1 ST Oostburg / IJzendijke JO19-1 34388 Sportpark De Bent - -
C 22-09-2018 15:00 Roosendaal JO17-3 Tholense Boys JO17-1 36718 Sportpark Hulsdonk - -
C 22-09-2018 12:30 ODIO JO17-1 Tholense Boys JO17-2 36806 Sportpark De Heiloop - -
C 22-09-2018 10:30 Tholense Boys JO15-1 Halsteren JO15-3 41247 Sportpark De Bent - -
C 22-09-2018 11:00 DVO'60 MO17-1 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 67305 Sportpark Hulsdonk - -
C 22-09-2018 08:45 Moerse Boys MO13-1 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 94715 Sportpark Akkermolen - -
C 22-09-2018 09:30 Tholense Boys JO13-1 METO JO13-1 43965 Sportpark De Bent - -
C 22-09-2018 09:30 WVV'67 JO11-1 Tholense Boys JO11-1 93752 Sportpark De Fortuin - -
C 22-09-2018 11:00 Tholense Boys JO11-2 Steenbergen JO11-2 96492 Sportpark De Bent - -
C 22-09-2018 09:45 Tholense Boys JO11-3 WHS JO11-1 51720 Sportpark De Bent - -
C 22-09-2018 11:00 Tholense Boys JO9-2 Grenswachters JO9-1 95101 Sportpark De Bent - -
C 22-09-2018 11:15 Tholense Boys JO9-3 MOC'17 JO9-6 59326 Sportpark De Bent - -
C 22-09-2018 09:00 SC Welberg JO7-1G Tholense Boys JO7-1 64262 Sportpark 't Zandbaantje - -
C 22-09-2018 09:45 BSC JO8-2 Tholense Boys JO8-1 60906 Sportpark Vierhoeven - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 20-09-2018 20:30 VVC'68 VE1 Tholense Boys VE1 21078 Sportpark De beek - -
C 22-09-2018 15:00 Tholense Boys 1 SSV'65 1 A.H. (Ad) van Drunen 22775 Sportpark De Bent - -
C 22-09-2018 12:30 Tholense Boys 2 Altena 2 P.K.W.J. (Peter) Nuijtemans 24986 Sportpark De Bent - -
C 22-09-2018 12:00 Vrederust 2 Tholense Boys 3 28323 Sportpark Vrederust - -
C 22-09-2018 14:30 De Fendert 6 Tholense Boys 4 Afgeschermd 29336 Sportpark De Fendert - -
C 22-09-2018 vervallen Tholense Boys JO19-1 ST Oostburg / IJzendijke JO19-1 34388 Sportpark De Bent - -
C 22-09-2018 15:00 Roosendaal JO17-3 Tholense Boys JO17-1 36718 Sportpark Hulsdonk - -
C 22-09-2018 12:30 ODIO JO17-1 Tholense Boys JO17-2 36806 Sportpark De Heiloop - -
C 22-09-2018 10:30 Tholense Boys JO15-1 Halsteren JO15-3 41247 Sportpark De Bent - -
C 22-09-2018 11:00 DVO'60 MO17-1 ST Tholense Boys / WHS MO17-1 67305 Sportpark Hulsdonk - -
C 22-09-2018 08:45 Moerse Boys MO13-1 ST Tholense Boys/ WHS MO13-1 94715 Sportpark Akkermolen - -
C 22-09-2018 09:30 Tholense Boys JO13-1 METO JO13-1 43965 Sportpark De Bent - -
C 22-09-2018 09:30 WVV'67 JO11-1 Tholense Boys JO11-1 93752 Sportpark De Fortuin - -
C 22-09-2018 11:00 Tholense Boys JO11-2 Steenbergen JO11-2 96492 Sportpark De Bent - -
C 22-09-2018 09:45 Tholense Boys JO11-3 WHS JO11-1 51720 Sportpark De Bent - -
C 22-09-2018 11:00 Tholense Boys JO9-2 Grenswachters JO9-1 95101 Sportpark De Bent - -
C 22-09-2018 11:15 Tholense Boys JO9-3 MOC'17 JO9-6 59326 Sportpark De Bent - -
C 22-09-2018 09:00 SC Welberg JO7-1G Tholense Boys JO7-1 64262 Sportpark 't Zandbaantje - -
C 22-09-2018 09:45 BSC JO8-2 Tholense Boys JO8-1 60906 Sportpark Vierhoeven - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
B 18-09-2018 18:30 Tholense Boys JO8-1 SPS JO8-1 16790 Sportpark De Bent - -
B 19-09-2018 19:30 SC Welberg 3 Tholense Boys 3 J. (Jesse) de Decker 2801 Sportpark 't Zandbaantje - -
B 19-09-2018 19:45 Tholense Boys JO17-2 Vosmeer JO17-1 5349 Sportpark De Bent - -
B 19-09-2018 18:30 Tholense Boys JO9-3 NOAD'67 JO9-1 14535 Sportpark De Bent - -

Terug naar boven